Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

TIR BÉCI Creative Commons License 9 órája 0 0 80581

Szia Ray akkor ugynez ki hogy bevállik neked a cég? Az 500 sa fizuért mennyit kellett menni ill kinn lenni ill mennyit voltál ugyebár itthon? Arra lennék kiváncsi h. betartják-e a választhato munkarend szlogent? Bocsi és egyedül dolgozol? Tanulo pár ilyesmi.... köszönöm válaszod

Előzmény: Ray Parlour (80546)
Jadviga20 Creative Commons License 9 órája 0 0 80580

Azért köszönöm,hogy válaszoltál,sajnos én is csak ezeket találtam,pedig bizakodtam,hogy most meglesz a megoldás...

Előzmény: BiharyG (80578)
fzsolt85 Creative Commons License 9 órája 0 0 80579

Azért sikerült betrollkodnod egy 7 éves cikket. :D 300ezer az oktatás? Nem mondod? Ilyen bennfentes információid vannak? :meghajlás: :facepalm:

Milyen csalásról beszélsz? A hatályos jogszabályok szerint semmi törvénytelen nincs a dologban. Ki használja a kiskapukat? Igen. És ki nem? Inkább így ügyeskedjen mint elvárja, hogy mágnessel, két kártyával vagy kártya nélkül dolgozzanak a sofőrjei. Ő is jól jár vele? Nyilván. Ez egy gazdasági nem pedig karitatív szervezet. Te miért nem dolgozol ingyen?

Ha sikerült volna értelmezned is amit leírtam leesett volna miért írtam, hogy hazafias cselekedet. De amúgy is félig viccesen jegyeztem meg, ha nem jött volna át a kontextusból.

Egyébként ez az egész sztori nem más mint egy bullshit faszság, egy műbalhé. Valamit be kellett már dobni a médiába, de annyira nulla az egész történet, hogy szélső ballib média is csak mérsékelten pörgött rá a dologra.

Amúgy meg ha Gyuribá elérte volna, hogy könnyítsék a külföldi munkavállalók magyarországi foglalkoztatását és ne kelljen magyar bejelentett lakcím akkor nyilván az verné ki nálad a biztosítékot.

Előzmény: plédoboz (80575)
BiharyG Creative Commons License 9 órája 0 0 80578

Ha már megszólíttattam...  Sajnos nincs jó megoldás (vagy én nem találtam meg eddig), az Európa napijegy drága, a Red bármelyik verziója macerás (felét otthon lebeszélni/forgalmazni).

Előzmény: Jadviga20 (80577)
Jadviga20 Creative Commons License 10 órája 0 0 80577

Sziasztok!

A barátom kamionozik,neki is szintén megszűnt az 50Mb szolgáltatás,és még nem sikerült elfogadható megoldást találni.Most találtam rá BiharyG hozzászólásához ezzel kapcsolatban.Tőle illetve Tőletek szeretnék segítséget kapni ezzel kapcsolatban.Előre is köszönöm...

Előzmény: BiharyG (80424)
arpibacsi75 Creative Commons License 10 órája 0 0 80576

Sziasztok!

Ma megjött a vodafonetól a számla.Volt meglepetés, mert kiszámlázott 6000 ft külföldi net forgalmi díjat.Holott mielőtt kimentem direkt bementem a vodához, hogy él e még a napi 50 mb külföldön.

Azt mondták, hogy él és nyugodtan használhatom kinn a netet, mert továbbra is megy a napi 50 mb.Most meg itt a számla, hogy mégse.

A héten muszály leszek bemenni a képviseletre és megkérdezni, hogy akkor most mi is van, ha pedig nem él már akkor miért kell félre tájékoztatni az embert.

Kíváncsi leszek mit tudok belőle kihozni.

plédoboz Creative Commons License 10 órája 0 0 80575

A szakértelem az évekkel és a rutinal jár eggyüt:)) kedves padavan:))

Bölcs akkor lettem volna ha nem ezt a hivatást választom :(

Biztos vagyok benne 100% azok. Strébernél 300 ezer az oktatás  én ingyen ennyit adok:)

A gazdaságot nem... de az ö gazdagságát igen... (pár 100 kocsi szöröstalpú)

Szerinted hazafias tett a csalás ? :(

Te egy mit számit ember vagy ? :(

Előzmény: fzsolt85 (80573)
laco77 Creative Commons License 11 órája 0 0 80574

audi hungária

Előzmény: NorBika82 (80559)
fzsolt85 Creative Commons License 12 órája 0 0 80573

Remek érvelés! Gratulálok! Bebizonyítottad, hogy a bölcsesség nem jár együtt automatikusan az évekkel meg a rutinnal.

A hitelesebb forrásaid kicsit lehetnének naprakészebbek is. :)

Mit számít?

