Keresés

Részletes keresés

tzmod Creative Commons License 2017.07.25 0 0 8410
Előzmény: tzmod (8409)
tzmod Creative Commons License 2017.07.25 0 0 8409

Már néhány éve készítettem több módot a Föld térképemhez(earth mód becenéven írtam az Earth mod projektről :))

Ehhez a térképhez készült néhány változat pl. Earth Globalism mód, ebben a módban 2010-es években lehet kezdeni a játékot, idén előszedtem, és kicsit javítottam az akkori hibákon(egy javító patch erejéig, tehát nem építettem bele), így élvezhetőbb lett a játék. Mert bele tettem a meglévő csodákat népenként, pl. New York-i Szabadságszobor, Római Szt Péter Bazilika, Londoni Big Ben, stb.

 

Néhány képet is megosztok erről:

 

 

 

 

 

népek a játékban:

 

diplomácia képernyő így néz ki:

 

fejlesztési fa:

 

csodák:

 

Katonai képernyő:

 

 

 

tzmod Creative Commons License 2017.07.25 0 0 8408

Szia!

 

Igen emlékszem, hogy írtak erről itt, anno sok programot lementettem, mert nem volt internet kapcsolatom otthon, hátha megvan majd megnézem, ha megvan, akkor elküldöm emailben.

 

A mentéses problémánál én a Civ.3 conquests 122 patch előtti mentésekre emlékszem, hogy a 122-es patch telepítése után nem lehetett elérni.

 

Melyik verzióval játszol?

Előzmény: realfan (8407)
realfan Creative Commons License 2017.07.04 0 0 8407

Tudnál nekem segíteni? Van az a problémám, ami anno sokaknak, hogy ha egy civ úgy "halt ki", hogy az utolsó városa után még maradt egy telepese és végül annak megölésével lett vége számukra a dalnak, akkor ezt egy bug miatt a program nem tudta kezelni és minden mentés használhatatlanná vált. Valami Civ3MultiTool-lal ezt anno (potom 16 éve...) viszonylag gyorsan javították, de amilyen linkeket én találtam az ügyben, már mind megszűntek. Van valami tipped? 

Előzmény: tzmod (8405)
tzmod Creative Commons License 2017.06.17 0 0 8406

Remélem akad egy két régi motoros aki még ide figyel erre a játélkra, amely bájos minden hibájával!

Előzmény: tzmod (8405)
tzmod Creative Commons License 2017.06.03 0 0 8405

Totál kihalt ez a fórum, kár érte, mert többet érdemel ez a játék ennél, sok olyan régi játék van amelyik a mai napig népszerű, sőt saját tábora van  mind a mai napig, érdemes lenne feléleszteni!

earth_mod Creative Commons License 2013.05.14 0 0 8404

Sziasztok!

 

Készül a magyar változat a módhoz!

Előzmény: earth_mod (8403)
earth_mod Creative Commons License 2012.08.24 0 0 8403

Néhány kép az earth mod 7.0

 

 

 

 

Előzmény: earth_mod (8402)
earth_mod Creative Commons License 2012.08.14 0 0 8402

Föld mód/Earth mod 7.0 itt letölthető, ha valki még játszik a Civilization III játékkal.

.Zsolt Creative Commons License 2011.07.04 0 0 8401

Szia!

 

Bocsi hogy csak most válaszolok, köszönöm szépen a feltöltést! Összehasonlítva a Civ IV / V-tel, a Föld móddal felturbózott III-as fényévekkel jobb szerintem.

Köszönöm!!

Előzmény: unartis (8400)
unartis Creative Commons License 2011.04.07 0 0 8400

Itt Ismét elérhető és letölthető a Föld mód!

