Keresés

Részletes keresés

kokeny Creative Commons License 2002.11.29 0 0 76
Sziasztok Agarasok!

Úgy tűnik, a társaság felszívódott, de hátha mégis olvassa egy fajtabarát. A váci menhelyen van egy két éves angol agár kan. Attól ugyan már megmenekült, hogy elgázolják, éhen haljon, stb., de képzelhetitek, milyen lehet neki egy kennelbe zárva egész nap, még akkor is, ha itt azért gondoskodnak róla. Nem akarja valaki befogadni közületek?
Itt a cím:

http://www.zoldmagazin.com/belso/vac.html

Előzmény: coursingIG (75)
coursingIG Creative Commons License 2002.05.07 0 0 75
Sziasztok agarasok!

Ha olasz agarakról, coursing-ről szeretnétek olvasni, fotókat nézni, látogassatok el a weblapunkra: http://web.axelero.hu/arris1

Agárbaráti üdvözlettel,

OJ

Filly Creative Commons License 2002.05.02 0 0 74
agar.lap.hu! Ha van olyan link, ami nincs fenn, ne habozzatok megosztani velem...
dobrony Creative Commons License 2002.02.27 0 0 73
ja, e-mailt esetleg a scallop@freemail.hu ra. Kosz +1*
Előzmény: dobrony (72)
dobrony Creative Commons License 2002.02.27 0 0 72
Hat, rendesen lehalt ez a topic. Kar pedig.
Pecsett illetekes agarasokhoz szolnek. Szeretnek latni parat, mindegy milyet, de ha lehet, ir farkast, es ha lehet, meg is vakargatnam oket. PLs, elvonasi tuneteim vannak most mar erost.
Kosz
pa
Yuma Creative Commons License 2001.10.02 0 0 71
Hát, Filly

én is így vagyok az afgánokkal (mármint az agarakkal). Gyönyörűek, zabálni valóak, stb. stb. (főleg ez a kis kajla Géza), de szerintem már az ír farkasnak is túl sok szőre van.
Vajon hogyan mutatna egy kerti afgán agár? Brrr.. :)))

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 70
De, bicskeiek, de hetente 700-1000 km-t autózom, úgyhogy ez a kis kerülő nem távolság :o) Mondhatni, Budapest és Százhalombatta között nekem simán útbaesik Bicske.

T-nak nagyon tetszik a pici afgán, de O. nem lelkesedik érte (leginkább a hosszú szőre miatt). Ezért nem szabad mondani, hogy milyen tündéri - mármint Géza, mert akkor T. ezerrel ráhajtana, hogy nála maradhasson. Igazolva látná magát O. előtt, hogy lám-lám, ha másnak is tetszik, akkor tényleg meg kell tartani (pedig már elvileg el van adva Svájcba, náluk csak megnevelésen van :o) Még szerencse, hogy ők nem olvassák a fórumot :oD Látnák, milyen pletyis vagyok... Egyébként hihetetlenül finom egy kölyök afgán szőre, szétsimiztem rajta a kezem :o)

Előzmény: Yuma (69)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 69
Hát nem bicskeiek? Ja, hogy vonat meg ilyesmi? Hmmm...

Mit és miért nem szabad hangoztatni?

Yuma.Kíváncsi.Fáncsi

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 68
A képek csak a jövő héten lesznek készen, mert egy fél tekercs még hátravan, de azt Rábapatonán lefotózom.

Miért is autóztam jót? :o) (De tényleg pesti vagyok.)

Villám Géza (aki kislány egyébként) tényleg tündéri, de ezt nem szabad fennhangon mondogatnom :o)

Előzmény: Yuma (67)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 67
Na igen, én az ír farkasos vagyok, méghozzá a szürke. :)
Ha Te pesti vagy, akkor jót autóztál szombaton.:)

Az ír farkasból kifolyólag mi nem járunk pályaversenyekre, csak a coursing-re.

Annnnnnyira nagyon tündéri volt az a kis afgán agár! (Nem lehet valahogy vágyakozó smile-t csinálni?:)) )

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 66
Én is :o) Én voltam a "hivatalos" fotós, mivel az igazi hivatalos nem jött el :o( Egyébként a barátaim magyar agarai mellett-alatt lehetett látni.

Te az ír farkasos vagy?

Okt. 21. naná, sőt, most vasárnap meg Rábapatona.

