Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
MG Petimester 2 napja Creative Commons License 76367

Szerbusz, ezt a "megosztást" megtarthattad volna.  :-(( .Kollegális üdvözletem és maradjon a lökhárítod tiszta.

Előzmény: SLAYER74 (76342)
liili 2 napja Creative Commons License 76366

Holnap délelőtt Biatorbágyon vagyok. Ha arra jársz csörgess meg.

Előzmény: husky610 (76364)
SLAYER74 2 napja Creative Commons License 76365

Hú mi  ez  a  net  adó mizéria ?

Tud  valaki  valamit  700ft  ?

husky610 2 napja Creative Commons License 76364

Küldöm majd sms be.

Előzmény: liili (76363)
liili 2 napja Creative Commons License 76363

Írj  egy számlaszámot, és utalom a tartozást!!

Jó lett az asztal, polc, tálca, szekrény, komód, stelázsi,stb:-))

Előzmény: husky610 (76358)
savo11 2 napja Creative Commons License 76362

Üdv mindenkinek.Ma olvastam egy újságban,hogy Debrecenbe vesznek fel C kategóriás sofört a Posta Zrt-hez.Kell GKI,erkölcsi bizonyítvány,meg tán PAV is ,de nem emlékszem pontosan.A Debrecen,Monostorpályi úton levö telephelyen kell jelentkezni(a konzerv gyárral majdnem szemben van ha jól emlékszem)a garázsmesternél.Remélem segítettem.

liili 2 napja Creative Commons License 76361

Oké!

Köszi a tippeket.

Előzmény: SLAYER74 (76359)
Zotya_kamionozik 2 napja Creative Commons License 76360

Váltottál állást végül?

Előzmény: nemÍROKmár (76350)
SLAYER74 2 napja Creative Commons License 76359

Már  sokat  írok  :)

De  ami  fontos hegyen emelkedőn szerpentinen  csak  manuál a többin  autópálya síkúton  mindig  automata.

azt a  16- 20 tonnákat szereti  addig  nagyon  jó a  fogyasztás .

Sajnos a  nagy kocka fülkének  ez az  árra.

Előzmény: liili (76355)
husky610 2 napja Creative Commons License 76358

Tálca? Másnak a palenba nincs akkora konyha asztal mint az :D 

örülök neki. 

A lányt meg noszogasd hogy csinálja a facebook profilt neked!

Előzmény: liili (76352)
SLAYER74 2 napja Creative Commons License 76357

Nincs  mit  szívesen  

Tempomatra  figyelj  nagyon !

Mert  erős a  motor felvisz  ő  az  emelkedőn  is  pld  belgában  de  olyankor  a  fogyasztás  is  drasztikusan  nő.

De  nem  vagy  te  kezdő  kifogod  tapasztalni  , amúgy  hálás kis  autó jó a  fülke  kényelmes  is .

Ha automatát kapsz  először kicsit  szokatlan  lesz  de  utána  csak  tolod  neki .

A  világítás : Az első  jobb oldali  lámpám sokat  ki  égett de  az  bármitől  lehet amugy  H7 es  izzó kel  bele  

Cseréje  nem  olyan  nehéz torsz kulcs  kel hozzá  kicsit  érdekesen  férhetsz  hozzá , kicsavarod a  rugós csavart  aztán mint a  volvonál ,

Előre buktatod és  már  a  csere könnyű. A bíztositéktábla  a jobboldalt  található  oldalt a  műszerfal nál  nagy  villám jelzi.

Álló fűtés  nagyon  jó néha  nem  árt  ha  ránézel  a  szűrőre mert  beszívja  a  port rendesen .

jobb oldali  szék  elforgatható ez  is  egy  kényelmi szempont . 

A hűtő ha  nem  adod  rá a  gyújtást 24 óra múlva  kikapcsol.

Féket  alig  használtam  ez  csak  egy  magán  jellegű mert  nagyon  jó a saját  veb féke 

ha  jól  írtam .

Amúgy  a  szigetszentmiklósi szerviz szerint , mindegy  hogy  hogy  taposod  a  gázpedált mert egy  elektronica  vezérli .

