Keresés

Részletes keresés

n1 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1169

 

 

Ja, ha igy all a helyzet akkor megkovetlek! BOCSANAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: cam aro (1168)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1168

Na, ki derult mirol van szo.

Szval, cinikus leszek.

 

Tudod ez a fajta idezgetes, nem mas mondani valojanak majmolasa.

 

Inkabb "egy fajta" segitseg a gyorsabb megerteshez.  Az ember mozog erre-arra a forumon, felejt dolgokat. Ez inkabb  ismetles, hogy hamarrabb  beugorjon mirol van szo,> mire szol a valasz.

Szval reszedrol rossz lehet a szo hasznalat.

Idezgetni arra az emberre mondjak (mifelenk) akinek nincs sajat gondolata.

 

Ez (talan) ram nem vonatkozik.

 

Keseredet ember???  En?!?! A poenok lehet eroltettetnek tunnek.

Igy irott anyagban, biztos. Itt nehezebb elo adni a szavak arnyekoltsagat, hangsullyait. Itt nem tudom hasznalni a kezem, az arcom. Szval hianyzik a gesztikulacio. Eloben maskepp jonne le, hidd el.

 

Cinizmus?  Igen!   Az van bennem boven.  Tudod...... ez,   ........a pajzs.

Előzmény: n1 (1167)
n1 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1167

 

 

Eegen, pont erre gondolok, es nem feltetlen szukseges szinte minden valaszodban ott lenni a cinizmusnak. Szamomra eleg megkeseredett ember benyomasat kelted meg akkor is, ha beszamolom az eroltetett poenjaidat. Bocsanat nem bantani akarlak.

Előzmény: cam aro (1166)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1166

 

Mire gondolsz "idezet" cimszon?

 

"Masok leveleibol idezgetsz, ha igy jobban tetszik. "

 

         Erre gondolsz? 

                                   

 

Előzmény: n1 (1164)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1165

Te azokra az idezetekre gondolsz, amiket a valaszolni kivant hsz. kbol "emelek ki"?

 

Nem ertem, mi masra.

Ha kotozkodest erzel a mondani valomban, rosszul olvasol.(vagy en irom rosszul).

Előzmény: n1 (1164)
n1 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1164

 

cam aro ! Mar megint sarkitod a dolgokat. nem hiszem, hogy a forum ettol szinesebbe valik. Masok leveleibol idezgetsz, ha igy jobban tetszik. Kicsit olyan kotozkodos vagy. Nem? Amikor valaki valaszol a kotozkodesedre, akkor meg elbohockodod, persze ugy tunhet, hogy a Te javadra.    Mond meg, hogy mikor teszed tiszteleted es mi az a kaja amit szeretsz s az lesz a vacsi.

Előzmény: cam aro (1163)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1163

Udv. Mi lesz a vacsi?

 

Gondolod csak idezni tudok? Tevedsz.

 

 

 

De lehet ideztem, nem tom.

Alapveto kulonbseg,:  Van aki minden hulyeseget idez, es van aki tanul az idezetekbol.

  Ha azt mondom,: Piros az alma.      Akkor az idezet, ugye?

 

Elmondanad most mit ideztem?

Előzmény: n1 (1162)
n1 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1162

   

   Cam aro!

 

Nem gondolkodtal meg el azon, hogy konyvet kellene kiadnod? A cime"Idezetek......masoktol". Bocs, de ma fene vicces kedvemben vagyok

Előzmény: cam aro (1161)
cam aro Creative Commons License 2006.04.13 0 0 1161

Társalgási szinten beszélem az angolt" 

Akko sztem nem lesz problemad.  Es a szakmai?  Ja, ...... az a latin?! 

