Keresés

Részletes keresés

wizardry8 Creative Commons License 6 órája 0 0 13226

Ez milyen fajta gombfoci? Eléggé púpos, magas.

wizardry8 Creative Commons License 6 órája 0 0 13225

Még ilyen fajta is van. Ez milyen? hasonló méret mint a Fodor de nem olyan fényes kemény anyag

wizardry8 Creative Commons License 6 órája 0 0 13224

Ez milyen csapat? Egy labda alakú műanyag tartóban kaptam.

wizardry8 Creative Commons License 24 órája 0 0 13223

Köszönöm, a zöld eredetileg tényleg valami régi 73-as Uruguay volt, én csináltam belőle Juventust. Érdekes erre nem emlékszem hogy hol vettem. Lehet valami elfekvő készlet volt a cinkotai trafikban. Még Újpest is volt ilyen nekem.  

Előzmény: káBell (13221)
káBell Creative Commons License 24 órája 0 0 13222

Nem pöckölésre valók, hanem úgy kell bedobálni őket a kapuba:

https://youtu.be/jtXayMTEAkM?t=9m47s

Amúgy, a képek kivitelezése profi. Ha valamelyik nagy cég látna fantáziát nálunk egy hasonló reklámkampányban, ahol ugyanilyen gyűjthető, de gombfocizásra is alkalmas gombokat adnának, az elég jó  lenne.

Kb. az egyetlen esély, hogy a gyerekek érdeklődését is felkeltsék a gombfoci iránt.

Előzmény: Pap Zoli (13213)
káBell Creative Commons License 24 órája 0 0 13221

A piros Fodor-féle, a zöld Saortay-féle nagyplexis.

Utóbbinál érdekes a '80-as évek közepe, mert alapvetően a '74-es VB csapatai készültek ilyenbe és hasonló korú magyar csapatok.

Előzmény: wizardry8 (13219)
wizardry8 Creative Commons License 28 órája 0 0 13220

Nálam már a 80-as évek elején viseltek reklám feliratot a mezen a játékosok :)

wizardry8 Creative Commons License 28 órája 0 0 13219

wizardry8 Creative Commons License 28 órája 0 0 13218

Még a nyolcvanas évek közepe felé vettem őket.

wizardry8 Creative Commons License 28 órája 0 0 13217

Ezek milyen fajta csapatok?

wizardry8 Creative Commons License 29 órája 0 0 13216

Sokkal egészségesebb keret nélküli pályán játszani. Én az íróasztalomat használom jobb híján. Az állandóan lehulló játékosok és labdák után való lehajolgatás vagy négykézláb az asztal- és hason csúszva az ágy alá bemászás van olyan jó mint a jógázás.

Bihari Párduc Creative Commons License 30 órája 0 0 13215

Köszönöm,igen én is arra tippeltem.

Előzmény: portoocsi (13212)
Pap Zoli Creative Commons License 1 napja 0 0 13214

Nagyon valószínű,hogy csipszes repianyag németből :) :)

Előzmény: Pap Zoli (13213)
Pap Zoli Creative Commons License 2 napja 0 0 13213

Tud valaki segíteni milyen gombok lehetnek ezek.Karcsi mester szerint Brazil háromérintősre hasonlítanak de viszont azoknak különböző a méretük.Kiskunbüdösfütykösön találtam bolhán :) :)

portoocsi Creative Commons License 2 napja 0 1 13212

Antal a kivehető karikásba való, az tuti !

Előzmény: Bihari Párduc (13210)
Pap Zoli Creative Commons License 3 napja 0 0 13211

Szerintem Antal az hárompontos vagy ragasztott,a honvéd meg kivehető karikás.Amúgy érdekes és ritkaság mindkettő.

Előzmény: Bihari Párduc (13210)
Bihari Párduc Creative Commons License 3 napja 0 0 13210

Az alábbi két csapat a képen látható formában került hozzám.Legelső kiadású porcelán minőségű X-es gombokban.

Esetleg a hiányzók megállapításában tud segíteni valaki?

A Vasas véleményem szerint biztosan X-es,talán Antal kivehető karikás.Viszont a Honvédot illetően vannak kétségeim,fogazottba való képekre gondolok.Bár a testeket elnézve akár lehetett így is....Nagyon a Honvédhoz illenek a testek.Honvédhoz illenek a testek.Lehetett?

Bumburnyák Creative Commons License 3 napja 0 1 13209

..akkor leírni sem lehet nehéz..

