Keresés

Részletes keresés

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.13 0 0 698
hali!
a bulaj szervezése nem az én reszortom....hanem herr juhsajté aki jól lelépett! pedig még kassza sem volt :)

szóval szerintem evribudi velkám, nemre, vallásra, faji hovatartozásra, szem és hajszínre való tekintet nélkül!!!!!!!!

most azt kéne eldönteni, h en privée avagy public meetingelünk....én előbbire szavaznék....aztán már "csak" időpontot kell/ene/ egyeztetni!... most aug folyamán? vagy még nagy nyaralások vannak? sok szexélménnyel...?!?!?!? :)))

Előzmény: Törölt nick (697)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.13 0 0 697
coito

már megvan a buli időpontja? vagy "bárki" nem mehet el rá?
(küldtem már jelentkezést emailben...)

Előzmény: coito_erGO (694)
Velvetke Creative Commons License 2001.08.13 0 0 696
Nahááát! Még eddig sosem olvastam bele ebbe a topikba, csak most. És az állam leesett! Hogy mik vannak?! Teljesen felzaklatódtam.

(és én még azt hittem, hogy annak idején,
mikor a koliban a szobatársammal csókolóztunk, az egy
"komoly" dolog volt)



c79 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 695
Mindig ez a fővárosi belterjesség.
coito_erGO Creative Commons License 2001.08.13 0 0 694
angyalba?....hmmmm....de ott zaj meg füst meg minden...
nem inkább UTÁNA kéne oda menni?!?!?!
mosca Creative Commons License 2001.08.13 0 0 693
Háát, én mennék szívesen, de nem jön össze.:((
A helyzet az, hogy én nem vagyok pesti, a szüleim egy 3. irányban laknak, és most ők lesznek soron, és sok sok munka... De majd máskor.
Előzmény: No1Nina (692)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.13 0 0 692
Na akkor pénteken topiktali az Angyalban? Mit szóltok hozzá? :)))))))
Előzmény: versus25 (691)
versus25 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 691
Én voltam szombaton és tényleg nagyon jó volt az Angyal.
Előzmény: mosca (689)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.13 0 0 690
Szombaton a Capellában voltam, pénteken jártam az Angyalban, de pénteken is nagyon jó volt a felhozatal... :)
Előzmény: mosca (689)
mosca Creative Commons License 2001.08.13 0 0 689
Sziasztok!

Nem volt walaki véletlenül szombaton a Chaosban vagy az Angyalban?
Volt ott néhány olyan eszméletlen jó pasi, hogy majd lepadlóztam. Pedig igen finnyás ízlésem van ám.:))
Sok egyetemista, jogászpalánták, zsenikék...
Élmény? ... Csak tánc, szemezés, nézelődés, de felsőfokon.

csao, mosca

Előzmény: c79 (688)
c79 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 688
Mi lenne, ha a topic legénysége időről-időre saját és közös élményeket is gyártana?A szeeveződő buli után mindenki hazamegy a gép elé és elmeséli- vagy még jobb, ha helyszíni közvetítést tartanak!!Koleszos homoszex ONLINE!!!

Kurva jó.

:))

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.12 0 0 687
mikor lesz a buli és kinél kell jelentkezni?
No1Nina Creative Commons License 2001.08.12 0 0 686
Sheme, nem is tudom miből gondolod, hogy ilyesmire vágyom! :))) Csak az a baj veled, hogy a legfontosabb kritériumomat nem tudod teljesíteni, ugyanis én azt szeretném, ha a fiúk egymással is foglalkoznának a hármasban! :)
Előzmény: Sheme (679)
coito_erGO Creative Commons License 2001.08.11 0 0 685
levelezni, mint a szűzlányok?!?!? :))) szerintem meg fél perc alatt kiderül, kinek ki és mennyire szimpatikus, és akkor meg HAJRÁ!!! szerintem inkább a nemi életben, mint a lelkiben kéne JÓL elMÉLYEDNI...nem? :))))
benji__ Creative Commons License 2001.08.11 0 0 684
Hi!

A találkozó nem hülyeség, de szerintem először meg kellene ismerni egymást, és csak utána jöhet a többi. Az pedig nem megy egy buli alatt. Pár óra alatt nem derül ki senkiről semmi. A szimpátia nem minden. Persze ez az én privát véleményem. Én szeretnék először levelezni valakivel. A paramétereim lejjebb már leírtam.

