Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

kettu04 2009. jún. 29. Creative Commons License 21
szija
szükségem lenne a segitségedre
ha neked megvan ez a játék.
kérlek irj nekem
nagyon megköszönném.
üdv:kitti
ket.tu@freemail.hu
Előzmény: Micuir (11)
Fourty 2004. febr. 2. Creative Commons License 20
...megvolt az átmenet :-)
Előzmény: _tb_ (18)
Zsoldos 2004. febr. 2. Creative Commons License 19
Na sag schon :)))
Előzmény: Fourty (17)
_tb_ 2004. febr. 2. Creative Commons License 18
HUPSZ :-)

Nem is olyan rossz :-) MIlyen volt a fogadtatás?

Előzmény: Fourty (17)
Fourty 2004. febr. 2. Creative Commons License 17
Igen, pontosan ez történt.
Egy kellemesnek ígérkező többesestén az erotikába való fokozatos átmenetnek gondoltuk, de nem néztük meg a feladatokat, nem tudtuk h. vannak különböző "erősségüek" így másodikként előkészület nélkül orális örömszerzés volt a kihúzott célfeladat :-)))
Előzmény: _tb_ (16)
_tb_ 2004. febr. 2. Creative Commons License 16
Milyen vártlan dologra gondolsz?

Volt esetleg valami váratlan, amikor kipróbáltátok? :-)

Előzmény: Fourty (15)
Fourty 2004. febr. 2. Creative Commons License 15
Nekünk az egyes van meg !
Többeshasználat előtt jól olvassátok el a játékszabályokat ! Enélkül váratlan dolgok is kisülhetnek belőle ! :)
Előzmény: genyanya (13)
fallen_angel 2004. jan. 31. Creative Commons License 14
Ha kipróbáltátok mindenképp írjatok élménybeszámolót, én lusta vagyok befejezni amit elkezdtem, ígyhát inkább megveszem ha jó :-)
Előzmény: genyanya (13)
genyanya 2004. jan. 31. Creative Commons License 13
mi is megvettük a Szex huntingot, vagyis a kettes verziót. Épp kipróbálásra vár...:)) A szilveszterünkből okulva döntöttünk emellett... egy többeshelyzet alakulásánál jó szolgálatot tehet.:)
mester és margarita 2004. jan. 31. Creative Commons License 12
Sziasztok!
Remélem, még jár erre valaki. Mi egy 25/26 éves pár vagyunk, és egy olyan pár ismeretségét keressük, akik szimpátia esetén partnerek lennének erotikus játékokban, esetleg egymás előtti szertkezésben. Ha kedvet éreztek ilyesmihez, írjatok (fényképes leveleket várunk)
:)
Üdv mindenkinek
Micuir 2003. nov. 30. Creative Commons License 11
Az eredeti témához szólok hozzá: nekünk van, kipróbáltuk és nem jött be. Túl m?-dolog és megszaktija a szeretkezés természetes menetét. Arra tudom elképzelni, hogy egy buliban, többen jól ellegyünk.
Sz. Balázs 2003. nov. 30. Creative Commons License 10
Mármint Dzsepettó mester Buratinójának. Van bennetek közös? (Orr, tök, ilyes'...)
Előzmény: Sz. Balázs (9)
Sz. Balázs 2003. nov. 30. Creative Commons License 9
Buratinónak nemcsak az orra volt fa, hanem mindene (tehát a töke is).
Előzmény: Buratínó (4)
KoporShow 2003. nov. 30. Creative Commons License 8
En meg csak annyival szeretnem kiegesziteni a kerdest, hogy hogy lehet, hogy a harmas hozzasolasnak az ötös az elözmenye?
planeth0pe 2003. nov. 28. Creative Commons License 7
En annyival szeretnem az eredeti kerdest kiboviteni, hogy:

Mondjatok kulonbozo sex jatekokat (amit ti parotokkal szoktatok jatszani pl.). Pikans dolgokat, amik feldobjak a sexet... ;)

Pl.: Ma szeretnek a baratosnommel jatszani pl olyat, hogy uveges/kartya jatek egyutt (hat most kartyara gondoltam, mas hirtelen nincs most keznel, Quakezni azert csak nem fogunk. :D).

21-re gondoltam, az eleg gyors porgesu game. Aki 3x veszit, annak kell huznia egy lapot (vagy uveget porgetni, meg nemtom), amiket kitalaltam eddig:

nyak/arc kornyek puszilgatas
hat/derek simogatas
has/oldal csokolgatasa
fenek, hatso/belsocombok puszilgatasa
nemiszerv izgatasa/puszilgatasa
nemiszerv izgatasa nemiszervel

Illetve a poziciot is el kell donteni (veletlen szeruen: allva, ulve, fekve(folulrol), alulrol(fekve)

Izgatasrol van szo, a cel a masik "megbuntetese", nagyon felhuzasa. 5perces izgatasokrol van szo.

Van ezzel kapcs meg valami otletetek? (plusz izgatasi teruletek, formak?)

Előzmény: matchbox (-)
Feyd-Rautha 2001. szept. 9. Creative Commons License 6
Első feladat: találj egy offline nőt, hogy tudjál miről beszélni.
Előzmény: gmena (5)
gmena 2001. aug. 4. Creative Commons License 5
Csináljuk meg a nettes változatot. Irjatok feladatokat!!!!!
Buratínó 2001. júl. 19. Creative Commons License 4
Álmodozzatok csak. Fatökűek.
Törölt nick 2001. júl. 19. Creative Commons License 3
Én is, én is !!!
Előzmény: Congo (2)
VERÉB 2001. jan. 2. Creative Commons License 1
Szóval:
A társasjáték neve: SEX HUNTING (szex vadászat)
Táblás játék, az alapja a Ki nevet a végén?-re hasonlít, bábukkal kell haladni a cél felé. Assz'em az a lényeg, hogy vannak párok, az egyik a vadász a másik a vad, egyik cél, hogy a táblán a vadász utólérje a vadat, ekkor, ill. ha megjelölt mezöre lépünk, kártyát kell húzni, melyen feladatok vannak. A feladatok nehézségi fok szerint 1-5-ig vannak osztályozva. Mondjuk egy 1-es feladat, hogy adj egy puszit a partnerednek, egy 5-ös, hogy részesitsd orális szexben a partneredet. Lehet ketten is játszani, de akár 8-an is. A nyertes(pár) a célban bonus (vagy milyen) kártyát húz, amin pozitúra javaslat van aznap estére.
Az igazság szerint a gyakorlatban még nem próbáltam, de már szerveződik rá a buli.
A játékot a Ferenc körúti sex-shopban (a Petőfi hídnál) vettem, kb. 3000 Ft-ért.

Ha valakinek van tapasztalata is a játékkal, jelentekezzen!

Veréb

VERÉB 2001. jan. 2. Creative Commons License 0
Én már hallottam egy (azaz nem NULLA) ilyen játékról. Bővebben késöbb..
matchbox 2001. jan. 2. Creative Commons License topiknyitó
A múltkorában hallottam egy sex-társasjátékról amit többen lehet játszani. Különböző erotikus feladatok vannak benne. Tud róla valaki bövebbet? A "hagyományos" játékot ismerem, kéretik nem összekeverni!!!!