Keresés

Részletes keresés

wasytsur Creative Commons License 1 napja 0 0 12224

Üdv!

Segíteni tud valaki abban, hogy mekkora a junior pályaméret? Nem találtam sem itt, sem a neten.

Vagy mekkora a minimum pályaméret, ami azért már alkalmas élvezetesebb játékra? 

dopami. Creative Commons License 1 napja 0 0 12223

Akár gombfoci kivágókat is lehet rá feltölteni, ha valaki azt akar.

Példáúl valahogy így:

http://www.foto-football.com/ev.php?idus=44&title=FcBarcelona&csid=593&eve=2014&lang=hu&contr=ee09d2aefb1db0c2d22adc2b82b51530

Előzmény: tomtom-70 (12218)
tomtom-70 Creative Commons License 2 napja 0 0 12222

Előzmény: tomtom-70 (12216)
aki9013 Creative Commons License 2 napja 0 0 12221

igen, ebben igazad lehet, de ezeken az oldalakon is lehet a regisztrált tagoknak adminisztrációs jogot adni? sajnos nem ismerem ezeket az oldalkészítő oldalakat :D

még nagyon fejlesztés alatt van, mostanában még nem volt időm vele foglalkozni.

Előzmény: Bumburnyák (12213)
aki9013 Creative Commons License 2 napja 0 0 12220
Előzmény: advocado4 (12214)
aki9013 Creative Commons License 2 napja 0 0 12219

nagyon jó az oldal! fogok is majd feltölteni bőven! :)

Előzmény: dopami. (12217)
tomtom-70 Creative Commons License 2 napja 0 0 12218

Most néztem meg az oldalt, és NAGYON TECCCCIK!! Jó az ötlet, és egyszerű a felület is.

Elsőre az olvasás elején még azt gondoltam, hgoy gombfoci kivágók képei lesznek rajta, egy olyan is jó lenne, de ez is egy nagyszerű adatbázis (lesz).

Gratulálok az ötlethez és a kivitelezéshez is!

Előzmény: dopami. (12217)
dopami. Creative Commons License 2 napja 0 0 12217

Sziasztok!

A másik oldalra is feltettem egy felhívást, ennek az oka, hogy szeretném ha azok a képek amiket az évek alatt gyűjtögettem egy rendezett formában is megjelennének.

Mostanság sem ezen sem a másik csatornán nem sokszor jelentkeztem. Ennek az oka az volt, hogy el vagyok foglalva egy saját honlap készítésével. (elérhetősége: http://www.foto-football.com )

A tervem, hogy egy nagy almanach jöjjön létre, melyben mindenki megtalálja a keresett csapatát a kívánt évjáratban.

A főlapon országok szerinti felbontásban vannak a klubok, elől a nemzeti csapat áll. Ha rálépünk a kívánt klub nevére, akkor évenkénti választási lehetőség adódik majd. Színessel jelölve azon éveket, ahová már lett feltöltve kép.

A feltöltési munka nagyon sziszifuszi. Csak igen lassan haladok vele (jelenleg már jó pár országhoz lehet feltölteni, ha olyan csapathoz szeretnétek feltölteni, ami még nincs felrakva, jelezzétek nekem és én pótolom azt), ezért is kérem a segítségeteket. Aki ráér vagy kedvet érez hozzá, kérem segítse munkámat. Egy egyszerű regisztráció után magatok is tudtok feltölteni képeket az adott csapat kiválasztott évjáratához. A regisztráció során megadhattok egy kedvenc csapatot is, és ha ennek a csapatnak az oldalára valaki feltölt, a rendszer automatikusan értesítést küld az általatok megadott e-mail címre.  A képek nagysága max. 300 kb. és JPG. Sajnos csak ennyit sikerült az üzemeltetőnél kiharcolnom. Most azon dolgozom, hogy minden országhoz minél több csapat fel legyen véve, hogy lehessen feltölteni a képeket. Magyarországra lépve nagyon sok csapatot láthattok már, ahová szívesen fogadjuk a feltöltéseket. Annak örülnék a legjobban, ha tablóképek vagy focis kártyás képek kerülnének fel főleg, mert a célom az lett volna, hogy egy olyan nagy adatbázist hozzak létre, ahol tematikusan megtalálhatóak az adott csapatok adott évjáratokban, ami egy kitűnő kép bázis lehetne a későbbi gombfoci csapatok elkészítéséhez.

