Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Jankli Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77114

Mindenképpen kevés, a szabira csak csökkentett bér jár és nincs heti pénz.

Tehát egy hónapban kb. három hetet dolgozol, sose lesz teli fizud, csak mondjuk 1300-1500 eu, vagy kevesebb. Ebből leszámolod a hazautat - nekem ez oda-vissza 80e, plusz amit kint magamra költök, netalán lakásbérlés... no nem.

És 5-6 hétig nem látod  a családot.

Előzmény: Törölt nick (77105)
Dante001 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77113

Nem nagy ügy. 3 tesztlap, 1 szimulátoros vezetés, meg forgalomban 1 karika.

Előzmény: confiance (77111)
dj kami Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77112

Hát most nagyon mellé fogtál de nagyon. Azt se tudod miröl beszélsz és már kongatod a vészharangot.

Erröl beszéltem pár nappal ezelöt hogy vészmadarak sok sületlenséget irnak csak hogy ö rá figyeljen mindenki.

Akkor mégegyszer!!!!!

Elö rakó munkája s bérezése ugy van ahogy irtam.

GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT EZ NEM A WABIS BELFÖLD DE UGY HIVJUK ÖKET   

Előzmény: Törölt nick (77107)
confiance Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77111

gki ki hol csinálta mikor ? 

nehéz volt , miről volt szó? 

 

Dante001 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77110

Nem erröl beszéltem eddig is...? Azzal akarok belföldezni.

Előzmény: Törölt nick (77109)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77109

És  mi  lenne  ha  a  C jogsiddal meg  keresnéd  az E  kat  ra  valót.

így  nem  kellene  semelyik  cégtől  függened , és  sokkal  jobban  becsülnéd  meg  a  munkát  is.

Ez  csak  egy  Tipp  

Előzmény: Dante001 (77079)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77108

Keménynek  kell lenni  és  határozottnak .

Tudni  kel  mit  hogyan , nem  bántok  senkit  de  a  mai  kezdőkből már  ez  hiányzik.

egyszerűen  azt  látom nincs  probléma  megoldó  képességük .

Tisztelet  annak a  kis  kivételnek , Nem  azért  de  az  net ről  kel  tanulni  kamiont  vezetni .

Már  komolyan  mondom  szét  röhögöm magam , Valami 210 körüli fuvar videónál  jár  már Kótai Zoli is  .

És  ezek a  mai példaképek , a  megyek az  úton  és  fosom a  szót  , mert  az  emberek már  azt  is  elfelejtették hogy  egymással  is  lehet  beszélgetni.

És  kivannak  erre  éhezve  , komolyan  mondom  ha ezt  akarnám  én  is, akkor  vennék  vagy  5 GO PRO kamerát aztán  kiraknám a  kamionba  kettőt a  pót két oldalára , egyet be  a  terembe  had  lássák  a  ki  be  rakodást  , nagyobb  néző számot  elérni vele.

A  negyediket be  a  fülkébe  az  ötödiket  meg a  lökhárítóra  , aztán  jol  keresni  vele  a  youtuben  hogy  példakép  legyek .

Igaz  milyen  röhejes  na  látjátok  ilyen  lett a  kamionos  társadalom .

 

Meg  az  ST 22lacika  ugye  oktatás  van  inkább  nagy  képűség .

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77107

Ne  ezt  írd  le  neki  hogy  előrakó lesz  és  az a  belföld .

Írd  le  neki a  sötét  oldalt , mikor  adnak  egy  CF dafot alá és mehet a  

Bilk be  rakodni  vagyis  várakozni  majd  mikor  felrakták  akkor  irány  Salgótarján .

Aztán  majd  csak  lerakják mert  ott  aztán  tényleg  nem sietnek .

De  ugyan  ezt  le  írhatnám a  szerencsi csokigyárról  is .

 

Az  meg  hogy  te  már  ott vagy  x éve  és  neked  már  minden  szép  .

Neki  még  nagyon  nembiztos  hogy  az  lesz , hisz  kel  legalább 3 év hogy  .

Elismerjék  de  ez  így  van  mindenütt .

