Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Xider 2012.01.13 Creative Commons License 89

"Belőlem is kiolyik,de páromnak még tetszik is a dolog.Néha kellemetlen is a dolog,

volt váratlan vendégünk már aki akkor toppant be mikor épp befejeztük a szeretkezést,

én mentem ki,elé,tőőlem már megszokták hogy meztelenül látnak.Csak elég kellemetlen

volt mikor megéreztem hogy a combomon csorog a dolog.A ,,kedves" vendég persze egyből kiszúrta,

és csak megjegyezte,látom rosszkor jöttem,bocsi!"

Hogy ez MEKKORA KAMU!! Ez egy vicc... persze megszokták, hogy meztelenül nyítsz ajtót. :DD  Majd azt is megszokják, ha csurog valami a combodon.  :))   Komolyan mennyi hülyeségeket tudnak ide hazudni emberek, az bár borzasztó. A sok hülye még el is hiszi.

Előzmény: hazaspar 1 (77)
viz mániás 2008.09.24 Creative Commons License 86
Én a barátnőm bugyiját félre húzóm ha bele élveztem a puncijába vissza húzóm a puncira így a bugyijába folyik a lúcsók sejem bugyin nagyón jó érzés. Az ágynemü is túl éli folt nékül talán ez is egy jó ötlet ajánlóm mindenkinek.
Előzmény: hazaspar 1 (77)
basinger 2008.09.24 Creative Commons License 85
A címhez:  NYELD LE!
Cavington Forte 2007.04.20 Creative Commons License 83
..itt "közben" már folyik:-)
shygirl86 2007.04.20 Creative Commons License 82
Az én párom még ki is nyal utána!
Törölt nick 2007.04.20 Creative Commons License 81
Szerintem nagyon szexi és mocskos,ha folyik ki az anyag. Őrjítő
masszőrpár 2007.04.19 Creative Commons License 80

A párom is szeret a kifolyó sperma és izgalmi váladékban pancsolni. Azt mondja: "Ez a szerelemméze. ez a finom produktum. Ezért csináltuk. Nem?"  Inkább az a probléma, ha Pl: a kádban vagy medencében ill. természetes vizekben a víz befolyik. Ezért javaslom a kegel gyakorlatokat vagy az intim tornát vagy gesa golyó használatát! Ha kellően megerősited a PC. izmodat alap helyzetben zárva lesz, így nem folyhat be oda fertőzést okozó víz. Szeretkezés után nem zárul be azonnal, de egy szorítás és már nem veszi még a főnök sem észre, hogy bugyi nélkül vagy, mert ebben a pillanatban folyt beléd az a finom ondó... :-)

orfe 2007.04.19 Creative Commons License 79
orfe 2007.04.19 Creative Commons License 78
hazaspar 1 2007.04.19 Creative Commons License 77
Belőlem is kiolyik,de páromnak még tetszik is a dolog.Néha kellemetlen is a dolog,volt váratlan vendégünk már aki akkor toppant be mikor épp befejeztük a szeretkezést,én mentem ki,elé,tőőlem már megszokták hogy meztelenül látnak.Csak elég kellemetlen volt mikor megéreztem hogy a combomon csorog a dolog.A ,,kedves" vendég persze egyből kiszúrta,és csak megjegyezte,látom rosszkor jöttem,bocsi!
masszőrpár 2007.04.18 Creative Commons License 76
Kedves Reni, több oka is lehet a kifolyásnak. 1. Ahogy már más is írta az intimtorna, a hüvely izomzat megerősítése segít. 2. Van egy anatómiai adottság, amit hátrahajló hüvelynek neveznek. Ilyen esetben a hanyadt fekvő nő hüvelyéből kifolyik a sperma, ha ráadásul a hüvelybemenet nem elég jól zár. Nem kellene, hogy zavarjon a sperma kifolyása, de ha mindenkép szeretnéd ezt elkerülni, Én az intimtornát javaslom. E-mailban trénert is tudok javasolni.
Clitoris_Hunter 2007.04.18 Creative Commons License 75
fhú de gyönyörű
Előzmény: parban (55)
orfe 2007.04.18 Creative Commons License 74
Login Santer 2007.03.14 Creative Commons License 73

Az ajkakat síkossá tevő dolog nem a hüvelyváladék, hanem az ún. Bartholini mirigy váladéka, ami közvetlenül a hüvelybemenetnél található. A sperma ennél kb 5-15 centivel mélyebben ürül.
Előzmény: QAF Csibészke (72)
QAF Csibészke 2007.03.14 Creative Commons License 72

Hm... Nahát!

