Keresés

Részletes keresés

farkas974 Creative Commons License 2017.07.21 0 0 6782

Kérd meg a párod ! Akiket eddig megkértem ,mind benne volt a témában ,igaz szokniuk kellett a szitut ... ;)

Előzmény: lotofinterest (6781)
lotofinterest Creative Commons License 2017.07.20 0 0 6781

A való életben (vagy neten) miért olyan nagyon de nagyon nehéz pisiszexre fogékony hölggyel összejönni??

Nekem eddig 2 ilyen élményem volt, az egyik csak annyi, hogy akkori barátnőmmel a kádban szexeltünk és neki már nagyon kellett pisilnie mire én mondtam csak rajta, erre bepisilt én meg egyből elélveztem. A másik pedig egy fizetős hölggyel, csak ami vele volt arra nehezebb partnert találni...

litlep Creative Commons License 2017.07.18 0 0 6780

Nincs róluk több kép esetleg videó? ?????????

Előzmény: essemberger (6763)


akkor jó Creative Commons License 2017.07.07 -1 1 6779

A pisiszexet a néphagyomány általában már perverziónak tartja. Hogy tényleg az-e, az értelmetlen kérdés, mert ezek a dolgok konvenció-függőek. Tehát ami mondjuk egy korban, vagy kultúrában perverzió, az egy másik korban, más kultúrában már nem az.

 

Én általában a normális, nem extrém szexet szeretem. Még a "korpásba" szem szoktam bedugni az ezredest, és nem csak azért, mert a mérete (18/5 cm) nem igazán való oda (ez a méter rendes előkészületek nélkül már a puncikat is megizzasztja), hanem, és főleg azért nem, mert nem kívánkozik oda. Azért nem kívánkozik, mert tőle pár cm-re egy sokkal finomabb, kívánatosabb lyuk van, és ott szeret tartózkodni. No meg persze azért sem, mert nem fogom tönkretenni a barátnőm anális záróizmait.

 

No de a tárgyra. Engem csak akkor vonz a pisiszex, ha a nő nagyon tetszik nekem. De tényleg nagyon, vagyis gyakorlatilag bombázó-vagy a közeli a csaj. Olyankor szokták mondani a nép gyerekei ugye, hogy "egy kanállal a szarából is". No ént én persze nem vallom, viszont a pisijéből igen... Ezzel csak egy baj szokott lenni: a nők általában nem szeretik. Nem nagyon értik meg azt, hogy ebben nem maga a pisi a pláne (én is a tejet, kólát, sört, bort szeretem inni, nem a pisit), hanem az a helyzet, gesztus, és közelség, hogy olyan viszonyban vagyunk, hogy egy ilyen jó nő még azt is megengedi nekem, hogy a pisijét...

 

Konkrétan kétféle pisiszexes kalandom volt eddig. Az egyik barátnőm igen kivételes, és szerencsés alkat volt, és egy hosszú, több órás szexmenet során 30-nál többször élvezett el (én is 5x egymás után - és ez nem dicsekvés, mert azóta sem volt olyan, és akkor is azért volt csak mert annyira felspannolt engem az ő élvezéseinek látványa, érzése - szóval nem dicsekvés, csak tény), és a vége felé már (amikor szinte egybefolytak neki, és majdnem elájult), akkor bizony elengedte a pisit is. Nem nagyon, nem sokat, de azért folyt bele a számba. Kicsit sósnak éreztem, de nem volt kellemetlen. Egyébként is olyan ínyenc vagyok, aki a menstruációs véren kívül minden folyadékot szívesen felnyalok, ami a punciból jön. Mármint nem akárkiéből, hanem a nekem tetsző nő puncijából ugye.

 

A másik pisiszexes élményem még szolidabb ennél. Ha éppen nagyon kívánatos, szép barátnőm volt, akkor két dolgot szoktam kérni tőle. Az egyik az, hogy amikor közösen zuhanyzunk, akkor tehessem oda a farkamat a lába közé, közvetlenül a puncija alá (nem bele), és ő pisilja azt le. A másik kérésem az, hogy amikor pisil, akkor tehessem alá a kezem, pisilja azt le, és olyankor én a kezemről egy kicsit megízlelem a pisijét.

A nők persze sokkal kevésbé bevállalósak mint én, úgyhogy még ezekért a szerénységekért is meg kell küzdeni velük, de azért volt már rá precedens, hogy sikerült. És természetesen nem ezek a legnagyobb örömeim a szexben, ezeknél sokkal nagyobb örömeim vannak. Asszem, akkor lenn igazán perverzió, ha nem is a normál szex okozna igazi nagy örömet, hanem helyettük ezek a pisiszexes játékok. De ez természetesen nincs így.

lotofinterest Creative Commons License 2017.07.07 0 1 6778

Sziasztok!

Engem is érdekelne nagyon a pisiszex, csak nagyon nehéz, vagy szinte lehetetlen szerintem interneten erre fogékony lányt találni. Vagy csak nem tudom hol kellene keresni...

Nem tudom ki az akinek ez már összejött nem fizetős lánnyal. Persze biztos van, csak ritka az olyan lány aki így ismerkedne, hogy erre keres partnert. Igazából szerintem mindenféle szexuális dologra ritkán keresnek a lányok partnert az interneten. Szerintem inkább élőben valahol klubban vagy máshol, esetleg buliban, aztán olyankor tárják fel vágyaikat. Nem tudom van-e egyáltalán olyan hely az interneten ahol lányok pisiszex témában kaphatóak ismerkedésre (és persze nem hivatásosok :) )

q^2tz Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6777

Szia!

