Keresés

Részletes keresés

vojudit79 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149466

Én megtaláltalak:)Meg még egy páratokat.

 

Előzmény: vasbab (149462)
tititu Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149465
judit, gyönyörű a kislányod! és milyen kicsi a világ, a férjem is ott dolgozik, ahol Te:-)

köszi a dícséreteket, irul-pirul van:-) sok csudacsini kismami van/lesz itt hamarosan!

nna, rácuppanok rendesen a wiwre én is:-)
Előzmény: vojudit79 (149458)
macann Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149464
Én már meg is találtalak, csak nem bitos, hogy te vagy... de sztem igen... :D
Küldtem levelet, de valamiért nem akarta rendesen elküldeni...
Remélem megkapod... és sorry, a sok üres üziért... :D
Előzmény: vasbab (149462)
macann Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149463
Mondtam, ogy nem lessz ott gond... de a doki a tuti.
Köszi az infót... :D
Majd még jelentkezz, hgoy mit okoskodott ki a doki... meg hogy mi volt ez... :D
Előzmény: Jane75 (149461)
vasbab Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149462
Én is béna vagyok, alig találtam valakit...engem nagyon könnyű megtalálni. :-)
Előzmény: shaish (149459)
Jane75 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149461
Kedves shaish,Kispond,Tititu,Macann! (Remélem, senkit nem hagytam ki!)

Ma délelőtt szólt a dokim, h estére van még szabad helye, ha akarok menni, mehetek! Mentem!
Meghallgatta újra az egész történetet, mondta, ultrahangot csinált. Nem mondott közben semmit, de egyszer nagyon közel hajolt a monitorhoz.
Mondta, h most ennyi a vizsgálat, holnap menjek el vérvételre. Szerinte nincs semmi különös, a vérvétel eredményével menjek vissza, és akkor a többit megbeszéljük!
A vérvételes beutalón OAC+Se HCG laborvizsgálatot kért!(nem mondta, konkrétan miért...)

Egyébként az egész vérzéses téma mára abbamaradt!!! Hurrá!

Köszönöm a válaszaitokat, ha lesz eredmény, mindenképpen elmesélem azt is!!!
macann Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149460
Én nem mertem bevállalni a terhesvitamint... a sima multivitamintól is rosszl vagyok... reszketek, meg mingyáelájulok érzésem van... valószínüleg szórakozik a cukrommal, pedig nem vagyok cukros... a hízásról nem is beszélve.
Azt meg nem bírja el a pénztárcám, hogy megvegyem és ne szedjem, mert nem bírom szedni.
C-vitamin megy, meg most a barátcserje cseppek...

Thx a drukkot a vizsgához. Remélem igazatok lesz... ):)
shaish Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149459

Én is kíváncsi vagyok rátok, találjatok meg! (vkinek már sikerült:))

Én nem vagyok ilyen ügyi...

vojudit79 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149458

Én most lecuppantam a görbémről! Viszont holnaptól 1 hétig nem lesz gyerekem, úgyhogy biztos megint rákattanok majd:(Bár ilyenkor még nincs nagyon mit nézegetni:) És sajnos a gyerek-mentes hét sem esik egybe az akció-héttel...bár szerencsére nálunk nyugisak az éjszakák, úgyhogy ez nem gond:)

 

Előzmény: toria78 (149456)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149457
Ezt én is akartam mondani, hogy nagyon jó rólad a kép, tititu :-)
Előzmény: fantaghiro (149453)
toria78 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149456

Ó, bárcsak már a tesztelésnél tartanánk.. de hát még el sem kezdődött az akciódús időszak... most vhogy lassan telik az idő.

 

A vitamin nekem sem tett jót a kilóimnak, előtte stabil volt, azóta hízok.

 

Ne ekörül járjon az agyunk? Hát, én nem tudok ellene tenni. Max nem nézek rá a görbémre naponta nyolcvanszor, csak 2x, egyébként meg könyvet veszek elő vagy vmi..

Előzmény: vera33 (149451)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149455

Az én párom egy olyan cégnél dolgozik, akik táplálékkiegészítőt, vitaminokat forgalmaznak, én az ő terhes-vitaminjukat szedem. A lányommal az első 3 hónapban szedtem, de csak minden másnap. Most is kb fél adagot eszem csak és C vitamint szedek mellé, mert a gyerek pl állandóan taknyos ősz óta és hát általában én is elkapom.

