Keresés

Részletes keresés

Bela Szatmari Creative Commons License 2019.11.25 0 0 93

Autógumi szerelés  munkahely Hollandiaban. Részletek +31614739196

Hollandzolly Creative Commons License 2018.02.05 0 0 92

Amszterdamban és környékről élők magyarokat keressünk közép fokú angol nyelv tudassál, aki kitartó és erős , hosszú távú munkára ,szállodai munkára, 6/8 órás napi munkarend ,bejelentve jelentkezésüket várom emailben a macihavanna@hotmail.com

Tib66 Creative Commons License 2017.10.06 0 0 91

Sziasztok!

Hollandiában ,Amszterdam régióban keresek betanított munkát,nyelvtudás nélkül.Tud valaki segíteni?

Akár azonnal tudnék menni.

Köszönöm.

 

jogomvan.hu (X) 2017.09.30 0 0 90

HA szükséges.....hazai jogi segítség külföldön élő, dolgozó magyarok részére is. www.jogomvan.hu

segítökéz Creative Commons License 2017.06.07 0 0 89

Szia!

 

Hollandiában 18 éves korig iskolaköteles vagy. Mellette néhány órát lehet dolgozni. 

Ha ismered a nyelvet, itt bövebb információt találsz:

 

https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/jongeren-en-werk

 

Sok sikert!

Előzmény: Julcsa Bélu (88)
Julcsa Bélu Creative Commons License 2017.06.07 0 0 88

Sziasztok ... azt szeretném kérdezni hogy hollandiában kaphat munka lehetősséget egy 18 éven aluli?!! ...köszönöm előre is a segítséget!!! :)

segítökéz Creative Commons License 2016.07.19 0 0 87

Szia!

Nem írtad milyen ágazatban keresel munkát.

Leegyszerüsítve a dolgot, talán érdemes lenne itt kutakodnod:

 

http://www.uitzendbureau.nl/

 

Sok sikert!

Előzmény: Diána Horváth (86)
Diána Horváth Creative Commons License 2016.07.18 0 0 86

Sziasztok, munkát keresek Hollandiában itt lakom már 3 éve és sajnos munka nélkuli lettem már egy fél éve... idokozonkent vannak munkáim de az nem valami sok épp csak  hogy jobb a semminél.Holland nyelvet kozepes szinten beszélem.

Szeretnék segitséget kérni aki már tapasztalt , hogy melyik munka kozvetitonél vagy melyik cégnél lehetne sikeresen próbálkozni? Válaszokat , segítségeteket megkoszonném.

Dia

vestabulldog Creative Commons License 2016.06.19 0 0 85

Sziasztok! Amszterdam környékén keresek albérletet - Bewerwijk, Haarlem, Velsen noord jöhet szóba. Kutyával mennék. Tudnátok akár irodát mondani ahol érdemes keresnem?

Dlina91 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 84

Sziasztok!! 

Áprilisba szeretnék kimenni hollandiába körülnézni,de a szállások nem éppen olcsók. Esetleg van olyan aki befogadna 2-3 napra? Eindhower,Rotterdam vagy Amsterdamba? 

Ha esetleg van valaki akkor az email cimemre írjon  doralinaa91@gmail.com

 

Lányoknál keresek inkább szállást. 

Köszönöm

dawid85 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 83

Hi emy95!

Szerintem az otto elég korrekt a többihez képest, én is velük kerültem ki 2 éve. Mondjuk a szállásom legelőször nem volt a legjobb, de kibírható volt, viszont a fizu mindig időben érkezett, túlórázni lehetett- legalábbis annál a cégnél, ahol én voltam DocData.

 

Aniko Meri Creative Commons License 2015.10.23 0 0 82

Sziasztok! Szeretnék Hollandiában dolgozni, mint bentlakásos idősgondozó vagy takarító, tudna tanácsot adni valaki hogy melyik közvetítő cégen keresztül lehet ilyen állásokat találni?

 

Köszönöm szépen!

emy95 Creative Commons License 2015.10.22 0 0 81

Hali!
Tudnátok segíteni? Munkát ajánlott az Otto workforce valami Jumbo nevű céghez mennék. Imeritek ezt a munkaközvetítőt? Megbízhatók?

