Bemutató: Audi TT - 2014.

Versenypályán azér' elmegy

Az első TT szárny alakú sziluettje túl jól sikerült, úgyhogy most csak a műszerfal lett szárny alakú. Az autót tovább könnyítették, de vajon tényleg tüzes-e az új Audi TT?

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
BHJ-962 14 órája Creative Commons License 76151

Urak!

A spanyol pályát lehet DKW kártyával fizetni? (franciát ? )

Köszi.

Gentle77 14 órája Creative Commons License 76150

Kellemes lehet :-D Ma mentem személyautóval az M5-ön.Kiskunfélegyháza-Kecskemét közt meg előztem 3 kamion kb 100-110-el.Ment még előttem messzebb egy másik kamion.Arra lettem figyelmes hogy én 100-al megyek és nem közeledek a kamionhoz :-)))Az meg egy Román volt és a kecskeméti Molnál ki is húzott.

Előzmény: Ogre71 (76148)
Gentle77 14 órája Creative Commons License 76149

Hát szerintem se.Bandúr és Fia azt hiszem napi 10ezret fizet a Tescos belföldes járatra.11-ezerér meg menyjél Finnbe stb :-))))

Előzmény: sompetike (76146)
Ogre71 15 órája Creative Commons License 76148

Mit láttam ma egy / természetesen / bolgár kamionon : speed limit 80km/h , gps kontrolled . Szép kerek matricán . Jó lehet utána menni mondjuk az A6-on , abban a kb 200km hosszú előzni tilosban .

ÜgyiDulifuliOkoska 16 órája Creative Commons License 76147

Megyek tegnap Lenzingbe a papírgyárba, beparkolok a csorda közé ahogy szoktam, ballagok bejelentkezni.

Jön nagy gázzal egy (nem mondom melyik cég) kezdő hülyegyerek, egyből be a portához, mivel a bemenő sávon nincs hely, a kimenő sávon...mikor látja hogy itt nem lehet bemenni, blinkerrel elkezd viszzatolatni...mondom magamban, jófej leszek, segítek neki kitolatni. Tolat szépen, mint az ökörhugyozás, csak rám nem figyel, hiába ordítok neki hogy mögötte már ott van egy busz, szépen beletolat a busz szélvédőjébe.

Buszsofőr kiugrik, óbégat, hívja a rendőröket. Rendőrök kijönnek, erre a jó képességű gyerek rám kezd mutogatni, hogy én irányítottam. Erre a rendőrök odajönnek, kérik az adataimat. Mondom mi a fasznak is? Azt mondja a labanc hogy ez csak formaság, hogy meglegyen, meg ha per lesz...milyen per bazdmeg? Aztmondja majd a biztosítók leharcolják egymás közt, blabla, de kellenek az adataim. Mondom milyen alapon? Igazoltat? Vagy kontrollál? Vagy mi van? Nem, ez csak formaság, mondja a labanc, mindent felír, hogy meglegyen..

Papp Laci bácsi után szabadon: háromszor segítettem töketlen kezdő faszkalapon. Először, utoljára, és soha többé!

sompetike 18 órája Creative Commons License 76146

Hát ide sem kell elmenni dolgozni...

Előzmény: Gentle77 (76145)
Gentle77 20 órája Creative Commons License 76145

Helló Kollégák!

Mai napi vicc!Voltam egy cégnél Bpesten.Gyűjtőárús fuvarozás Magyarország-Skandináv országok közt.Egy kanyar kb 10-11-nap aztán 3-4-nap pihenő.Átlag 5-6 fel és le rakó de valamikor 12!!!!Megadják az időpontokat hogy mikor hol kell lenni.(gyűjtőzésbe meg úgy is megy).Na és jött a bérezés.Próbaidőn 11.000ft/nap!!!!és ennyi!!!Próbaidő után 11.700ft/nap :-D 1év után 12.000ft/nap és rakodónként 2000ft.

Belföldesek rakodnak le és elő 700ft órabérér.

Én dolgoztam egy két retek helyen de még ott is elő került a 300-330ezer.

