Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sani07 10 órája Creative Commons License 75973

Ezt ala tudom tamasztani. :DD

Előzmény: TraguAre (75970)
SLAYER74 13 órája Creative Commons License 75972

még  ezt  nem  hallottam :)

Rakja be  abba  a nagy  hűtőbe, és  nem  lesz a  kenyér  penészes.

Előzmény: Cs Ati (75968)
pumukli89 13 órája Creative Commons License 75971

Nem oldottál meg semmit,az asszony tegnap vett egy darab trappistát,és klíma nélkül most vágtam le róla 2db 200Ft-és darabot. Vagy átbaszták,és márvány sajtot adtak el neki,de nem említették. :((

Előzmény: ááh belefáradtam (75969)
TraguAre 14 órája Creative Commons License 75970

Folyékony kenyér nem penészesedik..:D

ááh belefáradtam 14 órája Creative Commons License 75969

NE KENYERET vegyen hanem sajtot:DD tesék megoldottam a problémát

Cs Ati 14 órája Creative Commons License 75968

Dafos kollégám tapasztalata szerint 3h klímázás 1h járatás + penészesedik a kenyér.

Előzmény: SLAYER74 (75966)
sani07 15 órája Creative Commons License 75967

Nekem az nincs, de hideg sorrel maximalisan tudom helyettesiteni...DD Ha van melle hideg tuske is az meg faszabb..

Előzmény: SLAYER74 (75966)
SLAYER74 15 órája Creative Commons License 75966

Ja el is  felejtettem nagyon köpködték a waberers esek az álló klímát,

hogy  gyenge  , akkor  infonak le  írnám , ha  vizes  állóklíma  van  beszerelve .

Akkor mindig egy  résnyire  le kel engedni  az  ablakokat így kap rendesen  levegőt.

De észre  is  lehet  venni  szinte  fel lélegzik a ventilátor .

Bár  klímának  nem  nevezném  csak  egy  légpermetet  ad de  sokszor  az  is  jó.

SLAYER74 15 órája Creative Commons License 75965

Meg kezdődött a  háború .

Nem  jön a Magnit az unio egész  területére az  oroszok  ellen embargot vezet  be.

Waberers nagy  örömére  így  tud  terjeszkedni + 600 szerelvénnyel.

Viszont a  Nato kiadott  egy  körlevelet , európa 5 legnagyobb fuvarozó cégének.

Hogy  ha  kiszélesedik az  orosz ukrán konfliktus akkor  egy  600 kamionból álló flottát kell létre  hozni.

Segély felszerelések és egyéb katonai felszerelések szállítására .

Ugyan  az  lesz  mint a  délszláv válságban A HC idejében , megy a  nato segély .

Cs Ati 16 órája Creative Commons License 75964

Nem nála vagyok de jó a híre valóban.  

Előzmény: SLAYER74 (75960)
Zotya_kamionozik 16 órája Creative Commons License 75963

Most akkor a munkaidőt csökkentené vagy a vezetési időt?

Nem a vezetési idő miatt vannak túlhajszolva,hanem a munkaidő miatt.

Előzmény: SLAYER74 (75962)
SLAYER74 16 órája Creative Commons License 75962

Szerdán voltam az  MKFE nél  erröl a  nagy 45 ős kint lét dologról nem  is  nagyon hallottak .

Viszont van  egy  új kezdeményezés az  unio levinné a  munkaidőt 10 órával csökkentené .

A két  heti 90 órát , azzal az elgondolással mivel  hogy a gépjármű vezetők túl vannak  hajszolva.

Így  akár már  pénteken  is meg állhatnak .

A törvény tervezet hatályba lépése , 2018 lenne  akkor  váltja  majd  le  egy új rendelkezés a  mai E 561 et .

Addigra  már  csak digi tachográffal lehet  árut szállítani az  unión belül .

Ez az  év  pedig  2016 ameddig lehet  még  használni az analog azaz a  korongos tachokat .

husky610 16 órája Creative Commons License 75961

ez a hsz melengeti a szívem... keblemre barátom :D

Előzmény: sani07 (75947)
SLAYER74 16 órája Creative Commons License 75960

Ha  meg  minden  kötél  szakad  akkor  át  igazolsz ,

a Veres Balázs csapatába  ha csak  nem  ott  vagy  .