Szép  lesz  neki  is  az a  három  hónap  , aztán  jön a  szopató  pálya  .

Vagy  bírja  vagy  elvérzik , a 6-8 hét  mindenkit  megválaszt .

Majd  megmondják  neki  Te  akartál  kamionos  lenni .

Előzmény: dj kami (77088)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77106

Na  Barátom  akkor  ezt  gyorsan felejtsd el,  ha  kamionozni  akarsz . 

Ráadásul  kezdőként  belföldön,  hogy  te  majd  minden  nap  otthon  fogsz  aludni.

Ez a  világ  már  rég  elmúlt , Kapsz egy  fuvart pld  Záhony - Szigetvár , 24t műtrágya .

vissza Lánycsók - Kecskemét konzerv uborka  , számolj 9 órád  van  egy  nap  persze  a  maszek  kedvez  neked egy  korongos kamionnal.

Hogy  ne  nagyon  keljen  pihenni  haza  érsz  hajnal  3órára  gyors  fürdés  kaja  pár   percre  oda  bújsz  az  asszonyhoz és  már  húzol  is  mert csörög  a  

telefon hogy  Rakodás  Pétfürdő - pétisó lerakás Zalaegerszeg  . bizony  erről  szól a belföld  Magyarországon , És  Mentél egy  hónapban  kb 11000 km  tert.

úgy  nézel  ki  mint  egy  mosott szar  fizut meg  ad  max 200 ezert  de  a  töbség  valahogy  a  150 nél  megáll .

Belföld Az hetelős  munka .

 

Persze  van  Belföld napi hazajárással is , kis  autóval vagy  volt  TSZ  KFT  nél  lehet  hordani a  földekre  a  trágyát az  arra  rendszeresített IFA  LIAZ  esteleg  már  SCANIA teher autókkal .

Előzmény: Dante001 (77085)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77105

Most  azért  itt  el gondolkozom azon , hogy  a  magyar  ember  vagy  nem  tud  számolni.

És  buta  vagy  elvakítja a  pénz .

Szinte  egy  minden  német  és Osztrák  cég ,azt az 1600-1700 euros bért  kínálja . 

Szépen  levert  bérek ilyen olyan  , mézes  madzaggal csalogatnak tudatlan  embereket.

 

5-6 hét kint  lét  egy  vagy  két  hét  otthon , 480 ezer ft  levonva  az  oda  vissza  utat  durván 40000 ft 

Jó  igaz  így  már  lehet  valamit  félre  is  tenni, de  akkor  is  kevés  ennyi kint létért .

ismeri  mindenki  azt a  mondást, nem  minden  arany  ami  fénylik , ezek a  cégek  nagy többsége , ki  sem  fizeti  azt  amit  ígér.

Aztán  lehet  menni  sírni a  DAS  hoz  .

 

Ahova  érdemes  menni  az Ausztria  Teljes tartománya  és  Németbe  pedig  úgy  München és  környéke  persze  kelő nyelvtudással.

 

Előzmény: fater.59 (77103)
dj kami Creative Commons License 2015.03.04 0 0 77104

Helló.

Youtube-t nem nyitok meg mobil neten mert viszi a MB-ot.

Sory. :D

Előzmény: 510:):):):):):):):) (77100)
fater.59 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77103

Én ezt kaptam tölük

 

 

Cégünk telephelye Paderbornban található és túlnyomó részben autóalkatrészek (VW, Audi, Mercedes) szállítmányozásával foglalkozunk német belföldön. A munkaidö beosztása változó, van aki éjszaka dolgozik, van aki pedig nappal, a napi müszak és vezetési idöt igyekszünk betartani. A legtöbb munkánk autóban lakós, ahol pedig olyan a munka, hogy megköveteli a szállást, akkor ezt mi biztosítjuk soföreinknek.

 

Minden soförünk fix brutto jövedelme 1800 euro, ami 1247 euro netto jövedelmet jelent. Ezen felül a cég hetente 96 euro ún. „Spesengeld“-et utal a heti megélhetésre. Ìgy az összes nettó fizetés egy hónapban tehát: 1600-1700. A fix fizetés minden hónap 7-ig esedékes, a heti 96 euro pedig minden héten csütörtökön.  Egy kint töltött turnus 5-6 hétböl áll, majd ezt követöen egy vagy két hétre lehet hazamenni szabadságra.