Nem tudom kinek mi az elképzelése de aki gyűjtőzött és járt Skandinávot télen is az tudja hogy ez a pénz egy retek szar!

plédoboz 24 órája Creative Commons License 76144

Szia nem ( szigeten uk) tekergek.

HC  utá Whéberer azt mondta 250 hát énmeg lépek.... :)

Előzmény: Sam06 (76084)
manhattani 1 napja Creative Commons License 76143

Köszönöm a válaszokat!  :-) :-)

Ogre71 1 napja Creative Commons License 76142

Ezt nem igazán értem , a Wabi a Gartner , vagy más cég is ugyanannyit fizet minden sofőrjének , tökmindegy , hogy honnan jön . Akkor már inkább menjen heti 110 nettóért / pl. Gartner , Willy Betz / , mint havi 140-ért .

Előzmény: SLAYER74 (76136)
pumukli89 1 napja Creative Commons License 76141

Igazad van teljesen,és Neki is.Mert azért az is nagy kérdés mi marad a végén. Mert az is lehet annyi mint helyben a legógyárban,vagy annyi sem.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=131737915&t=9025783

Előzmény: sompetike (76139)
BiharyG 1 napja Creative Commons License 76140

Bármelyik (jobb) gumis megcsinálja neked, de gyakorlati haszna a mérési hibahatáron belül van. Mindenesetre parasztvakításnak tökéletes :)

Előzmény: manhattani (76137)
sompetike 1 napja Creative Commons License 76139

Menjenek 140eft-ért nemzetközibe...

ha senki nem menne el,akkor kénytelen lenne több pénzt adni mert nem találna embert a kocsira..

Előzmény: kacagógerle (76135)
lautnermark 1 napja Creative Commons License 76138

"szárazabb", kevésbé melegszik, nagyon minimális a  hőmérséklet és a súrlódás miatti nyomásváltozása 

Előzmény: manhattani (76137)
manhattani 1 napja Creative Commons License 76137

Szevasztok,

bocs, de a témában csak ezt az élő topikot találtam.

A napokban Amerikában azt láttam egy kamion nyerges vontatmánya oldalán hátul lenn, a kerekek fölé írva, hogy "nitrogen inflated tyres".

Van ilyen nálunk is? A nitrogén miért jobb, mint a normál levegő?

SLAYER74 1 napja Creative Commons License 76136

Az a  baj  sajnos, hogy  elég  Szabolcsba  vagy Borsodba  elmenni , jóval  kevesebbért is  rá  fognak  ülni.

Valamiből  meg élni kel.

Főleg a  ha  van  3 gyereke, gondolom  nem  kel  leírni.

A realitások  talaján  kel  élni.

Mikor  a nyíregyházi  legóba keres  80 ezret  jó  minden  nap  otthon   van.

De  abból  meglehet  élni? Persze  hogy  meg .

Mindenből  meg  lehet élni, csak  tudni  kel  beosztani.

Ha  valaki  150 et keres  tisztán azt  meg  is  kapja  akkor , úgy  lesz  át  állva hogy  ennyiből  kel  élni.

Én  sem  tudok  félre  tenni semmit aki  félre  tud  tenni , az  varázsló .

Persze 350 böl  már  ha  minden  hónapban  rendszeresen annyi,  akkor  már lehet  félre  rakni.

500-800 ezer ft bol    meg  főleg , na  de  le  kel  szállni a  földre itt  még  azért  ennyit  ritkán  lehet  keresni.

És  annak mint  tudjuk  árra is  van.

kacagógerle 2 napja Creative Commons License 76135

Itt nálunk van olyan cég, ahol nettó 140-ért nemzetköziznek a sofőrök. Igaz nem uniózás, csak a környékbeli országok+néha német, de akkor is kevés...

Előzmény: sompetike (76133)
liili 2 napja Creative Commons License 76134

Félve alkotok véleményt, és nem is illik kritizálni a mások dolgait, de szerintem ennyi pénzért még jó sokáig kell keresni az embert. 

