Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ramy1 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 78139

Én nem írtam,h az Angolok találták meg!  Csak azt h jéé csak átvittem egyet!  Én találtam meg...ennyi!

Előzmény: Bombyna (78138)
Bombyna Creative Commons License 2015.07.29 0 0 78138

Es mi lett veled hogy az angolok talaltak meg? 

Előzmény: Ramy1 (78134)
Ramy1 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 78137

Urak ennyire halott ez a fórum??

 

Cross Europeról senki semmit...??  :-(

Ramy1 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 78136

Fel!

Majd mindnél van- sniccer-fogó-feszitő vas..

 

Bármit amiben esélyt látnak az Angol oldalra való átjutásra!

Cirkuszi artistaképzőben nem annyira hajlékonyak az embriók mint ezek! Mindenhova bemásznak! Oldal doboztól kezdve -légterelő ponyva tető-futómure kapaszkodnak...minden!

Előzmény: Soltaire (78135)
Soltaire Creative Commons License 2015.07.29 0 0 78135

A mauglik a dobozos pótokat is feltörik?

Ramy1 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 78134

Hmm Maugli...:-)  Én Busman-nak hívom őket!

 

Nos amit el tudok regélni...h nagy a zűr azon a részen!  Calais/ Dunkerque- Dover  katasztrofa kollega!  Mind hajózás -mind Busman támadások tekintetében!  Ráadásul a Franciák állandóan Strájkolnak fizetés munka körülmények miatt! Kiszámithatatlan történet!

Francia kikötőktől legalább 100 Km-re érdemes parkolni ha úgy van Vez/munka- idő lejárta,és necces az áthajózás!

Utoljára sajna kiszorultam Lille felöl( Belga) Francia hatarnal (40km) re egy parkoloba!  Éjjel Busójárás ..mindent szétszedtek a nyomorultak amit csak lehet!  lakat-ponyva-árú..mindent! Egész éjjel rohangáltam a Spajszerral..ezek meg futva röhigcsélve 10 perc s megint a kocsin voltak!  Volt h 20 ember akart bemászni egyszerre. reggel rendőrség(viperás kergetőzés)-jegyzőkönyv ..miegymás! farancia oldalon kértem külön Kontroll-t!  Co-s vizygálat-árú elleörzés-kutyas ellenörzés minden volt!  Angolban meg s jÉÉ csak maradt 1 db Busman a verdán!  Hihetetlen na..  :-()

Kikötő elött bedugulsz véged van  meg szálnak mint a varjak..hiába a roham osztag..stb Áru-ponyva kocsi-nem érdekli őket csak h feljussanak a verdása..bármi áron!.....

 

Konkrét kérdés van bátran....

Előzmény: Bombyna (78133)
Bombyna Creative Commons License 2015.07.28 -1 0 78133

Kivancsian varjuk a mauglihireket.

Előzmény: Ramy1 (78132)
Ramy1 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 78132

Szerbusztok Kollégák!

 

Érdeklődőm tud é valaki vmi infót a Cross Europe cégről!?  Most készülök váltani...de infót nem találok róluk semmi.

Angol téma érdekel valakit rongáljon bátran...ez idáig azt jártam!

 

Üdv

Bombyna Creative Commons License 2015.07.28 0 0 78131

Valaki hatha tudja.

Előzmény: Törölt nick (78130)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.27 0 0 78130

Tölem ne kérdezd:-) 

Utoljára angolba tavaly ősszel voltam...

 

Ugye a kulfoldi cegnel ruhr videk-france majd vissza, ahol meg most vagyok ott igazábol azt se tudom járunk e angolba:-)  mondjuk tudom hogy igen, de nem hiányzik... Elvagyok azzal a pályával amit, majd 2 honapig jártam:-) 

Előzmény: Bombyna (78129)
Bombyna Creative Commons License 2015.07.27 0 0 78129

Na akkor meselj milyen a helyzet mostanaban arra? Szent istvan park is tele van veluk ott alszanak es tojnak.

Előzmény: Törölt nick (78128)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.27 0 0 78128

jaja, istenem ha felületes az ember akkor megszivhatja

 

amikor elkezdte mesélni azt hittem viccel:)) még mondtam is poénosan, hogy te üresen mentél angolba?? 

Előzmény: Bombyna (78126)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.27 0 0 78127

Dodger681027  2015.07.15    0 0 7810

 

miért nem irod ki a cégnevet?? Én sejtem melyik, egyik ismim 1,5 éve szivta meg náluk, rendesen....

ugye hirdet folyamatosan már ö is... ha kiirnád legalább kevesebb lenne az áldozat...