Előzmény: Yuma (65)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 65
Jaj, jaj, hogy miért csak most bírtam megnézni a topicot :((
Én pl. kint voltam szobmaton a coursing-en. Hát Ti?
Na és jöttök október 21-én?
Robinhúd Creative Commons License 2001.09.11 0 0 64
Sziasztok!
Ha nem lesz nagyon rossz idő, megyünk mindkettőre.
Pesti vagy, Afgánmánia? Ha igen, hova jársz futtatni napközben?
Előzmény: Afgánmánia (60)
Filly Creative Commons License 2001.09.05 0 0 63
Oké, az jó lenne, mert nekem akkor épp máshol kell lennem, nem agárversenyen :o(
Előzmény: Afgánmánia (62)
Afgánmánia Creative Commons License 2001.09.04 0 0 62
:o))) Nekünk van digicam-ünk, de mi meg nem tudjuk róla letölteni a képeket (az átjátszókábellel van valami) :(( De napokon belül veszünk egy másik kábelt, hogy szept. 15-én már fotózhassunk! Ha gondolod, minden agárképet átküldök majd. :o)))
Előzmény: Filly (61)
Filly Creative Commons License 2001.09.03 0 0 61
Köszi! :o))) Sajna egy saját digikamera nagyon hiányzik... Várpalotáról tudok kölcsönkérni időnként egyet (budapesti vagyok :o)))))
Előzmény: Afgánmánia (60)
Afgánmánia Creative Commons License 2001.09.03 0 0 60
Sziasztok! :) Imádom az agarakat, és csak most láttam, hogy itt az indexen van agár topic. Filly: szuper a honlapod!!!
Robinhúd: nekem is afgánom van!! Csíkos-maszkos, nagyon hasonlít Zafírra, csak az enyém kan.

Mindenki, aki szereti az agarakat: gyertek Isaszegre, szept. 15-én verseny lesz 15.30-kor (utána edzés)! És ne hagyjátok ki a szept. 29-ei coursing-et sem! :))
Remélem, találkozunk! ;)

Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 59
Addig jártattam a számat, h. már én sem láthatom. :-)))
Mindenhol csak piros x.
Filly Creative Commons License 2001.06.05 0 0 58
Én se látom még mindig sem.... ;o(((
Előzmény: Robinhúd (56)
Yuma Creative Commons License 2001.06.05 0 0 57
Én még mindig nem látom a képet, de nem is fogom, hacsak valaki nem lesz olyan kedves és el nem küldi nekem emilben.
(Nálunk sok-sok oldal le van tiltva, ezért nem láthatom.) :((((
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 56
Sziasztok!
A vajúdó hegyek megszülték hát egerüket (a). :))
Miután megtekintettem a sampiról készített piros x-eket különféle formátumban, már érthetően, heves szívdobogásom lett, amikor a kép kezdett letöltődni. Erre mit látok a képen:...?
Vélhetően orosz agár, bizonyára nagyon szép, gyorsabb sincsen nála széles e világon, hejszen ő a sampi. Ezt az egészet nem takarja semmi más, csak a magas, sűrű gyom, amiben az alany lustán bámészodva heverészik. Széles mosollyal kezdődik a napom, köszönöm!
Robinhúd
Skog Creative Commons License 2001.06.04 0 0 55

Senior World Champion 2001

dzsodzso Creative Commons License 2001.06.04 0 0 54

Senior World Champion 2001

Filly Creative Commons License 2001.06.03 0 0 53
Skog, ha elküldöd nekem e-mailen a képet, beteszem ide! filly@index.hu
Előzmény: Skog (51)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.03 0 0 52
Sajnos változatlanul piros x, de mivel más nem panaszkodik, biztos vagyok benne, hogy az én gépemben van a hiba.:(
Előzmény: Skog (51)
Skog Creative Commons License 2001.06.02 0 0 51
Esküszöm mindenre ami szent, hogy tegnap még jó volt. Most mi van??
Előzmény: Robinhúd (50)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.02 0 0 50
Nekem megint piros x jutott. Explorer valány pont valahányast használok, lehet h. csak én nem nézhetem meg a sampit?
Robinhúd
Előzmény: Skog (49)
Skog Creative Commons License 2001.06.01 0 0 49




Senior Word Champion 2001

Előzmény: gicus (42)
dobrony Creative Commons License 2001.05.31 0 0 48
Mar hianyoltam.
Mondok egy masikat: nagya@cerberus.elte.hu
Kosz
Előzmény: Yuma (47)
Yuma Creative Commons License 2001.05.31 0 0 47
dobrony,

próbáltam küldeni emilt, de visszajött. :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!