Keresés

Részletes keresés

bobber60 Creative Commons License 2015.12.06 0 0 91

Ez a "házaspár1" tényleg kamu,ki nyit ajtót meztelenül,de hagyjuk. Ez egy ilyen műfaj, a Boros-Bocsihoz is betelefonált

minden futóbolond. Kifolyik? Ameddig szűk,és fiatal a hölgy, addig nem. Aztán igen. Ha valakit érdekel, a felnőtt oldalakon

a "creampie" cím alatt keresse. Creampie =krémes pite. A feleségemnek is kifolyik rendesen, pánikol is, hogy az ágyneműje.

A törülköző sem jó,mert olyan modoros, hogy terítsük le azt a törülközőt,angyalom. Így aztán marad az ejakulálás utáni

gyors vissza vonulás, aztán Ő meg egy odakészített papír törülközőbe menekül. Utána meg tisztasági betét reggelig,mert

még egy kevés azért van. Egyszer még régen láttam,hogy milyen bugyit vett fel reggel,aztán délután amikor hazaértem,

a reggeli bugyi a szárítón száradt. Szerintem nem véletlenül, választ nem kaptam rá,illetve értelmes választ nem. Lehet

hogy akkor megcsalt, ki nem derült,együtt vagyunk már régóta. Akkor izgatott,most már túl vagyok rajta.

Xider Creative Commons License 2012.01.13 0 0 89

"Belőlem is kiolyik,de páromnak még tetszik is a dolog.Néha kellemetlen is a dolog,

volt váratlan vendégünk már aki akkor toppant be mikor épp befejeztük a szeretkezést,

én mentem ki,elé,tőőlem már megszokták hogy meztelenül látnak.Csak elég kellemetlen

volt mikor megéreztem hogy a combomon csorog a dolog.A ,,kedves" vendég persze egyből kiszúrta,

és csak megjegyezte,látom rosszkor jöttem,bocsi!"

Hogy ez MEKKORA KAMU!! Ez egy vicc... persze megszokták, hogy meztelenül nyítsz ajtót. :DD  Majd azt is megszokják, ha csurog valami a combodon.  :))   Komolyan mennyi hülyeségeket tudnak ide hazudni emberek, az bár borzasztó. A sok hülye még el is hiszi.

Előzmény: hazaspar 1 (77)
viz mániás Creative Commons License 2008.09.24 0 0 86
Én a barátnőm bugyiját félre húzóm ha bele élveztem a puncijába vissza húzóm a puncira így a bugyijába folyik a lúcsók sejem bugyin nagyón jó érzés. Az ágynemü is túl éli folt nékül talán ez is egy jó ötlet ajánlóm mindenkinek.
Előzmény: hazaspar 1 (77)

basinger Creative Commons License 2008.09.24 0 0 85
A címhez:  NYELD LE!
Cavington Forte Creative Commons License 2007.04.20 0 0 83
..itt "közben" már folyik:-)
shygirl86 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 82
Az én párom még ki is nyal utána!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.20 0 0 81
Szerintem nagyon szexi és mocskos,ha folyik ki az anyag. Őrjítő
masszőrpár Creative Commons License 2007.04.19 0 0 80

A párom is szeret a kifolyó sperma és izgalmi váladékban pancsolni. Azt mondja: "Ez a szerelemméze. ez a finom produktum. Ezért csináltuk. Nem?"  Inkább az a probléma, ha Pl: a kádban vagy medencében ill. természetes vizekben a víz befolyik. Ezért javaslom a kegel gyakorlatokat vagy az intim tornát vagy gesa golyó használatát! Ha kellően megerősited a PC. izmodat alap helyzetben zárva lesz, így nem folyhat be oda fertőzést okozó víz. Szeretkezés után nem zárul be azonnal, de egy szorítás és már nem veszi még a főnök sem észre, hogy bugyi nélkül vagy, mert ebben a pillanatban folyt beléd az a finom ondó... :-)

orfe Creative Commons License 2007.04.19 0 0 79
orfe Creative Commons License 2007.04.19 0 0 78
hazaspar 1 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 77
Belőlem is kiolyik,de páromnak még tetszik is a dolog.Néha kellemetlen is a dolog,volt váratlan vendégünk már aki akkor toppant be mikor épp befejeztük a szeretkezést,én mentem ki,elé,tőőlem már megszokták hogy meztelenül látnak.Csak elég kellemetlen volt mikor megéreztem hogy a combomon csorog a dolog.A ,,kedves" vendég persze egyből kiszúrta,és csak megjegyezte,látom rosszkor jöttem,bocsi!
masszőrpár Creative Commons License 2007.04.18 0 0 76
Kedves Reni, több oka is lehet a kifolyásnak. 1. Ahogy már más is írta az intimtorna, a hüvely izomzat megerősítése segít. 2. Van egy anatómiai adottság, amit hátrahajló hüvelynek neveznek. Ilyen esetben a hanyadt fekvő nő hüvelyéből kifolyik a sperma, ha ráadásul a hüvelybemenet nem elég jól zár. Nem kellene, hogy zavarjon a sperma kifolyása, de ha mindenkép szeretnéd ezt elkerülni, Én az intimtornát javaslom. E-mailban trénert is tudok javasolni.
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.18 0 0 75
fhú de gyönyörű
Előzmény: parban (55)
orfe Creative Commons License 2007.04.18 0 1 74
Login Santer Creative Commons License 2007.03.14 0 0 73

