Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Niki.M 2013. júl. 2. © 110

Kedves István! Tudom hogy nagyon sok év eltelt már, de kíváncsi lennék arra az e-bookra ha lehetséges. Nagyon jó a leírás!! :)

Előzmény: IstvanSz (103)
zoopriv 2013. febr. 17. © 109

Hát nem tudom hogy ezzel segítek e bárkinek. De megadok néhány címet ahol talűlható cikk is, és videó is az erotikus masszázsról, és néhány fajtájáról !

iszkaba 2005. márc. 24. © 107

Üdv

Ez az oldal viszont az érzéki masszázst mutatja be: http://www.vitalitas.hu/ismerettar/erzekipm/erzeki1tj.htm

Szerintem teljesen korrekt

Alfa Hold 2005. márc. 23. © 106
Nem találomén sem, csak valami hülye ajánlatcentert...:-(
xispix 2005. márc. 16. © 105
Köszönöm, de hol a többi oldal? Masszázsról még szó sincs.
schlumberger 2005. márc. 15. © 104
Az adatlapra beírtam a weboldal címet.

István

csak éppen az az oldal nagyon gagyi módon működik...
Nem bántásképpen mondom, nemcsak a masszázs rovat (aminek első két lapja látszik csak), hanem a humor is, meg az erotika is, képek meg egyáltalán nem töltődnek le...

IstvanSz 2005. márc. 15. © 103

Heló Xispix!

Az adatlapra beírtam a weboldal címet.

István

Előzmény: xispix (102)
xispix 2005. márc. 7. © 102
Elküldenéd nekem a linket hol találom? Vagy tedd be a home lapod hoz.
Előzmény: IstvanSz (100)
anyurgia 2005. márc. 1. © 101
nagyon jo a masszazsleiras, csak egy baj van vele. a baratnom mostmar csak ezt akarja, hogy csinaljam :)
IstvanSz 2005. jan. 21. © 100
Az elmúlt évek folyamatos és nem lankadó érdeklődése miatt úgy
döntöttem, hogy a masszázs leírását hozzáférhetővé teszem a
nagyközönség számára is, és megjelentetem e-Book formátumban.

Szeretném a leírásokat bőséges képanyaggal illusztrálni. Ezért ha
valaki vállalkozik arra, hogy párjával megtanulja a masszázst fotózás
fejében, (és Pesten lakik), kérem írjon nekem, magánba.
IstvánSz
nagynebu 2005. jan. 21. © 99

Sziasztok.

Keresem: A szexuális masszázs és Tao cimü könyvet. nagynebu@freemail.hu

IstvanSz 2005. jan. 11. © 98

Kedves Listatagok!

A Moderátor úgy ítélte meg, hogy nem tehetem közre, hol lehet majd olvasgatni a készülő e-book-ot, mert üzleti jellegű reklámnak minősül.

Ahogy haladok a könyvvel, ide is be fogok küldeni részleteket, illetve magánmailba elküldöm, akinek kell, a címet. Megpróbálok még valami más megoldást is találni.

István

Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick 2005. jan. 10. © 97
Kérem az üzleti jellegű reklámokat mellőzzétek!
Mitoszkiller 2005. jan. 9. © 96
hát persze, fontos a szexualitás de azért a mértékre itt is figyelni kell, mert könnyen szenvedéllyé válhat.
Előzmény: IstvanSz (95)
IstvanSz 2005. jan. 9. © 95

Kedves Mitoszkiller!

Ebben igazad van: a szex ősidők óta a legfontosabb hívószó, és nem csak a férfiaknak.

És ez így van jól. (szerintem)

Ami engem igazán meglepett az az, hogy bár az egyik legszókimondóbb fórum ez, többszáz levelet kaptam magánba, a legfurcsább kérésekkel, javaslatokkal, ötletekkel.

Ezek egy része be is fog kerülni az eBookba, természetesen mindenki inkognitóban marad. Sok jó tanácsot is kaptam a továbbfejlesztéshez (erről majd később bővebben).

Én örülök ennek a nagy szexuális érdeklődésnek, de szeretném, hogy hogy az erotika is kapjon nagyobb szerepet az életünkben.

István

Előzmény: Mitoszkiller (94)
Mitoszkiller 2005. jan. 9. © 94

hát hogy akkor kezdték nyitogatni a csipájukat az emberek amikor az erotikára került a sor a leírásodban, előtte ide sem pipáltak. Szóval nem téged akartalak megbántani, bocs ha az jött le belőle. erről a csupaszpisztoly című film jut az eszembe amikor egy felolvasáson az egész közönség elalszik de amikor az ürge kezébe egy szexkönyvet nyomnak egyből felébrednek az emberek a kulcsszavakra. Hihetetlen mozgatóereje van a szexualitásnak.

Előzmény: IstvanSz (93)
IstvanSz 2005. jan. 9. © 93

Kedves Mitoszkiller!