 

A szállítmányozási vonalaink jelenlegi bövítése miatt nekem most az a feladatom, hogy akár azonnali kezdéssel találjak megbízható soföröket, akik lehetöség szerint saját személyautóval tudnak érkezni telephelyünkre.

 

Èrkezéskor német bankszámlát, biztosítást és bejeletett lakcímet intézünk, ha még nincsen.  Általában néhány napos fizetett betanulási lehetöséget biztosítunk egy, már régebb óta nálunk dolgozó soför mellett.

 

Ha bármilyen kérdése van, akkor azt nagyon szívesen megválaszolom, amennyiben érdekli az ajánlatunk, azt kérem jelezze emailben, és akkor a fönökömmel való egyeztetést követöen felveszem Önnel a kapcsolatot telefonon!

 

Előzmény: falconbus (77095)
Jankli Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77102

Bocsi, hülyeséget írtam :(

Kb. 1160Euró/hó!

Előzmény: Jankli (77101)
Jankli Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77101

Német, autóalkatrészeket szállítanak. Van náluk magyar irányítás is. Kb. 1600 Euro nettó/hó, plusz 125 Euró/hét. Hat-hét hetente hazajárás az éves szabi terhére, ha elfogy fizetetlen szabi.

Szal nem egy nagy durranás. Szabi alatt csökkentett bér, hetipénz nincs.

Paderbornban van az egyik telephelyük, Bp-től kb. 1100km.

Előzmény: falconbus (77095)
510:):):):):):):):) Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77100
Előzmény: dj kami (77097)
confiance Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77099

meg értelek jogos amit irsz.ilyet én is jol kifognék de hol van?:)  

Előzmény: Pielstick M41 (77098)
Pielstick M41 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77098

A kis cég lehúzós? Nem mindig. 6 autós kis cégnél kezdtem kezdőként nemzetköziben. Az elbeszélgetéskor elmondták, hogy fog működni a bérezés. Nem volt nagy pénz de nem nagyon volt választási lehetőségem így hát belevágtam. Amíg ott voltam SOHA nem volt gond a fizetéssel. Minden fuvar után kezedbe adta a megbeszélt fix összeget és minden hónap 10. napjáig utalta a bejelentett nettóját. A jelenlegi munkahelyemen 25 autó van (ez se túl nagy cég) itt is minden fuvar után adom le a papírokat+menetlevelet és azonnal forintra pontosan kapom a kezembe a megbeszélt fizetést. Úgyhogy kapja be a waberer's és üljön 4 hetet Gyurka az édesanyjával a fülkében.

Előzmény: confiance (77093)
dj kami Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77097

A legkevesebb az volt mikor 30 napig szabin voltam. 1 teljes hónapót.

A legtöbb 510000ft volt. Ez csak egyszer volt.

Én tiszta hónapba 350000 kapok azaz útalnak mert én elköltök 150-200 eurót minden hóba.

Ezt a wabitól veszem fel mert ugy számoltam ki hogy kint jó vásárolni, igy vonattal feljárok kis csomaggal s azt is elszámolják. 

Előzmény: confiance (77091)
confiance Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77096

ma irt egy cég nekem fizeti gki .

konténereznek kikötöznek.

van náluk kaucio....2 * 50 000 belépés plusz első fizu de ha nem teszel kárt visza adja.

gki fizeti de 2 év aláirásért . wabi ez egy év-.

fizu 250 300 .....tavasztol akár 400 is lehetséges.

 

falconbus Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77095

Sziasztok! Tudtok nekem infót adni AZ OSKAR VOGEL-röl. Milyen cég?

