Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Traubi 2014.12.11 Creative Commons License 82

Most is szar. Köszönjük T-com!

matenezsuzsa 2014.12.08 Creative Commons License 81

Légyszi segítsetek! Még mindig nem jó a freemail-em csak az egyszerűsített felületen! A laptopomon a normál nem megy, viszont más gépen igen. Minden szöveg balra ugrik és kék színű. Mi lehet a baj? Mit állítsak át? Köszi

tibikat 2014.12.08 Creative Commons License 80

Nem igazán indították be. Percekig telt míg az előbb be tudtam lépni, aztán le is dobott. Épp csak az egyik, hétvégén jött fontos e-mailem tudtam átfutni,de írni már nem tudtam, még próbálkozom.... de ez felháborító és nem játék így vizsgaidőszak előtt és 1.000.000 ok lehet,ami miatt sokunknak fontos lenne,hogy elérjük saját postáinkat, illetve alap elvárás....

cvrobi 2014.12.08 Creative Commons License 79

Ma reggelre beindították. Hurrá!!!!!!!!!

peter_78 2014.12.07 Creative Commons License 78

Írtam. tegnap reggel sem ment már. 

Előzmény: cvrobi (67)
cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 77

En bizok benne, holnap megcsinálják. Te is írtál nekik? Neked is ugyan az a hiba, mint nekem?

Rent25 2014.12.07 Creative Commons License 76

Ugyanígy vagyok én is!!!

Már 2 napja nem jön be a freemail. Egy csomó levelem érkezhetett és így most nem tudok sem eladni, sem vásárolni. :(

Rohadjanak meg!!!!!

Most már csináltam gmail címet, de amit az elmúlt 2 napban kaptam, azokkal mi lesz??? És pont a karácsonyi ajándékok vásárlásának lebonyolítását sem tudom végre hajtani! :( :( :(

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 75

Azt már megcsináltam. Nekem egy beérkezo levélre lenne szukségem. Nem mentettem el. Fontos adatok vannak benne.

parizer01234 2014.12.07 Creative Commons License 74

hali!

Részleges megoldás ha csinálsz egy másik fiókit (az sem baj ha nem freemail-os :P), és a régi fiókodba beállítod az átirányítást az új címedre. Így bár a meglévő emailjeidet nem bírod kezelni, de az ezt követően érkező ileveleid igen.

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 73

Szlovákiába se megy. Mennyi ideig szokott tartani? Két óránként írok nekik. Semmi. 

Traubi 2014.12.07 Creative Commons License 72

Ja. Ezek országos impotensek.

Előzmény: Nussyka (71)
Nussyka 2014.12.07 Creative Commons License 71

Én is ugyanebben a cipőben járok! Két napja nem tudom a postafiókomat megnyitni. Ez országos probléma?

jegeskids 2014.12.07 Creative Commons License 70

szintén nem indul a freemailem,már második napja meg van halva.sem rendeléseimet se semmit nem tudok megnézni 

matenezsuzsa 2014.12.07 Creative Commons License 69

Légyszi segítsen valaki!Ha belépek a freemail-re minden szöveg kék színű és a bal oldalra csúszik. A leveleimet csak az egyszerűsített felületen tudom elolvasni. Segítsetek légyszi, hogy mi lehet a baj, mit lehet csinálni? Köszi.

Ilyen az oldal:

Interaktív súgóSúgó

Bejelentkezve, mint:

zmneszeki@freemail.hu

Kijelentkezés

LevélírásBeállításokCímtár

Mappáim

érkezett0 újelküldött1 levélközösség5 újpiszkozat1 levélspam9 újkuka1 levél

Gyorshívó

Kijelentkezve

Állapot

szabcsiiyyviktoria.dobosjean22gabee_babareka-babaaszeki0013T?th ?gnesbeganyi-renatabettuci20szakacs.gyorgyi@freemail.hu

hirdetés

hirdetés

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 68

Nincs egy technikus akivel tudnék beszélni? Nem tud senki segíteni.

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 67

Szia!

Miota nem megy?

Irtál nekik?

Előzmény: peter_78 (66)
peter_78 2014.12.07 Creative Commons License 66

Nekem még most sem megy.

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 65

Telefonszámot tudnátok kuldeni a freemailesekre?

Ami kint van nem mukodik.

cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 64

Szia!

Mennyi nap után állt helyre a hiba?

Hova írtál?