Bocs, este fele vicces kedvemben vagyok. De ha beszelsz, nagy eselyed van ezen a teruleten.  (csak hallomasbol)

Előzmény: alexander76 (1160)
alexander76 Creative Commons License 2006.04.13 0 0 1160
Sziasztok!
Én igazából kérdezni szeretnék. Jelenleg itt Mo-on dolgozom egy kórházban mint rtg.asszisztens, ill. eü-i főiskolába járok amiből van még egy év.
Azon gondolkodom egy ideje már, hogy miután befejezem a sulit kimegyek Angliába dolgozni. A kérdésem az, hogy van-e valaki aki tudna nekem ebbe segíteni. A szakmámban szeretnék dolgozni. Társalgási szinten beszélem az angolt.


bhoy 72 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 1159

Annak aki most szeretne internet szolgalatot valasztani vagy cserelni:

"A TalkTalk nevű szolgáltatás előfizetői 20,99 fontért korlátlanul telefonálhatnak nem csupán Nagy-Britanniába, de Európa további 28 országába is. Az ügyfeleket korábban a British Telecom által kért vezetékhasználati díj is terhelte, az új csomag esetében azonban mindössze egy egyszeri, 29,99 fontos belépési díjat kell kifizetniük. A Carphone tervei szerint a TalkTalk jövő májusig ezer telefonközpontban - és a brit lakosság 70 százaléka számára - elérhető lesz. "

 

Forras:SG.hu

 

Ami kimaradt es szerintem nem lenyegtelen informacio:

 

speed: up to 8 MB

limit:40 GB /m

Az ingyenesen hivhato orszagok kozott MAGYARORSZAG is ott van.

hajnalhozo Creative Commons License 2006.04.12 0 0 1158

Sziasztok

 

Ehhez a hozzaszolni valom csak annyi hogy a haverom ket kamera helyett ket darab pint os tejet vett 100£ ert. Talan elete legdragabb teje volt de legalabb friss volt a tej :-)

Előzmény: gukker888 (1152)
Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.11 0 0 1157
Welcome! Sok sikert! (Csak mondanam a sok sirankozonak, akik szerint honapokig nem lehet munkat talalni... igaz, sajnos a kiralynoi allas egyelore be van toltve...) Mit dolgozol amugy ha nem titok?
Ugy erted, hogy az ingatlankozvetito irodak? En azt javaslom, hogy olyat valassz, ami nem ilyen gyanus kulseju sufni-iroda, hanem komolyabb kinezetu, esetleg tobb irodajuk is van, stb. Azokkal nem lehet gond. Erdemes egy kis ido raszanni, ha nem surgos a dolog, hogy talalj egy jot ami arban, helyben, minosegben megfelel, nem szabad beleugrani az elsobe.
Kezdetnek nezz szet itt: http://www.findaproperty.com/
Előzmény: SzabcsiPro (1156)
SzabcsiPro Creative Commons License 2006.04.11 0 0 1156

Szerbusztok!

 

Hat en is megerkeztem Londonba!

 

Aprilis 8.-an landoltam, 9.-en bevittem egy szimpi helyre az oneletrajzomat, behivtak 10.-ere probamunkara... 30 perc telt el, fel is vettek! I am very happy! :)

Egyenlore egyik ismerosomnel lakom... most gyurok a studio lakas temara.... mennyire megbizhatoak az iroda??????

latjo Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1155

Kycsycsillag!

 

A legjobbkor jottel, mert Angliaban a tavasz a legszebb evszak es eppen tul vagyunk ez esedekes csapadekos idojarason is.

 

Honvagyad remelem inkabb csak szorongas, nehez a halatlansag erzesevel elszamolni a hazaiak irant, de minden egyes nap amit itt vagy tapasztaltabba fog tenni es mindennel jobban erositi az onismereted.

 

Ha mar itt vagy megcsinaltad.

Menj iskolaba, talalkozz mas operekkel, nezz szet magad korul. Hiszen most kezdodik eleted hatralevo resze...!

 

...es huzd ki magad mert egy keresett magyar Au-pair vagy...