 

plédoboz Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77094

Legál piramis (játék) nem befüzetsz csak levonnak :((   sadomentes...

confiance Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77093

van lehuzás ez tény....!

de a rendszer a szar és sokan kényszerulnek kezdők oda...tehát vagy fejet hajtunk és dolgozunk amiért tanultunk...fizetunk vártunk közel 1 évet. vagy maradunk és beteszuk a  vitrinbe még valami lehuzos kihasználos kis cég felteszi kezét na gyere lehuzlak csontig....elsőre.hirdetések 90 % alap minimum egy éves rutinal hivtam párat és mikor mondtam ez van rutin nokedli---közölték sajna igy nem.

mi a kicsik nem huznak vállaltok kft bt :)  de hogy nem vagy csontig vagy ad ahogy kedve van...2 3 darabban...mire végén észbe kapsz bent marad a pénzed mert csak halmozodik. épitőipar féle modszer...sok forumban olvastam rutinosoktol sajna járt igy egy pár soför.

kis cég 75% mire kényszerint ,,,,,tul vezetés korongozás duplán mocskoskodás ha birság van....

irhatunk tev lapot minden napra ....de ez nem korect hozzá állás !

hidd el nincs nagy vágyam szaros ifa l60 asal is el járok szerelvényben gabonázok ha kell ,,,,de fizesen meg ne fusak pénzem után. legaláb wabinál egy tuti 10 az 10 minden hó .számla lesz fizetve és rutint szerzek ...

 

olvastam egy helyen pár napja egy srác befejezte nemzetközit .....majd gondolta elhelyezkedik egy cégnél itthon:) 

lényeg első cég nem jöttbe második minden rozsaszin baker ez remek cég....

eltelt egy hét....rá ult a nagy autora   cégnél....mert aki elöte volt felmondot:( 

elindult á bol -b pontba ,,, kérdezik mere van  mondja rakodik az első cégnél, mire szolnak már 2 diknál kénne lenie:) 

folyt : majd nem lejár a vezetés ideje ,mire fönöke kérdezi hol van mondja sajna nem ér fel a céghez autoban csicsikál.

fönöke rá szol ne tegye fel kell pakolni reggel indulás 6 ra érkezés lepakolni :) itt kezdődőt amit meg értet mi folyik  kis cégeknél....reggel beálitot felmondot persze közölték vele öruljön nem lesz meg hurcolva mert majd nem buktak meg rendelöt aki nekik fix ugy fél volt.:)

 

Előzmény: plédoboz (77092)
plédoboz Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77092

Wannak még wabibi versenyzök!  és hivök  hajrá hajrá....... tolongás :))  -30.0000  /hó Garantált.

confiance Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77091

wabinál minimum--maximum menyit lehet keresni te neked mi volt a min--max öszeg?menyi időre kaptad?

Előzmény: dj kami (77088)
napoli008 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77090

Ez nem korrekt lóvé! :)

Telecsinált sapkát kérem képpel igazolni! :)

Előzmény: dj kami (77089)
dj kami Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77089

Sapkámba szarok ha azt mondjátok hogy ez nem egy korekt lové. :D

dj kami Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77088

Akkor leirnám mit kell csinálni egy belföldes elörakónak.

Nemzetköziböl megérkezik egy szerelvény mondjuk csütörtökön.

A belföldis e nap lerakja és vagy az nap visza vagy pénteken és beáll a telepre vele.

Majd a tulaja jön mikor jön.

Ezek a fö meloi a belföldesnek.

Akkor van ugy hogy Subenig kikell vinni egy pótot (ilyenkor már több a fizú mint 200000ft) ott átakaszt s jön vissza magyarba a belföldes.

Van ugy hogy minden napra van meló de van ugy othol ül készenlétbe akár 3 napot is de a 200000ft ilyenkor is garantált.

Ezért jó egy pestinek ez a meló.

 

dj kami Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77087

Akkor a wabit felejsd el mert belföldön se tud egyik nap lerakni s még az nap vissza rakni.

Ilyenkor a kocsiba kell aludni.

Előzmény: Dante001 (77085)
dj kami Creative Commons License 2015.03.03 0 0 77086

Helló.

Igen itt vagyok 2001 óta és azota 1 osztályon.

Előzmény: confiance (77084)
Dante001 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 77085

Megengedik, lol. Én csak olyan helyre megyek ahol belföldön maradok, este meg otthon alszok.

Előzmény: dj kami (77083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!