Keresés

Részletes keresés

artist_not_engineer Creative Commons License 2023.06.06 0 2 73996

Igaz, hogy van még 5 évem ötvenig, de nem látom problémának a partnerkeresést. Nem is ciki, és nem is pináért kuncsorgás. Ilyen alapon mondhatnád azt is, hogy a nők meg faszért kuncsorognak. Persze ha te annak látod, akkor ne csináld. Neked kell tudnod, hogy mi mennyit ér vagy nem ér neked az életben.

Arról szól az egész online keresés, hogy egymásra találjanak azok, akik ugyanarra vágynak. És nekem jó tapasztalataim vannak. Több értelmes, csinos,  saját testét elfogadó, szex szerető nőt is találtam. Vannak köztük olyanok is akik a vanília szexből keresik a jó minőséget és olyanok is, akik kifejezetten a határaikat keresik, többes szex, swinger, DP, stb.

Előzmény: Bean2019 (73994)
Bean2019 Creative Commons License 2023.06.03 0 0 73995

Neked nincs okod a félelemre!  Még hatvan évesen is csak kidobsz egy pajkosabb képet és már jönnek is ezrével a pasik. Csak jól kell tudnod választanod. :)

Előzmény: CukiNicole (73992)
Bean2019 Creative Commons License 2023.06.03 0 0 73994

"Szerintem érdemes keresgélni. Te miért adtad fel?" 

50 évesen keresgélni? Viccelsz? Nem röhögtetem ki magam. Láttam egy képcsarnokot a férfi "társkeresőkről" abba a pináért sorban álló, kuncsorgó csapatba nem állnék be huszonhétezrediknek .  A méltóságomat legalább megmaradt azt nem akarom elveszíteni.

Előzmény: artist_not_engineer (73993)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.06.02 0 2 73993

Viszont a szex nélküli állapot simán levezethető pl. sportolással.

Mindig is sportoltam. Mikor a gyerekek kicsik voltak, alig volt szex. Nagyon nem volt jó. Nem vagyunk egyformák. Én nem bírnám hosszú távon. Szerencsére több olyan nőt is ismerek, a feleségemet is beleértve, akik szeretik a szexet.

Szerintem érdemes keresgélni. Te miért adtad fel?

Előzmény: Bean2019 (73991)
CukiNicole Creative Commons License 2023.06.02 0 6 73992

Most rámijesztettél...

Pár év mulva semmi szex?

🤔szereznem kell egy kötelet, és megtanulok  csúszóhurkot kötni

Deeeee...addig meg ki kell használnom ami hátravan🤣😛

Előzmény: Bean2019 (73991)
Bean2019 Creative Commons License 2023.06.02 -1 0 73991

A változó kor általában 48 - 50 év körül kezdődik. A korábbi álláspontomat felülbírálva olvastam egy kutatást miszerint a változó kor nőknél nem feltétlen befolyásolja a nemi vágyat. Illetve ez egyénre válogatja. Viszont leginkább a dolog agyban dől el (mint egyébként sok minden más.)  Pl. a testalkat és a kondíció sem kell , hogy feltétlen befolyásolja. Ha egy kívül álló minket megnézne a párommal akkor még a legvadabb álmában sem gondolná, hogy mi már több mint hat éve hozzá sem nyúltunk egymáshoz. (Pontosabban én nyúltam volna csak a párom úgy döntött, hogy befejezi a szexet egy életre.) Egyfajta általános "férfiundor" lett úrrá rajta.  Azt, hogy mitől azt nem tudnám megmondani. Valahová a régmúltba kell leásni. A párom álláspontja szerint simán működik a szex nélkül egy kapcsolat a negyven éves kortól. Sőt számára és most már számomra is egy szexmentes párkapcsolat a természetes. Sajnos ebből a szempontból nagyon mellényúltam a legutóbbi párválasztásomkor. Most már tudom, hogy mik azok a jelek amelyre figyelni kell a férfinak. Viszont a szex nélküli állapot simán levezethető pl. sportolással. Én világ életemben sportoltam és ez mindig hasznomra volt. Így sokkal kevésbé zavaró ez az állapot. Viszont annak aki egy ilyen vagy hasonló kapcsolatban él legyen nő vagy férfi és van még nemi vágya akkor jobb ha még időben lép. Olyan szintű blokkok, gátlások és önértékelési zavarok alakulnak ki hosszú távon, hogy képtelen lesz (sok esetben) az illető egy "normális" kapcsolatba belekezdeni még akkor is ha a testi, egészségi, anyagi körülményei még a legoptimálisabbak is. Összegezve én tényleg egy vita és hangos szó nélküli , tiszteletteljes kapcsoltban élek és már magam sem tudom, hogy irigyeljem e azokat a párokat akiknél még van szex. (Még mielőtt jönnének a "dorgáló" válaszok, hogy biztos az asszony megszakad a háztartási munkában és a gyereknevelésben és meg sörözök és henyélek.) A páromnak szinte nem kell semmilyen háztartási munkát végezni, gyerek nincs, a sört és a tunyulást pedig utálom és büdös sem vagyok. :)