Köszi

rsky Creative Commons License 2015.10.03 0 0 80

Sziasztok!

 

Hollandiában élő és a holland nyelvet beszélni tudó személyt keresek, egy vásárlás lebonyolításához - illetve tolmácsolásához.

Árban, egyebekben e-mail-ban: stevn756@gmail.com

 

Köszönettel: István

Zsuu0322 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 79

Sziasztok!
Én Amszterdamba szeretnék költözni valamikor júniusban.Szállás és munka még egyelőre nincs.Nem tudom melyik oldalakon érdemes keresgélni.
Ha valaki tudna információt nyújtani ez ügyben,annak nagyon örülnék!Hosszabb távra tervezek.
Előre is köszönöm!
e-mail : zsuzsa.suranyi91@gmail.com

marci077 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 78

Nos Roland! Én doktor vagyok Teológus Kairóban végeztem Egyiptomban Al-Azhar egyetem jól beszélek angolul  (erős középszint) és arab nyelven is. Nekem az a véleményem ha a szakmádban  ill vendéglátásban nem is de más területen tuti találsz munkát, nyelvtudás fontos és légy magabiztos határozott és nyitott. Ne add fel tény hogy nem lesz könnyű mert minden kezdet nehéz de az írásodból ítélve talpra esett srác lehetsz. Én drukkolok neked szerintem menni fog. Vágj bele. Üdv: Marci

Előzmény: Roland K (76)
Fatima22 Creative Commons License 2015.01.27 0 0 77

Sziasztok. 
Szeretnék segítséget kérni.
Párommal szeretnénk letelepedni Hollandiában Eindhovenbe vagy környékére.
Párom már kint van, mert kapott egy állást egy húsüzemben. Van ingyen szállása munkahely által. 
Én 35. hetes kismama vagyok jelenleg, és Lia megszületése után amint lehet, szeretnénk utána menni, de a szállóra ahol ő van, nem lehet, meg ugye nem is ideális környezet egy picinek :)
Nem szeretnénk várni amíg párom ki tud venni egy albérletet, mert az hónapokba is beletelhet mire talál, és szeretnénk együtt nevelni a kislányunkat :)
Egy magyar családot keresek akik kiadnának egy szobát nekem és Liának.
Ezen az e-mail címen tudtok elérni: tothfati22@gmail.com
Bármilyen javaslatot is szívesen elfogadunk amennyiben bárki tud jó megoldást a helyzetünkre.
Előre is köszönjük szépen <3
Balázs-Lia-Fati.

Roland K Creative Commons License 2014.12.04 0 0 76

Sziasztok!
21 éves vagyok, és hollandia középső részén szeretnék munkát találni.
Pincér/felszolgáló vagyok, középfokú végzettséggel, viszont végzettségem nem szakmai,hanem csak érettségi, illetve a felső oktatású-szakmai iskolámat még nem fejeztem be.
Erős önéletrajzzal, illetve ajánlólevéllel rendelkezem, ami a szakmámban akármelyik országban bőven elég volna egy pincér állás betöltésére, de kapom a holland barátnőmtől az ívet,hogy gyakorlatilag odakint ez lehetetlen amit szeretnék, és inkább felvesznek a helyemre egy "diplomás" 18 éves tapasztalat nélküli embert, minthogy engem alkalmazzanak ilyen, olyan ajánlólevéllel.

Én személy szerint ezt nem szeretném elhinni, és inkább nevetségesnek tartom, de ti tudjátok a teljes igazat odakint.

Hollandul most kezdtem el tanulni, ezen kívül Angolul-Olaszul beszélek közép szinten.

A budapesti 5*os Boscolo Szállodában dolgoztam 2013 tól idáig, ahol a gyakorlatomat is töltöttem 2013 előtt.Idén előléptettek rendezvény supervisor-rá.

Ezenkívül még 2 budapest-belvárosi étteremben dolgoztam.

Érdekelne a tapasztaltabbak véleménye,így ha valaki meg tud velem osztani valami használhatót,azt megköszönném!
Szép estét továbbra is!