No, és evvel a masféle anatomiai adottsággal amikor az izgalmi fázisokban nedvesedik a punci, akkor sem folyik ki a  sajat huvelyváladék, hoyg az ajkakat sikossá tegye?

Előzmény: Login Santer (71)
Login Santer 2007.03.13 Creative Commons License 71

Abszolút nem mindenkinek folyik ki.

Alkati kérdés. Illetve egyesek szerint összefügg az általános testi állapottal, ill. spéci gynecological kondíciókkal.

De azt biztosra tudom, hogy nem mindenkinek folyik ki:)
QAF Csibészke 2007.03.13 Creative Commons License 70
* mennyi; mennyei akart lenni...
Előzmény: QAF Csibészke (69)
QAF Csibészke 2007.03.13 Creative Commons License 69

Én nagyon orulnék egy ilyen kérésnek.:) Az tok más lapra tartozik, hogy tetszene- e az illeto, es fontolora venném-e, de maga a kivansag, hoyg ram vagynak, hogy ezt akarják adni nekem, hát az mennyi lenne!:) Biztso nagyon meg is koszonném, mint ahogy meg is szoktam koszonni es ertekelni szoktam az ilyent.:)

De asszem, a direkt szexkontaktusok kozul ez a legszelidebb az en listamon, ugyhogy még van is eselye, hogy fontolora venném.:) Csókhoz pl. mar komolyabb tetszes kellene. Eddig 14-nél "tartok".:)

Előzmény: miszega (62)
QAF Csibészke 2007.03.13 Creative Commons License 68
Az bizony kifolyik. A punci mar csak olyan szerkezet, hogy minden kijon belole. Probalj meg pl. egy cseresznyet betolni. Visszajon. Amint nem nyomod, kijon.:)
gangbang78 2007.03.13 Creative Commons License 67
Szvsz épp az a pláne, ha egy jól sikerült töcskölés után a csajból folyik a cucc...
Mitoszkiller 2007.03.02 Creative Commons License 66
jaja. ezt azok terjesztik akik rohadtul szeretnék már hogy valaki a szájába engedje az anyagot de marhára nem jön össze nekik, ezért aztán fülig érő vigyorral vetik oda boldog-boldogtalannak ezt a vitaminos faszságot...
Előzmény: Buci Boci (49)
gangbang78 2007.03.02 Creative Commons License 65
Irigylem a problémáidat :-))))
Előzmény: iren (-)
hazaspar 2007.03.02 Creative Commons License 64
Szerintem előbb-utóbb te is megtalálod aki díjazza majd ezt a hozzáállást!
Előzmény: miszega (62)
orfe 2007.03.01 Creative Commons License 63

Mi szinte mindig így fejezzük be a kefélést!

miszega 2007.03.01 Creative Commons License 62

rabja vagyok a női csemegéknek:):):

csak lassan elvonási tüneteim vannak, így sajnos összeőrjöngöm most az indexet (is)

sajna még nem tartunk ott szadadság dolgában, hogy ezzel az ötlettel: szia szép lány, szeretnélek leszívni, mert vágyom a nedvességre..

oda lehetne állni:):):):

na tessék, megint zakkantat írok...

igazából attól tartok, hogy túl ráhajtanék ha most smerkednék valakivel, és elriasztom

hát.. majd kiderül...

Előzmény: hazaspar (59)
nanuk70 2007.03.01 Creative Commons License 61

Nekem már ettől megindul a nyáltermelésem.....

és szex után kifolyik belőled:-)

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick 2007.03.01 Creative Commons License 60

Nekem már ettől megindul a nyáltermelésem.....amit leirtatok.....ez igy igaz.....még szerencse.......

:-))

LCS

hazaspar 2007.03.01 Creative Commons License 59
Te aztán tudod mi a jó!
Előzmény: miszega (58)
miszega 2007.03.01 Creative Commons License 58

az klassz...

szárazon nem lehet:):):

én ezt hosszas előcsókolással és ha izgulós a lány...szopatással szokom kiváltani

ha megvan az alap benyalok és aztán sima a becsúszás

olyan fincsi egy forró punci:)):

Előzmény: parban (57)
parban 2007.03.01 Creative Commons License 57

Ez tök normális dolog,szerintem akkor lenne gond ha nem nedvesedne be a puncitok!

Nálunk a párom párperc kefélés után csupa lucsok , istenien izgató.

Belölle is folyik rendesen ha nyalom!

Előzmény: hazaspar (56)