 

http://www.tzmod.fw.hu/

 

 

Ide ráfért a 6.0-s verzió

padisah Creative Commons License 2011.02.27 0 0 8399

http://www.padisah.atw.hu/4%20Middle%20Ages.biq

conquest alatt megmekkeltem a középkoros szkenáriót hogy lehessen játszani a magyarokkal is

semmi mást nem csináltam vele, csak engedem emberi játékosnak kiválasztani, az eredeti techek és egységek vannak

 

erről azt kell tudni, hogy magyaroknak nem jár lovag, de másféle lovas egység sem, a horseback rideing-ot ki kell fejleszteni mert alapből nem tudják

 

 

és ez az az állás, ahol már csak el kell foglalni jeruzsálemet, és megnyerni a játékot, támadó seregben egy pikeman-nél van a burgundiak relikviája

http://www.padisah.atw.hu/foced%20hun%20jerusalem%203.sav

 

az alkalmazott stratégia a "forced", vagyis átváltottam despotizmusra hogy legyen forced labour, majd az elfoglalt városokat rendre raze-el lebontom, a kapott workereket pedig olyan városokban ahol van barrack korbáccsal átkonvertálom veterán harcosokká

 

az így felépített sereg meg megy a maga útján, és a hódításokkal megtermeli a maga seregét

persze ez önmagáben nem volt elég, hagyományos módon is termeltem egységeket, illetve a bolgárok elintézéséhez kellett némi trükk, mert nagyon táposak

 

(bevallom hogy jópárszor volt visszatöltögetés is)

 

 

 

billy76 Creative Commons License 2010.12.06 0 0 8398

köszönöm

Előzmény: Zod (8395)
schimtzi Creative Commons License 2010.11.30 0 0 8397

Szia!

 

31 a civilizációk száma, Ausztria a "rejtett" 32. Játszhatóvá lehet tenni, de egyik másik civ helyére kell betenni az editorban.

Előzmény: geszler916 (8396)
geszler916 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 8396

Sziasztok!

 

Játszhatóvá lehet tenni a conquest 1. 22 alatt Ausztriát? Valahol írták, hogy 29. népként léteznek, csak default nem lehet választani őket.

 

 

Zod Creative Commons License 2010.11.18 0 0 8395

Nekem 64 bites Win7 van és tökéletesen megy, kompatibilitási mód se kellett.

Előzmény: billy76 (8394)
billy76 Creative Commons License 2010.11.14 0 0 8394

valaki próbálta már a játékot windows 7 alatt ?

 

működik rendesen ?

unartis Creative Commons License 2010.10.21 0 0 8393
Immár a http://tzmod.uw.hu/ címen érhető el a honlap, igaz még letölteni nem lehet a Föld módot, csak a nagyméretű Föld térképem
unartis Creative Commons License 2010.10.19 0 0 8392
Csak az extra.hu-s honlapomon volt fent sok kép és a civilization fanatic-ra raktam fel néhány képet. Hamarosan feltöltöm az ultrawebes honlapra is a képeket, a játékmódot meg egy másik honlapra vagy tárhelyre raknám, sajnos nem tudok olyat amelyet nyíltan elérhetnék az ultra webről, sajnos ott 200 MB-os korlát van :-(

az új honlap címe: www.tzmod.uw.hu
Előzmény: schimtzi (8391)
schimtzi Creative Commons License 2010.10.19 0 0 8391
CFC-en nincs fent? Úgy emlékszem thread-e is van a mododnak.
Előzmény: unartis (8389)
unartis Creative Commons License 2010.10.18 0 0 8390
Képeket tettem fel a civilization fanatics honlapjára: Itt megnézheted
Előzmény: unartis (8389)
unartis Creative Commons License 2010.10.18 0 0 8389

Szia Zsolt!
Bocs hogy most írok remélem még aktuális!

Az extra.hu-ra volt feltéve a honlap a játékról, sajnos fizetős lett ezért lekerült, most más alternatívát keresek.
Ez egy régi link: http://szazbolha.uw.hu/civ3/, azóta már sokat változott a mód, most a 6.0 verziónál tart.
Valamennyi adatot feltöltöttem, de még nem teljes: Föld mód új honlapja lesz
Igaz a játékmód még nincs fent, de alternatívát keresek rá, hogy hová tudnám felrakni, illetve elérhetővé tenni. innen a készülő honlapról.