Vivike1992 Creative Commons License 2013.12.04 0 0 75

Sziasztok! Leeuwarden környékén takarító vagy csomagoló munkát keresek! Előre is köszönöm.

Krimoln Creative Commons License 2013.12.02 0 0 74

Szia!

 

Kriszti vagyok.(Krimoln) A munkát kérdezve elfelejtettem elérhetőséget írni.Most pótolom. Előre is köszönöm a válaszodat!

 

krimona8@gmail.com

 

Előzmény: babavirag0515 (68)
Krimoln Creative Commons License 2013.12.02 0 0 73

Kedves Babavirág 0515!

 

Ha még aktuális az álláslehetőség, engem is érdekel. Jó ideje munkát keresek már, s most már a szakmámon kívülieket is nézegetem. Nagyon hálás lennék ha elküldenéd az elérhetőséget! Ha most betelt, később is érdekel. Köszi!Szép napot!

H.T:: Creative Commons License 2013.10.24 0 0 72

Szia! Engem is nagyon érdekelne a munka, ha még aktuális....

e-mail címem: hajnal.timea89@freemail.hu

skype: hajnaltimea08

Előzmény: babavirag0515 (68)
Otto Workforce Creative Commons License 2013.10.21 0 0 71

Sziasztok!

 


              Az egyik korábbi hozzászólóhoz kapcsolódva egy csaló bandára az  Eastmen BV -re szeretném felhívni a fórumozók és a külfóldi munkalehetőséget keresők figyelmét!

             A lényeg hogy ez a csaló,hazug banda az Eastmen BV engem is jól átvert.Hosszú távú munkát ígérve,egy személyes találkozó után én és is összepakoltam a családot és kimentünk Hollandiába.Gondoltuk 1-2 évig el leszünk kint,a gyerekek még elég kicsik,tanulnak egy kis nyelvet,mi meg összeszedjük magunkat.Ígéretet kaptunk bővenhosszú távú biztos munka,mindenben segítenek,az asszonynak is segítenek munkát találni stb stb.
             Persze aztán az asszonynak nem lett meló,így aztán négyen 1 fizetésből,két gyerekkel,albérletet fizetve,kocsit fenntartani stb stb nem volt vidám az élet ráadásul pár hónap után engem is elküldtek,amit természetesen az Eastmen nagyon sajnált fel is ajánlottak másik melót máshol (családdal?!),de ekkorra már én is szereztem más Eastmen BV -s ismerősöket akik felnyitották a szememet,meséltek sztorikat nálunk szerencsétlenebbekről is.Ezek 100%-ig biztosan tudták,hogy nem lesz állandó a munka,csak szezonális a kinti szabadságolások idejére vagy csak egy projektre szól és ezt természetesen nem közölték,mert akkor senki nem vállalná!Sokan akik régóta az Eastmen BV -nek dolgoznak,már be vannak rendezkedve az állandó költözködésre,de mi nem!Miért nem közölték?Ez csalás,becsapás!!!
            Persze nállam is voltak más gixerek is elfelejtett pótlékok,magasabb bérleti díj,késő fizetés,az emberrel állati hangon beszélés stb stb.Ha már a hivatalos szervek nem tesznek semmit legalább mi kisemberek tartsunk össze és írjuk le rossz tapasztalatainkat az ilyen csalókról,nem merüljenek feledésbe és ne tudjanak másokat átverni!!!
           Vigyázzatok az Eastmen BV -vel,titeket és másokat ezek már ne tudjanak átverni,becsapni!!!

TT94 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 70

Szia!

Én Rotterdamban lakom, érdekelne a munka. Ha lehet még rá jelentkezni, akkor légy szíves írj több információt róla.
Ezen az e-mail címen elérhető vagyok: tinatimar94@gmail.com

Előzmény: babavirag0515 (68)
babavirag0515 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 68
sziasztok. noi munka. kerteszetbe havi 1300 euro. irjatok.
lortnok Creative Commons License 2013.07.13 0 0 67

Üdv! 

 

Én is pont ilyen jellegü munkát keresek, ha találok valamit, akkor szólok! 

Te találtál már munkát? 