 

ugye ha egy cégről beszélünk akkor a pot fogyit összekötötték a traktor fogyival, és elég érdekes normával számolnak

ahogy haver mondta a fönököt az se érdekli ha majmok vezetik a szerelvényt, csak guruljon..:DD

 

té.bé  2015.07.15    0 0 78111

 

ezzel nagyon oda fognak vágni a fizikkel, igy sincs úgymond normálisan megfizetve ez a szakma, úgy meg még úgyse lesz.

belegondolva szinte sajnálom a leendő áldozatokat, mert nagy része az első fél évbe ki fog bukni

ugye sokan azt látják ingyen tanfolyam, meg lehet keresni 400 ezret, hétvégére haza , aztán majd lesz meglepi és nagyon lépni nem tud, mert ugye naivan gondolkodva, alá kell írni

ezt mondjuk kicsit nem értem hogy egy magáncégnek nincs sofőrje, hát kitalálja, hogy állami pénzből képezünk sofőröket, aztán ugye mindjárt lesz neki sofőrje.. hmm tuljelentkezés lesz:DDD

 

mekkora poén lenne 6000 ember elvégzi a tanfolyamot és egyből kimenne dolgozni külföldre:DDD

 

beszélgettem ismikkel, előbb utóbb az lesz hogy elég lesz majd 200-250 ezret fizetni, mert .... ugye le van kötve 6000 sofőr

a héten beszéltem itt egy ismivel, érdeklődött e lehetőség felől, meg mondta az elképzelését, háát mondtam neki papíron max.

mondjuk igazából nem kéne hogy érdekeljen, csak .... elkezdtem mesélni ennek az isminek hogy pontosan miről is szol az egész szakma, mosolyogtam mikor mondta, hogy ezekre nem gondolt. gonosz voltam csak a rosszakat mondtam..

 

arashh  2015.07.15    0 0 78113

jo is az a program, van mikor cserepesre hallgatom a fülem:D miota ezt használom pár honapja, valamivel könnyebb az egész ugymond kinnlét... gyorsabban telik az idő

pár honapja jöttem fel párizs fele az n10-en haver mögöttem 150-170 kmre, folyamatosan jeleztem neki, ez a kamera is müködik az a kamera is müködik, minden kamera müködik....:DD el lehet ökörködni

bár havernak mondtam hogy zello vagy sms... nagyon bonyolultan tudja összehozni hol hétvégézünk:D

 

 

 

Bombyna Creative Commons License 2015.07.27 -1 0 78126

A mauglik miatt?

Előzmény: Törölt nick (78125)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.27 0 0 78125

pici megjegyzés, hogy ez milyen szakma:D

 

nemrég beszéltem egy ismivel (néha nagyon hülyeséget tud csinálni, pedig ö vérprofi, én meg nyeretlen kezdő), hmm nem mertem gondolni, milyen veszélyes átkelni angliába:DDD

 

dutyi, iratok bevonása, és szerintem neki itt vége a kamionos pályafutásának, az fix angolbol ki lesz utasitva

 

bizonyos értelembe ha öt nézem áldozat, bár inkább másra gondolok

 

 

oveipreib Creative Commons License 2015.07.21 0 0 78124

Van nálunk esztergályos, raktári munkát végez. 40 éves elmúlt, CNC-hez nem ért. A régi tudás keveset ér és a környéken nincs fémmunka. Ezért van itt. Most netto 95-t keres. Ha elcseszés van, akkor még ebből is levonnak. 12 órázást nem engedik neki, nehogy már másodállás tudjon vállalni. Utálja a céget mindenki, aki itt dolgozik.... de nem nagyon van más.

Szép napot!

Előzmény: Dodger681027 (78122)
Zozika754 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 78123

Köszönöm a válaszokat.:-)

 

 

Dodger681027 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 78122

Rédosz ne legyél mar ilyen. negatív.....

Ez csak a munka mag a nehezebb része  a melónak....

Hol marad a szélpsége .?  Meg a szórakozás? 

 

Világot látsz hangterelő falak között, láncolhatsz minusz húszban hat kereket norvégba, ulhetsz ket honapot fogdában doverbe, ehetsz sólett konzervet hetente négyszer, ha még van kedved cuccolni meg is melegitheted, vizelhetsz menet kozbe ures kolas uvegbe, végezheted a nagydolgod bokorba, es pihenhetsz 2 hetenként 1,5 napot egy hugyszagú billegőben a napon 45 fok melegbe pittbulozva ejszakánként hogy ne szopjanak le 1000 lityó gázolajat mert akkor egy honapig linkre melóztál.

Hol lehet jelentkezni esztergályosnak?

Előzmény: RÉDOSZ főtitkára (78121)
RÉDOSZ főtitkára Creative Commons License 2015.07.20 0 2 78121

 

Megkérdeztem egy esztergályos haveromat mennyiért csinálná ezt a melót. 