Mellesleg már 10 évvel ezelőtt is ment ez csak akkor a felvidéki meg vajdasági magyarokat jelentette be abba a panzióba. Arról nem is beszélve, hogy azzal, hogy hazahozta a román részleget csak a magyar gazdaság javára tett. Nyilván nem ez pár száz autó meg szőröstalpú fogja felpörgetni a gazdasági mutatókat, de az utánuk befizetett adó meg járulék legalább a magyar kasszába megy nem pedig a románba. Szóval ha ebből a szemszögből vizsgáljuk a dolgot még hazafias tettnek is nevezhetnénk. :D

Előzmény: plédoboz (80567)
HakapesziM Creative Commons License 13 órája 0 0 80572

Évek óta kering a neten ez a szöveg, van horvát, szerb, mindenféle verziója, nem csak magyar. Időről - időre belinkelgetik, hogy milyen eredeti - pedig több éves.

És Magyarországon nem a Balkánon van.

TraguAre Creative Commons License 15 órája 0 0 80571

Miert, milyen lenne?

Előzmény: vighgabor (80570)
vighgabor Creative Commons License 15 órája 0 0 80570

Ez ügye nem magyar ország????

Előzmény: Ray Parlour (80565)
NorBika82 Creative Commons License 16 órája 0 0 80569

Magyarra gndoltam...

Előzmény: efrun (80562)
Ray Parlour Creative Commons License 17 órája 0 0 80568

Egy amerikai ujsagiro tollabol szarmazik az iras,sajnos igy kategorizalnak minket, ami belegondolva nem rossz, mert az a baj,hogy csak szeretnenk oda tartozni.

Előzmény: plédoboz (80566)
plédoboz Creative Commons License 17 órája 0 0 80567

Te még egy kéjes álom voltál, amikor én már javában forgattam volánt!

Tapasztalataimat hitelesebb forrásbol szerzem nem ugymint te

Az meg, hogy hova jelenti be a román sofőrjeit IGEN SZÁMIT!!!

Előzmény: fzsolt85 (80561)
plédoboz Creative Commons License 18 órája 0 0 80566

A balkánon ?

EZ NEM A BALKÁN :))))

Kamionosként nem ismered a térképet

(Számtech óránvagy uncsi? )

A GYÁVA MAGYAR NEM TÖBB MINT MEGVÁSÁROLT RABSZOLGA.....

Előzmény: Ray Parlour (80565)
Ray Parlour Creative Commons License 18 órája 0 0 80565

Adom!!!

Sőt, ezért is Wáberer György a felelős, égessük meg.

Van a Balkánon egy állam, amely önmagával határos. Ahol a legszebb nők élnek, mégis csökken a népesség. Ahol a munkanélküliek dolgoznak a legtöbbet, ahol a legtermékenyebb földön éhező emberek élnek. Ahol a vonatok menetrend szerint késnek. Ahol mindenki focizik, mégis vízilabdában, kosárlabdában, kézilabdában és röplabdában jeleskednek. Ahol mindenki siet a munkába, de senki sem érkezik be időre. Ahol a nyolcórás munkaidő tizenkét órás. Ahol az egészségügyi ellátás ingyenes, de a gyógykezelés drága. Ahol az újságírók szabadon írhatnak bármit, amit parancsba kapnak. Ahol a világválság állampolgárságot kapott. Ahol a közbeszerzések titkosak, az államtitkok nyilvánosak. Ahol a háborúk sosem érnek véget. Ahol a történelem naponta megismétlődik. Ahol a leggazdagabbak azok, akik egy napot sem dolgoztak. Ahol a külföldi valuta felváltotta a hazait. Ahol az emberek megünneplik a családi védszent napját, de ká…
romolják Istent. Ahol az okosakat, értetlenségből,‐bolondnak nézik, a bolondokat meg tehetségesnek. Ahol az írástudatlanok írják a történelmet. Ahol a törvények törvénytelenek, az anarchia pedig normális állapot. Ahol a hatalom megveti a polgárokat, mint nem kívánatos tanúkat. Ahol a jövőből élnek, mert a jelenhez nincs joguk. Ahol mindenki mindenkire mosolyog, de senki senkinek nem jóakarója. Ahol a bírósági eljárások tovább tartanak, mint egy élet. Ahol az árvíz a talajöntözés egyetlen módja. Ahol megidézik a diktátort, a demokráciát pedig a hülyék adójának tekintik. Ahol úgy gondolják, az ország annál jobban fejlődik, minél jobban visszafejlődik. Ahol nem vagy normális, ha nem bolondultál meg. Ahol csak azért élsz, hogy meghalj. Ahol az idő végtelen, és a butaság múlhatatlan…

Előzmény: fzsolt85 (80561)
Enrico Mattei Creative Commons License 19 órája 0 0 80564

Sziasztok!

MAN 26.364 6x2 2001-es évjárat, a képen látható szintező segítségével lehetséges a B-tengely külön szintezése a C-tengelytől(hajtott)? A B-tengely egyébként nem emelhető. Elnézést ha téma idegen a kérdés.