Előzmény: portoocsi (13208)
portoocsi Creative Commons License 3 napja 0 0 13208

Egyébként a pályán ez nem bonyolult !

Előzmény: Bumburnyák (13206)
portoocsi Creative Commons License 3 napja 0 0 13207

Akkor Neked 190 :)

Előzmény: Bumburnyák (13206)
Bumburnyák Creative Commons License 3 napja 0 0 13206

..nos nekem ez a közelségi..meg szektor magas..a 180 fokról nem is beszélve..

Előzmény: portoocsi (13205)
portoocsi Creative Commons License 4 napja 0 0 13205

Nyóccan lennénk eddig. A Bajor megígérte, hogy megcsinálja. Remélem így is lesz.

A pálya szektorméretű. A játékidő négy játékos körmérkőzés oda-vissza 15  perc/meccs.

Hátul 180 fokban előre közelségi elöl 180 fokban előre szektor szabály.

Csak kézzel játszunk, szexuális és egyéb segédeszközök nélkül. Gól csak az ellenfél térfeléről lehetséges ( a labdának kell ott lennie ) Domború Kardos labdával játszunk, nem forgatjuk, ahogy áll éppen úgy lövünk. Szöglet kettő rúgás, állítás nincs.

Bedobást rúgjuk csak akkor lőhetsz gólt ha a saját térfeleden Te rúgod ki. Pattintásnál és egyéb esetekben berúgod, lősz még egyet de gólt abból nem lőhetsz, stb. Majd konkrétan később !!!

Előzmény: Bumburnyák (13204)
Bumburnyák Creative Commons License 4 napja 0 0 13204

..Sanyikám..jössz még egy szabállyal, nagyon várnám..meg aztán, hogyan áll a dolog..?

Előzmény: portoocsi (13173)
wizardry8 Creative Commons License 4 napja 0 0 13203

Ez a Molnár kispoharas akar lenni, csak mindig elfelejtem.

Ha már az aránytalanságnál tartunk, akkor ha jobban megnézed a képet, a Schmideg csapathoz is adtak pályát :)

Ha ez a linóleum pálya tényleg kisimulna, lehet egy ezrest meg is érne talán, esetleg pótpályának. Kicsit túlárazták.

Előzmény: Bumburnyák (13202)
Bumburnyák Creative Commons License 4 napja 0 0 13202

..a 380 és a 11.000 forint között a különbség árnyalatnyi ugyan, de a sorja azonos..  :-)))))))))))))

Előzmény: wizardry8 (13201)
wizardry8 Creative Commons License 4 napja 0 0 13201

Sajnos a 380 Ft-ért vett kispohárban kapható Csővár-Tex Kft termékét is sorjázni kell. Én a körömreszelővel szoktam. 

Előzmény: Bumburnyák (13200)
Bumburnyák Creative Commons License 4 napja 0 0 13200

..most éppen onine vagyok a játék készítőjének képviselőjével, akinek elmondtam az aggályaimat..

..azt mondja, a sorjás gombokon lehet finomítani (mi a faxért nem tették meg eleve)..

..azt mondja, a kapu szektoros kapu és azért ezzel forgalmazzák, hogy ha áttérsz más páylára ott is használhasd.. (mekkora baromság)

..azt mondja, a pálya egy idő után kisimul, de lehet feszítgetni is..  :-))))))))))))))))))

Bumburnyák Creative Commons License 4 napja 0 0 13199

..a pályán lévő honlap íme..:

http://gombfocijatek.com/

..itt aztán olvashattok róla sok szépet..

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bumburnyák Creative Commons License 4 napja 0 0 13198

..a gombok sorjásak, élesek, a kaposok nagy böhöm darabok..a pálya valami vékény linóleumszerű, kisimítani nem lehet..aránytalan..

..a képeket nyolcszögletűre lehet darabolni, és úgy a gyűrű alá tenni, ám a gyűrűk, melyek négy pöcökkel illeszkednek az alsó részbe, illetve csak illeszkednének, ha simán belepattannának..

..a kapuk meggyőződésem, hogy Hori féle szektor kapuk, lapos, csapnivaló minőségű labdák..

..nézzétek meg az aktuális képen a pálya és a kapu arányait, a pálya nagyon keskeny a kapukhoz viszonyítva, nem is tudom, elfér-e a pályán 2 x 11 darab játékos..de nem próbálom meg, olyan undormány az egész..

Előzmény: Bumburnyák (13195)
portoocsi Creative Commons License 4 napja 0 0 13197

Még randább ! :(

Előzmény: Bumburnyák (13195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!