 

Előzmény: CukiNicole (73985)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.02 0 1 73990

A nejem bár még nem változókorú, de a gyerekek megléte után szintén piszok hamar lucskos az együttléteink alatt. Szinte azonnal megnézem minden alkalommal, mert most is nehezen hiszem el (előtte ennek ellentéte volt). :)

Előzmény: CukiNicole (73985)
Csbk78 Creative Commons License 2023.06.02 0 0 73988

Imádnám ha a páromé is folyton csatakos lenne.... De nem... :-(

Előzmény: CukiNicole (73985)
ZsoltiXX Creative Commons License 2023.05.22 0 1 73986

Ohh… szerencsés a párod:) 

Előzmény: CukiNicole (73985)
CukiNicole Creative Commons License 2023.05.22 -1 10 73985

Hát gyerekek fogalmam nincs mikor van változókor, hány éves kortól számolják, én 40 felett hagytam abba az antibébi tablettákat, azóta folyton lucskos a nunim  és mindennap kívánom.

 

Előzmény: Hector21 (73969)
LTvedtél? Creative Commons License 2023.01.02 0 2 73983

Az iskolai téli szünet kezdete óta "esemény szegényen" teltek a napok. Én azért pár naponta leszopattam magam Emmával, de kölcsönös megelégedésre már rég került sor.

Ma délután, mikor Emma bejött a munkahelyemre melegen ajánlotta, h az éjszakai műszak alatt jól aludjam ki magam, mert az utolsó, még otthon lakó gyereket elsózza a nagymamához és

 - Dolgod lesz! - már ideje volna kapnom valamit nekem is.

Holnap délelőtt tehát teljes körű szex! 

xxxpeterxxx Creative Commons License 2022.03.29 0 0 73982

Sziasztok,

 

egyáltalán nem reklámozni akarok, remélem, hogy maradhat a hozzászólásom.

Nekünk egy magyar e-könyv segített, The Ultimate Sex Bucket List a címe (az angol cím ellenére magyarul is megvehető).

Nagyon sok és jó feladat van benne, amiknek a segítségével mindketőnknek több kedve lett a szexhez és sikerült jól összhangba hozni az egészet.

 

Életem egyik legjobb "befektetése" volt és talán 1000 Ft, szóval nagyon megérte. Remélem, hogy másnak is beválik.

 

LTvedtél? Creative Commons License 2022.02.27 0 2 73981

Nyilván humornak szánta lordofthelost a képi közlést, de én ismerek olyan nőt, akinek sosem fáj a feje.

Illetve ha fáj, azt vallja, hogy a szex elfedi v fölülírja az enyhe fájdalmat. Nem mondom, hogy minden esetben igaza van, de ha nekem zsongott a fejem, néhány perc alatt el tudta feledtetni velem (bár esetenként csak átmenetileg).

Szerencsére ez a nő a feleségem.

 

Ma pl. együtt ébredtünk (ami az életritmusunk miatt ritkán adódik) és kézzel izgatni kezdett. Miután eredményt ért el, szájba vette és folytatta. Tudtuk mindketten, hogy nem folytathatjuk a befejezésig, de nem bírta kihagyni. 

 

Időnként ha ellenkezik valami ellen, kilátásba helyezem, h este nem kaphatja meg a farkam !

Aztán összenevetünk, h ha ezt más hallaná, miként vélekedne. Persze nem hagyna ki egy esetet sem, hogy hozzá jusson és én sem hagyok ki egy alkalmat sem, hogy kiélvezzem a nemi érdeklődését.

Más kérdés, hogy hetente 2 - 3 együtt töltött alkalom van a sajátos módon kialakult életvitelünk miatt. 

 

Előzmény: Törölt nick (73976)
Törölt nick Creative Commons License 2021.12.23 -1 1 73980

Az eltérő szexuális igényeimet mi másokkal elégitjk ki. A mennyiségi és olyan extra vágyaimat amiket a feleségem nem akar vagy tud megadni és fizetős hölgyeknél keresem. A feleségemnek (aki pedig egy 10-15 évet ltagadhat) fiatalabb férfiaknál találja meg a számitását.

