Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ki szople ? 2013.10.19 Creative Commons License 2656

Gyerekek, az igaz minden NŐ...csak pénzért DUG.

Csak van,akinek magasabb az árfolyama...

akeresö 2012.01.02 Creative Commons License 2655

Akkor is BÚÉK ;)

Törölt nick 2011.12.31 Creative Commons License 2654

Ne haragudjon meg senki a nem válaszolásért, de kifejezetten nem reklám-jelleggel írtam az előbbi hozzászólásomat. Egyszerűen csak furcsának találtam, hogy mintha érdemes lenne itt és így várni a sült galambot:), amikor a google valószínűleg több találattal szolgál (meg biztos több fake-kel is).

iwiwrw 2011.12.30 Creative Commons License 2653

szia Dóri 909!

Esetleg az elérhetőségedet megkaphatom?

Előzmény: Törölt nick (2650)
akeresö 2011.12.27 Creative Commons License 2652

Ok Dóri írtam ... 

Csak akkor tudok én írni, ha nyilvánvaló valakiröl hogy illik rá a topikcím. Az összes idétlen bejegyzést nincs kedvem végigolvasni csak hogy kibogarásszam ki az és ki nem ;)

akeresö 2011.12.27 Creative Commons License 2651

mi?

Törölt nick 2011.12.25 Creative Commons License 2650

Kedves Kereső: sajnos ez fordítva szokott történni.

akeresö 2011.12.14 Creative Commons License 2649

A topikcím felhívta a figyelmem és anélkül hogy részletesen beleolvastam volna a társalgásba megkérném azokat a jó humorú jelenlevö lányokat akikre illik a cím ;), hogy írjanak ...

üdv

a keresö 

auréliuszf 2011.11.20 Creative Commons License 2648

csak odatévedtem, de jót röhögtem milyen szivatások mennek.

el tudom képzelni valaki elmegy aztán ajtót nyit Irénke, a mindenhol szőrős falusi menyecske... :)

Előzmény: szepfarok (2647)
szepfarok 2011.11.16 Creative Commons License 2647

És a beépített légkondi a menyón?!

De egyetemista csajt én is keresek , csak nem írnak :(

Előzmény: auréliuszf (2646)
auréliuszf 2011.11.15 Creative Commons License 2646

Ez a csaj lehet hogy egyetemista de a kép amerikában készült! Nézzük csak meg az ajtó kilincsét. Illetve hogy mi van helyette... És a poszterek a falon is ezt igazolják.     Amúgy jó bőr... :)))))

de nem az a tipikus paraszt liba akit Irénkének keresztelnek... mert hogy ezen a néven futtatják.

Na ennyit a sextali.hu-ról

szepfarok 2011.09.29 Creative Commons License 2645

Szia.

Él még az email címed ?

Küldtem neked levelet.

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (2639)
mtszk 2011.09.28 Creative Commons License 2644

sziasztok!

Van olyn lány, akit javasolnátok olyan estre, mint amilyenben én vagyok: 3 éve nem dugtam, mackós alkatom van, így fontos lenne a megértő lány...tippek? (vagy inkább ne fizetősben gondolkodjak?:)

Törölt nick 2011.09.26 Creative Commons License 2643

" Merthogy én nem ebédelek senkivel együtt, az biztos. Egyrészt gyakorlati okokból: én akkor suliban vagyok szinte mindig, ráadásul az, hogy én együtt egyek valakivel, nem első ismerettséges dolog. Másrészt: miért hozzam magam kényelmetlen helyzetbe (ld mással evés)? És ő mit gondol? Hogy én mindenkivel csak úgy elmegyek ebédelni? JÓ, tudom, ez most így kissé viccesen hangzik, mert pl. azzl nincs gondom, hogy mindenféle ismeretlennel feküdjek le:), no de abban legalább van valami élvezet, abban meg, hogy számomra kellemtlen helyzetben vagyok, nincs, akkor se, ha finom, amit eszem, amilyen igénytelen az ízlésem, ezt én is bármikor elérem. "

Nekem ez a részlet tetszik a legjobban.

Előzmény: Törölt nick (2641)
Törölt nick 2011.09.26 Creative Commons License 2642

Köszönöm, hogy belinkelted a blogom :O A "cigánykurva" első jelzőjén elgondolkodtam egy kicsit, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg szitokszóként használtad. Hát, erre most mit mondjak?

Előzmény: Törölt nick (2641)
sperm_bath 2011.06.14 Creative Commons License 2640

az az igazság, hogy épp próbálok leszokni, aztán annak örülök, ha nincs igazán kísértés... a magácska keblei viszont khmmm, hogy is mondjam, enyhén szólva bűnre csábítóak... ,-)

Előzmény: Törölt nick (2636)
Törölt nick 2011.06.12 Creative Commons License 2639

Rendben: ez esetben nem túlzás ezt a nők túlnyomó többségére kimondani? :) Bár, tulajdonképpen fölösleges erről beszélni, mondjuk azt nem tudom, hogy mi is volt a hozzászólás célja.

