Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

hun005 2009. jún. 16. Creative Commons License 19
Tud valaki valami voipwise szerű PC-ről vezetékes megoldást mert egy ideje nem akar működni a dolog.

köszi
rainman 2006. jan. 12. Creative Commons License 18
http://www.klip.hu

PC-ről T-comos számot lehet teszt-jelleggel ingyenesen hívni (legalábbis lehetett, de azt hiszem meghosszabbították...)
Korlát: ötperc után bont.
Távlatilag kinéz, hogy a regisztrációkor kapott szám hívható is lesz vezetékesről/mobilról, a 21-es körzetszámmal....
Előzmény: 1237 (17)
1237 2006. jan. 12. Creative Commons License 17
Sziasztok! Tud valaki újdonságot ebben a témában?
team5 2005. júl. 8. Creative Commons License 16

És ezt ismeritek- e?

www.tary.yoip.net

Természetesen PC- PC közt ingyen, de a többi hívásirány is igen kedvező áron van.

Hagyományosnál meg sokkal jobbak a díjak.

Honlapon minden információ rajta van. Én 2 hónapja használom.

Megelégedettséggel.

mr.001 2005. júl. 5. Creative Commons License 15
Találtam egy magyar szolgáltatót; fonline pont hu. Hálózaton belül ingyenes az internet telefon.
Előzmény: NewT (-)
Camenzind 2005. júl. 2. Creative Commons License 14

befizetsz 1 eurót, utána korlátlanul hivhatsz vonalas számokat...

Előzmény: Csimbió (13)
Csimbió 2005. jún. 27. Creative Commons License 13
voipbuster.com

Van valakinek tapasztalata róla?
Abszolút Nulla 2001. jún. 22. Creative Commons License 12
Én úgy tudtam, van ingyenes, de akkor tévedtem?
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick 2001. jún. 22. Creative Commons License 11
Én már többet is kipróbáltam. Ingyeneset fölösleges keresni, ilyenek csak akciós jelleggel vannak néha. Igazából akkor éri meg, ha az USA-ba vagy Kanadába akar valaki telefonálni, oda a legalacsonyabb a percenkénti tarifa. Magyarországra csak mobil esetében érdemes, ugyanis ha jól emlékszem 30-40 ft. között van a percdíj.

Abszolút Nulla 2001. jún. 22. Creative Commons License 10
Valami újabb ötlet? Az alábbiak közül nekem egyik sem akar működni. A legszimpibb hottelephone-nál pl. két dollárt kérnek indulásként (nekem meg nincs hitelkártyám, és egyébként is).
syrius 2001. máj. 20. Creative Commons License 9
Sajnos megszűnt a dialpad.com ingyenessége, nem tudtok valami mást? A Paltalknak van valami ilyen szolgáltatása, de az se ingyenes. Szóval ki tud valamit?
syrius 2001. márc. 31. Creative Commons License 8
Újdonságok nincsenek? Mondjuk egy Magyar PC Magyar telefon kapcsolat nagyon érdekelne, igaz a MATÁV bánná. Röhej, hogy Amerikába nyugodtan telcsizhetek ingyen, de a szomszédba nem.
Előzmény: focista (7)
focista 2000. dec. 27. Creative Commons License 7
En - nem keves probalkozas utan - talaltam egy INGYENES PC2PHONE megoldast amellyel MAGYARORSZAGOT is lehet hivni (vezetekest es mobilt egyarant). Ez egy reklam verzio (egyebkent nem ingyenes).
Korlatozasok (az ingyenesseg ara): Minden telefonalas elott meg kell hallgatni egy fel perces reklamot (kikerulhato a negyedik reklammal), illetve 10 perces lehet max. a beszelgetes (ujra felhivod). Kiprobaltam (Wales-bol), mukodik.
Tapasztalatok: Eleg rossz a minoseg. De ez valoszinuleg az itteni szamitogep es internetkapcsolat lassusaganak a hibaja.

Varom a tovabbi tapasztalatokat!

Ja a cim : http://www.maxphone.com/products/headsets_mic3.html

Ha esetleg a ceg befejezne az ingyenes probaverzio-szolgaltatast, sorry. Most meg megy.

NewT 2000. dec. 1. Creative Commons License 6
az kar, pedig milyen jo lett volna...de azert mindent köszi
Előzmény: ZedIzDead (5)
ZedIzDead 2000. dec. 1. Creative Commons License 5
Elpirulok...
Sajna Magyarországra vonatkoztatva nem tudok ilyenről.

[ZedIzDead]

Előzmény: NewT (4)
NewT 2000. dec. 1. Creative Commons License 4
köszönöm kedves segitsegedet, valoban lehet. na ez nagyon jo, fantasztikus vagy!!!
Mostmar akkor utolso kerdesem: Magyarorszagra ilyen nincs?
NewT 2000. dec. 1. Creative Commons License 3
kösssz, rögtön kiprobalom...
Előzmény: ZedIzDead (2)
ZedIzDead 2000. dec. 1. Creative Commons License 2
Ausztriába elvileg működik a www.hottelephone.com. Én még csak Angliával próbáltam, ott - némi laggel ugyan - de működött szépen és megbízhatóan.

[ZedIzDead]

NewT 2000. dec. 1. Creative Commons License 1
hmmm. nem nagyon ertelek. engem olyan erdekelne hogy PC-röl telefonra.es Magyarorszagon vagy Ausztriaban. mas orszagokra mar megtalaltam a kellö programot de ezekre meg nem .
Előzmény: mulder_ (0)
mulder_ 2000. dec. 1. Creative Commons License 0
a telefon és pc között O ilyentet tudok én biza...

egy sajnálkozó nullá-z00....

NewT 2000. nov. 30. Creative Commons License topiknyitó
ki tud ilyenröl? en magyarorszagra szeretnek igy telefonalni vagy ausztriaba. de minden erdekel.