Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Ginlia 6 napja Creative Commons License 3507

Komplex nyelvvizsgát úgy is szerezhetsz, ha a szóbelit és az írásbelit más nyelvvizsga központban csinálod meg. Nem írtad, hogy hány százalék lett az írásbelid és a szóbelid, de ha ez segít, akkor vizsgázz külön. Persze így drágább lesz az eredmény.

Wilzon aug. 19. Creative Commons License 3506

Üdv mindenkinek!

Szerintetek melyik a legkönnyebb felsőfokú angol nyelvvizsga, tekintve, hogy nyelvtanban nem vagyok annyira erős. Euroexamot próbáltam 2x, mindkét a 8% illetve 10%-on múlt, hogy meglegyen a komplex. ( ott nincs nyelvtani rész). De hátha van ettől könnyebb. Pannon nyelvvizsgáról azt hallottam, hogy az a legkönnyebb de ott van nyelvtan és kicsit félek tőle.

Ahogy az szokott lenni az euroexam próbavizsgák 80-90%-ra mentek időre, csak éppen élesben nem jön össze...:(

Már csak ez hiányozna a diplomámhoz, kicsit el vagyok kenődve emiatt. Tanárhoz járok. Mellette könyvekből készülök.

Melyik nyelvvizsgát lenne érdemes megpróbálnom, tényleg a Pannon a legkönnyebb? Vélemények?

tran88 aug. 10. Creative Commons License 3505

Corvinus nemzetközi kapcsolatok szaknyelvi vizsgához (http://www.szaknyelvvizsga.hu/doc/files/Honlap/tajekoztato_infok_vizsgakrol/Nemzetkozi_kapcsolatok_nyelvvizsga_info.pdf) kiadványok, segédletek, kidolgozott szóbeli tételek, írásbeli gyakorlófeladatok kedvező áron kaphatóak.

Nemzetközi jog, külpolitika, nemzetközi tanulmányok vagy diplomácia iránt érdeklődőknek ideális nyelvvizsga.

Érd: translatorana@gmail.com

Adrienn Mátyássy aug. 7. Creative Commons License 3504

Az előbb elfelejtettem írni az email címem: matyassy.adrienn@gmail.com

köszönöm

Adrienn Mátyássy aug. 7. Creative Commons License 3503

Sziasztok!

Nekem a tourism in focus c. könyv hanganyagára lenne szükségem. Digitálisan is elég lenne. Fizetnék is érte megegyezés szerint. Sürgős!!

Köszönöm szépen!

üdv

Adrienn

nkgabi74 júl. 28. Creative Commons License 3502

Német és angol nyelv oktatását vállalom SKYPE-on kezdőknek, újrakezdőknek illetve haladóknak, gazdasági vizsgára is. Mindként nyelvből BGF üzleti nyelvvizsgát tettem le, ismerem a vizsga elvárásait.

Kidolgozott gazdasági német és angol tételsoraim is vannak. E-mailcímem: gabriella.torok74@gmail.com

tran88 júl. 24. Creative Commons License 3501

Akinek szüksége van THEOLINGUA egyházi szaknyelvi vizsga kidolgozott tételekre közép,- illetve felsőfokon ANGOL nyelven, esetleg a felkészüléshez tippet, tanácsot szeretne, keressen bizalommal.

translatorana@gmail.com

Frater Birandello júl. 22. Creative Commons License 3500

Olasz, franciát kínálok, spanyolt tanulok.

FFruzsi! júl. 22. Creative Commons License 3499

Sziasztok!

Osztatlan képzésben szerzett ELTE-diplomával, 8 éves tapasztalattal vállalom német nyelv oktatását minden szinten, akár szaknyelvet is. Beszédközpontú óráimon felkészítelek nyelvvizsgára/állásinterjúra/érettségire, vállalok német nyelvű önéletrajz összeállítását vagy fordítást is. Óráimat a 13. kerületi otthonomban, esetleg könyvtárban/kávézóban tartom, igény szerint házhoz is megyek.

árak: nyelvoktatás: 1500 Ft/45 perc, szaknyelv: 2000 Ft/45 perc

fordítás: 2000 Ft/oldal

Elérhetőségeim: fruzs@caesar.elte.hu, 0630-485-2470

Hívj vagy írj bátran!

Falusi Fruzsina

Bunuel Gambit júl. 21. Creative Commons License 3498

Kérdezem ismét a spanyol vagy olasz műfordítói tanfolyamokat, vizsgákat, fórumokat, topikot - mindent.

