Keresés

Részletes keresés

envagyok79 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 26

Esetleg valami letölthető ingyenes nincsen?

Lehetőleg 2 pár részére

BalázsLengyel1987 Creative Commons License 2016.12.12 0 0 24

sziasztok, én is tudok egy új, jóféle társasjátékot, a neve Passion Card. Egy új márka a 7th Sense gyártja. Magyar, és ilyen kártyajáték, feladatokkal, és pózokkal. Én kiváncsi voltam rá és vettem egyet meglepinek páromnak. Hát durva, nem az a gagyi stílus, és alpári hangvétel. Tényleg arra fókuszál hogy még jobban odafigyeljünk a párunkra. Na itt olvashattok róla: 

http://7thsense.hu/termek/7th-sense-passion-card/

kettu04 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 21
szija
szükségem lenne a segitségedre
ha neked megvan ez a játék.
kérlek irj nekem
nagyon megköszönném.
üdv:kitti
ket.tu@freemail.hu
Előzmény: Micuir (11)


Fourty Creative Commons License 2004.02.02 0 0 20
...megvolt az átmenet :-)
Előzmény: _tb_ (18)
Zsoldos Creative Commons License 2004.02.02 0 0 19
Na sag schon :)))
Előzmény: Fourty (17)
_tb_ Creative Commons License 2004.02.02 0 0 18
HUPSZ :-)

Nem is olyan rossz :-) MIlyen volt a fogadtatás?

Előzmény: Fourty (17)
Fourty Creative Commons License 2004.02.02 0 0 17
Igen, pontosan ez történt.
Egy kellemesnek ígérkező többesestén az erotikába való fokozatos átmenetnek gondoltuk, de nem néztük meg a feladatokat, nem tudtuk h. vannak különböző "erősségüek" így másodikként előkészület nélkül orális örömszerzés volt a kihúzott célfeladat :-)))
Előzmény: _tb_ (16)
_tb_ Creative Commons License 2004.02.02 0 0 16
Milyen vártlan dologra gondolsz?

Volt esetleg valami váratlan, amikor kipróbáltátok? :-)

Előzmény: Fourty (15)
Fourty Creative Commons License 2004.02.02 0 0 15
Nekünk az egyes van meg !
Többeshasználat előtt jól olvassátok el a játékszabályokat ! Enélkül váratlan dolgok is kisülhetnek belőle ! :)
Előzmény: genyanya (13)
fallen_angel Creative Commons License 2004.01.31 0 0 14
Ha kipróbáltátok mindenképp írjatok élménybeszámolót, én lusta vagyok befejezni amit elkezdtem, ígyhát inkább megveszem ha jó :-)
Előzmény: genyanya (13)
genyanya Creative Commons License 2004.01.31 0 0 13
mi is megvettük a Szex huntingot, vagyis a kettes verziót. Épp kipróbálásra vár...:)) A szilveszterünkből okulva döntöttünk emellett... egy többeshelyzet alakulásánál jó szolgálatot tehet.:)
mester és margarita Creative Commons License 2004.01.31 0 0 12
Sziasztok!
Remélem, még jár erre valaki. Mi egy 25/26 éves pár vagyunk, és egy olyan pár ismeretségét keressük, akik szimpátia esetén partnerek lennének erotikus játékokban, esetleg egymás előtti szertkezésben. Ha kedvet éreztek ilyesmihez, írjatok (fényképes leveleket várunk)
:)
Üdv mindenkinek
Micuir Creative Commons License 2003.11.30 0 0 11
Az eredeti témához szólok hozzá: nekünk van, kipróbáltuk és nem jött be. Túl m?-dolog és megszaktija a szeretkezés természetes menetét. Arra tudom elképzelni, hogy egy buliban, többen jól ellegyünk.
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.11.30 0 0 10
Mármint Dzsepettó mester Buratinójának. Van bennetek közös? (Orr, tök, ilyes'...)
Előzmény: Sz. Balázs (9)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.11.30 0 0 9
Buratinónak nemcsak az orra volt fa, hanem mindene (tehát a töke is).
Előzmény: Buratínó (4)
KoporShow Creative Commons License 2003.11.30 0 0 8
En meg csak annyival szeretnem kiegesziteni a kerdest, hogy hogy lehet, hogy a harmas hozzasolasnak az ötös az elözmenye?
planeth0pe Creative Commons License 2003.11.28 0 0 7
En annyival szeretnem az eredeti kerdest kiboviteni, hogy:

