Keresés

Részletes keresés

Phd vezér Creative Commons License 17 órája 0 0 27474

Nem várják az önkéntesek jelentkezését,mert  túlsokan vannak már most,feltűrt ingújjal várják a rajtot.

A sirató asszonyok má hangolnak,Lagzi Ljcsi és A Fekete Csecsk is a helyszinen van.Ákos írja az öröm mit nem mondok gyász indulót.Többen porolják az éretségi öltönyt,vikszolják a szandált,van aki hagymátpucol.hátha így látszik a gyász eredménye.Az MTVA gyászba van,Széles gábor a gravitációt delejezi,Hentes és Mészáros az ágyutalpat vikszolja,Simicska gecizik...

Előzmény: őrült mókushalfilé (27472)
ovbatta Creative Commons License 19 órája 0 0 27473
őrült mókushalfilé Creative Commons License 20 órája 0 0 27472

Súlyos? Akkor épülhet a felcsúti ravatal. Kizárólag közpénzből.

Előzmény: Phd vezér (27471)
Phd vezér Creative Commons License 20 órája 0 0 27471

Óriási siker: már több, mint ezren váltottak jegyet Orbán kisvasútjára

24.hu

hírgyáros. 2016. 05. 24. 10:30

A Vastagbőr blog számolt be arról az örömteli hírről, hogy megvásárolták az 1120-as számú jegyet a Vál-völgyi kisvasútra. Korábban az Indoház Online egy átlagos délután vette szemügyre a vasúti fejlesztést, ők nem nagyon találkoztak utassal a luxuskocsival is felszerelt kisvasúton. Korábban volt optimista (7080) és pesszimista (2050) jóslat is arra, hány utassal számolhatnak majd naponta.

"Talán ez a hír segít a gyógyulásban,közölték az ápolók."

Phd vezér Creative Commons License 20 órája 0 0 27470

Orbán Viktor beteg

Farkas György

újságíró, hírfőnök. 2016. 05. 24. 08:30

Emiatt maradnak el keddi programjai.

Ezt már rég tudjuk...

Orbán Viktor betegsége miatt törölték keddi programjait – közölte Havasi Bertalan. A Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-nek azt nem árulta el, mi döntötte le lábáról a kormányfőt. Ugyanakkor azt hozzátette, hogy a miniszterelnök Modern Városok Program keretében szervezett dunaújvárosi látogatását a lehető leghamarabb pótolják.

Utoljára akkor értesült a sajtó Orbán Viktor betegségéről, amikor januárban influenzás lett. Akkor a kormányülés ezért csak egyórás volt, több napirendi pont tárgyalását el kellett halasztani, a miniszterelnök kevesebbet tudott dolgozni, a Fidesz választmányi ülését is kihagyta.

Phd vezér Creative Commons License 21 órája 0 0 27469

De a főtéri látvány welnes is csak őszi üzemmódban csordogál,drága a vííííz,pedig éjjel esett.

A játszótereken leszerelték több helyről a hintákat,ne kopjon csak 1,drága a 8 csavar.

Előzmény: dur-molka (27468)
dur-molka Creative Commons License 22 órája 0 0 27468

Reklámozzák a nagy túlélő Szél palit. Aki körme szakadtáig védte, támogatta a Laci bácsit. Ő nem hitte el hogy a Laci bácsi elkövette  az erőszakot. Természetesen tudott a Hart ügyről is, de mint mindent ezt is túl élte. Hivatkoznak a pénzhiányra, és már a hét végén bezárják a  városban az uszodákat, mert a hétvégén nyit a Strand. A Strand eddig is kinyitott a jó idő beköszöntével,-volt amikor Május .1-én- de a városban az uszodák az iskola végéig nyitva voltak. Most takarékoskodni kell, mert majd jön a Summerfest, a Batai napok nihil színvonala, és kel, a pénz a nyuggerek etetésére. Mert   nem érzik jól magukat. 