Na  a  főnököm szerint  ez  hülyeség ,  sajnos a  zaba  miatt  lett  le  cserélve  , 4 évesen  458ezer km  el

Adblue  tévhitek  ha  véletlen  kifogyna, mert  esetleg  korlátozva  vagy a  tankolással semmi  gond  nincs  .

Nem  esik  vissza  a  teljesítmény  sem  csak  vakítóan  fog világítani a  visszajelző lámpa  a  műszerfalon.

De  ez  legyen  ritka  eset , nálam  is  csak  addig  volt  néha  ilyen míg  nem  engedték  használni   a DKW kártyát .

És  volt  olyan  hogy  Luxiba  kattogtatni  kellett  volna  az  adbluet  nekem  meg  nem  volt  időm  rá .

mágnes elmegy  vele  alacsony fordulaton de  kapcsol  össze  vissza  hála  az  égnek  Így  felejtős  is.

ezt  csak  úgy  le  írtam. 

Előzmény: liili (76355)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76356

ja  most  látom  ez  egy  másik  cég  az  oskar  azt  nem ismerem  :)

Előzmény: SLAYER74 (76354)
liili 3 napja Creative Commons License 76355

37-40 liter?? Az rengeteg. Nem tudom milyet kapok majd állandóra, de majd vigyázni kell a fogyasztásra, ezek szerint. Köszi a segítséget.

Előzmény: SLAYER74 (76354)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76354

liili  ha  valami  gondod  volna a  magnummal szívesen  segítek.

EEV 480  85km/h  ig  jó a  fogyasztás onnantól  már  zabál én  90 el jártam  vele .

Az  88 volt  valójában  fogyasztás  37-40 liter  de  negyvenkét  tonnával  és  a    fogyasztást  nálunk  nem  nézték.

Most  nekem az  uj euro 6 os  scania  bekapja  a  35 litert  , jön a  tél  és a  banán  szezon  is  .

oktatás  abból  már kiestem  nincs  meg  hozzá  a  fősuli .

Másik  téma  olvastam  hogy  érdeklődött valaki a Vögel iránt  .

Német  vagy  angol  nyelvtudás  kel  és  lakhatás  igazolása .

fizu 2300 euro  

Telefonon be jelentkezés  ha  nem  veszik  fel a  telefont,

félóra múlva  vissza  hívnak.

Előzmény: liili (76353)
liili 3 napja Creative Commons License 76353

Van KRESZ oktató vizsgád?  Mert ha még nincs, feltétlen vizsgázz le, mert van hozzá tehetséged!

Előzmény: SLAYER74 (76348)
liili 3 napja Creative Commons License 76352

Jó lett a tálca!

Előzmény: husky610 (76351)
husky610 3 napja Creative Commons License 76351

Micsoda!!! Chuck Norris átugratta volna az egész kamionnal.  Az ami ott történik 4 másodperc alatt arra élőben van 0.1 tized másodperced hogy dönts. Így is jol döntött a kamionos mert ha belerántja a mellette jövő tandembe még nagyobb baj is lehetett volna.

Előzmény: nemÍROKmár (76350)
nemÍROKmár 3 napja Creative Commons License 76350

Nincs ember aki kivédte volna...

Ashta 3 napja Creative Commons License 76349

Jaja, ez tipikusan a kiguruló labda esete volt, megyek is slusszkulcsot dobigálni. :)

Előzmény: SLAYER74 (76348)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76348

Még  egy  régi példa  ,   50km/h  val  mégy lakott területen  , látsz  egy  kiguruló labdát , mi várható?

Nyilván jön a  gyerek  is  érte  , itt  ugyan  az  van  , teljesen  belátható volt  az  útszakasz .

A pálya kivezető részén szinte  áll a  sor  megpillantja  a  fokuxt  már akkor  fékkészenlétben  van .

És  elkezdi  intenzíven  lelassítani a  kamiont  .

Én  megmondom  mi a  baj , az  hogy  nagyon  sokan  csak  rutinból  vezetnek.

Nem  kel ezekkel  egyet érteni  ezek  kész  tények.