Javasolnám Tinto Brass olasz rendező munkásságát. (Youtube-on is van jónéhány) Szinte minden filmjében pisil a főszereplő csaj. Diszkréten, nem prim-plan-ban.

Nem csak ezért érdemes nézni őket :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (6776)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6776

Olyan videót keresnék ahol a lédy tágra öklözött pináját vagy ánuszát telehugyozza valaki.

pee2011 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6775

Még mindíg imádom az élvezkedés közbeni össze vissza pisilést, egymásnak :-)

rhmprszt Creative Commons License 2017.06.25 0 2 6773

                     

IV. boborján Creative Commons License 2017.06.24 0 6 6772

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.17 0 0 6771

Olyan linkeket keresek ahol a lány szopásközben pisil, bepisil!

Lehet nadrágban bugyiban meztelen is!

Megjegyzem, irtó ritka az ilyen témájú videó 

Segítségeteket előre is köszönöm!

Pf.

IV. boborján Creative Commons License 2017.06.14 0 1 6770

Go Daddy Creative Commons License 2017.06.05 0 6 6766

rumcajz44 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 6765

Huuu..... Pisi is és sperma is? Izgi.... :P

Előzmény: Tanga75 (6728)
rumcajz44 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 6764

Huuuu..... Az az igazság, hogy engem is nagyon izgat, ha bepisilhetek a bugyiba, és utána jól elélvezek a pisis bugyiba....

essemberger Creative Commons License 2017.05.25 -2 9 6763

Szegedi60 Creative Commons License 2017.05.22 -1 0 6762

Szia!

Nagyon izgató ez a kép ahogy az ondód át hatol a harisnyádon!

Szeretek én is ilyen játékokat csinálni itthon!

 

Előzmény: Tanga75 (6728)
Go Daddy Creative Commons License 2017.05.21 0 6 6761

rhmprszt Creative Commons License 2017.05.21 0 4 6760

                     

IV. boborján Creative Commons License 2017.05.19 0 0 6759
Go Daddy Creative Commons License 2017.05.19 0 11 6758

heikki555 Creative Commons License 2017.05.15 0 0 6757

Szia, próbáltam válaszolni, de nem ment át....

Előzmény: pisispulcsi (6756)
pisispulcsi Creative Commons License 2017.05.11 0 1 6756

Sziasztok!

 

Van eseteleg arra remény hogy pár pisi kedvelő összejöjjön valamikor valahol hódolni kicsit a közös szenvedélyeknek?! Annak idejény még voltak erre próbálkozások, de nem nagyon jött össze. Ha már egy négy-öt fő összejönne, szerintem elég jó programokat lehetne szerevezni, és jókat mulathatnánk. 

 

Javaslat helyszínre: kulcsos ház valahol a hegyekben, eldugott helyen, szép természeti környezetben / szállodai szobák belvárosban / a klub számára kialakított albérleti lakás

 

 

 

Javaslat programokra: pisi-szommellier képzés és verseny (eredeti csomagolásból csapolva üvegpohárba, pontozni színre, illatra, ízre) / pisi tartogatás, bepisilés / gumibugyis bál / dinnyeparty pisiléssel, amikor a sok dinnyétől mindenkinek pisilni kell, és esetleg az ügyeletes Lőrinc belepisil egy dinnyébe. Pisiverseny mennyiségre, távolra pisilésre, szájba, arcra célbapisilő verseny. Pisifürdő: mindenki egy valakire pisil, aki a kerti gumimedencében várja a kényeztetést. Pisilés érdekes helyekre: üveg almalébe, kenyérbe fúrt lyukba, tálca süteményre, kosár pogácsára, a vendég elé tett tányér levesbe, teás csészébe, csizmába, valakinek a sliccébe, dekoltázsába. Bevállalós partybúcsúztató izgalmas pisilések: nyilvános forgalmas helyen, próbafülkében, étteremben, vonat szemetesébe, wc-ben wc papír tartóba, éttermi wc-ben tükörre, ajtóra, falra. Éttermi wc-ben söröspohárba, ami távozáskor ott marad az asztalon visszatöltve bele az elfogyasztott sört... Pisis színdarabok, mint például pisis Csipkerózsika feldolgozás, ahol az alvó csak akkor ébred fel, ha pisi cseppen az ajkára. Hófehérke és a hét törpe, ahol Hófehérke teát készít a törpéknek. Ki pisilt a poharkámba? No és a törpék nem veszik észre, hogy Hófehérke éppen ott alszik, és mindannyian véletlenül lepisilik egyszerre. Szerintem kedvcsinálónak ennyi elég is.

 

 

 

A jelentkezéshez a következő adatok lennének praktikusak:

 

Nemed: férfi/nő

 

Korod: év

 

Külső megjelenésed rövid leírása:

 

Kívánságok, vágyak, aktív, passzív, más nemű vagy saját nemű pisije is érdekel-e, stb.

 

Egyéb javaslat helyszínre, témára. (melyik országrészben, melyik város közelében)

 

Egy-egy alkalomra mennyi pénzt tudsz szánni? (helybérlet, kellékek: mint dinnye, sör, üdítők, kaja, esetleg fizetett pisilők személyes költsége)

 

 

Jelentkezés itt a fórumon, vagy e-mail címen:

 

woolpee101@gmail.com

Go Daddy Creative Commons License 2017.05.09 0 9 6755

Go Daddy Creative Commons License 2017.05.07 0 14 6754

Go Daddy Creative Commons License 2017.05.03 0 13 6753

Go Daddy Creative Commons License 2017.04.30 0 11 6752

IV. boborján Creative Commons License 2017.04.30 0 4 6751

Go Daddy Creative Commons License 2017.04.27 0 11 6750

Go Daddy Creative Commons License 2017.04.24 0 10 6749

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!