Keresés

Részletes keresés

welcsi Creative Commons License 2016.01.22 0 0 129

 

Sziasztok !

 

 Segítséget szeretnék kérni ,mert kb 2 hete folyamatosan azzal szembesülök ,hogy egy bizonyos Olga nevű akárki ismerkedős üzeneteket küldözget másoknak ,de a levelek nem kézbesíthetőek. Ez az én fiókomban jelenik meg . Kérdésem : Meghekkelték a freemail -fiókomat ? Hogyan tudom elérni ,hogy ne tudjon az én fiókommal visszaélni ? Megszüntetni nem szeretném . Próbáltam írni neki ,de akkor azt írta a rendszer ,hogy freemail hiba 11998   Túl gyakori levélküldés. 

 

Nem vagyok regisztrálva semilyen társkeresőn sem ,hogy onnan szivárogjanak ki az adatok.

 A válaszokat előre is köszi.

 

Welcsi

3A3a Creative Commons License 2015.12.16 0 0 128

a pop3 konkrét, ők írták és az is, hogy szolgáltatót váltok

a küldési nehézségek pedig konkrét tapasztalatok

:))

Előzmény: Krisz101 (127)
Krisz101 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 127

szia! köszönöm, de ezek konkrét információk? úgy értem vmennyire biztos forrásból van, h leépítés folyik?

Előzmény: 3A3a (126)
3A3a Creative Commons License 2015.12.15 0 0 126

külföld felé letiltották a POP3 szolgáltatást, webes felülete nem használható, a leveleket nem küldi el

aggkori leépülés (leépítés)

sajnos 13 éves email címemet kell lecserélnem (most veszem észre, mennyi helyen kell átírni...)

Előzmény: Krisz101 (125)
Krisz101 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 125

sziasztok! kb 2 hete a freemail webes felülete eszméletlen lassú, főleg csúcsidőben, rendszeresen komm hibát jelez, és nem tölti be az adott mappát. Tud erről vki vmit? Nagyon olyan, mintha szerver túlterheltség lenne, mert éjszaka mindig jó. Elképzelhető, h lassan a végét járja, kezdik leállítani, vagy csökkenteni a szerverparkot, kapacitást...?

 

és tudtok olyan oldalról, ahol a hibát be lehet jelenteni, v utánaolvasni? néztem a gépházat, de semmi infó v kommentelés lehetőség, h rá lehetne kérdezni, hogy ez mi a fene.

 

nekem eddig másokkal ellentétben nem nagyon volt gondom, de ez baromi idegesítő, nem lehet normálisan használni. volt már régebben hasonló, de akkor 1-2 nap alatt megszűnt, közel sem ilyen hosszú ideig. 

etniez Creative Commons License 2015.11.29 0 0 124

Nálam sem működik (London)

Előzmény: 3A3a (123)
3A3a Creative Commons License 2015.11.23 0 0 123

Németországban pár hete nem jönnek le Outlookra, iPodra az emailek, miközben én nem változtattam semmit

kipróbáltam más internetetszolgáltatót is, ezért gondolom a hiba nem az én készülékemben van

változtattak valamit a freemail oldalán?

nirug Creative Commons License 2015.10.20 0 0 122

Sajnos nekem is ugyanez a probléma lépett fel. Írtam az admin.-nak ma kaptam választ, a szöveget lefordíttattam, de sajnos azzal se jutottam előbbre. Ha tudtok segítsetek, a gépem két éves, de XP van rajta!

Előzmény: pernye71 (121)
pernye71 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 121

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni, hogy tudna-e valaki segíteni az alábbi probléma megoldásában.

Néhány napja naponta számos kéretlen e-mailt kapok a freemailen. 

A levelek feladó rovatában a "Mail Delivery System", a tárgy rovatban pedig az "Undelivered Mail Returned to Sender" felirat szerepel. Sajnos az első ilyen levelet megnyitottam, de a csatolmányt nem töltöttem le soha. Az üzeneteknek nincs szövege, csak valamilyen zavaros angol nyelvű "rendszer információ". Azon kívül ha levelet küldök, nem az én megjelenített nevem, hanem egy teljesen más név jelenik meg, hiába állítom vissza a beállításoknál a saját nevemet. Mindezeken felül nem enged belépni más levelező rendszerbe, máshol nem fogadja el a jelszavamat (ami egyébként ugyanaz, mint a freemail-en), de a másik freemail fiókomba sem tudok belépni. A freemail szűrő funkciója ugyancsak hatástalan a levelek blokkolásában. A NOD32 nem jelzett vírust, pedig mindig riaszt, ha rosszindulatú tartalmat próbálnék letölteni. Az e-mail címemmel néhány hazai webshop felületen és az aliexpressen regisztráltam csupán (hónapokkal, évekkel ezelőtt) , ill. legutóbb a MALL.hu-nak adtam meg az e-mail címemet. A kéretlen levelek egyébként ez utóbbi után jelentek meg.  

 

Mindezek alapján tud valaki megoldást a jelenség megszüntetésére?

 

Köszönettel.

