Keresés

Részletes keresés

KonyhabútorGuru Creative Commons License 2021.06.04 0 0 517

Hol etél finom Gyroszt Magyarországon ?

GALATI(TDI) Creative Commons License 2015.11.09 0 0 515

Sziasztok nyílt egy nagyon jó gyros - os a 18.kerületben a Havannai lakótelepen.

Margó Tivadar u.33 

Próbáljátok ki megéri. 

 

Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.07.23 0 0 514

Indiait asszem még életemben nem ettem,de vhogy nem is vágyom rá

Előzmény: h_g (512)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.07.23 0 0 513

:-) Sztem is maradnia kellene inkább a kaja bizniszben :-)

A városmajorit legközelebb felfedezem magamnak

Előzmény: h_g (512)
h_g Creative Commons License 2015.07.23 0 0 512

Hát remélem, hogy nem harcolni ment azzal a testmagassággal és életkorral...

 

A Városmajorban egy libanoni házaspár a tulajok régóta, szóval ez az indiaivá alakulás vmi rossz üzleti ötlet.

 

Előzmény: Ezelvoltam:-) (511)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.07.23 0 0 511

Én csak buszról láttam kb két hete,de nekem most is üresnek tűnt. Állítólag szíriai volt a tulaj,lehet h hazament? Itt túl uncsi volt?

Mindenesetre kár érte,sajnálom

Előzmény: h_g (507)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.18 0 0 510

in

Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.15 0 0 509

Izlet?

Előzmény: Steve Baxx (508)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 508

h_g Creative Commons License 2015.07.13 0 0 507

Nem biztos, hogy még mindig aktuális! Amikor legutóbb arra jártam (ez mostanában ritkább), úgy tűnt, indiai büfévé alakult.

 

Előzmény: Ezelvoltam:-) (506)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.07.12 0 0 506

Köszi az ötletet

 

Előzmény: h_g (504)
Norbert Koncz Creative Commons License 2015.02.06 0 0 505

WWW.gyroshus.hu

h_g Creative Commons License 2014.10.10 0 0 504

Azért tényleg kár, de a Városmajor 3/B-ben is finom van.

 

Előzmény: Ezelvoltam:-) (503)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2014.10.08 0 0 503

Sziasztok!

 

Nem tud esetelg vki vmit  Salem gyros étkezdéjéről a Déli Pályaudvarnál,asszem Alkotás u. és Nagyenyed u. sarok. Bezárt és senki nem tudja a környéken h hol nyitott új büfét Salem, ha egyáltalán nyitott.........Biztos nem én vagyok az egyedüli akinek hiányzik a fincsi gyros.....

Showma1 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 502

Valószínűleg szamuráj szósz volt a csípős majonézes öntet.

 

Itthon a Belfrit láncnál található meg ez a szósz a krumpli mellé.

Előzmény: DIE_ROBOTER (501)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.08.20 0 0 501
Sziasztok!

Pár hete külföldön egy törökök által működtetett kebab étteremben elvitelre kértem a kaját (pitában), és a tálka egy külön rekeszébe tettek sült krumplit. Erre csorgattak egy mártást, ami eszméletlenül ízlett. Nagyon-nagyon csípős volt, és mintha majonézes alapú lett volna, de ebben nem vagyok biztos. A mártásnak halvány barackos színe volt. Mi lehetett ez? Valamiféle csilis majonéz?
h_g Creative Commons License 2011.01.11 0 0 500

(Ez is bezárt már.)

 

Előzmény: Erika1217 (492)
h_g Creative Commons License 2011.01.11 0 0 499

Rossz hír: a Papa Gyrosa kettészakadt és azt kell mondanom, egyik utód sem olyan jó, mint a fénykorban. Az eredeti helyen, a mókusképű főnök vezetésével most valami rémséget adnak, még a hús sem valódi, hanem a Metro stb. helyeken beszerezhető előredarált vacak. (Talán emelkedett a helységbérlet a sétálóutcává alakulással, vagy mi?)

 

A kopasz segéd új, kisebb saját helyet nyitott a Fény u. piac oldalában (az Auguszttal szemben), itt úgy tűnt, a hússal nincs baj, de elég gondatlanul készíti -- a kalapot nem kaptam meg zsírbamártva és a rácson kicsit megpirítva, pedig az szerintem alap.

 

Jó hír: a Dohány u. 66 alatti City Gyrosban viszont egészen kifogástalanokat kaptam mostanában.

 

 

Előzmény: Mercy91 (495)
trigi0722 Creative Commons License 2009.09.27 0 0 498
,,Ugorj el" Rodoszra is, a Neo Agorán adják a világ legfinomabb gyrosát pitában, fillérekért /1,5Euro/ és tele hússal, eszméletlen finom az öntetete, sűrű, fokhagymás és nem rakják tele káposztával,mint Győrben sőt, nem is tesznek bele.
10 nap alatt 7 gyrost ettem, nem lehet betelni vele.
Előzmény: Törölt nick (497)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 497
Ma kiugrottam (motorral) tesztelni Bécsben a Naschmarkt-on lévő kebabost. Hmmmm.... még mindig ez a legjobb szerintem. Kár, hogy az egyik a két szemköztiből bezárt.:(
Ludicros Creative Commons License 2009.06.05 0 0 496
Sziasztok!