Előzmény: Phd vezér (27467)
Phd vezér Creative Commons License 23 órája 0 0 27467

A Hungáriás Marcsika mellényúlt hírek szerint,ukránoknak is tartozik,ezek nem szeretnek bíróságra járni,törik a magyart.Valahol már halcsalit csináltak a mamából.A könyvelés is valami kockás papiron bonyolódott.

Harth-né ügyét már említve,visszadobták újra a Pesti bíróságnak,új dolgok merültek fel,szóval kenik...

De az a lényeg, a pénzünkön zsírosodik akarom mondani izmosodik a Széll család,talán még Matyi atya is kihírdeti vasárnap kismise előtt...

Előzmény: őrült mókushalfilé (27465)
obsitos vitéz Creative Commons License 23 órája 0 0 27466

reklám

Előzmény: Phd vezér (27464)
őrült mókushalfilé Creative Commons License 23 órája 0 0 27465

Reggeltől estig a szélszalai közpénztemető szórakozásairól szólnak a hírek. Mindeközben a város pusztul leépül. Nincs átfogó várospolitikai stratégia és jövőteremtő beruházás. Csak lenyúlás pénzherdálás és mutyi. Állítólag a fidesz által vezéri asszisztenciával eltüntetett hungáriás pénz ügyében is akadozik a számonkérés. A hart ügyben hasonlóan. De mi olvashatunk szélpál aranyeres nagymester hőstetteiről. Mintha újra kettőezerben lennénk. Szégyen.

Előzmény: Phd vezér (27464)
Phd vezér Creative Commons License 24 órája 0 0 27464

Szép Napot!

Olvastam a hírt nyomtatásba,csak azóta se tudom miről szólt a verseny.

A 3-3 aranyat meg azóta is keresiK.

Előzmény: obsitos vitéz (27463)
obsitos vitéz Creative Commons License 1 napja 0 0 27463

görbetükkörből?"A két százhalombattai versenyző jó eséllyel indult a népes nemzetközi mezőnyben, az Eb-re mindketten aranyéremmel kvalifikálták magukat az etyeki válogatón, márciusban. Szélné Horváth Klaudia az Európa-bajnokságot megelőzően ezüstérmet szerzett a III. Kecskemét Open nemzetközi kettlebell versenyen április végén.
Szél Pál 5. danos judo és önvédelmi mester és felesége, Klaudia 3-3 számban indultak a megmérettetésen. Szél Pál az 55-59 évesek 100 kg-os súlycsoportjában 16 kg-os súllyal végezte gyakorlatait. Az 5 perces szakítást 105, az ötperces lökést 119, a háromperces "triatlont" – amely egy perc lökés, egy perc szakítás és egy perc hosszú ciklusból áll – 69 ismétléssel teljesítette. Klaudia a 25-29 évesek között, 70 kg alatti súlycsoportban és 12 kg-os súllyal versenyzett. Az ötperces hosszúciklus gyakorlatot 85-ször, az ötperces lökést 132-ször, a háromperces triatlon gyakorlatot pedig 76-szor végezte el. Valamennyi versenyszámukban az első helyen végeztek, így mindketten három-három aranyéremmel tértek haza."

Phd vezér Creative Commons License 2 napja 0 0 27462

AZ ÚSZÓ EB ÉREMTÁBLÁZATÁNAK VÉGEREDMÉNYE  AranyEzüstBronzÖsszes1. Magyarország104519

2.Nagy-Britannia769223. Olaszország575174. Hollandia532105. Franciaország41496. Svédország4–157. Dánia24178. Ukrajna12259. Lengyelország11–2Németország1

Előzmény: Phd vezér (27461)
Phd vezér Creative Commons License 2 napja 0 0 27461

Tisztelt Battai Fórum meg Nem Fórumozók!

Ha igaz vége a Londoni  E.B-nek és csúcs 10 aranyérem,a többit ne is említsük..

Sírtak a síró asszonyok,a fogadott sírók,a fizetett sírók,hogy mi lesz az úszókkal,csúfos vereség meg,a többi károgás,ha nem lesz ott a mester,tévedtek..nem először..