 

 

Előzmény: zsonci (62)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.25 0 0 66

Sziasztok. Hollandiában lakok. munkát keresek. nem nagyon beszélem még a hollandot. szalag munka,takarítói munka,gyümölcs válogatás vagy bármi ehhez hasonló munka érdekelne. kérlek segítsetek. köszönöm.

BestBoy1 Creative Commons License 2012.11.09 0 0 65

 

 

Jogsegély szolgálat mindenkinek külföldi munkavállalással kapcsolatos problémák esetére:

 


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9025982

BestBoy1 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 64

Üdvözlök minden fórumozót!


      Szeretnék sunsvol 2 írásához kapcsolódni,aki látom hollandiai munkához ajánlotta az Eastmen nevű kompániát.Ezúton szeretném megosztani keserű tapasztalataimat ezzel a "céggel" kapcsolatban.
      Szinte minden nap lehet találkozni ennek a csaló,hazug  magát "holland"nak kiadó valójában magyar Eastmen nevű cégnek a hazug ígéretekkel teli álláshirdetéseivel és az Eastmen logójával.
      Sajnos bedőltem én is nekik és a főnökasszonyuk mézes mázas hazugságainak:11Euro netto órabér,kényelmes szállás internethasználattal heti 70 Euroért,szabadságpénz,ingyenes kiutazás,műszakpótlék,segítség mindenben stb stb.
      Természetesen kiutazás előtt meg volt a kötelező fejmosás a gonosz emberekről akik ki tudja miért minden eszközzel próbálják az Eastmen-t lejáratni (egyszer a saját szememmel láttam a neten élőben,ahogy egyik Skyp címről a másikra telepítették át az "ismerősöket" majd törölték a kiindulásit,ugyan miért?) meg a beszélgetés az elégedett már kint lévő kollégával akinek még a bab is húst volt az Eastmen-nél.
      Ezután jött a keserű valóság,szerződés csak 4 hét után,a fizetések napja napról napra csúszott,a főnök asszony már megváltozott stílusban közölte,hogy ne is álmondjak róla,hogy valaki odautazik bármiben is segíteni,nem hogy még Ő maga,az atyaisten,az Eastmen feje és ezt minden beszélgetéskor autómatikusan közölte még akkor is ha senki nem is kérte rá!
      Természetesen a szállás olyan volt amilyen,pihenni nem lehetett, az ember pakolhatta a holmijait a földre, elegendő elektromos dugalljzat sem volt,heti 100Euróért hol itt-hol ott,össze-vissza költöztettek és nem 70Euroért,net az volt az utcán,ha volt,a műszakpótlékot meg az Eastmen benyelte,a repülőjegy árát "levonós" Gizi kegyetlenül bevasalta.Szabadságpénz az meg az Eastmen -nek járt nem nekünk,visszatérve a szabiról minuszos fizetési papírt kapott az ember!!!
       Egyébként az Eastmen egy családi vállalkozás és a családtagok még arra sem képesek,hogy legalább ugyanazt hazudják,mást hazudik az anya és mást a fiai.Szóval ennyij Hollandiából meg az Eastmen-ről.Egyébként sok holland cégnek már van itthoni képviselője,akiknél ingyen lehet regisztrálni és valószínűleg megbízhatóbbak is.

Sok szerencsét mindenkinek!

Dariodóri Creative Commons License 2012.07.24 0 0 63

Kultúra & Szórakozás Hollandiában

 

Egy csoport a kultúra és a szórakozás jegyében. A csoport létrejöttének elsődleges célja, hogy ötleteket adjon Hollandiai programokat illetően és vicces fotókkal, történetekkel kedvet csináljon másoknak is a kimozduláshoz. Oszd meg élményeidet. Meséld el, merre jártál, mit láttál, mit ajánlanál másoknak is. Legyen az múzeum, kiállítás, állatkert, mozi, szabadtéri program, kirándulás, buli, koncert, kocsma, étterem………
Jó kimozdulni! Barátkozz, ismerkedj, kultúrálódj… :)
A csoport 0-100 éves korig ajánlott, de kérjük, hogy csak témával kapcsolatos írásokat tegyetek ki.
A fájlok között pedig megtaláljátok, hogy helyileg mi hol található!!!!

 

 http://www.facebook.com/groups/259011930875961/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!