Villámteszt: Audi TT Coupé 2.0 TFSI quattro - 2014.

Audi, ami odapörköl a BMW-nek

Szerepjátékosdit játszanak a bajorok, vagy milyen őrület terjed a környéken? Ez az Audi olyan, amilyennek a BMW-nek kéne lennie.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
husky610 11 órája Creative Commons License 76306

Lili úr nekem van nagy ami kiér a szélvédőig meg egészen jobb oldalig. És van alatta egy kb 40x30 as fiok.

érdekes lehet?

Előzmény: liili (76305)
liili 13 órája Creative Commons License 76305

Renault magnumhoz keresek műszerfalra polcot.

liili 13 órája Creative Commons License 76304

Jól teszed.

Előzmény: Gabor452 (76294)
Hcs79 27 órája Creative Commons License 76303

Hali.Oscar vogel ugyben Gradilaci tud segiteni.Gradvol laszlo.Egy kamionos naploja blogot csinalja. Tir portalra regisztralsz ott rajta van az email cime es neki irni.Ő az oscarnal van.

Előzmény: salonika (76302)
salonika 1 napja Creative Commons License 76302

Sziasztok az Oskar Vogel-röl kellene info milyen a munkahely  Köszi

BiharyG 1 napja Creative Commons License 76301

..ja, és tesztautókat hoztam a varsói BMW-nek, nem volt gond velük.

Előzmény: féknyom (76299)
BiharyG 1 napja Creative Commons License 76300

Poznanba megyek 6 db Caddyért... de köszönöm!

Előzmény: féknyom (76299)
féknyom 1 napja Creative Commons License 76299

Ha Legionowoba raksz le, figyeld az átvételt, csinálják a sérüléseket.

Előzmény: BiharyG (76293)
BiharyG 1 napja Creative Commons License 76298

Köszi mindkettőtöknek! A lezárt parkolókba az este bele is futottam: Ostrava felől jöttem fel az 1-esen, boxot sem tudtam venni, és 10:07-tel álltam meg... De itt feljebb tényleg sok és tágas parkoló van, wifit is találtam :)

Előzmény: Zotya_kamionozik (76296)
salonika 1 napja Creative Commons License 76297

Sziasztok  tudna valaki infót adni az OSKAR  VOGEL-röl lehetne kezdenem de nem sokat tudok roluk Állitólag van lakcim/ munkaidö hazajárás/ kb ezek érdekelnének meg minden ami hasznos tudnivaló  köszönöm 

Zotya_kamionozik 2 napja Creative Commons License 76296

Ha lehet,hozzátenném,hogy parkolók nagyok,sok országút melletti kúton is nagy parkoló van(itt azért lámpa/kamera alá érdemes állni),a benzinkúton olcsóbbak a dolgok,mint itthon,gyorséttermek ilyesmi is olcsóbb,és nagyon sok kúton van wifi.Sokszor bevásárlóközpontoknál is meg lehet állni.
Országúton figyelni a tiltásokat,3,6 méteres híd 4 méteres,mert tengelyközéptől mérik.Sok a rossz út,de még több helyen már meg van csinálva,új autópályaszakaszok tökéletesek.
Viszont az új autópályákon figyelni kell,mert sokszor akár 60-80 km-en keresztül nincs kész egyetlen autópályaparkoló sem,vagy mondjuk 40 km-ig nincs lejáró,alaposan túl lehet szaladni a 4:30-as vezetésen.
Ezenkívül nem minden autópályán jó a box,van autópályakapus autópálya,ahol vagy becsipog,akkor jó,vagy nem,akkor az olasz autópályához hasonlóan ad az gép papírt,következő autópályakapunál kell fizetni.
Összességében sokkal jobban szeretem,mint Németországot,olcsó,jó,sok a parkoló,van hely,ha tankolsz,kapsz kupont,amit le lehet enni,stb.

Előzmény: Annamarias (76295)
Annamarias 2 napja Creative Commons License 76295

hali,

Folyamatos PL tranzitunk van...

Ha kamionnal mesz, utdijat box-szal kell fizetni, hataron meg tudod venni, ha jol emlekszem 120 PLN kaucio + 120 PLN a minimum befizetes...kell hozza vmi hivatalosnak tuno ceges papir, cegadatok miatt...adoszam, cim stb miatt....parkolokkal rossz tapasztalatunk nincs, pedig viszunk azert mindent (ha erted)...zuhanyzasrol passz, (nekunk) hajon van, az biztos :)

Szervekkel nagy baj nincs, szerintem atlagos, rendorok mernek inkabb, kamionokkal nem nagyon foglalkoznak, ha nem mesz gyorsan... ITD = BAG, zold - feheres furgonokkal jarnak...rossz tapasztalat nincs veluk sem...

kb ennyi...

jo gurit

Előzmény: BiharyG (76293)
Gabor452 2 napja Creative Commons License 76294

sziasztok!
Londonban vasarolok cigit nagyobb mennyisegben....
tel. 00447451027351 email. Lpnumb45@gmail.com

BiharyG 3 napja Creative Commons License 76293

Kaptam egy München - Varsót holnapra, de az állandó Nyugat-Európa után az nekem teljesen fehér folt. Van esetleg valami fontosabb tudnivaló az ottani szokásokról, útdíjakról, hivatalos szervekről, parkolókról,  zuhanyzási lehetőségekről? Köszi bármilyen információt...