A feltételek :
Alsó hangon három-négy hétig ott dikózik az eszterga mellett egy priccsen. Haza nem mehet, semmilyen indokkal. 
A munkaidő naponta 13-15 óra lehet, megszakításokkal, az elvárt tényleges munka legalább 9-10 óra a gépen, plusz 2-3 óra anyagpakolás, papírmunka, mindez a 13-15 órán belül véletlenszerűen elosztva. Darabra fizetik, ha épp nincs alapanyag és várni kell, nem keres semmit. 


Hetente egyszer kétszer gyalog elmehet kaját venni, bevásárolni, főzhet magának az eszterga mellett, ha visz hozzá eszcájgot... 
Nézhet tévét, netezhet mobilnetes kártyával, ha visz hozzá eszcájgot... 
Minden nap fürödhet viszonylag tűrhető körülmények között, ha hajlandó fizetni érte. 


Hétvégén gyalogosan elmehet a környéken valahová, ha nem fél attól hogy mire visszaér kilopják az esztergából a hűtővizet... Ha egyáltalán kiengedik a gyártelepről. 
Vagy ott marad a gép mellett, tévézhet, filmezhet, piálhat, esetleg más esztergályosokkal bandázhat, főzhet, szabadtéri hazugság-versenyen vehet részt ingyen. 

 

Fizetés darabra, bejelentés minimálbérre. A pénzéből esetleg levonnak mert az eszterga túl sok áramot vagy hűtővizet fogyasztott. Ha a ráfordított idővel visszosztja a pénzt, kb ezer forintot keres óránként. Táppénz, nyugdíj az ablakban, családi élet nulla, válás majdnem garantált.

Esztergályos haverom, a 220 nettó fizetésével meg csak annyit mondott: majd ha meszet ettem. :)

Előzmény: plédoboz (78110)
Dodger681027 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 78120

Ok egy hetet részletesen aztán már csak néggyel kell megszorozni.

Hetfő hajnal 00 indulas. 4,5 be leérsz st polten alá, a második 4,5 wuizburg utan fogy el. Egy kilences ugye akkor meg csak 19 ora igy beleugrasz megegy 4,5 be. Az levisz aachenig, a masodikkal bent vagy angolba. 11 pihi kedd este szednek raknak ugyan ott, hajnalba dover pont átcsuszol belgába ott fogysz el. Szerda két ciklussal osztrák kozepe, 9 es csutortok du nekitolva a biatorbágyi rámpának. 50 ora pihi szombat este lodulhatsz is es ebben az utembe lehajtod. Most adtam ossze a 31 kinyomtatott szalagot, (mi den nap nyomtattam egyet hogy meglegyen nekem is ez az ámokfutás. ) 14878 km a 06 honapban.

Mind ez a General ............ nak 350-et ér.

Előzmény: zozoka26 (78116)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.07.19 0 0 78119

Szia!

 

Google a barátunk,kb. 10 másodperc alatt találtam hirdetést Tőlük....bár nem friss(6 hó 26-án jelent meg),itt a link: http://www.workania.hu/allas/willi-betz-hungaria-kft/O2153005?utm_campaign=offer&utm_content=c33&utm_medium=affiliate&utm_source=jobmonitor_hu_1505

 

 

Remélem tudtam valamennyit segíteni!:-)

 

Baleset és hatóságmentes közlekedést kívánok Nektek!

 

Üdv Z

Előzmény: Zozika754 (78117)
chendo Creative Commons License 2015.07.19 0 0 78118

Én úgy látom, hogy a Willi Betz-nél nem sokat sumákolnak. A hirdetésükben is 5 hét , 1hét van és

450-500ezer, havi két részletben történő utalással. 

Előzmény: Zozika754 (78117)
Zozika754 Creative Commons License 2015.07.19 0 0 78117

Sziasztok kolégák!

 

Valaki tud infót Villi Betz-ről? Milyen fuvarok vannak,hogy járnak haza,mennyit keresnek stb.

Előre is köszönöm a válaszokat.

zozoka26 Creative Commons License 2015.07.19 0 0 78116

 

 Sziasztok! 

  

 Csak válaszolnék a kollégának. Nem tudom, hogy tudtad így bevállalni. 4 kanyart még ha a belföldes előrak akkor se. A 3 is necces mostanság. A kikötő minden nap szívás Francia oldalon, és Angol oldalon is. 

Plusz még Angolban neked kell lerakni, felrakni, nyári tilalom mindenfelé... áhhh

Nemrég beszéltem egy céggel Alsónémedi-ben van a telephely, 90-120 között ad kanyaronként, havonta 3 kanyart kell megcsinálni.

4 kézben 4 kanyart, de akkor fix 90 ezer/ kanyar. Mondtam a telefonban a főnöknek inkább kihagyom.