Nem szeretnék konkurenciát jelenteni a már meglévő két fórumnak, inkább csak kiegészíteni, támogatni képanyagokkal azokat.

Azért, hogy a feltöltési kedvet növeljem, az első három helyezetnek, akik szeptember 1.-ig a legtöbb képet feltöltik, felajánlok 25-25-25 db Reiprecht féle gombfoci csapatot.

Ha valaki nem rendelkezik kép anyagokkal de szeretné ezt a munkát segíteni, nem gond szívesen rendelkezésre bocsájtok képanyagbázisokat.

Várom a visszajelzéseteket:

Üdv Mindenkinek:

dopami

tomtom-70 Creative Commons License 2 napja 0 0 12216

advocado4 Creative Commons License 2 napja 0 0 12215
Előzmény: aki9013 (12209)
advocado4 Creative Commons License 2 napja 0 0 12214

http://gombfocista.blog.hu/archive

...én ezt találtam.

...tudsz egy olyan lnket  iderakni ami egyből megnyitja az oldalad?

Bumburnyák Creative Commons License 3 napja 0 0 12213

dícséretes próbálkozás, de számtalan modernebb, jobb, nagyobb tárhelyet biztosító hely van a gportálnál..amik szintén ingyenesek..(worldpress.com, vix.com)

advocado4 Creative Commons License 3 napja 0 0 12212

...

Előzmény: advocado4 (12211)
advocado4 Creative Commons License 3 napja 0 0 12211

.ilyen képeknek  páran örülnének biztos................

Előzmény: STEWART NEAL (7852)
advocado4 Creative Commons License 2015.06.21 0 0 12210

..de jó ilyeneket olvasni..........néha érdemes eldőzni a régi hozzászóllásokon...

..ez amúgy egy sorozat része...azt már nem is merem említeni hogy,hogyan folytatódik........

Előzmény: G. Peti (85)
aki9013 Creative Commons License 2015.06.21 0 0 12209

igen én is gondoltam egy hasonló dologra. meg is csináltam hozzá a weboldalt, nem tudom mekkora sikere lesz. túl sokat nem akarok írni róla, mert még nincs kész, se logo, se semmi, de a menüpontokba leírtam miket képzeltem el, majd várom a véleményeket. arra gondoltam, hogy az olyan tartalmak, mint pl. a gyári képek regisztrációhoz lennének kötve, melyet csak adminisztrátori jóváhagyással lehet véglegesíteni. így elkerülhető lenne, hogy a vaterán, stb. megjelennének fénymásolt képekkel gombok eladásra. emellett itt a fórumozó társak természetesen kapnának admin jogot. ez azért lenne jó, mert egymástól függetlenül tudnánk folyamatosan frissíteni az oldalt (talán gondok nélkül). a másik fórumon is közzé fogom tenni, mert az oldalt kétfelé osztottam, mert én abban is érdekelt vagyok. úgy gondolom, hogy nekik is egy összefoglaló hely lehetne, illetve ők is admin joggal könnyedén feltölthetnék képeiket, melyeket még osztályozni is lehetne. várom a véleményeket és regisztrációkat, stb. emellett még kérlek Titeket, hogy erre az oldalra még csak prototípusként tekintsetek bár vélemény szerint működő dolog lehetne. jelenleg 300 mb tárhely van, ami nem túl sok, de egy kb. 200 ft-os sms-el, aki hozzájárul az máris növelni tudja a tárhelyet, de erről majd később!

www.gombfocista.gportal.hu

Előzmény: advocado4 (12208)
advocado4 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 12208

.......sajnálom én nem tudok segíteni...

--------------------------------------------------------

...pedig jó lenne felrakni ide ,vagy egy oldalra a kispoharasok szkennelt csapatait ,

bajnokságok,kupák(EB,VB)....

.múltkor volt időm,kicsit vissza néztem ezt a fórumot számos kispoharas csapat

szkennelt kivágóját szedtem le .....

Előzmény: aki9013 (12207)
aki9013 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 12207

Sziasztok! Újra keresem csapataim hiányzóit, akár scannelve is! E-mail címem publikus!