Láttuk,legyőztük őket,legyőztük európát.Talán ebbe az is közrejátszott,hogy nem kellett attól tartani,megkérdezik az  úszóinkat,mi a véleményük az ügyről. Felszabadúltan úsztak,és nyertek,a mi boldogságunkra.Rájuk joggal lehetünk büszkék,sokukat láthattunk és reméljük még látjunk, a Városi Uszodába.

Spanyol grand Creative Commons License 2 napja 0 1 27460

Az elmebetegség gyógyíthatatlan. A beazonosítási kényszer pedig  az elmebetegség ismérve.

iegaek Creative Commons License 2 napja -1 0 27459

Hogy is mondják mifelénk? KARMA? ;-D

Előzmény: igazmondo2440 (27458)
igazmondo2440 Creative Commons License 3 napja -1 0 27458

Főleg, mikor Szabó Attila álnéven saját maga terelgetné a témát. :D Imádom a szarkazmust! Fogós fogas szólás volt, egyenesen gyomor szájra mérte az ütést! :D

Előzmény: Fogas-kerék (27457)
Fogas-kerék Creative Commons License 3 napja -1 0 27457

Erkölcstelen hedonista, egyesek szerint tolvaj, azt gondolom, megéri felszínen tartani... 

És szerencsére mindig akadnak hozzá kommentek is, de ha unalmas , lapozgasson újságot, és beszéljen magában! :)

Előzmény: stux úr (27456)
stux úr Creative Commons License 3 napja 0 1 27456

Itt már senki nem tartja napirenden a Szabó ügyet csak maga. Nem unja még. Mert mi már nagyon.

Elakadt a tű a lemezen. Lökje már arrább.

Előzmény: igazmondo2440 (27455)
igazmondo2440 Creative Commons License 3 napja -1 0 27455

Lopás , erőszak és minden képmutatás elítélendő, aki ilyet tesz, nem lehet közszereplő, ha a Vezér, akkor ö sem. El kell számoltatni mindenkit!!!! Eddig sem nyaltam a seggét másnak! Aki bűnös, bűnhődjön! De ha mindig célkeresztben tartják a fórumon szabó csapodárságát, sorozatos hűtlenségét, akkor nem ülnek el a hullámok, pedig szarban van! Ima, hogy ne hullámozzék! :D Nincsenek is nőügyek? Hahh... Akkor magyarázkodjon majd, mikor elkezdenek beszámolni róla az érintettek. De, Stux úr, örülök, hogy Szabó Attila képviselő úr lopása felett szemet huny. Mi lesz, ha nem ennyi felett rendelkezik majd? És most, csak azért, mert már tanúbizonyságot tett szöveg-értelmezési nehézségeiről, a lopással nem én vádoltam meg őcsapodárság...

Előzmény: stux úr (27454)
stux úr Creative Commons License 3 napja 0 1 27454

Ez az őrült egy Móricka díjat már kiérdemelt volna. Ennek mindenről mindig az jut eszébe. De amit állít az senki nem tudja bizonyítani. Vagy ha ő igen akkor gyertyát tartott vagy nyalta a habot. Szerencsétlen szánalmas  alak. Egy szánalmas bértollnok. Gondolom egy öleb akit azért tartanak hogy néha ugasson. Amíg a Kiss László ügye bíróságilag igazolt volt, és le is ültették addig itt csak egy rögeszmés alak írogatásaival untatja a fórumozókat. Semmit nem tud bizonyítani, csak vagdalkozik. Semmivel nem jobb, és nem rosszabb mint a többi. A vezérhez képest pedig kismiska se lehet. Sajnos hogy ebben a városban annyi pénz volt amit  25 év alatt eltapsoltak, hogy az országosan is példa értékű lehet. Már pedig akkor a Szabó, még hátulgombolós gatyában járt. És mindenki mindent meg úszott. Nem védem én a Szabót de a Hartné ügyében is annyi gazemberség van ami vérlázító. És nem gondolom hogy arról is a szabó tehet. Sokkal inkább az ÉSZKE szemét emberei. Erről kellene neki írni, de ez ugye sértené vezérkéjének az érdekeit. Inkább a Szabó nem létező nőügyeit tartja napirenden már napok óta.