Erzsébettt júl. 18. Creative Commons License 3497

Üdv Mindenkinek! Francia nyelv oktatását vállalom SKYPE-on kezdőknek, újrakezdőknek illetve haladóknak. Francia szakos diplomával rendelkezem. Szeretettel várom a jelentkezésed e-mailben. E-mailcímem: lissettes@citromail.hu

Bunuel Gambit júl. 17. Creative Commons License 3496

Spanyol speciális műfordítói vizsga létezik?

etc.edit júl. 17. Creative Commons License 3495

Angolul/németül tanulni vágyók!

Itt a lehetőség, hogy NE megtanuld, hanem ELSAJÁTÍTSD az idegen nyelvet, úgy ahogy a saját anyanyelvedet is elsajátítottad.

Könnyen, gyorsan és kényelmesen megteheted otthonról. A hét minden napján reggel 6-tól este 10-ig online rendelkezésedre állnak a tanárok.

3 könnyű feladatot kell csak csinálnod: hallgatni, utánozni és beszélgetni.

Az új módszer segítségével, BIZTOS, hogy MERNI és TUDNI is fogsz beszélni.

Várom az érdeklődőket!

angel972 júl. 10. Creative Commons License 3494

Sziasztok!

Francia alapfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni a Rigó utcában. Ehhez keresek anyagot, mind a szóbelihez, mind az írásbeli részéhez.

Akinek van, és tud Nekem segíteni az írjon: angel279@freemail.hu -email címre.

Előre is köszönöm szépen! 

További szép napot Mindenkinek!

Elizaaa jún. 12. Creative Commons License 3493

Spanyolból és olasz nyelvből nyelvtanuló anyagom eladó. Lehetsz akár teljesen kezdő vagy akár már beszélhetsz valamilyen szinten e két nyelvből, hasznos lesz számodra a nyelvtanuló anyagom. Nyelvvizsgára is fel tudsz belőle készüli és hasznos lehet ha épp külföldre utazol e két nyelvterületre.

wolf_custer jún. 11. Creative Commons License 3492

Én 3 hét múlva megyek ORIGO nyelvvizsgára, ott szerinted kivitelezhető ez a kamerázós lediktálós módszer?

Ha bárkinek van ilyen vagy másmilyen tapasztalata megköszönném ha leírnátok akár itt akár e-mailben!

A bérvizsgázást is ajánlották, de azt én nem szeretném, hogy egy idegen ember kézírása legyen a nyelvvizsga dolgozatomban és később megzsaroljanak miatta vagy emiatt lebukjak vagy ilyesmi, úgyhogy azt kizárnám, ezt a kamerás módszert viszont járhatónak látom.

Ha valaki tud valami ötletet, írjatok!!!!

A címem:

wolf.custer@gmailPONTcom

Előzmény: joakaro.janos (3490)
joakaro.janos jún. 11. Creative Commons License 3491

De tanuljatok inkább, ne simlizzetek, azzal jobban jártok! :)

joakaro.janos jún. 11. Creative Commons License 3490

Az ügyesek ezt úgy csinálják, hogy lefényképezik a feladatlapot, kiküldik emailben, és vagy visszaküldik nekik emailben a kidolgozott feladatot, vagy pedig james bond headseten keresztül lediktálják nekik.

Tudom, erre azt mondjátok, hogy dehát nem lehet mobilt használni a vizsgán...

Mégis, én ismerek több embert is akiknek így lett meg a vizsgájuk, legalábbis az írásbeli része.

Ugyanakkor van olyan vizsga, amelyiknél a szóbelin is használható a headsetes diktálós módszer, mert van felkészülési idő a szóbeli előtt.

És nem is feltétlenül annak az embernek kell fényképeznie, akinek súgnak, hanem be lehet fizetni külön egy fényképezős embert is, a 15 ezer Ft-os vizsgadíj nem tétel egy ilyen alkalommal.

Tehát a fanyalgóknak: ez egy ténylegesen működő módszer.

tran88 jún. 2. Creative Commons License 3489

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. / 1 napos határidővel! Kedvezmények /pl. írásbeli segédanyagok ingyen/

További infó: translatorana@gmail.com

wolf_custer máj. 18. Creative Commons License 3488

Kedves Esszztii, szeretném elkérni ennek a tanárnőnek az elérhetőségét, ha lehetséges!

Köszi: Wolf

A címem:

wolf.custer@gmailPONTcom

Előzmény: esszztii (3487)
esszztii máj. 18. Creative Commons License 3487

Mi egy nyelvvizsgáztató tanárnőhöz jártunk tanfolyamra, aki valahogy elintézte, hogy nála szóbelizzünk. Előre megbeszéltük, hogy a csoportból ki melyik tételből készül fel, melyik képről és szituációról beszél, ezután nem volt kérdés, hogy vajon sikerül-e a vizsga! :-) Ja, a laboron majdnem elcsúsztam, mert csak 9 pontom lett, de a mellettem ülő srác segített! :-)

nagysass ápr. 27. Creative Commons License 3486

Bocs, közben megtaláltam a címedet, úgyhogy írtam emailt!