 

Good luck!

 

A szakacskollegenak szeretnem mondani, hogy batrake a szerencse!

Szakacs nem lehetsz mert nem erted meg, hogy mi a rendeles ugye; ne adj isten ha valamit stress alatt meg kell magyarazni.

De azert a mosogatassal lehet probalkozni igaz Acton, Harlesden, Ealing es kornyeke. Nagyon jo helyek a maga nemeben. Ott lehet elkezdeni es epitkezni. Jo magam is arra kezdtem, es ma is delen elek, igaz kicsit delebbre ahol; a legszebb a tavasz!

 

Kibugygy!!

Előzmény: kycsycsillag (1154)
kycsycsillag Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1154

Szia!

 

Koszonom szepen a jotanacsot, igyekszem megfogadni.

Remelem, hogy el fog mulni ez az egesz honvagy-dolog... Ez mindenkivel igy van az elejen, vagy en vagyok meg tul fiatal ehhez?

Igen, igyekszem alkalmazkodni, es tanulni a nyelvet. :)

 

Szep napot!

Előzmény: netszkvid (1147)
-River Island- Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1153
Az egyik ismerosom jobban jart, mert neki nem viz volt benne, hanem ket uveg narancsle. Ja, es ez nem Wembleyben tortent vele, hanem Kensingtonban. Szebb kornyek, jobb ital.
Előzmény: gukker888 (1152)
gukker888 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1152

Wembley (ENY-London) közbiztonságáról

 

A közel ezer magyar közül, akit ismertem Wembleyben, azok közül 

2 emberrel történt olyasmi, hogy szemtől szembe elvették volna a mobilját, vagy pénztárcáját. Kb ráadásul ugyanaz a fekete teenager csinálta, és nem is Wembleyben történt.

 

Wembleyben csak olyan esetekről hallottam, hogy kb 5-6 esetben hiszékeny GYALOGOS magyaroknak árultak az utcán, KOCSIBÓL írek (talán) laptopot, digitális fényképezőgépet nagyon olcsón, hogy utána az utolsó pillanatban becsomagolják az árut, és egy másik csomagot adjanak ki neki a kocsiból, amiben ha laptopot "vett", akkor 2 flakon víz volt, ha digitális fényképezőgépet, akkor egy fej hagyma.

 

Az, hogy Wembleyben a többség indiai, pakisztáni szármaású, az azt jelenti, hogy TŐLED FÉLNEK, mert te egy FEHÉR, potenciáli bajkeverő vagy, akiről nem tudják, ki az istene.

 

üdvözlettel, Varga Zoltan

.

 

Utóirat, Harlesden szerintem sem néz ki jól.

 

Előzmény: Ethan Hunt (1141)
cam aro Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1151

Kedves netszkvid.

 

Haaat, nem tudom. Szerintem meg is inkabb Aprilis 1. re kellett volna rakni a szavazast.  Jobban illett volna arra a napra!! (cipofuzo, .....nem dereng??)-:-((. Legalabb 4 ev mulva lett volna egy indokok, mi-miert nem sikerult.  -"Emberek hat csak viccbol igergettunk!!"-

Előzmény: netszkvid (1144)
don quixote Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1150
bocs, ez nem eppen ideillo, de nem tud veletlen valaki egy egyagyas szobat hammersmithben?a gumtree-n eleg sok a rablo hirdetes, az ugynoksegek meg egyelore semmit nem tudnak.ha veletlen valaki tud infot, megkoszonnem.
Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1149
Magyarul sem artana megtanulni eloszor ;) (Bocs)
Kerdesedre valszolva: A szakacsokra eleg nagy kereslet ven, elvileg nem okozhat gondot elhelyezkedni, felteve ha nem csak magyaros kajakat tudsz fozni, mert arra nem nagy az igeny. Induloban 7 font korul fizetnek orankent es ez megy felfele ahogy haladsz a rangsorban. Az oraszamok fuggvenyeben ez nem rossz penz kezdetnek. Persze altalanossagokat nem lehet mondani, nagyon sok kulonbozo hely van. Az angoltudas fontos, hiszen meg kell ertened amit mondanak, ismerned kell a recepteket, stb., nem lehet arra alapozni hogy esetleg egy olyan helyre mesz el dolgozni ahol van egy masik magyar, mert nyilvan az sem lehet mindig melletted, neki is van dolga.
Előzmény: csemez (1146)
bhoy 72 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1148