Előzmény: Ashta (76346)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76347

Na  figyelj kb a  sebessége  ahogy  látni  lehet  80km/h  volt  ha  fékez  kb  60km/h  val  csapódik  vagy  kevesebbel .

Ha  te  úgy  gondolod hogy  nem  lehet  fékezni akkor  dobd  el a  kulcsot  de  jó  messzire.

Mivel  már  itt a  vezetésnél ha  ilyen  veszély adódik akkor  a lábad  felemelve  a  fékpedálnál  van  ezt  fék készenlétnek  hívjuk.

De  belénk  verték ezt annak  idején .

Hisz ebben  különbözünk ,a  úrvezetőktől .  

Nem a  laptopot kel  nézni  menetközbe,  hanem  az  utat.

Előzmény: Ashta (76346)
Ashta 3 napja Creative Commons License 76346

Haggyámá, honnan gondolhatta volna, hogy a balfasz fókuszos be akar vágódni a másik kamionba? Amúgy kb. 2 sec. a reflexidő, még oda se érhetett a fékpedálhoz amikor már elcsapta. 

Előzmény: SLAYER74 (76345)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76345

Kis  elemzés  azért  0:13 nál  már  nyomni  kellett  volna  azt a  féket  .

Pálcát nem  török  senki felett de  , ez a  sofőr  nagyon    figyelmetlen  volt.

Vajon  mit  csinálhatott közben szabályosan felnyársalta  fék  nélkül a  kis  kocsit.

Előzmény: SLAYER74 (76344)
SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76344

Azért  elég  érdekes  , annak a  kamionnak amin  készült a  felvétel , nem  tudom  hol  bambulhatott el a  sofőrje .

Hisz  már  neki  észleni kellett volna  a veszélyt .

És  fékezni  satuval , mert  itt  azt  lehet  látni  hogy  szinte  bedarálja  a  kocsit  és  még  tovább  ment  igaz  le húzódott .

TraguAre 3 napja Creative Commons License 76343

Nem mélyrepülünk vakon...:)

SLAYER74 3 napja Creative Commons License 76342

Sziasztok

Haza  értem végre, és  találtam  egy  kis  videot , lassítva  nagyon  jól  ki elemezhető .

Az  egy  dolog hogy  a  DHL  es  kamion  úgy  vált  sávot , hogy  nem  irányjelzőzik .

De  ami  utána  jön az  csak  is  a  kapkodás  és  a  nagyfokú figyelmetlenség miatt  van.

A  kis  ford fokux  úgy ütközik, hogy  szinte  semmi  fék nélkül és  persze  a követési  távolság is  elfelejtve.

tanulságos  az  eset.

ááh belefáradtam 4 napja Creative Commons License 76341

Le ne harapd a fejem:-) 

Előzmény: Zotya_kamionozik (76340)
Zotya_kamionozik 4 napja Creative Commons License 76340

Meer vannak bérautók,amik tuggyák a 90-et,de abból kevés van.Meg csak ultimate emberek kerülnek rá,én nem ültem bérautón 2 éve.Nem sokkal régebb óta vagyok a cégnél.:-)

Meg a svéd,lengyel,észt,stb. autók nem tudom mennyit mennek,de a magyar rendes FT autók 85-tel mennek.

Előzmény: ááh belefáradtam (76339)
ááh belefáradtam 4 napja Creative Commons License 76339

Kollegad ma elozott meg, en mentem 85-öt:)

Tobbel nem merek menni, ha most nem döl el az aru akkor sose. Belegondolva, norvég rendörnek igaza van csak le kénne kötni.

Előzmény: Zotya_kamionozik (76332)
MG Petimester 6 napja Creative Commons License 76338

Szia, a "pontszámai" amivel szoktuk értékelni a műveket igen gyenge. Napi 15 óra meló, (túlóra nem honorált). Tarifa alatt fizet. Aki 35 alatti keressen mást a kiértékelések szerint. üdv. Itt a forrás:http://www.kununu.com/de/nrw/paderborn/vt/oskar-vogel

Előzmény: salonika (76297)