Az  egy normális  ember ismerem személyesen is .

Még a  Révészes időkből   "RT  camion kft  "

Előzmény: Cs Ati (75958)
SLAYER74 16 órája Creative Commons License 75959

Lehet hülyeség de  már  rég  kellet volna,

alakítani egy  sofőr kartát pont mint a  fuvarozói oldalon.

A szekértábor , És  az  volna a  feladat hogy  ezeket a  cégeket ki szűrni .

Az ott dolgozó törtető nyalizó én  megyek főnők éjjel  nappal tipusu  embereket le állítani.

Kb úgy  fél egy  év alatt  helyre  tudna  állni a  rendes  fuvarozás , 

Persze ez  Magyarország mindjárt  jön a  lehurrogás .

Márpedig másként nem  fog  menni .

Dolgoztál egy  cégnél porul jártál , akkor mehet a  fekete listára.

Látod hirdet adj  fel  ellen  hirdetést , kis cégeket  hamar  meglehet fektetni  ha  nincs  sofőrje.

Előzmény: Zotya_kamionozik (75949)
Cs Ati 16 órája Creative Commons License 75958

Remélem az még távoli jövő, hogy ezt megerősíteni vagy cáfolni tudjam. Leműszakiztattál és fölgumizták az MAN-t. Bizakodó vagyok.

Előzmény: SLAYER74 (75957)
SLAYER74 16 órája Creative Commons License 75957

Az 500- 460 as volvo közt  nem  nagy a  különbség.

Az  új  volvo meg sajnos  nem  takarékos .

Az 500 akkor  volna  a  jó  ha  FH 16 volna  na  ott  már  megvan a  különbség  egy  hegyes spanyol pályán érezhető  is.

Sokan  ezt  nem  értik  meg  mondja  na  meg vettem a  nagy  500 as  volvot  párhónap  múlva meg  szívja  a  fogát hogy  hát a  daf csak  kevesebbet evett .

Előzmény: Cs Ati (75937)
Cs Ati 17 órája Creative Commons License 75956

Vannak DAF mániások, őket ne számold. Napidíjba szívesen 85-öznék nem zavarna, de pont azokat nyomják munkával. Érthető.

Előzmény: nemÍROKmár (75953)
Cs Ati 17 órája Creative Commons License 75955

Igazad van, ezt csak az én személyes tapasztalom és a  szűk baráti körömből érkező infók alapján tudom megerősíteni. Biztosan van de most kompromisszumot kötöttem. Kevesebbért de szabályosan és nyugodtan. Fél éve vagyok ennél a frenchnél de 370 alatt még nem kerestem, 485 volt a plafon. (4hét-5nap fix autó) Ennél jobbat most nem tudok és nem is keresek amíg a feltételek nem változnak. Hetente egyszer felhívnak, hogy mi újság, ill. én őket ha angol útdíj kell, egyébként zéró b@szogatás.

Előzmény: Zotya_kamionozik (75949)
SLAYER74 17 órája Creative Commons License 75954

Nem  minden  elinduláskor , hanem  mikor  oda  megyek  egy  céghez  megkapom  a vasat.

Van  időm  pakolni  stb  akkor  az  is  bele  fér , pld volt  már  olyan  hogy  úgy  elvoltak  rozsdálva  a kerék  anyák.

Hogy  mikor  benéztem a  tárcsákhoz mondtam  ezzel a  pótal  sehova  nem  fogok  menni , műhely  szétkapták kiderült két  tárcsa repedt  volt.

Megálltam a felrakón 5perc alatt  elengedte  a  levegőt, sms írom  mi van  válasz  azt  tudjuk  engedd  ki a  kéziféket és  már  nem  engedi a  levegőt.

Vissza írok ok  már  jó  a  többit  meg a  BAG majd  megcsinálja  , vissza ír már  jött a cím  hova  vigyem meg javíttatni .

