Keresés

Részletes keresés

tititu Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149660
a nyákon én is épp tegnap gondolkodtam. már jó egy hete szinte semennyi sincs, teljes a szárazság. megnéztem a babatervezőn, de elég sok lehetőséget leírt, úgyhogy okosabb nem lettem. de vhogy nem rémlik, hogy ennyire száraz legyen ilyenkor.
tititu Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149659
holnap nem akarok újra tesztezni, annyira hófehér volt a tesztcsík helye...

rb, köszi a felajánlást! nekem majd március-áprilisban lesz aktuális, ha nem zöldségesedek addigra. de a többieknek én is csak ajánlani tudom a nénit!:-)
Előzmény: toria78 (149658)
toria78 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149658

nem vagyok beteg - nyákom még korai státuszú, nem termékeny... a mai lhnál kiderülhet mi is van... bemelegítő eksön volt azért szombaton... ff-statisztikailag mától vagyok vagyok a zöld részben.... persze lehet h a télre való tekintettel (depi, vitamin stb hiány - persze sztem nálam egyik sem játszik) nekem is rövidül a ciklusom...RB neked is ilyen körül volt az a furarövid, ugye?

 

Tititu, most pár napra akkor felfüggeszted a tesztet, vagy már belejöttél ? :-) azért ++++ 

Előzmény: vera33 (149655)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149657

Lányok,

 

van egy "felesleges" időpontom dokinénim magánrendelőjébe (febr. 2., 10:30). Ha valaki a 1-1,5 hónap normál bejelentkezési idő kivárása nélkül szeretne bejutni egy jó orvoshoz, szívesen átadom.

 

vojudit

nekem sem hozta előrébb.

tititu Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149656
nem, most nem hőzök, de már megfenyegettem a társaságot odalent, hogy a következő ciklustól újra elkezdem, lehet, hogy azért ez a rosszalkodás:-)
Előzmény: vojudit79 (149654)
vera33 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149655

Mikor kezdtél lh-ni? Majd a mai eldönti, hogy volt vagy lesz ovu. Ha halványabb, akkor lehet, hogy hamarabbi ovu-d van. Milyen a nyákod? Még az is nagyon jó jele, hogy hol tartasz!

 

Előzmény: toria78 (149648)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149654
Te nem hőmérőzöl, ugye? Abból talán okosabbak lennénk..
Előzmény: tititu (149651)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149653

hú, és nem vagy megfázva, vagy ilyesmi?Az elmúlt napokban is LHztál?

 

Előzmény: toria78 (149648)
vera33 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149652

Sziasztok!

Jane, nagyon drukkolok Neked!!Én is 34 leszek év végén, és természetesen beleférsz a normál időkeretbe és nem vagy Ufó!

Judit,

Szerintem a tea nem hozza előrébb az ovut. Én is ittam, iszom (ha eszembe jut) de semmi nem változott.

Viszont én is kérdezném, hogy szerintetek az, hogy abbahagytam a clostit, elörébb hozhatta az ovut? Eddig closti elött és után is 28-29 napra jött meg és 14 vagy 15 napon volt ovu (ovu teszt 13. vagy 14. napon volt poz)

A tegnapi ovu tesztem viszont már elég erős, még nem pozitiv, de majdnem, úgyhogy ma vagy holnap tuti pozitiv lesz....

Ja és ma reggel vettem be 7,5ml robitussint :-))

 

off

Toria,

Sajnos, megérzi, hogy most ez nagyon fontos és egyszerüen inkább nem eszik pudingot, habot... tegnap feloldottam a tabit egy evőkanál vizben és tettem rá sok habot, mert szereti, hát nem vette be... Rettentő makacs..Ja és reggel nem pisilt, pedig már több hete van pisi, hát most a kontroll is elmarad igy. Kész vagyok. BIztos az anyjától örökölte............... 

 

Nagyon szép napot!

tititu Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149651
Jóreggelt!
Közkívánatra... reggel teszteltem. Ennél negatívabb már nem is lehetne. DPO 11 körül járok kb. Este ismét éreztem a hasam, de egyáltalán nem mensi szerűen fájt. Viszont a bal oldalam teljesen úgy szurkált, mint pé. környékén szokott. Nem értem én már ezt:-)

Jane, ezt az orvost én is gyors ütemben cserélném! Nem ártana egy bővebb kivizsgálás, mert azért 3 év nem kevés.
shaish Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149650

Jane, remélem hamar jó kezekbe kerülsz, és megoldódnak a problémáid.
Doki nekem sem lett volna meggyőző.....

Drukkolok Neked nagyon!!

 

Judit, sztem az én 1 ciklusom nem mérvadó, de abban nem (vagy max 1 nappal) hozta előrébb....