Az ajkakat síkossá tevő dolog nem a hüvelyváladék, hanem az ún. Bartholini mirigy váladéka, ami közvetlenül a hüvelybemenetnél található. A sperma ennél kb 5-15 centivel mélyebben ürül.
Előzmény: QAF Csibészke (72)
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.03.14 0 0 72

Hm... Nahát!

No, és evvel a masféle anatomiai adottsággal amikor az izgalmi fázisokban nedvesedik a punci, akkor sem folyik ki a  sajat huvelyváladék, hoyg az ajkakat sikossá tegye?

Előzmény: Login Santer (71)
Login Santer Creative Commons License 2007.03.13 0 0 71

Abszolút nem mindenkinek folyik ki.

Alkati kérdés. Illetve egyesek szerint összefügg az általános testi állapottal, ill. spéci gynecological kondíciókkal.

De azt biztosra tudom, hogy nem mindenkinek folyik ki:)
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.03.13 0 0 70
* mennyi; mennyei akart lenni...
Előzmény: QAF Csibészke (69)
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.03.13 0 0 69

Én nagyon orulnék egy ilyen kérésnek.:) Az tok más lapra tartozik, hogy tetszene- e az illeto, es fontolora venném-e, de maga a kivansag, hoyg ram vagynak, hogy ezt akarják adni nekem, hát az mennyi lenne!:) Biztso nagyon meg is koszonném, mint ahogy meg is szoktam koszonni es ertekelni szoktam az ilyent.:)

De asszem, a direkt szexkontaktusok kozul ez a legszelidebb az en listamon, ugyhogy még van is eselye, hogy fontolora venném.:) Csókhoz pl. mar komolyabb tetszes kellene. Eddig 14-nél "tartok".:)

Előzmény: miszega (62)
QAF Csibészke Creative Commons License 2007.03.13 0 0 68
Az bizony kifolyik. A punci mar csak olyan szerkezet, hogy minden kijon belole. Probalj meg pl. egy cseresznyet betolni. Visszajon. Amint nem nyomod, kijon.:)
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 67
Szvsz épp az a pláne, ha egy jól sikerült töcskölés után a csajból folyik a cucc...
Mitoszkiller Creative Commons License 2007.03.02 0 0 66
jaja. ezt azok terjesztik akik rohadtul szeretnék már hogy valaki a szájába engedje az anyagot de marhára nem jön össze nekik, ezért aztán fülig érő vigyorral vetik oda boldog-boldogtalannak ezt a vitaminos faszságot...
Előzmény: Buci Boci (49)
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 65
Irigylem a problémáidat :-))))
Előzmény: iren (-)
hazaspar Creative Commons License 2007.03.02 0 0 64
Szerintem előbb-utóbb te is megtalálod aki díjazza majd ezt a hozzáállást!
Előzmény: miszega (62)
orfe Creative Commons License 2007.03.01 0 0 63

Mi szinte mindig így fejezzük be a kefélést!

miszega Creative Commons License 2007.03.01 0 0 62

rabja vagyok a női csemegéknek:):):

csak lassan elvonási tüneteim vannak, így sajnos összeőrjöngöm most az indexet (is)

sajna még nem tartunk ott szadadság dolgában, hogy ezzel az ötlettel: szia szép lány, szeretnélek leszívni, mert vágyom a nedvességre..

oda lehetne állni:):):):

na tessék, megint zakkantat írok...

igazából attól tartok, hogy túl ráhajtanék ha most smerkednék valakivel, és elriasztom

hát.. majd kiderül...

Előzmény: hazaspar (59)
nanuk70 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 61

Nekem már ettől megindul a nyáltermelésem.....

és szex után kifolyik belőled:-)

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.01 0 0 60

Nekem már ettől megindul a nyáltermelésem.....amit leirtatok.....ez igy igaz.....még szerencse.......

:-))

LCS

hazaspar Creative Commons License 2007.03.01 0 0 59
Te aztán tudod mi a jó!
Előzmény: miszega (58)
miszega Creative Commons License 2007.03.01 0 0 58

az klassz...

szárazon nem lehet:):):

én ezt hosszas előcsókolással és ha izgulós a lány...szopatással szokom kiváltani

ha megvan az alap benyalok és aztán sima a becsúszás

olyan fincsi egy forró punci:)):

Előzmény: parban (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!