Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Spriccpumpa 1 napja Creative Commons License 5336

Az átlagos ízhez talán a következő áll a legközelebb: tonikból kirázod a szénsav buborékait, jól megsózod és megkóstolod (a tonikban lévő cukor némileg torzítja az ízhatást). Fanyar, sós ízre számíts! Első alkalommal furcsa, de nem rossz!  

Mielőtt kipróbálod, a konvencionális nevelés rögzült hatásait, - átmeneti jelleggel , töröld ki az agyadból.

Előítéletekkel ez a játék nem működik... 

Nos, ez csak az én személyes véleményem (pár évtizede "kóstolgatom" már a finom nedűt, az a legjobb, amelyik egyenesen a forrásból csorog a szádba...). :)))

Előzmény: bsoka (5334)
zotya 277 2 napja Creative Commons License 5335

Én is szívesen megízlelném, de nincs hölgyismerősöm, akivel kipróbálhatnám.

bsoka 3 napja Creative Commons License 5334

Köszönjük! :)

Mivel még nem ízleltem, nem tudom mennyire erősen szeretem, így inkább az íztelen, szagtalan irányába mennék el elsőre. :) Még annyi, hogy viszonylag gyors anyagcserével bír a hölgy, így ha jól értem elegendő a játékot megelőzően kb. egy órácskával elfogyasztania az említett másfél liter folyadékot és a 3. pisilés már a játék részét képezheti, "biztonsággal". :)

Előzmény: goldeen (5333)
goldeen 3 napja Creative Commons License 5333

Attól függ, mennyire erősen szereted. :-)

Ha lenyom kb másfél liter teát, akkor negyedórán belül megindul a pisisorozat, 10-15 percenként újabb eresztés. A harmadik pisi az már szinte teljesen színtelen-íztelen. Az egyes pisilések után 1-1 félliter teával pótolhatja is a veszteséget, és így simán 8-10 pisit ízlelgethetsz. De azért ne vigyétek túlzásba, nehogy nagyon megterheljétek a veséjét. Amúgy a gyakorlottabbak a minden rákészülés nélküli spontán pisit is tudják értékelni, ami akár minden alkalommal más és más ízű lehet változatos étkezés mellett. Annak is megvan a maga romantikája. Mondjuk házimunka közben mellédáll letolt bugyival, hogy tapaszd rá a szád, nehogy félremenjen egyetlen csepp is, mert akkor moshatod fel újra a padlót büntetésből... :D

A reggeli első pisit kezdetben semmiképpen nem ajánlom, mert az tényleg nagyon erős. Mondjuk mi azt rendszeresen fogfehérítésre használjuk, Catullus tiszteletére az ókori keltiber hagyományokat újragondolva... :DDD

Persze a pár perces öblögetés után ki szoktam köpni, mert a reggeli első, az azért tényleg kemény egy anyag. :-)

Előzmény: bsoka (5332)
bsoka 3 napja Creative Commons License 5332

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, gyakorlott pisisektől. :)

Van egy kedves lány, aki hajlik a témára és benne van, hogy kipróbáljunk pisis dolgokat. Nos a kérdésünk az lenne, hogy ahhoz, hogy "tiszta" legyen a vizelet, mennyivel korábban kell elkezdeni a víz/tea ivást, és kb. mennyi ürítés után lesz "fogyasztásra" alkalmas ízű a nedű?

Köszönöm válaszaitok! :)

cerkatom 4 napja Creative Commons License 5331

sziasztok szivesen csatlakoznák hozzátok

atis    cerkatomkukaccitrom

Előzmény: chastityIstvan (5328)
Spriccpumpa 4 napja Creative Commons License 5330

Nálunk nehezebben indult, de csak összejött valahogy {nehezen:)))}...

Eseti jelleggel űzzük, mert ez egy csemege, nem lenne szerencsés, ha mindennapi rutinná silányulna.

Többnyire szexel jár együtt, de ez nem törvényszerű, van olyan, hogy csak a csorgó nedűbe tartom a kezem és lenyalogatom. Ám, amikor nyalom is a finom, pisilő puncit, az mindig szeretkezéssel végződik... :))) 

Előzmény: chastityIstvan (5328)
peeimádat 5 napja Creative Commons License 5329

Nekem is volt már benne részem.  Mondhatóm  a sex egyik legjobb formája.  Én személy szerint imádom mikor folyik a számba a fincsi meleg pisi.  Sajnos azóta szakizottunk és a jelenlegi páromat sehogy nem tudom ravenni  hogy csináljuk.  Így maradnak a profik.   

chastityIstvan 5 napja Creative Commons License 5328

Hello!

Mi negyvenes pár vagyunk, engem rég izgat a pisi, de sosem tudtam kipróbálni.

Véletlenül került szóbaa párommal, és meglepetésemre bevallotta, hogy őt is izgatja bizonyos szinten. Izgatja ha hallják, látják pisilés közben, ezért nem szokta becsukni a wc ajtót :)

Annyira megörültem, hogy azonnal kérlelni kezdtem pisiljen le. Azonnal ráállt, illetve fölém guggolt a fürdőkádban. Kicsit nehezen tudta elengedni magát, többször kérdezte, hogy tényleg akarom-e de mivel biztosítottam, hogy igen, végül csak elindult a forró sugár.

Élveztem, ahogy csorog a számba, fejemre, testemre, és ő is élvezte, hogy lepisilhet, és, hogy pisilés közben nyalom a punciját. Jó volt mindkettőnknek, de azóta nem volt ismétlés, pedig azt hiszem mindketten szivesen csinálnánk máskor is.

Ti hogy kezdtétek, hogy folytattátok? Mennyire rendszeres ez nálatok? Mindig szexuális aktussal jár együtt?

Előzmény: Attika43 (5288)
zotya 277 5 napja Creative Commons License 5327

Győrben lenne hölgy aki a számba pisilne?

zotya 277 5 napja Creative Commons License 5326

Szívesen eltátanám a szám előtte!

Előzmény: Go Daddy (5319)
Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5325

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5324

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5323

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5322

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5321

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5320

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5319

Go Daddy 5 napja Creative Commons License 5318
cobra111977 6 napja Creative Commons License 5317

szia  

nagyon  szuper  képeket   videokat   raksz   fel      ,   szerintem      sokan  kedvet  kapnak      efféle  finomsághoz 

Előzmény: Go Daddy (5311)
cobra111977 6 napja Creative Commons License 5316

szia   Zitus 

egyre   jobban  tetszik  nekem  is    ,   izgató   a pisilés     látni     és   hallani    :)

csabis77

gmail

com   a  cimem   ,  ha  van  kedved  irhatnánk   ,    szeretném  ha  megosztanád   élményeid 

Előzmény: Zitus30 (5135)
heikki555 6 napja Creative Commons License 5315

Go Daddy 2015.01.18 Creative Commons License 5314

Atkins30 2015.01.18 Creative Commons License 5313

Debreceni fiatal lányt keresek aki adna nekem a jóból! :)

37 éves, nős, férfi vagyok!

Attika43 2015.01.18 Creative Commons License 5312

Hello közös pisiléshez keresek partnert lányt párt fiut mindegy csak folyon az aranysugár

Go Daddy 2015.01.17 Creative Commons License 5311

Go Daddy 2015.01.17 Creative Commons License 5310

Go Daddy 2015.01.17 Creative Commons License 5309

Go Daddy 2015.01.17 Creative Commons License 5308

Go Daddy 2015.01.17 Creative Commons License 5307