Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

bloody rain 2009.12.01 Creative Commons License 287
Nem, én nem mondtam olyat, hogy nincs test a túlvilágon. Én nem tudom.
Az viszont érdekes kérdés, hogy mi a "túlvilág", hol van vagy hol lesz. Amikor feltámadunk akkor az már a túlvilág, vagy még ez, vagy nincs is különbség köztük, csak ami addig evilág volt, aztán túlvilág lesz.
Van is topik róla:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126614&la=47436515
Előzmény: Reni 9 (284)
bloody rain 2009.12.01 Creative Commons License 286
Röhöngni bármin lehet.
Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick 2009.12.01 Creative Commons License 285
csak feltételezés volt!

Amúgy, hogy egyeseknek milyen problémái vannak? Minek ez a kérdés egyáltalán, ha nincs ott sex, akkor a topiknyitó itt marad inkább? Ezért érdeklödik? És ki mondta, hogy van egyáltalán túlvilág? Ezen a témán csak röhögni lehet, hiányozni fog neki a "túlvilágon"? Fél odakerülni? Komoly fikozófiai kérdés? HAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHAA
Előzmény: bloody rain (274)
Reni 9 2009.12.01 Creative Commons License 284
Akkor ez is egyfajta reinkarnáció ? Eddig ebben a formában nem gondoltam rá, de ahogy leírtad, tisztára úgy hangzik. Mindenesetre ha újra születünk, akkor az már nem a túlvilágon lesz. Tehát újra lesz testünk. A túlvilágon a te olvasatodban sincs test, tehát nincs szex, csak amikor feltámadunk.
Előzmény: bloody rain (283)
bloody rain 2009.12.01 Creative Commons License 283
Ha jól emlékszem az emberek támadnak csak föl, úgynevezett romolhatatlan testben ... a sánták sántulás nélkül ...stb. Aki az úrnak kedves az megy a menyországba, aki útálatos az a pokolba, a közbülsők pedig (akik langyosak) a purgatóriumba. A birkákról nem szól a KK (az "Isten báránya" kifejezést nem ide érti - az szimbolikus)
Aki katolikus az hiszi ezt. Ha nem hiszed, akkor nem vagy katolikus, esetleg tévelygő katolikus vagy.
Előzmény: Hy (281)
Hy 2009.11.30 Creative Commons License 282

Sámli lemaratttt:

:o)

Előzmény: Hy (281)
Hy 2009.11.30 Creative Commons License 281

1. Igen: Teli van a t.köm.

2. Milyen testben?

A rántottcsirke, és a bécsiszelet, nomeg a birkapörkölt is föltámad?

Előzmény: bloody rain (277)
Reni 9 2009.11.30 Creative Commons License 280
OK ! Nekem sincs nagy esélyem a protekciós helyre kerülni. :-)
Előzmény: bloody rain (279)
bloody rain 2009.11.30 Creative Commons License 279
A pokolban keress! Alagsor, második ajtó.
Előzmény: Reni 9 (278)
Reni 9 2009.11.30 Creative Commons License 278
Majd szólj, megnézlek! :-))
Előzmény: bloody rain (277)
bloody rain 2009.11.30 Creative Commons License 277
1. Na ezt (nincs szex test nékül) meg honnan veszed ? Van rá ige?
2. Másrészt ha a holtak testben támadnak fel (katolikus katekizmus!), akkor szó sincs testnélküliségről - azaz a KK szerint lehetséges.
Előzmény: Reni 9 (275)
Reni 9 2009.11.30 Creative Commons License 275
Test nélkül nincs szex. Ez az egyik amit nehéz elfogadnunk , hogyha van is túlvilág, akkor nem tehetünk meg majd olyan dolgokat, ami a testhez köt.
bloody rain 2009.11.30 Creative Commons License 274
??? .. miért, a túlvilágon légüres tér van?
Előzmény: Törölt nick (271)
msmks 2009.11.30 Creative Commons License 273
elsőre viccesnek tűnő ám valójában mély filozófiai feltevést hordozó kérdés. :-)
Hy 2009.11.30 Creative Commons License 272
Nomen est Omen!
Törölt nick 2009.11.30 Creative Commons License 271
Biztos. Nagyszüleim 80 év körülien haltak meg, most mi a fenét csinálnának ott, ha nem azt. Kapálni már itt nem birtak, kicsit szeninlisek voltak, de a sex az még biztos ment nekik. Aztán azóta biztos ezzel töltik mindennapjaikat. Amúgy az esetlen légüres térben talán könnyebb is nekik, nem olyan megeröltetö.

Amúgy a topik nyitóját megkérdezném, hogy ezt viccnek szánta, vagy gond van az emeleten?
Törölt nick 2009.11.30 Creative Commons License 270
Természetesen van. Szép hurikkal.
prophet1 2009.11.30 Creative Commons License 269

Örülök, hogy ezt így látatlanban ilyen határoottan ki mered jelenteni. Csak azt kívánom, hogy téged is ugyanazzal a mércével mérjen meg az Úr, amivel te mértél engem!

Kedves Barátom! "Látatlanban" ugyan, de nem "olvasatlan"-ban. "A szív teljességéből szól - azaz: "ír" - a száj - azaz: a kéz.

Úgy legyen.

Előzmény: Ábtahám (260)
stor 2009.11.29 Creative Commons License 268
"A hűségnek nagyon sok köze van a boldogsághoz!"