Előzmény: .Zsolt (8382)
el Papi Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8388
En is kb. akkor irtam ebbe a topicba amikor utoljara jatszottam vele, aminek mar van 6 eve. Kesobb meg a 4-el jatszottam egy keveset, de ma mar nem nagyon van idom jatszani, elmultak a foiskolai evek. :-(
Viszont az ezen a heten megjeleno Civ 5-ot biztosan megveszem es ha vmikor lesz ra idom akkor ki is probalom.
Előzmény: Jo_munkasember (8386)
Jo_munkasember Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8387
Kösz. Még nem jöttem rá a megoldásra. Az általad is hivatkozott civfanatics fórumra is beírtam, de még nem jött válasz. Ha kiderítem azért leírom, hátha más is így jár.
Előzmény: schimtzi (8385)
Jo_munkasember Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8386
Hát már én is elég rég játszottam vele. Még ezer azért nincs :), de visszanézve a fórumot, 6 éve írtam ide az utolsó hozzászólást. Akkoriban még én is „nagy gamer” voltam. Akkor mentek legjobban a gotm-ok. Épp én adtam a 12.-et (elég alaposan kidolgoztam), de szégyenszemre, már nem játszottam végig. Pár éve azért végigjátszottam (kétszer is), de az eredményt már nem küldtem be.
Nem is tudom mi lett az akkori csapattal. Átfutva a topikot, néhányukat még láttam itt hozzászólni, de már biztos más játék a favorit. Esetleg mások a preferenciák az életben :)

Múlkor láttam meg a game-t, a MediaMarkt-ban, és eszembe jutott, hogy a „téli szünet” környékén érdemes lenne elővenni egy-két régi gotm-t, hogy kiderüljön megy e még játék úgy, mint 6-8 éve :)
Előzmény: el Papi (8384)
schimtzi Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8385
win7 alatt játszom vele. csont nélkül elindult nálam, tehát elvileg nem szabadna gondnak lennie vele.

viszont másoknak tényleg akad ezzel problémája, ezt találtam a fórumon:

Installing under Windows 7

tehát már installálni is eleve xp-kompatibilitási módban és adminisztrátorként kell, nem csak futtatni.
el Papi Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8384
En ugyan mar ezer eve nem jatszottam vele, de nekem anno egy hasonlo problemam volt meg akkor amikor XP-re valtottam (Win ME-rol). A megoldas az volt, hogy be kellett allitanom, hogy Win 98/ME kompatibilisen futtassa. Win 7 alatt nem tudom h van e ilyen opcio, de ha van akkor probald meg avval.
Előzmény: Jo_munkasember (8383)
Jo_munkasember Creative Commons License 2010.09.19 0 0 8383
Sziasztok!
Használja valaki win7 alatt a civ3-at?
Én úgy jártam vele, hogy megvettem a gold editions-t ami elvileg a legutolsó patc-eket tartalmazza.
Felinstalltam. El sem indult.
Feltettem a virtual XP. Az alatt sem indult.
Olvasgattam egy kicsit a Civfanatics technical fórumon. Ott azt írják, hogy nem kell XP mód, hanem rendszergazdaként XP sp3 kompatibilitással kell installálni.
Evvel egész addig jó is, amíg nem indítom újra a gépet. Akkor elindul ugyan, de nem látszanak a betűk, meg rögtön összeomlik avval az indokkal, hogy nem tudja lefoglalni draw-buffert.
Van valakinek valami jó ötlete?
.Zsolt Creative Commons License 2010.07.14 0 0 8382
Szia kedves Unartis!

Sajnálattal látom, hogy már nem elérhető a honlap...régen megvolt nekem a Föld mód játékod, nagyon jókat játszottam vele, de most már csak ezt az oldalt találtam:

http://szazbolha.uw.hu/civ3/

ebből viszont a harmadik link nem működik...nem tudnád esetleg valahová feltölteni?
Nagyon megköszönném!
Előzmény: unartis (8379)
billy76 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 8381

régen játszottam vele, emlékezetem szerint nem lehet, kizárólag valamilyen MOD jöhet szóba...

de hogy te melyiket töltötted le...

:-)

Előzmény: BxL (8380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!