Pöpec32 Creative Commons License 20 órája 0 0 80563

A járulékok is fizetve vannak. tudom.  úgy értetem hogy mindegy kinek a számlályáról utalják a pénzt

Előzmény: plédoboz (80556)
efrun Creative Commons License 1 napja 0 0 80562

Pl. Angol belföld heti 600 £ nettó legálisan

Előzmény: NorBika82 (80559)
fzsolt85 Creative Commons License 1 napja 0 0 80561

Semmi. Egyszerűen hagyni kell őket. Szerintük a világ összes kínjáért Gyuribá egy személyben a felelős. Persze jellemzően parkolói pletykákra alapoznak, személyes tapasztalatuk nincs vagy sok-sok éves és képesek 7(!!!)éves cikkel példálózni. :facepalm:

Az meg, hogy hova jelenti be a román sofőrjeit ki nem szarja le? Mi a helyzet a Gartnernél a szerb sofőrökkel? Nyilván ahol ő dolgozik cég 100 százalékig tisztességes minden megkeresett cent után leadózik és meg se fordul a vezetők fejébe a kiskapuk keresése. :/

Előzmény: Ray Parlour (80560)
Ray Parlour Creative Commons License 1 napja 0 0 80560

De most ennek mi koze van a napocskanak ?

Ehez a kreten nepnek van koze, aki elturi, hogy leraboljak...nezd meg mi megy franciaba...

Előzmény: efrun (80558)
NorBika82 Creative Commons License 1 napja 0 0 80559

Egy céget mutass, ahol 500nettóra vagy bejelentve!

Előzmény: efrun (80558)
efrun Creative Commons License 1 napja 0 0 80558

Igen, kit érdekel,hogy egy normális országba 5kiló nettóra bejelentve kapnál kb 3kiló táppénzt itt meg kapsz 50 ezret a nyugdíjról nem is beszélve

Előzmény: Ray Parlour (80557)
Ray Parlour Creative Commons License 1 napja 0 0 80557

Hagyjad mar...

Megis ki a faszt erdekel?

Amig megvan a berem leszarom,hogy hogyan csal adot Gyuribacsi,

Vagy az egesz Waberer vallalat...az az o gondjuk.

En a tiszteseges munkamert, tisztesseges bert kapok, elgedett vagyok vele, ez a velemenyem,ennyi.

A parlamentbe ulo osszes geci egy mocskos adocsalo, de minek foglalkozzak vele, ugysem tudok egymagamban tenni ellene.

Te gyulolod a wabererset, nekem nincs okom ra.

Ennyi.

Előzmény: plédoboz (80555)
plédoboz Creative Commons License 1 napja 0 0 80556

Az meg hogy honnan jön a fizetés nemmindegy? a lényeg hogy jön...

jÁRULÉKOD : HONNAN LESSZ?

Előzmény: Pöpec32 (80554)
plédoboz Creative Commons License 1 napja 0 0 80555

Kedves irástudo :)

kedvedért vadásztam kedvencedröl frisset... paraziták már csak ilenek :))))

ui:többiröl meg mindenki magábol   :))) http://444.hu/2016/05/30/kulonadoval-harcol-soroksar-a-kerulet-egyik-panziojaba-bejelentkezo-romaniai-kamionosok-ellen 

Fiktiv adózás-számlázás-- bejelentés- nyál elszámolás-km elszámolás-átszámlázás -vissza szaszámlázás-kartelezés-lobbizás-alapitványok-iso9001-környezet szennyezés....  ha soförvagy tudod miröl beszélek:))))))

Nekem már van nyögijam neked lessz......

Előzmény: Ray Parlour (80552)
Pöpec32 Creative Commons License 1 napja 0 0 80554

az a legnagyobb problémád, hogy nincs szekrényed? hány olyan cég van, ameiknek nincs külföldön telephelye nemhogy szekrény 

alegtöbb kamionos a fülkébe tartja a motyóját

az meg hogy honnan jön a fizetés nemmindegy? a lényeg hogy jön

Magyarországon elég sok céget inkasszál az apeh.ismerek pár embert akik évek óta az Eklöfnél dolgoznak.ha nem kapnának fizetést nemigen lennélnek ott

Előzmény: Törölt nick (80538)
Ray Parlour Creative Commons License 2 napja 0 0 80553

Nem ismerem sajnos.

Előzmény: NorBika82 (80550)
Ray Parlour Creative Commons License 2 napja 0 0 80552

Nem tudom mire gondolsz, vagy ,hogy egyatalan ram celzol e, de attol,hogy nagyjabol tudok helyesen irni, meg nem vagyok irodabol irogato kamionsofor, vagy dezinformator.

Sztem annyi a titka az egesznek, hogy ott tankolj ahol ki van jelolve

,olcsosag elvet vedd figyelembe,ne nyuld le a gazolajat, azt csa...

Előzmény: plédoboz (80551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!