Keresés

Részletes keresés

aranyviktor Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3
Feri bácsi karizmatikus egyéniség!

Nem hagy hidegen senkit!

avi

Előzmény: Mici Maci (-)
csillagom Creative Commons License 2000.11.03 0 0 2

Kedves Mici Maci!

"A Hang" köteteket az Elixír Könyvesboltban is meg lehet vásárolni (Bp., XIII. ker. Révész u. 2/c. Tel./Fax: 349-6568). Én szeptemberben ott vettem belőle 2 db-ot, kíváncsiság képpen. Talán még 300 Ft sem volt.

Üdv: csillagom

Előzmény: Mici Maci (-)
alomhajos Creative Commons License 2000.11.02 0 0 1
Kedves Mici Maci!

Köszi, hogy szoltál, többen emlegették már Dombi Feri bácsit (jó értelembe), nagyon kiváncsi vagyok rá.

Szia,
áh.

Előzmény: Mici Maci (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.02 0 0 0
EZ IS MEGMENTVE!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Mici Maci (-)
Mici Maci Creative Commons License 2000.11.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok kedves fórumtársak!

Eme topicot azért nyitám, hogy felhivjam a figyelmeteket egy tévémusorra most szombaton, a TV-en 15.35 perces kezdettel, aminek a cime Égi béke a Földön. (gondolom sokak nem tanulmányozzák a szombat délutáni tévémusort, igy könnyen kimaradnának a jóból... 8-)))

Mint vallás-filo fórumosok, és mint nem azok, ajánlom, hogy nézzétek meg, szerintem nem veszithettek semmit. Maximum 25 percet, mert hogy ennyi ideig tart.

A musor egy interjú, amely egy nyugdijas katolikus pappal készült: Dombi Ferenccel. Az o nevét elsosorban A Hang c. könyvsorozat kapcsán ismerhette meg Magyarország népe. Ezen kötetekben o a neki irt levelekben feltett kérdésekre közöl válaszokat, mely válaszokat o Jézustól kapta.

Na már most aki elhiszi, az azért nézze meg a musort, aki meg nem, az meg azért!!!

Aztán utána lehet vitatkozni a témáról is meg a musorról is.

Aki szeretne elolvasni egy Hang könyvet, mert a film felkeltette az érdeklodését, vagy az amit itt leirtam, az a rendelését megteheti a következo cimen:

Dombi Ferenc 2365 Inárcs, Rákóczi u. 3/b

(ez nem nyerészkedésre megy, egy könyv ára kb. 300 forint)

Mindenkinek jó hétvégét kiván:

Mici Maci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!