Kezdeném azzal, hogy sokakkal ellentétben nekem a moszkva téri gyrosos a kedvencem.
(ill. Esztergomban próbáltam ki az összes helyet, ahol kapható, de egyik sem közelítette meg a fennt említettet!)

Pestszentlőrincen (Üllői út, Szarvascsárda tér) van egy un. Aziz gyrosos büfé, egy (szerintem) török csávóval. Elég morc, de érti a dolgát! (bár ahogy ti is leírtátok, melyik gyrosost nem lehetne e jelzőkkel illetni?!)
Ettem már jobb gyrost is, de nem azzal van a baj(om)! Van egy segédje, egy idősebb, nagydarab nő, aki nem a vendérlátásra született!
Egyszer a haverommal tértünk be, hogy a sört leöbblítsük 1-1 gyrossal (a zárható kupakos sör félig kiíva még a kezünkben volt amikor beléptünk), amikor ez a nő olyan felháborodottan és hangnemben akart kiküldeni a helyiségből, merthogy alkoholt nem lehet ott se kapni, se fogyasztani (jelzem, nem is akartunk), hogy azóta is csodálkozom, hogy mindezek után még elvitelre (abban benne volt) vehettünk gyrost!
Ráadásul a nő (ellentétben a törökkel), ha ott eszed meg a pitás gyrost, nem ad alá semmit sem! A török legalább kis aranyos csészét!
Szóval mindig tök mocskosan hagyom ott az asztalt, mert ugyan megtanultam enni, de tányér nélkül még én sem boldogulok a szafttal! És a végén inkább az orcámra használom a szalvétát, mintsem az abroszt törölgetném vele!

Előnye viszont az Aziz-nak, hogy elvitelnél celofánba csomagolja, így nem folyik ki! Esztergomban sokat vittem fel az albérletbe, de a papirzacskó, amibe csomagolták elég sokszor cserbenhagyott, nem egyszer a táska kárára. Ha helyben ettem meg, akkor meg a cipőm bánta, nameg a nadrág szára! (és még annak örültem, ha időben észrevettem a kis balesetet és nem csak a nap végén! :)
Mercy91 Creative Commons License 2008.08.23 0 0 495

Sziasztok!

Láttam hogy a Papa Gyrosa is szóba jött és tökre megörültem neki.:)Ugyanis én ott dolgoztam most nyáron és tavaly is és ráadásul a főnök rokona vagyok.Mit értetek az alatt hogy túl sok a saláta?Remélem nem baj,ha tegezve írok.:)

Sir Rooth Creative Commons License 2008.08.13 0 0 494
Westendben,a kajasoron a Töröknél egész finom és jó nagy adag gyrostálat lehet kapni,sztem eléggé finom és gusztusosan van tálalva nemcsak odahajigálva!
A nagy 1050,a kicsi 600 forint
reckon Creative Commons License 2008.08.09 0 0 493
az őrsön levő, a sugár oldalában elterelülő "bazársor" jellegű helyen levő gyrosos 600 ftért ad egy elég jó kis adagot, pitában.ajánlom , nekem angyon ízlett.
Erika1217 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 492

Isteniek a szószok!:-)

 

Bp.II.ker.Vitéz utca 14/A, a Fő út és a Csalogány u.között.Egy nagyon hangulatos hely!

 

5 féle szósz,alig tudok válogatni!

 

Ezt próbáljátok ki!

Erika1217 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 491

Éhes lettem ..egy jó gyrosra!

 

Ismertek olyan helyet ahol nem csak a joghurtos(meg a csípőssel) öntettel adják a gyrost? 

Sir Rooth Creative Commons License 2008.07.23 0 0 490
Holnap egész biztosan kipróbálom!!Mostmár azért is :-))

A sültkrumplit csak a gyrostálba szoktak pakolni nem?Vagy ott se mindegyikbe?
Előzmény: H_G (489)
H_G Creative Commons License 2008.07.23 0 0 489
Figyelj és meg fogod érezni! Valszeg a fölhasznált pulykák étrendjében okozza valami.

Ezen a helyen egy időben azzal is próbálkoztak, h. sült krumplit is tesznek a gyrosba, mert szerintük Görögo.-ban is van, de olyan rosszul fogadta a közönség, hogy fölhagytak vele.

Előzmény: Sir Rooth (488)
Sir Rooth Creative Commons License 2008.07.22 0 0 488
Májkrémizű?? :-))
Ma is azt ettem és egyáltalán nem volt,de legközelebb igérem erre figyelek! :-)
Előzmény: H_G (485)
tuutuu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 487
+b...:}}
Előzmény: tuutuu (486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!