Keresés

Részletes keresés

HG. Creative Commons License 4 órája 0 0 34123

Így igaz, viszont ha top formában van, akkor a jóistennel és játszhat, akkor is ő fog nyerni :)

A keze sokmindenkinek megvan a végső győzelemhez, de a vb lényege, hogy bírj fejben 5 maratoni meccset.

Az ágrajzot nézve, Wilson lehet a másik döntős a felső ágról, vagy esetleg Allen.

Persze előbb át kell verekednie magát többeken, szerintem főleg Trump-on.

Előzmény: potika (34118)
kápés Creative Commons License 5 órája 0 0 34122

Ez tényleg elég szarul néz ki!

Today's Chongqing 今日重庆 (youtube.com)

Előzmény: Dead Soul Tribe (34100)
local75 Creative Commons License 7 órája 0 0 34121

Istenem, ez a weboldal...

local75 Creative Commons License 7 órája 0 0 34120

Ezért írtam, ha a formát tartja.

Ez a játék elég lehet a végső győzelemhez, inkább fejben fog eldőlni.

Bárkitől akkor szokott kikapni, ha nem érdekli az aktuális verseny, vagy ha valakit félvárról vesz. Azt tudja, hogy itt már senkit nem vehet félvárról.

 

Ha viszont döcögős Ronnie játéka, és az ellenfélnek is akkor csak akkor tud nyerni, ha érdekli a torna.

És nyilatkozhat bármit, hogy csak élvezni akarja a játékot, bla-bla, a nagy trófeák igenis érdeklik.

local75 Creative Commons License 7 órája 0 0 34119

Ezért írtam, ha a formát tartja.

Ez a játék elég lehet a végső győzelemhez, inkább fejben fog eldőlni.

Bárkitől akkor szokott kikapni, ha nem érdekli az aktuális verseny, vagy ha valakit félvárról vesz. Azt tudja, hogy itt már senkit nem vehet félvárról.

 

Ha viszont döcögős Ronnie játéka, és az ellenfélnek is akkor csak akkor tud nyerni, ha érdekli a torna.

És nyilatkozhat bármit, hogy csak élvezni akarja a játékot, bla-bla, a nagy trófeák igenis érdeklik.

 

Előzmény: potika (34118)
potika Creative Commons License 7 órája 0 0 34118

Illetve konkrétan bárkitől kikap ha olyanja van.

Előzmény: local75 (34117)
local75 Creative Commons License 8 órája 0 0 34117

Na, nem tudom hogy ki hogy van vele, de azért én látom a különbséget Ronnie és az eddig felvonult játékosok között.

Nem csak az eredmény, hanem ahogy játszik. A megoldásai, a kivitelezés.. Szerintem ég és föld a különbség.

Ha a formát tartja, akkor nem lesz gond. Egyedül Trumptól szokott megremegni a lába néha, és Wilson szívóssága okozhat problémát.

local75 Creative Commons License 8 órája 0 0 34116

Rosszul emlékeztem, bocsi.

Előzmény: potika (34111)
twohandedtweener_ Creative Commons License 10 órája 0 0 34115

ja, pro karrierje legmagasabb brékje. :D

Előzmény: ron89 (34114)
ron89 Creative Commons License 10 órája 0 0 34114

Ez a 142-es azért nem volt csúnya tőle.

Előzmény: twohandedtweener_ (34113)
twohandedtweener_ Creative Commons License 10 órája 0 0 34113

mondjuk az ellenfél is elég könnyűsúlyú .....

Előzmény: bakibaby (34112)
bakibaby Creative Commons License 10 órája 0 0 34112

Ronnie gyilkos üzemmódban :-)

potika Creative Commons License 18 órája 0 0 34111

Régebben volt az, 12 éve büntették meg :

https://www.bbc.com/sport/snooker/18286815

Előzmény: local75 (34102)
Dead Soul Tribe Creative Commons License 30 órája 0 0 34110

Ezekkel együtt lehet élni azért:) USA is ragaszkodik a hülye mértékegységekhez. Aztán kb. mindenhol máshol már régóta metrikus van. De ha mondjuk repülőt vezetsz, akár itthon is, akkor is láb meg csomó van.

Előzmény: local75 (34102)
bakibaby Creative Commons License 1 napja 0 1 34109

Sajnálom én is, Williamsnek drukkoltam.

Előzmény: local75 (34107)
ron89 Creative Commons License 1 napja 0 0 34108

Lecsapott Williams-re is az átok, kár azért a nehéz jobb középért.

Trumpnak nyílegyenes útja van az elődöntőbe, nem tudom ki állíthatná meg.

Előzmény: bakibaby (34106)
local75 Creative Commons License 1 napja 0 0 34107

francba..

bakibaby Creative Commons License 1 napja 0 0 34106

9-9 :-)   Ki bírja jobban idegekkel? 

Előzmény: ron89 (34105)
ron89 Creative Commons License 1 napja 0 0 34105

Csinált már ilyet máskor is. 

Egyelőre mentett egy nagyot, remélem kiharcolja a döntőfrémet.

Előzmény: bakibaby (34104)
bakibaby Creative Commons License 1 napja 0 0 34104

Hmmm, ilyet se láttam még.. Lehet h vagányan kap ki Si-től .-/

Előzmény: local75 (34103)
local75 Creative Commons License 1 napja 0 0 34103

Mert vagány. :)

Előzmény: bakibaby (34101)
local75 Creative Commons License 1 napja 0 0 34102

Oké, de telekméret meghatározást nem használnak milliók naponta.

Az angolszász mértékegységek viszont, amelyhez foggal körömmel ragaszkodnak, az értelmetlen.