De sztem fölöslegesen parázol, legyetek együtt, úgy nem maradsz le, azért kb-ra tudni fogod, figyelsz Te eléggé sztem magadra!:).

 

Szép napot Lányok!

 

 

toria78 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149649
toria78 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149648

reggel uezzel a gondolattal keltem, uis 36.9et mértem, tegnap 36ot, de az lh tesztem épphogykétcsíkos lett... ??

nekem a múlt hónap volt ilyen összevisszakelősbeteges, akkor csak az lh teszt marad...

Előzmény: vojudit79 (149647)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149647

shaish, és aki még málnalevél teázott/zik,

 

Előrrébb hozta a tea az ovut?

Most azon parázok, hogy le ne maradjak az ovuról, össze-vissza kelek, úgyhogy a hőm elég kusza, meg állandóan meg is vagyok fázva, szóval totál megbízhatatlan.

 

vojudit79 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149646
Szerintem ne (csak)pszichológust keress, hanem nőgyógyászt!!!Ez a 3 év próbálkozás mit takar? Rendszeres szexuális élet, védekezés nélkül? Netán Lh-teszt, ébredési hő mérése? Szerintem ez mindenképp kivizsgálást igényel. A két vetélésednek mi volt az oka?
Előzmény: Jane75 (149643)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149645

Az általam leírt alapvizsgálatokhoz nem kell (még) meddőségi, csak akkor, ha kiderül, hogy baj van. Vagy ha minden negatív. Akkor is érdemes elmenni meddőségibe és további vizsgálatokat kérni, ott legalább összeszedetten megmondják, mit csináljatok még. Minden mehet tb-re is, szóval első körben nem is fizetősek a vizsgálatok.

 

Az időt lehet húzni, a jószerencsében és a valószínűségben lehet bízni, de ennyi idő után, 34 évesen, az előzményeid ismeretében én nem ülnék nyugodtan a babérjaimon... (mondjuk én jóval kevesebbel sem ültem és nem értem azokat, akik meg igen...:-)

Előzmény: Jane75 (149643)
macann Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149644
A meddőségi központban nem rémisztgetnek, csak megvizsgálnak mindkettőtöket....
De ha a neve zavar, akkor menjetek családtervezőbe... ott is megvizsgálnak... és úgy tudom ingyenes. Talán még picológiai segítséget is tudnak ajánlani - baráti(bb) áron...

Nekem nevatív lett az ovutesztem (naaaggyyooon halványan látszik a második csík is, de az --nak kell értelmezni azt olvastam), de nem is vártam - még - mást. Végülis csak a 11 ciklusnapon vagyok még. De mostmár minden nap ilyenidőben elnyomok egy tesztet. Van még 20, vagyis 19. Csakelég lesz. Hátha nem kell rendelni többet... :D
Előzmény: Jane75 (149643)
Jane75 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149643
Nem mintha óriási kül.ség lenne, de a 3. év most kezdődött január 1.-én!

Egyébként meg berágtam, kerestem pszichológust (tb-s), de ha nem jó, akkor bankot rablok, vagy nem tudom, de ennek a végére akarok járni!

A tesóm jó ideje nyaggat, hogy a sógornője a Vargha-gyógymódba járt masszázsra, és terhes lett, és próbáljam már ki végre! Lehet, hogy ráugrok, és ha még sikerüne egy nagylevegővel egy (rémítő nevű) meddőségi kp-ba is elrángatom T.-t! Ennyi sz@r után jónak KELL következnie! Matematika-nagy számok törvénye!
Előzmény: fantaghiro (149641)
macann Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149642
Megjöttek a tesztek... megyek elnyomok egy ovutesztet... úgy kíváncsiságból, meg már lassan esedékes lenne az ovu is... :D
Szurkoljatok...
Majd írok, hogy mi lett... :D
fantaghiro Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149641
Jane: Hát jó ötlettel nem tudok szolgálni, de ufo biztos nem vagy! Viszont azon érdemes lenne elgondolkozni, hogy valóban meg vagy-e elégedve a dokiddal... mert választék az van, lehet érdemes lenne elmenni máshoz. Ha pedig 3 éve próbálkoztok, akkor bőven itt az ideje, hogy elmenjetek egy meddőségi kp-ba.
Előzmény: Jane75 (149638)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149640

Nyáron nekem is volt egy 17 napos ciklusom. Azóta rendben van minden, a gond nálunk fizikai és nem hormonális.