3x elovastam a 81.sz. hozzászólásomat, de így sem értem a Tiedet.

Elmagyaráznád kicsit bővebben, mi a szépséghiba?

István

Előzmény: Mitoszkiller (92)
Mitoszkiller 2005. jan. 9. © 92
apró szépséghiba hogy csak akkor amikor a genitáliákra tértél a leírásban.
Előzmény: Istvansz (81)
ildike33 2004. nov. 8. © 90
Elküldtem emailban a számot!! Csodállatos élményben lesz részed ha kipróbálod!! Kellemes időtöltést
Előzmény: moonlightbp (89)
moonlightbp 2004. nov. 7. © 89

Szio,

megtudnád nekem adni a számát?

Előre is köszi!

Előzmény: ildike33 (88)
ildike33 2004. nov. 3. © 88
az én masszöröm is kiváló!!:-)))
Előzmény: idus15 (84)
ildike33 2004. nov. 3. © 87
Sziasztok!!!! Én már évek óta igénybe veszem ezt egy profi masszőrtől aki házhoz jön hozzám.Nagyon jó keze van.Japánban tanulta és sokszor sokkal jobban esik mintha szeretkeznék. Tudjátok imádom ha elengedem magam és csak velem foglalkoznak.Ha valakinek kell a száma írjon mailt és elküldöm.Nem bánjátok meg!! Pusszancs!
Fiufiunak... 2004. nov. 2. © 86
 Hali! Sportos, jófiut én is szivesen megmassziroznék. Van ilyen?
xispix 2004. okt. 25. © 85
idus15 2004. okt. 9. © 84

Ebben jó vagyok.

Istvansz 2003. szept. 27. © 83
Kedves Gitana19!
Küldtem mailt direktbe, a a démon visszadobta :-)
Adsz másik címet?
Istvansz
Előzmény: gitana19 (69)
Istvansz 2003. szept. 27. © 82
Kedves Aranylótusz!
Konkrétabban mire vagy kiváncsi?
Irtam direkt mailt, de úgy látszik nem kaptad meg.
Istvansz
Előzmény: aranylótusz (80)
Istvansz 2003. szept. 25. © 81
Kedves Mindenki!
Meglepetéssel és örömmel láttam, hogy feltámadt a topicom halottaiból.
Elnézést, hogy csak most válaszolok, de csak véletlenül néztem be: egy masszőr kérte a leírást, és egyszerűbbnek gondoltam innen kimásolni, mint újra megírni (leégett a gépem, a vinyó is, :-((().
Többeknek írtam direktbe.
Ha közérdekű kérdésetek van, itt is feltehetitek,
igérem, legalább hetente 2x benézek ide, vagy jöhet a taomassz@freemail.hu-ra, azt naponta olvasom.
Sziasztok
IstvanSz
Előzmény: aranylótusz (80)
aranylótusz 2003. aug. 30. © 80
Helló! Tudni szeretném, hogy is megy a masszázs oktatás? Ha úgy neked jobb e-mail-ban.
Előzmény: IstvanSz (-)
herélő 2003. aug. 30. © 79
Érdekesség képpen leírom, amit hallottam. Nagyon kíváncsi vagyok a nők és férfiak véleményére. Így áradozott egy nő: Képzeld van egy csökkentlátó férfi, aki nagyon szupi masszőr. Barna hajú, 180 cm lehet, olyan királyfi tipus. jóképű, nem kövér, nem sován, de mégis olyan férfias.A fekete szemüvege miatt nagyontitogzatos. Megkérdeztem, miért jobb mint más. Azért, mert nem ismer meg az utcán, nem látja a testem, nagyon jó az érintése, gondolom nagyon kifejlődött a tapintása. Olyan kellemesen maszíroz, hogy egyszer csak azt veszem észre, hogy kívánom, hogy az erogén területeimet is tapogassa. Nem nyulkál a hüvelybe és mégis fantaztikus orgazmusom van. Sokszor jobb mint egy alkalmi kapcsolat, mert csak akkor közeledik hozzám ha én akarom, hiszen akkor megyek el hozzá. Neme szeretem, hogy ha megismerkedek egy férfival és történik köztünk valami, ő állandóan zaklat, pedig én csak arra az alkalomra gondoltam.A kulcsszó a következő: Szeretnék egy testet lelket gyönyörködtető masszázst!
Normál masszázsként kezdi és egyszer csak érzem a testemben a vágyat. Ő pontosan megérzi, hogy mikor jött el a pillanat. Annak ellenére, hogy vak, észre se lehet venni a megszokott környezetében a csökkentlátását. Talán akkor bizonytalanabb, mikor kinyitja a utcaajtót. Előfordul, hogy a kulcsot a zár mellé dugja.
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "HUSZ", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Holgyek,_urak,_szex", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Szexmasszazs_otthon", 3]);