Öregúr: ez csak azért érdekes, mert nem emlékszem, hogy olyan nagyon panaszkodtam volna amiatt, mert nem sikerül más állást találnom (nem is kerestem egyébként), vagy a munkám nehézségei miatt:) - amik persze nyilván vannak, de egy jelenlegi helyzetben a különböző tényezők függvényében messze ez a legkönnyebb munka. De még az is lehet, hogy tévedek, bár nem hinném :), úgyhogy én inkább valami más magyaráztra tippelek.

Előzmény: exhighand (2637)
Öregúr43 2011.06.12 Creative Commons License 2638

Talán azért, mert szimpatikusnak talált, és bízott benne, hogy könnyebb kenyérkeresethez jutottál időközben.

exhighand 2011.06.12 Creative Commons License 2637

Kedves Dóri!!

A reakciód alapján kizárom, hogy te egy női nick-el nyomuló fiú lennél, annyira nőies a kérdésed!

Egy férfi amikor azt írja: Nők, akkor ez alatt a nők túlnyomó többségét érti, de nem minden nőtre érti.

Ha egy férfi azt akarja, hogy egy megállapítása minden nőre vonatkozó értelemmel bírjon, akkor azt írja: minden nő.

Ez a nyilatkozat természetesen a férfiakkal kapcsolatos állításokra is igaz, így tehát:

nem minden férfi ilyen adekvát.

Törölt nick 2011.06.10 Creative Commons License 2636

Kedves Sperm_bath! Pontosan miért reménykedtél benne, hogy abbahagyom? Hogy is mondjam,elég érdekes egy hozzászólásban találni a melleimről szóló véleménnyel :D

Kedves exhighand! Nem túlzás ezt egy egész nemre kimondani? 

Előzmény: sperm_bath (2630)
Jeftelánya 2011.06.09 Creative Commons License 2635

szó szerint

Előzmény: exhighand (2634)
exhighand 2011.06.09 Creative Commons License 2634

Ez most hogy kapcsolódik a postomhoz??

Előzmény: Jeftelánya (2633)
Jeftelánya 2011.06.09 Creative Commons License 2633

minden nő kurva,csak van,akinek magasabb az árfolyama

Előzmény: exhighand (2632)
exhighand 2011.06.09 Creative Commons License 2632

Igazán nem szeretném Kant-ot oppozicionálni, de az én véleményem szerint a férfiak az elvekhez ragazkodnak, azaz antagónia esetén inkább az elvhez ragaszkodnak, mint az erkölcsös megoldáshoz, a nők nél pedig ez fel sem merül, mert lényegében nem értik, mit takarnak az elvek.

Előzmény: Savas70 (2612)
sperm_bath 2011.06.02 Creative Commons License 2630

óóó, Dóri, újra munkában? nem akarok moralizálni, de valahogy abban reménykedtem, hogy abbahagytad... amúgy nagyon szép vagy, ezek a cicik pont a kedvenceim...

Előzmény: Törölt nick (2625)
Jeftelánya 2011.02.24 Creative Commons License 2629

Én is ismertem ilyen nőt,38 éves koráig szárnyalt a karrierje,aztán az öreg főnök meghalt,jött egy fiatal, neki meg már nem kellett a "nyanya",beszerzett egy  frissebb húst,a nő meg repült.

Hiába volt 15 éves tapasztalata,meg hiába volt jó,nagyon nehezen talált állást.

Előzmény: Trull (31)
Jeftelánya 2011.02.24 Creative Commons License 2628

Ódri,Te itt?

Előzmény: Ódri (20)
core31 2011.02.21 Creative Commons License 2627

Sziasztok. Valakinek van tapasztalata a Facebook of Sex oldallal kapcsolatban?

Dulifuli 2011.01.07 Creative Commons License 2626

Semmit sem kell csinálni semmiféle Outlookkal. Jobb egérgomb a "küld" linken, és "E-mail cím másolása". Utána a levelező programodban beilleszted a címet a vágólapról (például a Ctrl-V-vel).

Előzmény: Törölt nick (2625)
Törölt nick 2011.01.06 Creative Commons License 2625

Ha megadod az e-mailcímed, szívesen beszélnék veled erről - valószínűleg az adatlapodon megadtad, de nem igazán akarom regisztrálni az outlook-expresst, amivel aztán megnyitja. Vagy írj te (dorina909@gmail.com)

Előzmény: Savas70 (2624)