 

A többihez: ha jól értem, a jelenlegi pároddal 3 éve nem lettél terhes, a vetélések ezelőtt voltak. A pszichológus jó ötlet, de ezzel párhuzamosan nem ártana spermiogrammot készíttetni és neked egy átjárhatósági, ha amúgy a hormonok rendben vannak. Minden jót! És dehogy vagy ufó...

Előzmény: Jane75 (149638)
Mikolt Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149639

szerintem orvos ilyen valaszt nem adhat. keress fel egy meddosegi kozpontot mihamarabb.

Előzmény: Jane75 (149638)
Jane75 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149638
Sziasztok!!!

Voltam dokinál, íme az infók...

1, Nem vagyok terhes!:(
2, "De akkor miért volt???" válasz: Itt a tavasz (háááát, lehet, de...)
3,50 vizsgálati pontból (vér, vizelet) minden tök jó! A nővérke "felsikkantott, mikor a dokinak átadta a kinyomtatott eredményt, hogy se egy -, se egy plusz! Doki mondja, egészséges vagyok, mint a makk!

Ez nagyon klassz, de amikor afelől érdeklődtem, hogy miért nem jön össze már 3.éve a baba, a válasz:

Tudat alatt nem akarja, valószínűleg!

Erre most tényleg nem mondok semmit! Nem azért, mert kapásból hülyeségnek gondolom, hanem azért, mert át kell gondolnom...
(Előzmény : az exemtől két baba, mindkettő 23. héten született meg, reménytelenül korán... Anyuval elég bonyolult volt amíg otthon éltem a kapcsolatunk, stb.-stb.)
Elvileg lehet, hogy igaza van???
Ez most annyira övön aluli! Másrészt: sógornőm egyáltalán nem tervezett babát, összejött Nekik! Imádják, de ha a fogantatás előtt egy hónappal bárki megkérdezi, akar-e gyereket, tuti, hogy nemet mond! Akkor ez most hogy van???

Kéne egy pszichológus, csak az óvónői keresetemből ezt lehetetlen megszponzorálni...
Hülye kérdés, de:
Van "Tb-s" pszichológus? 2, Júniusban 34 leszek... Beleférhetek még a normális időkeretbe???
Ez most annyira összetett!
Egyébként a doki (elmondottak függvényében) kért még egy laborvizsgálatot:Hormonprofil+TSH,T3,T4

Háát, ez van most! Emésztgetem a maiakat, ha valakinek van ötlete, vagy járt hasonló cipőben írjon, ne érezzem már ennyire UFÓ-nak magam!
bildi07 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149637
Na, ezt eddig jol osszeszurkoltuk Neked :) Mennek tovabbra is a drukkok!

Tititu: szerintem tesztelj lassan, rosszul nem jarhatsz! Ha van valami, akkor most mar a 10-es teszt elvileg mutatja.

En meg a vegere erek ma a fogigatlonak, varhatoan penteken lesz cisztanezelodes, akkor mar majd tobbet tudok. Remelem szabad a palya, mert kifejezetten zavar mar a szurke szinem.
Előzmény: rabbitbaby (149636)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149636

Csajok,

köszönöm mindenkinek a drukkot és rámgondolást :-)))

toria78 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149635

jobbulást a lánykának -

OFF gyógyszert tejben nem fogadja el? Az enyém szinte semmit nem hajlandó bevenni, amit viszont követel, az a multivitamin és a lándzsás útifű, pedig azoknak is elég fura íze van..... a többi (antibio, lázcsill) a tejben szokott landolni, ott pedig nem szól azért, hogy éppen eper v málna az íz

Előzmény: vera33 (149625)
Mikolt Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149634
a doki onnan tudja, hogy szex utan meghatarozott idovel vesz kenetet, es megnezi, hogy van-e benne megfelelo mennyisegu elo es mozgo sperium, avagy nem.
Előzmény: shaish (149632)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149633
:-((((((
Előzmény: muzsa (149595)
shaish Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149632

Biztos hat is még pár dologra....amit ismernek azt gondolom beírták mellékhatásnak.

Most már ezt is ismerik, jövőre szerepel is majd, hogy vigyázat, könnyen teherbe eshet!:)

 

Sztem is csak kis rész a mányaknyák állapot. Ha vki tudja h ez a gondja (doki ezt honnan tudhatja pl?), akkor használja....

Előzmény: Mikolt (149629)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149631

Hááát az, hogy mennyivel nagyobb az így terhesedők aránya, mint a másik csoporté, az szerintem sokat nem jelent. Ha csak nem mondjuk 90-10 % az arány...a nyák állapota csak egy dolog az ezerből, ami kell egy sikeres terhességhez...

De ha 90% os lenne az arány, akkor már valószínűleg minden terhesedni vágyó Robitussint inna:)

Előzmény: Mikolt (149627)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!