Tegnap ota, ez hiba a gépen.

Előzmény: fater07 (57)
cvrobi 2014.12.07 Creative Commons License 63

Sziasztok!

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)

Tegnap reggel ota ez a hiba. Folyamatosan kuldom nekik a leveleket.

Kedves Ügyfelünk!

Üzenetét megkaptuk. Amennyiben a jelzett probléma külön beavatkozást vagy plusz információt igényel, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot. A rendszer működésével kapcsolatos kérdések többségére a súgóban is megtalálhatja a választ, ezért kérjük, hogy először a súgóban próbáljon meg tájékozódni a lehetőségekről. A súgó a help.freemail.hu címen érhető el.

Ez a válasz. Van itt valaki akinek megjavították. Mennyi napig tartott? Hova kell írni, kit kell hívni, hogy megcsinálják.

Traubi 2014.12.06 Creative Commons License 62

KB 2 éve a felület is "megújult" (szvsz szarabb lett) nem tudom összefügg-e a kettő. De kétségtelenül rettentő megbízhatatlan.

Csak ismételni tudom: nem értem, hogy az üzemelttő cégcsoport vajon nem érzi, hogy rájuk nézve mennyire gáz ez az egész?

Előzmény: Teca5160 (61)
Teca5160 2014.12.06 Creative Commons License 61

Már tegnap este óta megint ugyanez a probléma...Csak azt nem értem, hogy miért lett ilyen vacak. 1-2 éve még nem voltak hasonló problémák. Már szinte csak "kegyeletből" használom. 11 éve nyitottam...

Előzmény: Traubi (60)
Traubi 2014.12.06 Creative Commons License 60

Váltani kell valami normális levelezőre, sajnos a freemail teljesen megbízhatatlan és alkalmatlan. Tényleg nagyon csodálkozom, hogy az Origo illetve a T-Com csoport ilyen szart üzemeltet. De az is lehet, hogy fejétől bűzlik a hal.

Előzmény: navix (59)
navix 2014.12.02 Creative Commons License 59

Sziasztok!

A www.freemail.hu begépelése után a gép folyamatosan és cilusban tölt valamit, de a postafiókot sohasem éri el. Van valakinek ötlete, hogy mit lehet tenni?

Üdv

navix

Vaksiakksi 2014.11.02 Creative Commons License 58

Két napja Nekem se megy, ha sikerül a web felületen belépni, akkor próbálja meg 30 perc múlva hibaüzenet fogad.

Most idegesít, hogy az ide irányított fontos emailek nem jöttek meg.

Dolgozok rajta, hogy mindenhonnan másik címre irányítsam az értesítéseket.

Előzmény: fater07 (57)
fater07 2014.11.02 Creative Commons License 57

Nem tudom használni a fiókomat. Hibakód :#02444 tudna valaki segíteni?

nem az számít mi a neved 2014.05.25 Creative Commons License 56

Nagyon egyszerű kivédeni a sok problémát.Csinálni kell egy GMAIL fiókot és oda átirányítani a freemail-fiókot amikor még működik.Többé meg sem kell nyitni utána.Egy más világ.

több mint testör 2014.04.30 Creative Commons License 55

1 HETE ezt jelzi a freemail: A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02431) Nem tudok semmit megnézni, elolvasni.

Nagyon fontos e-maileket várok.

Kérem a hiba mielőbbi kijavítását.

Köszönettel!

nedüpal 2014.02.12 Creative Commons License 54

Sziasztok! Valaki tudna olyan progit ami jelez, ha imail érkezik, de nem fogja a gépet /lassitja/

lomilány 2013.07.21 Creative Commons License 53

Az semmi, nekem három hétig volt ez a postafiók-problémám, és utána még "jobb" dolog történt, ezt kapjátok ki:
MA, AMIKOR BELÉPTEM, KB. 8 ÉVNYI LEVELEZÉS HELYETT 49 DB LEVÉL FOGADOTT ÖSSZVISSZ! Mindez a bejövő mappában helyezkedik el, és ez nem más, mint a pár napja (amikor valószínűleg "helyreállították" a fiókot) érkezett levél-adagom!

Ezt tudták kiokoskodni abból, hogy három héten át folyamatosan jeleztem nekik, hogy nem érem el a mappáimat! Van valakinek tippje, mit lehet ilyenkor tenni?!?

Előzmény: Szilvácska75 (52)