 

pedaz Creative Commons License 2015.09.24 0 0 120

Sziasztok!
A gépház blog utolsó bejegyzése idén februári, előtte hetente frissítették. Szerintem bezárt a projekt. Amúgy nálam sem működik már vagy egy hónapja. Volt olyan is, hogy minden küldésnél hibát jelzett, ennek ellenére a címzett megkapta, de az Elküldöttek közé nem került. :)
[deadmail]

donthomaso Creative Commons License 2015.08.28 0 0 119

Nálam is megy, tisztán és hibátlanul, akkor volt csak "gebasz", amikor leállítottam néhány beépülő modult a mozillaban (én ezzel böngészek), főleg a flash player kiiktatásával lett totál használhatatlan a felület, de ha a gép és a böngésző rendben, 15 éve nem volt bajom a freemail-lel! Nem vagyok beépített freemail-es, a fő levelezőm a yahoo, mert végtelen tárhelyem van rajta, a freemail is oda van átirányítva. Szüleim (68 évesek) még nem találtak hibát a freemail-lel kapcsolatban, pedig szinte csak azt az egy dolgot ismerik a neten, gépen - és a Word-öt. Annyi talán kifogásolható, ha például küldök magamnak a yahoo-s címemről, a freemail-en lehet, hogy 10 perc is eltelik, mire megjelenik és más azonnali üzenetek is idővel -volt már fél óra is - jönnek csak meg. Na, ez valóban kifogásolható és azért néha kicsit bosszantó is!

 

tibi_670 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 118

Nálam rendben van, sőt a tegnap délutáni és ma reggeli hibaüzenettel végződött próbálkozásokat is elküldte. Panaszkodott is a címzett hogy sokszor megkapta.

 

 

tibi_670 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 117
m61019andras Creative Commons License 2015.08.26 0 0 116

Kommunikációs hiba! (#c0003)

 

Ezt írja, két napja. Nem tudok válaszolni senkinek.

tibi_670 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 115

Sziasztok!

 

Levél küldésénél tegnap délután (20150825) óta "Kommunikációs hiba". Ami ma reggelre (20150826) "Rendszerhiba #12196" . 

 

Egy pár hónapja pedig elég jól működött.

 

:-(

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 114

Kommunikációs hiba egy kibaszott email küldésénél?  A 21-IK SZÁZADBAN???????

DaWWe Creative Commons License 2015.07.28 0 0 113

Szar és szar...  

 


Inkább használjon mindenki Gmailt!

 

Akkor nem lesz gond.

 

Üdv, DaWWe

Pichon Creative Commons License 2015.07.23 0 0 112

Nálam sem jó napok óta :( A levelek meg jönnek de választ nem tudok vissza adni nekik.

Előzmény: Traubi (111)
Traubi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 111

Nah, a csodás T-com szemét megint beszart. Adatbázis-hiba. Szokásos. Az apjuk faszát.

Signo dx Creative Commons License 2015.06.03 0 0 110

Órák óta nem megy nálam a freemail.  Kapcsolódási hiba. Azt írja,  vsgy nem sikerült bejelenkezni. Nem is szoktam 10 éve ez a fiókom.  Nem értem. 

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.03 0 0 109

Tetves retkes freemail.

Soha nem is lesz jó.

A nyamvadt, nyomorult, nyomorék rendszergazdák meg felveszik a több száz ezres havi fizetést a moslék, szemét, minősíthetetlen selejtes, sitt semmittevésük után.

A nyugati világban páros lábbal rúgnák seggbe ezeket a pöcslengetőket.

Engem arra sem méltatott az a nyomorék cég, hogy válaszoljon annak idején a CV-m re, amikor jelentkeztem hozzájuk.

Mondhatom szép díszpintyeket vettek fel, saját szarukba fulladnak legalább, de minél előbb !!

Előzmény: Traubi (108)
Traubi Creative Commons License 2015.06.03 0 0 108

Ismét behalt, totálisan. Csúcsdísze a Magyar Telekomnak.

Előzmény: pistikecske19450314 (107)
pistikecske19450314 Creative Commons License 2015.05.25 0 0 107

tegnap sem működött, ma sem ez egy rakás ................

jatregjoe Creative Commons License 2015.02.24 0 0 106

Most már tényleg szégyellhetik magukat. Azt reklámozzák, hogy megújul, meg gyorsabb lesz/lett, de valóban napok óta lehetetlen belépni mobilról és webes felületről is.

 

Amiatt használom még én is, mert már kb. 20 éve megvan, és egy-egy régi ismerős itt talál meg, de egyébként elfogadhatatlan ez a lassúság és megbízhatatlanság, nem beszélve a folyamatos teljes kimaradásról.

 

Tudjuk, hogy nincs akkora költségvetésük, mint egy világméretű levelező rendszernek, de azért ez tényleg túlmegy a türelem határán.

Móncsa Creative Commons License 2015.02.23 0 0 105

Ez ilyen heti kétheti rendszerességgel összeomlik  , A KÁGÉBÉ AZ EFBIÁJ  A SZIÁJÉ ÉS A MOSZAD ILYENKOR MENTI LE A LEVELZÉSEINKET :) :) :) :)

 

Legegyszerűbb ha csinálsz egy g-mail címet és elkezded azt használni

Előzmény: fuckyeah666 (104)
fuckyeah666 Creative Commons License 2015.02.23 0 0 104

a freemailnek a jó kurva anyát, hogy nem jön be már órák hossza óta... az ember fontos levelet vár és arra sem képesek hogy csináljanak valamit, hogy rohadjanak ketté... 

Móncsa Creative Commons License 2015.02.23 0 0 103

Nekekm se működik még csak hibát sem ír ki csak betöltés van hosszú órak óta.

Előzmény: András Knight (102)
András Knight Creative Commons License 2015.02.23 0 0 102

Ma se működik ez a f.s.

 

Kommunikációs hiba! (#c0003)

egész délelőtt.

skreka Creative Commons License 2015.02.12 0 0 101

sziasztok érdeklődnék  hogy ez most mi be akarok  lépni és ezt írja ki már 2 hete!!
Adatelérési hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később újra!

Tamás Kalocsai Creative Commons License 2015.02.12 0 0 100

Meg tudja valaki mondani meddig fejlesztenek még??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!