Például? Sorold. Tudod is, vagy csak azért vagy hűséges (ha az vagy), mert ez van neked leírva?

"Annak csak örülhetsz, hogy hűséges vagy a párodhoz! Helyesen cselekszel. Külön öröm, hogy nem holmi parancsokhoz való ragaszkodás miatt, hanem csak úgy - hogy azt ne mondjam, úri kedved szerint."

Nem "csak úgy". Én tudom is, miért vagyok hűséges.

"De azért a parancsolat nem kíván rosszat, ugye, belátod?"

Nem érdekes, mit takar, az viszont igen, hogy ha rosszat kívánna, akkor is követnéd-e? Tudnád-e, mikor és miért rossz, ha az?
Előzmény: Ábtahám (261)
Hy 2009.11.28 Creative Commons License 267

Már az 1*ű füldi testtel szeretkezés is gondot okoz a zűrben, pedig ott még megvan a kézzel fogható "kilincs" az ajtón!

http://www.sfportal.hu/sex-in-space-forro-es-nedves-szex-az-urben-3627.scifi

Tarmac 2009.11.28 Creative Commons License 266

Jó, csak benned láttam valami nyíltságot.

A franc tudja, meglátjuk.:)

Előzmény: bloody rain (265)
bloody rain 2009.11.28 Creative Commons License 265
Ezekre a kérdésekre nem tudok választ adni, hiszen még sosem voltam asztráltestileg, csak testileg. Menyben sem voltam és nem tudom vannak-e nemi szerveik az ott lakóknak. Ezért kérdés a kérdés. Talán valami menylakót kéne kérdezni erről. Mindenesetre a katolikus katekizmus azt állítja, hogy a holtak testben fognak feltámadni.
Előzmény: Tarmac (263)
dr.Akula úr 2009.11.28 Creative Commons License 264
Ilyenkor az óvónéni odalép a kisokoshoz, és megsimogatva buksiját fülébe súgja: "nincs".
Tarmac 2009.11.28 Creative Commons License 263

Biztos mindent szabályoznak ától cettig.

Szigorúan és dogmatikailag, mi ajánlott, üdvös és mitől kárhozol el.:)

A homoszex nem érdekel, elvileg sem.

Ellenben, szerinted, lehet szexualizálni, nem hús-vér testben, mintegy asztráltestileg?

Ott mintha nem volnának már nemi szervek. Akkor a szexualizáció is elvi, feloldozás meg általános boldogság értelemben vagy a franc tudja.:))

Előzmény: bloody rain (262)
bloody rain 2009.11.28 Creative Commons License 262
Na és a menyországról mit írnak a keresztény szentírások? Van-e szex? Tilos, választható, vagy kötelező? Tiltott, tűrt vagy támogatott? Na és a homoszex?
Ábtahám 2009.11.28 Creative Commons License 261

"Mi köze a hűségnek a boldogsághoz?
Ezek a "parancsolatok" gyakorlatilag fabatkát sem érnek. Persze a páromat nem csalnám meg, de nem holmi parancsolatok miatt."

A hűségnek nagyon sok köze van a boldogsághoz!

Annak csak örülhetsz, hogy hűséges vagy a párodhoz! Helyesen cselekszel. Külön öröm, hogy nem holmi parancsokhoz való ragaszkodás miatt, hanem csak úgy - hogy azt ne mondjam, úri kedved szerint.

De azért a parancsolat nem kíván rosszat, ugye, belátod?

Előzmény: stor (256)
Ábtahám 2009.11.28 Creative Commons License 260
Örülök, hogy ezt így látatlanban ilyen határoottan ki mered jelenteni. Csak azt kívánom, hogy téged is ugyanazzal a mércével mérjen meg az Úr, amivel te mértél engem!
Előzmény: prophet1 (258)
Hy 2009.11.28 Creative Commons License 259

Egy régi ismerősömnek anno 6 nőtől 8 gyereke volt.

Megkérdeztem, te hülye vagy?

Válasza:

"Nem. Szeretem a változatosságot. Nejemtől a másodikra ikreket kaptam, azután elhagyott a lakásért. Bosszúból jött sorra akárki. Ők a hülyék, nem védekeztek. Nekem meg így is, úgy is elvitték a fél fizetésemet, többet meg nem lehet. Hát akkor, hagy marakodjanak a bü.. q...k!"

Mi nejemmel 32 éve vagyunk együtt. Boldogan, szeretetben, mindenféle parancsolatok nélkül...

Előzmény: stor (256)
prophet1 2009.11.28 Creative Commons License 258

Ugyan. Csak reszketeg kezeimmel elírtam a nicknevet, amikor azt kellett adnom magamnak. Tudod, az "r" és a "t" egymás mellett van...

Csak akik "hitből élnek, azok Ábrahám fiai" - ahogy a Biblia mondja. Rólad meg egyértelműen kiderül, hogy nem élsz az Ábrahám hitéből.

Előzmény: Ábtahám (247)
nembántoksenkit 2009.11.28 Creative Commons License 257
Szerintem itt műveld, mert odaát nem biztos, hogy lesz rá módod ! Igaz - valószínűleg késztetésed sem lesz rá, úgyhogy hiányérzeted sem lesz. lehet, hogy lesz helyette jobb - ki tudja.