Mondjatok kulonbozo sex jatekokat (amit ti parotokkal szoktatok jatszani pl.). Pikans dolgokat, amik feldobjak a sexet... ;)

Pl.: Ma szeretnek a baratosnommel jatszani pl olyat, hogy uveges/kartya jatek egyutt (hat most kartyara gondoltam, mas hirtelen nincs most keznel, Quakezni azert csak nem fogunk. :D).

21-re gondoltam, az eleg gyors porgesu game. Aki 3x veszit, annak kell huznia egy lapot (vagy uveget porgetni, meg nemtom), amiket kitalaltam eddig:

nyak/arc kornyek puszilgatas
hat/derek simogatas
has/oldal csokolgatasa
fenek, hatso/belsocombok puszilgatasa
nemiszerv izgatasa/puszilgatasa
nemiszerv izgatasa nemiszervel

Illetve a poziciot is el kell donteni (veletlen szeruen: allva, ulve, fekve(folulrol), alulrol(fekve)

Izgatasrol van szo, a cel a masik "megbuntetese", nagyon felhuzasa. 5perces izgatasokrol van szo.

Van ezzel kapcs meg valami otletetek? (plusz izgatasi teruletek, formak?)

Előzmény: matchbox (-)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.09 0 0 6
Első feladat: találj egy offline nőt, hogy tudjál miről beszélni.
Előzmény: gmena (5)
gmena Creative Commons License 2001.08.04 0 0 5
Csináljuk meg a nettes változatot. Irjatok feladatokat!!!!!
Buratínó Creative Commons License 2001.07.19 0 0 4
Álmodozzatok csak. Fatökűek.
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.19 0 0 3
Én is, én is !!!
Előzmény: Congo (2)
VERÉB Creative Commons License 2001.01.02 0 0 1
Szóval:
A társasjáték neve: SEX HUNTING (szex vadászat)
Táblás játék, az alapja a Ki nevet a végén?-re hasonlít, bábukkal kell haladni a cél felé. Assz'em az a lényeg, hogy vannak párok, az egyik a vadász a másik a vad, egyik cél, hogy a táblán a vadász utólérje a vadat, ekkor, ill. ha megjelölt mezöre lépünk, kártyát kell húzni, melyen feladatok vannak. A feladatok nehézségi fok szerint 1-5-ig vannak osztályozva. Mondjuk egy 1-es feladat, hogy adj egy puszit a partnerednek, egy 5-ös, hogy részesitsd orális szexben a partneredet. Lehet ketten is játszani, de akár 8-an is. A nyertes(pár) a célban bonus (vagy milyen) kártyát húz, amin pozitúra javaslat van aznap estére.
Az igazság szerint a gyakorlatban még nem próbáltam, de már szerveződik rá a buli.
A játékot a Ferenc körúti sex-shopban (a Petőfi hídnál) vettem, kb. 3000 Ft-ért.

Ha valakinek van tapasztalata is a játékkal, jelentekezzen!

Veréb

VERÉB Creative Commons License 2001.01.02 0 0 0
Én már hallottam egy (azaz nem NULLA) ilyen játékról. Bővebben késöbb..
matchbox Creative Commons License 2001.01.02 0 0 topiknyitó
A múltkorában hallottam egy sex-társasjátékról amit többen lehet játszani. Különböző erotikus feladatok vannak benne. Tud róla valaki bövebbet? A "hagyományos" játékot ismerem, kéretik nem összekeverni!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!