Előzmény: soformunka.godollo (76131)
sompetike 2 napja Creative Commons License 76133

Fullos jogsi+darus vizsga....

na ennyi pénzért megéri...

meg még néhány év tapasztalat.

na az meg van!hogy ennyi pénzért nem megy el dolgozni az ember...

Előzmény: soformunka.godollo (76131)
fater.59 2 napja Creative Commons License 76132

Van egy feles minöségi " Spanyolzár-am" ha érdekel valakit jelezze , 20-ért odaadnám 

Az ujj ára 150 €

soformunka.godollo 2 napja Creative Commons License 76131

Sofőrt keresünk pótkocsis kamionra + daruvizsga

Pótkocsis kamionra, kisvállalkozáshoz, belföldi munkára, 35 és 50 év közötti sofőrt keresünk, Gödöllő 20 km-es vonzáskörzetében. Daruvizsga szükséges és pár év szakmai tapasztalat.

A vállalkozás telephelye Gödöllőn található.

Havi bér: nettó 150.000 Ft.

Ha érdekli, kérjük, hogy a soformunka.godollo@gmail.com címre küldje el a lentebb található adatokkal fényképes önéletrajzát.

Név:

Születési dátum:

Lakhely:

Telefonszám:

Munkatapasztalat:

Káros szenvedélyek:

Esetleg egyéb készségek:

KODI 3 napja Creative Commons License 76130

Ok. Igazad van. Ha ennyire gázos ott a helyzet akkor váltani kell. Ha összejön az szuper lesz! Mindenesetre én drukkolok!

Kodi

Előzmény: Bigfoot002 (76124)
75Csaba 3 napja Creative Commons License 76129

Hálás köszönet!

Előzmény: MG Petimester (76127)
MG Petimester 3 napja Creative Commons License 76128

Az" A14-röl"  Dorbirn Nord lenne a lejáró..ebben az esetben..

Előzmény: 75Csaba (76119)
MG Petimester 3 napja Creative Commons License 76127

Szia Csaba Feldkich-ben vana "Zollamt", úgy tudom pirosbetüs napokon gázos. Egyébbként minimális a többlet forgalom most. Ha Rickenbachnál lépsz be németből akkor a közös Zoll  Wolfurti pályaudvaron van. (Bahnhof Wolfurt). üdv.

Előzmény: 75Csaba (76119)
liili 3 napja Creative Commons License 76126

Voltam a T-mobilnál, és azt mondta az arc, hogy mivel céges, ezért csak annak mondhatja meg, akinek a nevén van a telefon, vagy akinek aláírási joga van. Sajátnál , ha én kötöttem volna a szerződést, akkor megmondta volna.

Előzmény: Annamarias (76121)
tacskooooo 3 napja Creative Commons License 76125

Publikussá tettem ! köszönöm !

Előzmény: Annamarias (76123)
Bigfoot002 3 napja Creative Commons License 76124

Én elhiszem, csak ennyi órával nem lehet ennyit keresni. Illetve talán akkor, ha 160 órás a hónap és esetleg van 2-3 gyereke. Ilyenkor ugye van 70 túlórája és még adót sem kell fizetnie.

Na de tedd össze a két kezed, te dolgoznál egy olyan cégnél ahol 230 óra pakolással és minimális vezetéssel lehet csak jól keresni? Rá adásul még a jó munkaeszközöket sem biztosítja hozzá.

Na mindegy, ebben úgy is nekem kell dönteni. Mármint , hogy váltsak vagy ne. De a mai napom megint a váltásban erősít meg egy picit. Ha találnék egy olyan céget ami nem akar átba...i sok esetben, és nem csak 2-3 napot hagy itthon lenni már nem is gondolkodnék.

Előzmény: KODI (76118)
Annamarias 3 napja Creative Commons License 76123

adj egy emilcimet, kuldok egyet...

Előzmény: tacskooooo (76122)
tacskooooo 3 napja Creative Commons License 76122

Üdv mindenkinek! Keresem a neten ,de sehol nem találom a meghatalmazást amivel igazolhatom,hogy vezethetem a cég kamionját.Az okmány hiányáért kiróható büntetést megleltem de magát a nyomtatványt nem.Előre is köszönöm a segítséget!