Nem váltok inkább munkahelyet. 

3 hete egy Szlovák cégnél voltam felvételizni, ott 32 euró a napíj, plusz 5 cent km. Adr kell, és sok a gyűjtő.

A nő azt mondta a kollégák 10-12 ezret mennek, úgy hogy így számoljam a pénzt! Ja hogyne gyűjtővel ennyit menni? 

Ezt se mertem elvállalni, pedig Svéd-Osztrák-Német-Olasz kanyarokat mennek.

Én meg inkább járnék a Skandináv országok felé, ezért is nézelődök.

Előzmény: Dodger681027 (78109)
liili Creative Commons License 2015.07.19 0 0 78115

Egyébként a mi cégünk pont így dolgozik, csak az órabér 4000ft, meg az ebédidő kicsit rövidebb:-((  De már lázadunk...

Előzmény: MG Petimester (78099)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 78114

Sziasztok!

 

FONTOS HÍR A KOLLÉGÁKNAK!!

 

Hőség: Felfüggesztették a kamionstopot!

 

 

A minisztérium pénteki közleménye szerint a nehéz tehergépkocsik a tartós kánikula miatt, egészségvédelmi és közlekedésbiztonsági okokból július 18-án és 19-én korlátozás nélkül közlekedhetnek a magyarországi utakon.

A kamionstop felfüggesztése lehetőséget ad arra is, hogy a nehéz tehergépjárművek az enyhébb esti, éjszakai órákban induljanak útnak - írta közleményben az NFM. 

A kamionstop főszabály szerint szombaton 15 órától vasárnap 22 óráig lenne érvényben a hétvégén, az országos tisztifőorvos azonban a legmagasabb, harmadfokú hőségriasztást rendelt el péntek délután 16 órától hétfő délután 16 óráig.

Forrás: HVG!

 

Hatóság és balesetmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

arashh Creative Commons License 2015.07.15 0 1 78113

Szép estét fórumtársak.

Ajánlom figyelmetekbe a következő Zello-Kamionosoknak- nevű csatornát :

 

http://zello.com/channels/k/dvTaI

 

 

Mi is az a Zello?

 

Tulajdonképpen egy internet kapcsolaton alapuló, Cb-rádió jellegű kommunikációt lehetővé tevő program.

Lehetőség van saját csatorna kialakítására is, de csatlakozhatsz már meglévőhöz is.

Ha a Zellon valaki az ismerősöd, mód van privát beszélgetésre is.

A használata egyszerű, a kezelési felület magyar nyelvű.

Teljesen ingyenes, minden funkciója szabadon használható, és ráadásul kéretlen reklámok sem 

zavarják a használatát.

 

Az alábbi linkrõl letölthető minden platformra.(Windows,Android,iOS)

 

http://zello.com

 

Kiemelnék néhányat a Kamionosok csatorna használatából adódó lehetõségekbõl:

 

- Útinformáció, stau helyzet egy adott útvonalon

- Rakodóhelyekről információ

- Munkáltatókról információ

- Technikai (gps, telefon, stb) jellegű információk, segítség kérés

- Parkoló, kikötői információ

- Hatékony kapcsolattartás a szintén csatorna tag családtagjainkkal, barátainkkal, kollégákkal, akár a közös csatornán, akár privát beszélgetésben

- Kamionstop keresése

- új ismeretségek, barátságok kialakulása

- Ha nem csevegsz, hanem csak hallgatod az elhangzottakat, abból is sok értékes info kiszûrhetõ, és a nap is jobban telik. :)


Kellemes időtöltést minden újonnan csatlakozónak !!!

 

pumukli89 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 78112

Nagy szerencsénk van. Ahol két fedő összekoccan a közlekedéssel kapcsolatban ott van. Mármint Gyurka bá.

Mint két éve mikor bevezették az útdíjat.Ő tapsolt a legjobban mint a semmi érdekképviselője,há mán legyen má útdíj!! Gondolom azóta is a napon maradt. Tologatják ide-oda....:((

Előzmény: té.bé (78111)
té.bé Creative Commons License 2015.07.15 0 0 78111

Gyuribácsi folytatás:

 

Hatezren szerezhetnek hivatásos jogosítványt a kormány segítségével

Wáberer miniszteri megbízott lett és most állami pénzből taníttatná be leendő alkalmazottjait. Tovább »

forrás: Index.hu

plédoboz Creative Commons License 2015.07.15 0 0 78110

Üdv siránkozok :)

Ez is aszotyis gyuri cége :)))))

Igy épülnek csili vili milcsikért kaminyonok.....

Meg balcsis nyaralok (ilenek a mi bolsi kapitalistáink) no döntsd a tÖkét :)))

 

Előzmény: Dodger681027 (78109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!