Fodor-féle:

Hollandia (1 hiányzó): Van der Sar, Reiziger, Blind, Davids, Seedorf, R. de Boer, Roy, Kluivert, Bergkamp, Overmars

Olaszország (1 hiányzó): Peruzzi, Costacurta, Carboni, Torricelli, Maldini, Di Livio, Albertini, Casiraghi, Ravanelli, Del Piero

Portugália (3 hiányzó): Baia, J. Costa, Santos, Couto, R. Costa, Figo, J. V. Pinto, J. S. Pinto

Spanyolország (2 hiányzó): Zubizaretta, Nadal, Alkorta, Belsue, Abelardo, Hierro, Caminero, Pizzi, Manjarin

Török-féle:

AC Milan (2 hiányzó): Antonioli, Tassotti, Maldini, Costacurta, Gullit, Fuser, Ancelotti, Rijkaard, Simone

Bayern München (1 hiányzó): Kahn, Sforza, Matthaus, Kreutzer, Sutter, Herzog, Scholl, Papin, Klinsmann, Kostadinov

BVSC (3 hiányzó): Elbert, B. Szabó, Urbányi, Frank, Nagy, Kovács, Bükszegi, Vincze

Debrecen (4 hiányzó): Gojan, Pető, Sándor Cs., Sándor T., Dombi, Madar, Balogh J.

Más:

FTC (2 hiányzó): Dózsa, Szántó, Rab, Pogány, Ebedli, Rubold, Kvaszta, Murai, Pölöskei

Ajax (7 hiányzó): Bogarde, R. de Boer, Litmanen, Overmars

Ezekről ha kell küldök pontos képet!

A segítséget előre is köszönöm mindenkinek!

advocado4 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 12206

..a vaterán most láttam ilyen zöld csapatot...........

Előzmény: Kisslászló (12205)
Kisslászló Creative Commons License 2015.06.18 0 0 12205

Egy ilyen zöld Győr garnitúrához keresnék Keglovich és Kiss képeket, ill. ugyanilyen zöld Fradihoz Varga és Fenyvesi képeket. Csere vagy vétel is érdekel. Előre is nagyon köszönöm.

Üdv.!

tomtom-70 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 12204

Ezt az Újpestet (természetesen gombban) valaki megvette tőlem, csak akkor teljes volt, Noskóval együtt.

Nem emlékszem, hogy ki volt, de ha esetleg jelentkezne, akkor elkérném Noskó szkennelt képét!!!

De bárki mástól is jó lenne, sőt, a legjobb eredetiben, és Zámbó szintén eredetiben. Akár kp-ét cserébe, akár gombfociért...

tomtom-70 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12203

Ezek közül a Fradi játékosok közül pl tudok cserét felajánlani az előző keresgéléseimért:

Vagy sokminden mást ...

Előzmény: tomtom-70 (12202)
tomtom-70 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12202

Egy Brazil csapatból csak egyetlen ilyen kék-fekete mezőnyjátékos GOMBja kellene, a kép megvan mind a 11.

(Vagy valamilyen hasonló szín, minta hogy az Újpestnél is lehet kicsit, de nagyon kicsit más...)

folyt. köv.

Előzmény: tomtom-70 (12201)
tomtom-70 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12201

Ehhez az újpesthez keresnék két darab mezőnyjátékost. Akár üresen, akár képpel, akár csak a képet. Az egyik Zámbó, a másik NEMJUTESZEMBE (nemrég eladtam, csak más típusú gombban :-((  )

folyt. köv.

advocado4 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12200

..ezek közül néhánnyal még én is játszottam - 42 éves vagyok........:):):)

Előzmény: káBell (12197)
káBell Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12199

Nem.

Előzmény: Bumburnyák (12198)
Bumburnyák Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12198

..te vagy az oldal gazdája..?

Előzmény: káBell (12197)
káBell Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12197

Gombfoci

Még mindig élénken élnek bennem a nyarak, amelyeket nagymamámnál töltöttem öcsémmel. Nagyon sok gyerekkori emlék még mindig eszembe jut. Nagyon sokat játszottunk kint, de amikor rossz idő volt előfordult, hogy a szobába kényszerültünk. Ilyenkor jutottunk néha oda, hogy[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

káBell Creative Commons License 2015.06.16 0 0 12196

Gombfoci 2

A gombfoci a gyerekkorom egyik meghatározó játékának számított. Szívesen lökdöstük a Tatabánya, a Ferencváros vagy az Újpesti Dózsa játékosait az asztalon vagy az erre kialakított focipályán. Természetesen a népszerűségnek köszönhetően a kisiparosoktól kezdve, a[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Bumburnyák Creative Commons License 2015.06.15 0 0 12195

..nyolcvankét éves korában elhunyt Zito..a kétszeres világbajnok (1958, 1962) brazil labdarúgó..és örökös szerződést kapott az FC Immortal-nál..