 

tititu Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149454
Sziasztok!
Vitamin téma, én elevittel kezdtem, de pocsékul voltam tőle és híztam is, mint a kismalac... Most femibion800-t szedek 2 naponta, lefekvés előtt, így bevált eddig.

Teákat én is "tisztán" iszom mostanában, pl. a csalánteának kifejezetten szeretem az ízét:-)

Hú, mindenki ennyire belemerült a nyomozásba tegnap? Toria, rb-nél és fanta-nál megtalálsz:-)

Nekem meg pár napja olyan fura a hasam. Olyan érzésem szokott lenni, mintha vmi húzná lefelé az egész hasam. Ma meg enyhe szúró érzés van, meg olyan melegség, mint mensi előtt. De mensi ne legyen már, az még korai
fantaghiro Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149453
macann: Én meg imádom a gyógyteát naturan! (mondjuk én mindenféle teát csak így szeretek :) Viszont a kamillateától rosszul vagyok bármilyen formában... Drukk a vizsgához, biztos ügyes leszel!!!

tititu, Évi: Szépek vagytok! :)
Jane: üdv itt, remélem semmi komoly!

vitamin: Én elevitet szedek 2-3-t hetente, csak parából, mert a dokim nem különösebben javasolta (főleg amiatt, hogy sokaknál étvágyat csinál, és hízik tőle, ami nem annyira jó egy terhességnek...) Folsavat is csak heti 2-3-t, mert terhesség alatt 1 mg-ot kell pótolni/nap, és a legkisebb kiszerelés 3 mg-os.
Előzmény: macann (149443)
tittyna78 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149452
Én is csak egy kiflit eszek reggel és vacsira is. De eddig nem gyötört a hányinger, remélem, ezután sem.
Előzmény: vera33 (149451)
vera33 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149451

Szia Toria!

Tegnapi könnyelmű kijelentéseim miatt változtattam 1-2 dolgot... Szerintem biztos megtaláltál ;-) Én egyébként nem találtam meg senkit, úgyhogy kérlek jelöljetek be, ha meg vagyok!!!

Azt számolom, hogy mi együtt fogunk tesztelni!! Én pont Valentin napra nem várom (húúúú, milyen szép kis aji lennnnnnne)

Ez meg a másik kérdés: Hogyan tudjátok ezt az írtó erős vágyat leküzdeni, hogy ne mindig e körül járjon az agyatok? Nekem nagyon nehéz - főleg mivel 3 órát utazok naponta.Amikor a lányommal vagyok könnyebb, de mostanában mintha érezné, mert akárhol babát lát (tv, utca stb) mindig nagy lelkesédessel mondja, hogy nézd anya, BABA.

Tittyina, evés után nekem sincs hányingerem a gravidiától, csak én általában 1 banánnál többet nem eszem reggel...

 

Megnézem azt a porontyos cikket

 

 

Előzmény: toria78 (149449)
tittyna78 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149450
Napi fél gravidát szedek, s evés után. Most már kb másfél hónapja, s hányinger nincsen. Bár olvastam róla a neten, s többeknél is hányingert okozott, ezért nagyon nem is akartam elkezdeni. De azt hiszem, kissé hízok tőle...
toria78 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149449

A terhesvitaminokról volt pár hónapja egy jó kis poronytos összehasonlítás, miben mi van mennyiért.

Emellé más multivitamint ne szedj, mert néhány dologban könnyen túladagolhatod magad, ami veszélyes lehet. (lehet h nem napi 2 bogyó fog megzavarni, de inkább ne, szerintem)

 

No akit tudtam, szerintem megtaláltam a tegnapi lelkes iwiw keresésen. Tititu téged nem...vagy csak nem kerestelek eléggé? vagy hátha másoknál már megvagy, úgy könnyebb volna. Vera, te új vagy, rólad még nem tudunk sokat, de rád is van tippem...

 

Kikiri, veled mizu? Kellene már jelentkezned!

Előzmény: vera33 (149446)
shaish Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149448
Én heti 2-3 folsav és 2-3 Elevit, de sztem is jó bármelyik terhesvitamin. Max ha nem bírod, akkor válthatsz.
vasbab Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149447
Én csak folsavat szedek mellé kétnaponta 1 db 5mg-os tabit. (csak ilyen nagyot kaptam, azért szedem kétnaponta, az Elevitet viszont szinte minden nap beveszem)
Szerintem más nem kell mellé, főleg multivitamin nem.
Előzmény: vera33 (149446)
vera33 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149446

Sziasztok!