 

Épp most mondta a kommentátor hogy 4 éve megbüntették Mark J Williams-t 4000 fontra mert kritizálta a VB helyszínt.

Szóval, nem vagyunk egyedül ezzel a véleménnyel.

Azt mondta átalakítják. Kibővítik.

Angol helyszínnek kell maradnia szerintem is, csak nem ebben a formában.

Előzmény: Dead Soul Tribe (34100)
bakibaby Creative Commons License 1 napja 0 0 34101

Odakapcsolok, és M Williams egy kézzel lök (a másikat nem használta.) Ez miért volt? 

Dead Soul Tribe Creative Commons License 1 napja 0 1 34100

Nálunk is sok hülye mértékegység volt, nemrég még négyszögöl volt a telek:)

 

Szerintem is más helyszín kell, de nem szar ázsiai országokban.

 

Lehet öregszem, de az elcseszett spanyolfalas megoldás most kezdett el idegesíteni. Hiába kussolnak a nézők, ha egy méterrel odébb már hangoskodnak a másik meccs miatt.

Wimbledonban is hülyén nézne ki, ha egy stadionban rendeznének egyszerre több meccset spanyolfallal elválasztva.

Előzmény: local75 (34099)
local75 Creative Commons License 1 napja 0 1 34099

A VB helyszínt körülvevő vitához az a hozzáfűznivalóm, hogy szerintem is jobb lenne ha máshol rendeznék.

Robertson már évek óta mondja hogy túlzottan szűkös a hely a küzdőtéren.

Ha jól emlékszem, olyan is volt már hogy egy dákóval leborították a vizes palackot, vagy dákóvéggel nagyon kellett figyelni hogy az ellenfelet le ne üssék, mert olyan közel volt a fotel.

Az ellenfelek olyan közel vannak egymáshoz, hogy láthatóan feszélyezettek emiatt. Élvezet nézni Trump arcán a riadtságot, mikor mellé ül egy nagyobb kaliberű játékos. Gyakorlatilag egy 50 centis asztal választja el őket egymástól.

(Az már majdnem ütéstávolság, ha valaki belemászik az aurámba. :D)

 

Az a nagy fal a két asztal között is idegesítően közel van. Én szeretem a nagy tereket és klausztrofóbiás is vagyok. Sosem szerettem igazán sufniban játszani.

A szervezők idiótaságát pedig az is elárulja, hogy brutál magas lett a játékteret körülvevő fal. Az első sorban ülők pipiskedve látják csak a játékot, dacára annak, hogy ők fizettek a legtöbbet a jegyért.

Robertsonból ezek a dolgok stresszt váltanak ki, ezért érthető hogy nem szerepel jól a világbajnokságokon.

Egy világbajnokságon tágas, stresszmentes helyzetet kell teremteni.

Csak az angolok ragaszkodnak a Crucible-höz, róluk meg tudjuk hogy idióták. Falra tudnék mászni az általuk használt mértékegységektől.

 

 

local75 Creative Commons License 1 napja 0 0 34098

Épp ezért olyan a játéka, mert stresszel azon hogy kikap. Ezért van olyan nagy különbség a gyakorló játéka és a verseny játéka között.

Olyat hogy nem élvezi a játékot, már más is mondott, Ronnie is.

És Selby még csak 40 éves. 40 és 50 között még több bizonytalanság lesz majd úrrá rajta. Ez ilyen.

Szerintem most azt a korszakát éli meg, hogy szeretné ha elfogadnák a rajongók, ezért ő is emberibb másokkal, és lehet hogy "genyó" lökésekből is kevesebbet lök majd.

Én most, hogy jobban megkedveltem, nem szeretném ha visszavonulna.

De még tehet olyat amiért meggondolom magam. :D

 

Előzmény: twohandedtweener_ (34097)
twohandedtweener_ Creative Commons License 1 napja 0 0 34097

mikor egy olyan meccset kellett lejátszania, mikor már eldőlt, hogy nem juthat tovább. Talán 2 éve. Na akkor nagyon durván jó sznúkert játszott, minden stressz nélkül, nagyon gyors edzőmeccset mutatott be.

 

naja:

 

..... már régóta nem élvezem a játékot, pedig az lenne a lényeg. De számomra élet-halál harc minden meccs, túl stresszes, és sokszor túl görcsös”

 

https://www.nemzetisport.hu/egyeb-egyeni/2024/04/selby-is-kiesett-a-sznuker-vb-n-a-visszavonulason-topreng

 

Amúgy tényleg elég jó arc lehet, pl. most is nagyon sportszerűen gratulált, csak hát a játéka ..... 👎

Előzmény: local75 (34089)
attailor2 Creative Commons License 2 napja -2 0 34096

A 2. nap eredményeit szemlélve a magam részéről sajnálom, hogy Lui Haocián-nak nem sikerült a kis Gömböc-öt kipenderíteni a tornáról és fontoskodhat tovább a sznúkerasztal körül, meg balfácánkodhat , ahogy szokott, míg ki nem esik!

Azt nem sajnálom, hogy Szelfi kiesett, azt viszont igen, hogy Gerzson Vilzon is, én inkább néztem volna az ő játékát a továbbiakban, mint Binghem-ét.

local75 Creative Commons License 2 napja -1 3 34095

Bingham-nek köszi, hogy nem kell tovább néznem Wilsont.

local75 Creative Commons License 2 napja 0 1 34094

Nem véletlenül hívom Fafejnek, mert nagyon is illik rá ez a név.

Jó sznúkert játszik, jó a beállása, a kilökése, csak egy pöcsfej lett az utóbbi időben.

Régebben látszott rajta az alázatosság, most meg az látszik rajta hogy nagy az arca.

Pedig sokak kedvence lehetne ezzel a tudással.

Előzmény: potika (34091)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!