Előzmény: őrült mókushalfilé (27451)
őrült mókushalfilé Creative Commons License 3 napja 0 1 27453

Szerintem magasztalja fel az erőszaktevőt. Meg azt aki ellopott több milliárdot. Ez ön szerint hiteles? Szerintem nem. Keveri a szezont a faszonnal. Júdáspénzt vegye fel. 

Előzmény: igazmondo2440 (27452)
igazmondo2440 Creative Commons License 3 napja 0 0 27452

Az egèsz Szabó Attila ügyből pont Ön fókuszáltál a farkára!màr bocsanat!  Én csak azzal jöttem elő, de gyengébbek kedvéért újra írom, hogy szabónak nem áll jól az erkölcscsőszség, főleg nőket illetően, mikor alázza és nem tiszteli még a nejét sem, csak úgy csinál, :)) marketing!!!külsőség! Velejéig romlott morálú! Képmutató volt a falra ragasztott szimbólum, de tudjuk! Pártja biztos ezt várta el tőle, hogy megint színen legyen! Nyilatkozzon, cikkezenek róla! Na ez sántít csak! 

Előzmény: őrült mókushalfilé (27451)
őrült mókushalfilé Creative Commons License 3 napja 0 0 27451

Ön péniszirigy! Ez 100%. Használjon krémeket attól megnő. 4 helyett 5 cm lesz. :-D Borotválkozzon úgy 6 cm -nek látszik.

Előzmény: igazmondo2440 (27450)
igazmondo2440 Creative Commons License 3 napja 0 0 27450

Ezekről az vitatkozzon, aki megérdemli, hogy képviseljen minket. "Ízig vérig", a diagnózisod téves. :) Ja, és ne feledje, hogy olyan birtokolja azt a péniszt, aki mindezek mellet súlyos milliók lenyúlásában segédkezett, legalábbis ezzen vád is illette Szabó Attilát. Ilyen minket ne képviseljen!!!

Előzmény: Izig verig battai (27449)
Izig verig battai Creative Commons License 3 napja 0 0 27449

Szerintem akit ennyire foglalkoztat Szabo Attila penisze az vagy homoxexualis vagy egy noi sertett lehet! Kit erdekel a maganelete? Lehet, hogy igazmondo2440 nem az akinek vallja magat! Visszaolvastam a bejegyzeseit es arra tudok gondolni, hogy o egy no aki fenntakadt a horgan es most bosszut all rajta....... :D kerdes az, hogy ezt a megfelelo helyen es idoben?! Mikozben szazhalombattarol milliardok  tuntek el es tobb varosi intezmeny dolgozoit iis elbocsajtottak, a fizetesuk meg romokban! Errol vitazzanak ne mas farkarol a jo eg aldja meg magukat!!!!

Fogas-kerék Creative Commons License 3 napja -1 0 27448

Szabó Attila farka, tán azért fogl a népet, mert pont Ö beszél erkölcsökről, /ettől még a többi sem szent, azok a dolgok is napirenden/mikor szétcsajozta és hazudta a házasságát! Mégha alkalmi partnerek is, valamit bizonyít, hát nem a képességét! Esetleg saját magának bizonygat! Beteg!

Előzmény: őrült mókushalfilé (27444)
Phd vezér Creative Commons License 3 napja 0 0 27447

Szerintetek,helyes,hogy hétvégén is folyhatnak zajjal járó munkálatok,a közterületeken?légkalapács,betonvésés!!

ovbatta Creative Commons License 3 napja 0 1 27446

Ez egy jött-ment ,az ország minden részéről betelepült horda. Velem együtt. Csak én nem verem a mellem, hogy ÉN VAGYOK A LOKÁLPATRIÓTA ! Utálok itt lakni, csak sajnos faluhelyen nem tudtam megélni :-(

ovbatta Creative Commons License 3 napja 0 0 27445

Hahaha ha ! Igazad van :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!