 

Én szedek folsavat. 1-2db. 3mg tablettát, és közben 3-4 naponta 1db elevitet vagy gravidát. Én már 10 hónapja elkezdtem az elevitet mondván, hogy 3 hóval a próbálkozások elött..  Aztán szedtem is szinte naponta kb. 5 hónapig. Most meg felváltva szedem őket, mert az egyik doki véleményét olvastam és ezt javasolta az állapotos kismamájának, hogy naponta felváltva 1-1. Gravidától éhgyomorra, olyan hányingerem szokott lenni!

Szerintem is tök mindegy melyiket szeded, csak legyen benne folsav.

 

Szed valaki a magzatvédő vitaminok mellé még valamit? c-vitamin, multivitamin?

 

Macann,

hajrá!Sikerülni fog!

Előzmény: tittyna78 (149444)
vasbab Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149445
Szerintem mindegy, melyik fajta magzatvédő vitamint szeded, mind jó, erre találták ki.
Az, hogy ki mit ajánl, mindegy, szedd a számodra szimpatikusat.
Nekem az Elevit bevált, így nem kellett mást kipróbálnom, gondolom ugyanilyen jó a Gravida is.
Előzmény: tittyna78 (149444)
tittyna78 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149444
Jó reggelt Mindenkinek!
A cél érdekében valamelyikötők szed vagy szedett Gravidát??? Nekem a védőnő ezt a ajánlotta.
macann Creative Commons License 2009.01.22 0 0 149443
Gyógytea natúr? blöööáááá.... már a kamillát sem bírom... anyám mindig azt adta üresen, ha beteg voltam.
Legalább egy kis mézet csempésszetek bele... az nem árt!
Előzmény: shaish (149440)
Gézengúz_Évi Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149442
Fanta, te nekem is megvagy, de a többiek jól rejtőzködnek:)
shaish Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149441

Persze ez nem lebeszélés akart lenni a pénteki dokilátogatástól, dehogy!

 

shaish Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149440

Jane, üdv itt!

Sajnálom a legutóbbi + tesztes csalódást, de talán most:). sztem is lehet beágyazódási vérzés.

Csajok,nekem azt mondta a doki h ha csak kicsit késik, poz a teszt, de mégis megjön, akkor nem kell orvoshoz rohanni, a természet elintézi.....

amikor nekem elment  a baba az kb hatéreset volt, jó h uhuval ránézett, de csinálni nem tudott semmit.

A mostanival meg az 5ikhéten volt kis maszat, de erre is azt mondta (Rb kedves) dokinénije h ha megy,, akkor megy, nem kell semmit csinálni.

De remélem ő már maradni szándékozik még vagy 30hetet:).

 

Én is úgy udom h gyógytea legjobb naturan....persze aki bírja:D....

 

Tititu, ha Fantt megtaláltad, engem is lécciiii!:)

kispond Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149439
Simán lehet beágyazódási vérzés. Előfordulhat, hogy a múltkori baba elment, de most megfogant ismét egy, és a fogamzás után pár nappal (4-7) beágyazódott a méhed nyálkahártyájába. Nálam is volt vérzés, de nem az általad leírt, hanem pecsételő (barnás, folyásszerű állagú).
Előzmény: Jane75 (149430)
kispond Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149438
Judit, gyógyteába ne tegyél citromot! Nem emlékszem a pontos okára, de a citromsav biztosan nem tesz jót a hatóanyagnak.
Előzmény: vojudit79 (149428)
Jane75 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 149437
halihó!

Nem, nem mentem el dokihoz, mert olvastam, h jóval több baba fogan, mint amiből valóban terhesség lesz. Romed tesztet vettem, ami a beágyazódás után 3 nappal már eredményes lehet. Megcsináltam, két csíkos lett! A második jóval halványabb a kontrollcsíknál, de akkor is... Aztán rá 4 vagy 5 napra megjött. Nem volt feltünően több, kevesebb vagy más. Nem esett jól, de úgy voltam vele, h ok, lehet hogy korán teszteltem, a továbbiakban a 33.napnál korábban nem fogok... És akkor tegnap jött ez az "izé", és innen Ti is ismerhetitek a történetet...

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!Mindenképpen megírom, mi volt a dokinál, bár kicsit parázok, csak nehogy valami nagy gáz legyen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!