Előzmény: hetvenhat6 (3482)
nagysass ápr. 27. Creative Commons License 3485

Engem is érdekelne 1 ilyen gyorsított (vagy könnyített???) lehetőség, mert a 'rendes' nyelvvizsgán én is hendikeppel indulok...

szamaritánus2 ápr. 23. Creative Commons License 3484

talpig becsületes módszer lehet

Előzmény: júlia92 (3483)
júlia92 ápr. 23. Creative Commons License 3483

Szia! :)

Engem nagyon érdekelne a te hatékony módszered, amire rátaláltál! Örülnék, megosztanád velem is! :)

hetvenhat6 ápr. 16. Creative Commons License 3482

Nekem is csak nyűg volt a nyelvvizsga, de aztán rátaláltam egy lehetőségre és éltem vele, rohadt drága volt, legalábbis egy átlagos tanfolyam árához képest az volt, de nekem megérte, az eredmény pedig magáért beszél.

Előzmény: mokusbela87 (3464)
szamaritánus2 ápr. 8. Creative Commons License 3479

kívánom, hogy sose kelljen a való életben levelet írnod senkinek, mert nem sokra fogsz menni a betanult sablonjaiddal :D

ismét feltenném ugyanakkor a kérdést (amelyre nem nagyon válaszoltál, ezek szerint ott is van gond az üzenetek dekódolásával): honnan tudtad a témát, amelyik a levél alapját képezte? bemagoltál MINDEN témakörre egy-egy levelet? 15-20-at? úgy emlékszem, 4 vagy 5 pontot sorolnak fel, amelyekről írni kell. ezeket honnan tudtad ELŐRE? ha meg nem tudtad, hanem ÁLTALÁNOSSÁGBAN írtál a témáról, akkor miért csodálkozol, hogy nem adtak rá több pontot: arról kell írni, amiről kérik (igen, PONTOSAN azokról a dolgokról, amiket felsorolnak), nem általánosságokról. és még nekem szar a szövegértésem :D

Előzmény: Hoppá Ré (3478)
Hoppá Ré márc. 31. Creative Commons License 3478

Hallod, te tényleg ekkora debil vagy? :D Megtanultam a leveleket és fejből írtam, hol lenne csalás te degenerált? Nem kéne neked erőltetni szerintem ezt a fórum beszélgetést, mert úgy látom a szövegek értelmezése is nehezen megy. A válaszokról nem is beszélve. Nem lepődnék meg ha ennyi ésszel nyelvtanár lennél aki dolgozatokat javít :D

Előzmény: szamaritánus2 (3477)
szamaritánus2 márc. 31. Creative Commons License 3477

"Onnan volt kész levelem, hogy egy évig tanítottak abban az iskolában akik szervezik ezt az egészet és vizsgáztató tanárokkal készültünk :)"

azaz?

odamentél egy kész levéllel, amit nem a vizsgán fogalmaztál meg, hanem előre, valahonnan lemásoltad a dolgozatba.

ezen kívül lesúgtál mindent a melletted ülőnek.

ez nem csalás? :D

Előzmény: Hoppá Ré (3476)
Hoppá Ré márc. 30. Creative Commons License 3476

Onnan volt kész levelem, hogy egy évig tanítottak abban az iskolában akik szervezik ezt az egészet és vizsgáztató tanárokkal készültünk :) Rengeteg levelem van, amit gyakorlás képen írtunk! Egyébként a levélírás mindig is jól ment így is 65 %-os lett! A többi témáját nem tudtam. Nem is azt írtam ha figyelmesen elolvasod! Hanem azt, hogy tudtam, értettem, és mai napig emlékszem az egész szövegre! :D Ráadásul engem vádolsz csalással? és hogy itt reklámozom? :D ez egy fórum ahol beszélgetni lehet, nem reklám felület! A másik pedig megállapításod pedig még jobb :) Ismeretlen emberekre mondod, hogy csalt, úgy hogy semmit nem tudsz róla :D Mondhatom nagy segítség vagy :) Írtam, hogy egy éve tanulok angolt a tanfolyamon! Nem csaltam egész évben keményen tanultam, nem véletlenül lett minden dolgozatom 90% feletti. Egyszerűen felháborítónak tartottam, hogy ki se javítják a dolgozatokat. Mondjuk nem tudom miért csodálkozom, hiszen ebben az országban ez úgy látom teljesen normális. Ahogy a te hozzászólásodat is olvasom. :) Köszönöm szépen a segítséget! :) Egy év tanulás után úgy látom ennyit érdemlek :) Csalónak neveznek, és normális amit tettek velem :) Köszönöm, nem csalódtam :) Minden jót! :)

Előzmény: szamaritánus2 (3475)