Keresés

Részletes keresés

stefiadri Creative Commons License 2006.12.14 0 0 64

Bocs, de én most sem vagyok elájulva tőle(tőlük)!

Ha véletlen elkapom az adást, megnézem, de csak azért mert néha 1-2 jó trükköt el lehet lopni tőlük. A receptek teljes egészében részemre nem használhatók.

Aki szereti, nézze, és utánozza őket, ezzel sincs semmi gond.

Előzmény: Törölt nick (63)
Pandus Creative Commons License 2006.09.03 0 0 62
már én sem nézem, és az valami!
Előzmény: carbonara (60)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.01 0 0 61
nagyon gáz, de annyi hülyeséget beszélnek össze - mondjuk a géza egy szinész, nem ért hozzá - de a lázár ezt az iskolát járta ki. egy dolog, hogy jobban néz ki, mint a laci bácsi, meg hogy nem parázik a kamera előtt, akár még játszani is tud...de ennek mind pluszban kell(ene) jelentkeznie a mesterségbeli tudás mellett. Sőt, után!
Előzmény: Pandus (58)
carbonara Creative Commons License 2005.03.04 0 0 60
3 éve iródott amihez hozzászólok, miszerint túl sok lett a bohóckodás a fözés rovására. Az arány azóta csak tovább romlott. :-(
Előzmény: Lavin (57)
Laja73 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 59
jajj :)
Előzmény: Pandus (58)
Pandus Creative Commons License 2005.03.02 0 0 58
Kedves Lavin, Laja 73, Csilla meg a többiek, ha ugyan valaki még kinyitja ezt a 2 éve halott topikot. Csak egy 3 évvel ezelőtti élményemet akarom elmesélni. Saigonban álltam az utcán, buszra várva, és azt hallom a mögöttem állóktól, magyarul természetesen, hogy "és láttad a szilveszteri műsorban a Kovács Lázárt? Láttad, hogy a sárkánygyümölcsöt milánónak nevezte és héjastól darabolta fel?" És ezen olyan jót röhögtek, hogy én is jól elröhögtem magam, amivel persze le is lepleztem magam. Az egyikőjük egy ott élő holland állampolgárságú magyar hölgy volt, a másik a magyar barátnője, aki meglátogatta. Szóval még Vietnamban is a Lázár hozzá nem értése a téma.
Előzmény: Lavin (57)
Lavin Creative Commons License 2002.08.13 0 0 57
Szerintem meg a színvonala esett iszonyatosan vissza. Az elején jó műsornak tartottam, ahol jókat főznek és közben kicsit bohóckodnak is. Az arányok nagyon megfordultak....Legtöbbször szinte ehetetlen kaját csinálnak és igazából nem is a főzésről szól, hanem az ő idétlenkedésükről. Túl sok lett a bohóckodás a főzés rovására. Jó lenne visszaállítani az eredeti egyensúlyt...jó kaják elsődlegesen(és a kajákon legyen a hangsúly)..és jó humorú műsor...
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 56
Nagyon visszaesett amióta nem délben van.
Laja73 Creative Commons License 2001.11.13 0 0 55
He, mi?
Az ismétlést vagy az eredeti bigyót?

Ez a legjobb műsor, csak a géza béna kissé, nem való oda.

Előzmény: Tanársegéd (54)
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.12 0 0 54
Átrakták háromnegyed négy tájékára. Nem fogja nézni a kutya sem.
Weinmüller Creative Commons License 2001.08.23 0 0 53
A mai adásban palacsintát sütöttek és eltört miközben dobálták egymásnak a palacsintát a palacsintasütő O:)))
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.15 0 0 52
>Hát nincs senki, aki megmondja nekik, nem lehet 10 perc alatt egy kaját összeállítani?

Szerintem 8 perc. És úgye abban egy kis bújtatott reklám a fűszertipp, elhadarni a pályázatot. Jó, ha 5 perc az egész. Amúgy mindenben igazad van.

Mindenesetre azon jól mulattam amikor pár hete megáztak a Vértesben :DDD

Előzmény: joy (51)
joy Creative Commons License 2001.05.07 0 0 51
Nem csak neked, nekik sem!

Itt bukott ki igazán az a dilettantizmus, amivel a rötölö ezeket a filmeket készíti.
A szerencsétlenek kezdettől fogva kínlódnak az idővel!
Hát nincs senki, aki megmondja nekik, nem lehet 10 perc alatt egy kaját összeállítani?
Legalább annyit tennének meg, hogy az összeállítást rendesen megmutassák, ne kapkodjanak olyan kétségbe esetten, azután a rengeteg alapanyagot úgy összepancsolják, hogy abból étel soha nem lehet! Azután meg lehet vágni 10 percre!

Egy ilyen főzőcske-műsornak épp az lenne a lényege, hogy utána a leírt recept szerint, aki végignézte, esetleg meg tudja csinálni!