Nevedkett 5 napja Creative Commons License 76292

75Csaba 6 napja Creative Commons License 76291

Egy kékre-zöldre vert nő lép be az orvos rendelőjébe.
Orvos: - Mi történt magával asszonyom?!
Nő: - Doktor úr, nem tudom, mit tegyek. Amikor a férjem részegen jön haza, minden alkalommal péppé ver.
Orvos: - Van egy igen kiváló gyógyszerem erre. Amikor legközelebb a férje részegen megy haza, igyon egy korty teát. De ne nyelje le, csak tartsa a szájában. Még egyszer mondom, semmiképpen se nyelje le, csak tartsa a szájában, amíg a férje le nem fekszik aludni!
Két hét múlva újra meglátogatja a nő az orvost. Ezúttal azonban üdén, frissen, újjászületve lép be.
Nő: - Doktor úr, fantasztikusan hatásos volt a gyógyszer. Amikor a férjem részegen jött haza, csak bekaptam egy korty teát, és csak akkor nyeltem le, amikor már elaludt. Azóta egy ujjal se nyúlt hozzám!
Orvos: - Ugye milyen sokat segít, ha néha képes befogni a száját?

pumukli89 6 napja Creative Commons License 76290

Értem,én csak a GKI kérdésnél kapcsolódtam be. Bocsánat. :(

Előzmény: aptohu (76289)
aptohu 6 napja Creative Commons License 76289

Olvasd el a kiindulópontot és képbe kerülsz.

Előzmény: pumukli89 (76288)
pumukli89 6 napja Creative Commons License 76288

Nem is fogsz,mert a 3,5 tonna ősztömegről/ig beszélek. :) De ha már így képben teccik lenni,nem valami C1-től felfelé kell a papirusz?

Előzmény: aptohu (76286)
laco77 6 napja Creative Commons License 76287

Most néztem a munkaügyi központ honlapján,Győrben és környékén 44 db sofőr állás van.

aptohu 6 napja Creative Commons License 76286

A linkben nem találtam 3,5-es súlykorlátozást...

Előzmény: pumukli89 (76285)
pumukli89 6 napja Creative Commons License 76285

Én is,azért írtam a 3,5-öt.

Előzmény: aptohu (76284)
aptohu 6 napja Creative Commons License 76284
Előzmény: pumukli89 (76283)
pumukli89 6 napja Creative Commons License 76283

Khhmh,megint baj van a torkommal. Igaz,de csak 3,5 T-ig.

aptohu 6 napja Creative Commons License 76282

Nem GKI kötelezett többek között aki olyan járművet vezet:

- amely személyes használatban van, és amellyel közúti közlekedési szolgáltatást nem végeznek

- amellyel csak a járművet vezető munkája során használandó anyagot vagy felszerelést szállítanak és a jármű vezetése nem tartozik a gépkocsivezető elsődleges feladatához

De ezt is inkább a holland NKH mondja meg.

Előzmény: lautnermark (76281)
lautnermark 6 napja Creative Commons License 76281

+ GKI 

Előzmény: -Cselló- (76273)
-Cselló- 6 napja Creative Commons License 76280

Koszonom a segitseget! Fel fogom hivni az itteni kozlekedesieket, es rakerdezek. Szerintem az teherauto eladoja, ha kereskedo lesz, o is tudni fog ezt azt a szabalyokrol.

Udv

Cs.

Előzmény: aptohu (76279)
aptohu 6 napja Creative Commons License 76279

Azért ne igyál előre a medve bőrére. Az 561/2006 EK alapján a saját neved alatt futó 7,5 t alatti autóval nem kereskedelmi áruszállítás esetén nem kell tachográf, de ez nem ilyen egyszerű. Például Magyarországon erről nyilatkoznod kell, és kapsz mentességet (papíron pecséttel). Ha ez nincs, senkit nem fog érdekelni, hogy mit mondasz egy ellenőrzéskor.

Hogy Hollandiában kell-e ilyen mentességet kérni, milyen részletszabályok vonatkoznak ilyen esetre (meg még ahol áthaladsz, Németo., Ausztria), nem tudom, szerintem itt a fórumon biztosra senki nem tudja megmondani.

Megérne elkanyarodni az ottani NKH-hoz, ők meg tudják mondani, még mielőtt repkednének a 3.000 euros csekkek.

Előzmény: -Cselló- (76277)
-Cselló- okt. 17. Creative Commons License 76278

*egyszerubb az eletem

Előzmény: -Cselló- (76277)
-Cselló- okt. 17. Creative Commons License 76277

Koszonom, nagyon sokat segitettel! Igy egyszerubb az leetem kicsit. :)

Előzmény: karimax (76276)