így kell ezekkel bánni , mert  nagyon  rá  lehet  fizetni .

Fene se  érti oda megyek  egy  céghez , mindig  meg  kell valamit  csinálni  igaz a  gép egyéves de  a  pót 14 nincs  azzal  semmi  baj  ha  jol  van  karban tartva. 

Előzmény: Zotya_kamionozik (75932)
nemÍROKmár 17 órája Creative Commons License 75953

Akkor csak 32 ember lép le a 65-ből? :D

Előzmény: Cs Ati (75952)
Cs Ati 17 órája Creative Commons License 75952

Nálunk felesbe lesznek ha igaz, így jók az esélyeim. Talán nem kell felmondanom. :)

Előzmény: nemÍROKmár (75950)
Cs Ati 17 órája Creative Commons License 75951

Na pont ezért válogatok. Amíg fogyasztás alapú a bérem addig igenis követelem a jobb autót. Ha nem tetszik elküldenek, de ezért ez itt nem szokás. :)

Előzmény: sani07 (75945)
nemÍROKmár 17 órája Creative Commons License 75950

Hozzánk a 50 Dafot hoztak, meg maradt 10 2 éves Daf Volvo vegyesen. Nekem már ne adjon mást. megszületett a döntés. :D

Előzmény: Cs Ati (75946)
Zotya_kamionozik 17 órája Creative Commons License 75949

Ez egy akkora hülyeség,ez a máshol ostorral csapkodják a hátam."Próbáltam EGY NL céget".Akkor már minden cég ilyen?Romániába beszéltem egy hűtőssel,ment le Görögbe.Úgy nézett ki,mint aki egy hete nem aludt.Azt mondta,görögből meg felmegy Liverpoolba.Mondom neki fele mágnessel mi?Persze.Mindenhol menni kell.
Nem,nem kell.Igen,sokhelyen még mindig szabálytalankodnak,meg mágnes,meg csak korongos autó,hogy menni kelljen,de van sok szabályos cég is,addig kell keresni,amíg meg nem találod.

SLAYER74 17 órája Creative Commons License 75948

Nincs  ebben  semmi  nagy  szám .

Viszont  azt  illene  tudni , hogy  a  TMC  szolgáltatás .

Ugye  amit a  Garmin  már  jó 10 éve  bele  rak  alapként ,

a közép és  felső kategóriás  GPS  ekbe.

közel sem  nevezhető  teljesen  online szolgáltatásnak.

Mivel  nem a  neten  keresztül érkeznek  az  infok hanem ,

amit  a  rádió  hallgatók és  egyéb forgalom  figyelő amatőrök .

Be jelentenek általában sms ként  , ami szinte  sokszor  bizonytalan  és  téves .

Viszont egy  online  netröl  érkező infó ahogy  a  filmen  is  látni  percre  pontosan informálni tudja  a közlekedőket.

Előzmény: stancy (75931)
sani07 17 órája Creative Commons License 75947

Ja ahol a 440 man felmegy 40 tonnaval 80-al, ott a 460 daf 60-al....meg hangos mint a kurva anyja, be kene zarni az egesz gyarat....XD

Előzmény: sani07 (75945)
Cs Ati 17 órája Creative Commons License 75946

Próbálj volvót kérni. Nálunk a kopaszok kapják a dafokat meg aki elfogadja. A jó főnök megoldja ha azt akarja, hogy elégedett légy és maradj.

Előzmény: nemÍROKmár (75944)
sani07 17 órája Creative Commons License 75945

Nalam man 31-32l kozott elmaszkal parkettan mindenhol, dombokon is tempomattal, ugyanezzel a stilussal es sulyokkal daf 36 liter. No komment....

Előzmény: Cs Ati (75943)
nemÍROKmár 17 órája Creative Commons License 75944

Hát ez majd kiderül. 10.-én lesz fizetés, igazság szerint 23,92-re jöttem ki. De nekem hiába kompenzál, nem az az 1 forint 8 fillér hiányzik, hanem a másik 7 forint, meg a megszokott Volvom. 

Előzmény: Cs Ati (75943)