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.06 0 0 50
Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de nekem ez a gyerekek szerepeltetése nem nagyon jön be.
Csilla Creative Commons License 2001.03.26 0 0 49
A tegnapi menüt nem találom a site-on, direkt nem irtam le hogy majd ma megnézem, erre nem tették föl. Ha valaki tudja hol van, ha fenn van írja már meg nekem. Köszi.
Csilla Creative Commons License 2001.03.01 0 0 48
Tegnap este kipróbáltam a kubikus fánkot a multheti receptek közül, nagyon fincsi és hamar meg van.
Laja73 Creative Commons License 2001.02.27 0 0 47
Találtam még párat (1300-tól nézegetem):

Sütőtök leves
Rakott tök
Almás krémes
Máktorta Don Vicenzo
Bácskai Betyárfalat

Majd még lesem én is.

Előzmény: Csilla (46)
Csilla Creative Commons License 2001.02.27 0 0 46
Köszi, már nézegetem is őket.
Előzmény: Laja73 (45)
Laja73 Creative Commons License 2001.02.27 0 0 45
Előzmény: Csilla (43)
Laja73 Creative Commons License 2001.02.27 0 0 44
Arra rájöttem, hogy így lehet a receptekeket előhívni, ez a legrégebbi amit találtam, de szerintem ez sem több pár hetesnél. Az utolsó ami megvan, az a jövő péntek, 3749-es.
Érdemes próbálkozni, hátha megvan még néhány.

http://www.rtlklub.hu/tvmusor/kisablak.php?muid=3725&field=info

Előzmény: Csilla (43)
Csilla Creative Commons License 2001.02.27 0 0 43
Sziasztok!
A régi recepteket le lehet valahonnan tölteni? Van valahol valai arhívum? Én a multhéten nem néztem az oldalt és a műsorra sem volt időm. Az oldalon fent van ugyan az eheti és a jövőheti (kész csoda hogy mind és nem 1-2)de a régiek is érdekelnének.
Ha meg van esetleg valakinek átküldhetné nekem. Köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 42
Na meggyüttem. A múlt heti fánksütés korrekt volt. Nekem legjobban az almás teccet.
Qittin Creative Commons License 2001.01.29 0 0 41
TaNGó, már nem jársz erre? Légyszííí, áruld már el!!
Előzmény: Qittin (39)
Laja73 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 40
Na most aztán fantasztikus.

Két hét receptjei közül 1 db van fenn.

Gratulálok.

Qittin Creative Commons License 2001.01.22 0 0 39
Azt szeretném kérdezni, hogy a "Recept-klub" kazettán melyik időszak receptjei láthatók, ill. mi van a könyvben?
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 38
>hogy hány felesleges mozdulatot csinál?

Kicsit elvesztél a részletekben...

Előzmény: Qittin (37)
Qittin Creative Commons License 2001.01.18 0 0 37
Ez lazaság??! Inkább -jó magyar kifejezéssel- slendriánságnak nevezném, amikor a Lázár úgy tesz, mintha valami nagyon nagyot alkotna, aztán ide-oda kapkod. Megfigyelted már TaNGó (ha már ennyi kazettára begyűjtötted a műsort) hogy hány felesleges mozdulatot csinál? Na mindegy, ezen nem múlik a világ dicsősége.
Nálam a Benke Laci bácsi viszi a pálmát, ő nem véletlenül került a "megyei harmadosztályból a Bundesligába", hanem magasfokú szakmai tapasztalata és gyakorlata miatt.
Az igaz, hogy a Balázs Bence tényleg nem állt a helyzet magaslatán főzés ügyben (akárcsak a Géza...), és az apja se volt valami nagyon profi, de legalább nem is próbált úgy tenni.
Laja73 Creative Commons License 2001.01.18 0 0 36
Így van !
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.18 0 0 35
Maradjon a Lázár meg a Géza, az apa és fia nehogy visszajöjjön! Nem írok róluk semmit, mert megbántanám őket...
Nyár óta szinte minden adás megvan videón. A 4. videókazettát veszem fel. Minden adást láttam.
Lázár és Géza mostanság előnyükre változtak. Kevésebb duma, több főzés. Mostmár kezd újra jó lenni.
Előzmény: Qittin (33)
Laja73 Creative Commons License 2001.01.18 0 0 34
Hát igen, ez is egy vélemény. Az tény, hogy a Gézának semmi köze az egészhez, ráadásul ahhoz képest, hogy színész, eléggé természetellenesen rögtönöz. Ezeket a históriai dolgokat a felvétel előtt meséli el neki az asszisztens - nem mintha feltételeztem volna róla, hogy tudja...

A Lázárt viszont továbbra is megvédem, szerintem jó gyerek, természetesen viselkedik, és nem játssza túl magát. De nyilván ő sem tökéletes. Lehet, hogy csak azért tűnik kőlazának, mert hozzászoktunk a sok merev, tehetségtelen műsorvezetőhöz.

A Balázs Péternek idegesített a fia, mindig csak dünnyögött.

Előzmény: Qittin (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!