En tegnap 14.25 korul alltam be es 17.05-kor jottem ki.

Kozben ketszer elaztam,de megcsinaltam:)

 

Előzmény: netszkvid (1142)
netszkvid Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1147

A mulo honvagyrol szerintem senki nem tudja Neked megmondani a tutit, hisz nem ismerunk. Egy biztos: 4 nap utan nem csoda, ha meg nem talaltad meg a helyed! :-)

Egy ismeretlen orszag eletebe beleszokni nem mindenkinek megy, de az biztos, hogy az alkalmazkodo keszsegeket fejleszti...

Majd meglatod, most probalj ne arra gondolni, mi az ami otthonrol hianyzik, hanem elvezni az ujdonsagokat a "vilaglatast".

Sok sikert, remelem belejossz!

 

Előzmény: kycsycsillag (1145)
csemez Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1146
hello kapok állást szakácsként ha alig tudok beszélni angolul érdemes kimenni?
kycsycsillag Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1145

Sziasztok!

 

Kesztetest ereztem, hogy hozzaszoljak a topikhoz. 4 napja jottem ki Colchesterbe, au-pairkent dolgozom egy csaladnal. Heti 100 fontot fogok kapni, na meg kaja, szallas. Napi 7 ora melo, a hetvegem teljesen szabad. En Baz megyebol jottem, biztos tudjatok, milyen arrafele a helyzet melo teren... Na, azt hiszem, nem lesz rossz dolgom itt... Csak ez a franya honvagy ne lenne... Elmulik majd valamikor?

netszkvid Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1144

????

De en aprilis 2-an voltam szavazni, az idoeltolodas aprilis 1 re nem vonatkozik eddigi ismereteim szerint. Komolyan erdekel, ki allta ki azt a 2-3 oras sort, ami ott volt. hihetetlen, milyen fejetlenseg uralkodott a szavazohelysegben is. miert nem lehetett a szavazast ugy megoldani, mintha Mo-on lett volna?????Csak hogy mindenkinek elvegyek a kedvet, legkozelebb oda se menjen?

Előzmény: cam aro (1143)
cam aro Creative Commons License 2006.04.02 0 0 1143
Neeee  maaar! Tegnap volt aprilis 1.
Előzmény: netszkvid (1142)
netszkvid Creative Commons License 2006.04.02 0 0 1142
Volt az itteniek kozul ma valaki szavazni a kovetsegen? Aki be is jutott, annak jar egy nagy elismeres, es meghajlas allampolgari kotelessegtudata elott :-)))
Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.02 0 0 1141
"en igazabol a deli reszet ajanlom londonnak, mert az biztonsagosabb es megfizethetobb (most azon nem erdemes 20 fontot sporolni, hogy este 8 utan nem mersz kimenni az utcara mert a gang ott van)."
Muhaha, ez baromi vicces. Del-London legalabb annyira, ha nem jobban gang-es hely mint a tobbi. Mindenhol vannak szar kornyekek, meg normalisabbak. Ami nagyon felejtos szerintem az Wembley, Harlesden, az K-Londonban egy par kornyek es szinte egesz Del-London, Brixton kornyeke foleg.
Előzmény: rezsoh (1139)
rezsoh Creative Commons License 2006.04.02 0 0 1140

bocsi, elirtam a kovetkezot: www.jobcentreplus.gov.uk

sorrrrrry

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!