Kody 1981 Creative Commons License 2021.11.18 0 0 73979

Csak ő is olyan mint Calambo felesége. :-D

Előzmény: Törölt nick (73976)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.18 -1 0 73978

Azt nem írtam😁

Előzmény: ZsoltiXX (73977)
ZsoltiXX Creative Commons License 2021.11.18 0 0 73977

Akkor ma lészőn ungabunga?:)

Előzmény: Törölt nick (73976)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.18 -1 2 73976

Soxeretettel😁

olegnagy Creative Commons License 2021.11.17 0 3 73975

Mennyit tett hozzá a mondanivalódhoz a fénykép?

Előzmény: Törölt nick (73974)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.16 -3 8 73974

Nalunk nincs ebbol gond nem is volt soha. De ha massal  csinaljuk azaz massal szexelunk akkor azt csak egymas jelenleteben. Azaz szoloban nem megyunk es nem mentunk soha. Nem is fogunk! Nalunk bevalt ha egymas elott szexelunk. 

murray Creative Commons License 2021.11.16 0 0 73973

Nem én hencegtem, a drága barátaim súgtak neki sokat. Gyakorlatilag évekig értetlenkedtek hogy 'miért  álltam le? "   Meg voltak kisebb buktáim is. nem volt egyszerű leállni az igaz.. de ezek tizenéve voltak azóta egy bohóc vagyok. 

Kimegyünk egy strandra asszony ledobja a textilt lefagynak a faszik mellettünk a pokrócon.Azt észre se veszik. Én a kutyát se érdeklem. megnézek egy nőt, azt hallgatom hazáig a kocsiban.. 

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (73972)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2021.11.16 -1 1 73972

Az a nő, aki szereti a férjét, az akkor is féltékeny marad, mikor az élet már jobban koptatja a férjét, mint őt magát. Ő még magassarkúban kikenve-kifenve flangál a városban, te meg egy fosch munka miatt őszülve, kopaszodva, pocakosan, kitérdelt kisvakond gatyában ugrasz be a cégautóba, és mész vidékre a meló után, de te biztos csajozni mész...:D

Talán nem kellett volna hencegni a fiatalkori hódításainkkal, a levadászott potyanumerákkal.

Előzmény: murray (73971)
murray Creative Commons License 2021.11.16 0 0 73971

Jaja, párom ezerszer szebb nő mint én férfi. és még ő féltékeny, beszarás. Szerinte megdumálom a nőket. Nem dumálok én már meg senkit, sajna. A múltam sokkal vastagabb mint az övé aztán lehet onnan. 

Előzmény: Hector21 (73968)
artist_not_engineer Creative Commons License 2021.11.16 0 0 73970

Nem tudom, mennyire ritka. Én Bean2019 hozzászólására reagáltam, amiben azt írta, hogy kizárt.

Előzmény: Hector21 (73968)
Hector21 Creative Commons License 2021.11.16 -1 0 73969

"A nemi vágy csökkenése leginkább a változó kor körüli hölgyeken figyelhető meg" Erről én is tudnék mesélni.

Előzmény: Bean2019 (73953)
Hector21 Creative Commons License 2021.11.16 0 2 73968

Biztos, hogy van de ez azért nagyon ritka nőknél. A nők sokkal féltékenyebbek tudnak lenni mint a férfiak.

Előzmény: artist_not_engineer (73967)
artist_not_engineer Creative Commons License 2021.11.16 0 2 73967

Férrfi aggyal?

Ismerek több nőt, köztük a feleségemet is, akinek bejön, ha a párját mással látja.

Előzmény: Bean2019 (73966)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.16 -1 2 73966

Férfiaggyal ez elfogadható de női aggyal gondolkodva ez kizárt.  Volt szexuálisan túlfűtött barátnőm. Még egy pasit elfogadott volna harmadiknak de ,hogy én másik nővel keféljek még gondolat szintjén is kizárta. Pedig ő aztán nagyon szabados természet volt.

 

Előzmény: artist_not_engineer (73964)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.16 0 2 73965

Azért azt nem sok nő engedi meg, hogy a párja félrekeféljen vagy fizetős csajoknál keresse az élet örömeit. Csirkepörkölttel várja haza férjeurát a kupiból vagy a szeretőtől?

Abban egyetértünk ha jelen esetben a nő semmit sem próbál a helyzet javítása irányában tenni akkor önző. 

Előzmény: artist_not_engineer (73961)
artist_not_engineer Creative Commons License 2021.11.16 -1 3 73964

Ha valakit ennyire taszít a szex, de közben szeret engem, akkor hagyni fogja, hogy mással éljek szexuális életet. Így is lehet párkapcsolatban élni. Semmi gond nincs vele.

 

A gond azzal van, ha rá akar kényszeríteni, hogy se vele, se mással. És ne is beszéljünk róla. Ez határtalan mértékű önzés. Én ilyen helyzetből menkülök.

Előzmény: Bean2019 (73962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!