Bye

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.11 0 0 683
ilyet kérdezni?!?!?

részletesen, zaftosan....plíííz...és ha lehetne azt a 3 oldalnyi szöveget is tessék ide bepasszírozni! persze nem egyszerre, mindíg egy kicsit....:)

Előzmény: Boyszol (681)
R-Action Creative Commons License 2001.08.10 0 0 682
Hogyafenébene!!! Mindent bele! :)
Előzmény: Boyszol (681)
Boyszol Creative Commons License 2001.08.10 0 0 681
Sziasztok:)

Nekem annyi ilyen élményem van, hogy betöltene 3 lapot is:)))))

Általános iskola, kolesz, katonaság..:)))

Egyet elmesélek.
kb 14 évesen a Balcsin voltam minden nyáron egy üdülöben a nagymamival, aki ott gondnok volt. Volt egy visszajáró házaspár 2 gyerekkel.(egyik 14 éves ,másik 18)
Nekem a 18 éves nagyon tetszett,izmos, szőke,gatyán is átlátszóan nagyméretű volt...
Na persze ez egy álom volt, de itt jött nekem a meglepetés...
A fürdöszobában tusoltam, mikor kopogtak.
Ajtó kinyit, rajtam törölköző. Bejön a 14 éves, ajtót bezárja, gatyát letolja...
Fürödjünk együtt!
A farka kb 15 centis volt és nagyon teccet:)))
Ok, mondtam, fürödjünk együtt. Beült a kádba.
Szappanozta mindenki magát, amikor azt vettem észre,hogy valami simogatja a farkam.. a lába volt..... Ránéztem...:) Azt a gyönyörű kék szempárt soha nem feledem.... a lába pedig csak járt....tehát erekcióm lett:)
Neki is.. És cak a sajátunk vertük ki a tussal, de hatalmas volt..... a többit is meséljem?.)))

Boyszol

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 1 680
ÉNISÉNISÉNISÉNIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jó nagy szendvicset csináljunk, soooooooook finomsággal!!!!!!!! :)))))

Sheme Creative Commons License 2001.08.10 0 0 679
És mi történt? Szeretnéd, hogy partyba vágjunk a haverommal? Egy szendvicsre vágysz?
Előzmény: No1Nina (652)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 678
Nekem jövő hétvége jó buliügyileg :)
Előzmény: kezdobisrac2 (675)
Luluvja Creative Commons License 2001.08.10 0 0 677
Na de sracok! Nem mindenkinek a meret a lenyeg. Egy kis kenyeztetes, kedvesseg tobbet szamithat. Maugy 182/65/25 korul jarhatok es megint hianyzik valaki, aki megmelengetne a hatamat maeste.
terra25 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 676
Van még egy jelentkező :)) Remélem összejön a buli.
Előzmény: kezdobisrac2 (675)
kezdobisrac2 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 675
Nina!
Akkor gyere velünk bulizni. Ez különben szerintem is jobb ötlet, csak nekem nem jutott eszembe - bevallom, még én SEM vagyok tökéletes... Aki akarja, mellékelje a méretét is, de szerintem nem a méret, hanem a külalak a lényeg... És persze a mennyiség, de ez már a Messzire spriccelsz topic témája lenne... :))
Előzmény: No1Nina (670)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 674
Ezt a sztorit nem lehetne folytatni? :))
Előzmény: Pluto81 (659)
Mamabear Creative Commons License 2001.08.10 0 0 673
Sziasztok,

Eredetileg addig nem akartam írni amig el nem olvasom az összes hozzászólást, de sajnos csak tegnap bukkantam a topicra, ezért az elmúlt hét termésével még nem sikerült megbírkóznom. Nem tudom, hogy nőnek mennyire van itt helye, főleg ha etekintetben nem "igazán" rendelkezik élményekkel. Bár én jelenleg azzal is megelékszem ha a háttérből szemlélhetem az eseményeket.:)

üdv mindenkinek

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 0 672
godzilla óta tudjuk: A MÉRET A LÉNYEG!!!!!!!!! az meg jól kimaradt a konfekció-cetliről....vagy inkább húsbolti tájékoztatóról?!!?

:)

nu, akkor AVANTI!!!

Előzmény: kezdobisrac2 (669)
coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 0 671
hmmmm.... lakásra....de formanyomtatvány nélkül!!!! legyen meglepi mindenkinek, h milyen a másik!

addig is lehetne izgulni, h hány quasimodo, és hány adonisz jelenik meg! :)))))

No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 670
De úgy is meg lehet szervezni egy találkozót, hogy ne ennyire konkrét legyen. Elmenni bulizni, aztán ott majd kialakul... de ez is csak egy futó gondolat, ha nektek megy úgy is, hogy irány valakinek a lakása, hát én nem tartalak vissza benneteket! :))))
Előzmény: kezdobisrac2 (669)
kezdobisrac2 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 669
Megvagyok, de néha elszólít a kötelesség a gép nélkül... Azért nem kell izgulni, nem volt még meg a találkozó. És egy jelentkező már van: Coito személyében.
Látom, vannak a találkozónak ellenzői is: nem beszólás, de akkor nem kell eljönni... Szóval vagyunk szerintem egy páran úgy, akinek nem adatik meg, hogy spontán ilyen élményekben részesüljenek... Nekik szervezném a találkozót.

De továbbra is várom a maileket, hogy aztán tudjunk időpontot egyeztetni!

Coito javaslatára az alábbi formanyomtatványt kéretik kitölteni (+ bármit írj még, ami fontos)

Nick:
Kor:
Magasság:
Súly:
Haj:
Szem:
Testalkat:
Tapasztalat: (mit, hányszor)
Elvárások: (mit szeretnél)
Mit tucc hozni:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!