Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.08.06 0 0 46

Madár, madár te  is elszálltál

jó hír Creative Commons License 2010.11.21 0 0 45

Na,  eltelt tíz év.......most nyert az USA-ban...nyolc menet, egyhangú pontozásos győzelem...igaz, Koko szerint a büfé talán vonzóbb volt...

 

 

hajrá Madár..

KaTy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 44
ja egyetértek!
Ennek ellenére a legjobbakat kívánom!
Remélem az olimpián kaptál ki utoljára:-)
Sok sikert!!!!
Előzmény: gébike (43)
gébike Creative Commons License 2000.10.17 0 0 43
Szia Madár!

Mostani megítélésed szerint mennyire tartod magad esélyesnek a profi világban? Elég felkészültnek érzed magad, hogy akár világklasszisokat is megverj?

Köszi a választ

Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 42
November elején költözök, három éves szerződést kötöttem a Universummal. Az első meccsén akár már idén december közepén lehetséges.

ferko1 kérdésére:

Nagyon bízok benne, hogy lesz itthon címmeccsem, vagy bármilyen meccsem. Nagyon sokat jelentene nekem.

Köszönöm a kérdéseket, sajnos mennem kell!

Cső a csőben!

Előzmény: Cyroo (39)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 41
Oscar De La Hoya. azért Hamed sem utolsó.

s akkor Kokóról ne is beszéljünk ;-)

Előzmény: fütyülős_barack (38)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 40
Öcsi bácsit én is kimagaslóan jó edzőnek tartom, úgy hiszem, hogy nem is technikailag kell fejlődni, mint inkább megszokni és átállni a hosszú menetidőre és menetszámra.

Fejvédő nélkül könnyebb lesz boxolni.

Előzmény: ferko1 (31)
Cyroo Creative Commons License 2000.10.17 0 0 39
Szia Madár!
Mikor utazol ki, és mikor lesz az első profi mérkőzésed?
fütyülős_barack Creative Commons License 2000.10.17 0 0 38
Roy Jones is? Ennek Darius biztos nagyon fog örülni:)))))(ez csak vicc volt)

A könnyebb súlycsoportokból nincsen senki?

Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 37
Két-három év múlva kerülhet sor világbajnoki címmérkőzésre. Ha addig közbe nem jön semmi.

Az ellenfelekkel még nem foglalkozom.

Előzmény: Takács Viktor (33)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 36
A legjobb boxolókat ismerem, kedvenceim: Tyson [főleg a régebbi időkből, Hollyfield, Lennox, Lewis, Roy Johns Junior, stb.
Előzmény: fütyülős_barack (32)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 35
Az jó lenne, kicsit magamhoz térnék tőle.
Előzmény: Alfred Rosenberg (26)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 34
Úgy érzem, hogy Kokó boxtudása magasan Hamed fölött áll, azonban nem szabad az ellenfelet sem leírni, egy nagyon kemény, kiszámíthatatlan öklözőről van szó, aki piszokul bírja az ütést is.

Mindezek ellenére az én véleményem, hogy Kokó 12 menetben legyőzné Hamedet.

Előzmény: Alfred Rosenberg (19)
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.17 0 0 33
Ki ellen vívnál szívesen világbajnoki címmérkőzést a profik között?

Egyáltalán: terveid szerint mikor kerülhet erre sor?

fütyülős_barack Creative Commons License 2000.10.17 0 0 32
Szia Madár!

Mennyire ismered a profi boksz mezőnyét és kit tartassz a legjobb 10 bokszolónak súlycsoportól függetlenül?

Köszi a választ!

ferko1 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 31
Szerinted mi az, amit még tanulnod kell majd a profik között.Csak azért kérdezemm, mert a Szántó Öcsi bácsinál jobb edző nincs, és technikailag a Koko sem tanult újat, csak fizikailag megerősödött, de neked erre sincs szükséged.
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 30
A profi box lényege a pénz, az üzlet a látványosság, a felhajtás. Én igazán nem látom tisztán át a helyzetet, úgy gondolom, anyagi oldala van a "Herceg" visszavonulásának. Bár ugyanakkor lehet az is, hogy egyszerűen csak megijedt.
Előzmény: Chavo (17)
Chavo Creative Commons License 2000.10.17 0 0 28
És ha meghagynád egyszerűen így magyarul MADÁR-nak?

Ebbe a szóba nem hiszem, hogy valamely nációnak beletörne a nyelve.

Chavo

Előzmény: Erdei Zsolt (Madár) (25)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 27
Ha a bírók mindig a realitást pontoznák, nem lenne gond, semmilyen pontozási módszerrel.

Az jó, hogy a néző látja, miként alakul a pontozás, ám ugyanakkor rossz, hogy befolyásolja is. Látja, hogy mennek a pontok, de nem feltétlenül a valóságot tükrözően.

Előzmény: Chavo (14)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 25
Úgy érzem én is, feküdni fog nekem a profi box és ki tudom majd szolgálni vele a közönséget.

Még se néven, se zenén nem gondolkoztam. A Madár név angolul ugyan Bird, ám németül Vogel, ami nem túl jó hangzású.

Előzmény: Takács Viktor (23)
ferko1 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 24
Szia Madár!
Ugye neked is lesz Magyarországon profi meccsed?
A világbajnoki cimmeccs úgysem itthon lesz, de azért jó lenne, ha lenne
itthon egy címmeccsed!
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.17 0 0 23
Úgy érzem, hogy a te stílusod nagyon be fog jönni a profik között - mind látványban, mind eredményekben.

Szerinted, min kell változtatnod a profi boxban?

Van-e már neved? Ötleted a vonuló zenére? Ki fogja ezeket eldönteni?

Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 22
Köszönöm a dicsérő szavakat.
Előzmény: ferko1 (9)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 21
Előszöris köszönöm a gratulációt.

A magyar ökölvívásban mindig volt egy-két olyan ember, aki meghatározónak számított. Úgy érzem, hogy ezután is így lesz. A juniorból feljövő srácok között is vannak olyanok, akik nagyon tehetségesek és sokra vihetik, s én Balzsayt sem írnám le. Benne is nagyon sok lakozik.

Az európai kvalifikációs rendszer volt a legerősebb és a magyar csapatot nagy pechsorozat övezte, ezért csak három magyar indulhatott el az olimpián. Úgy érzem, a realitás 5-6 bunyóst engedett volna.

Előzmény: Hor Kolos (8)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 20
Szerintem tisztán látod a mérkőzés lényegét, örülök, hogy van végre olyan ember is, aki hasonlóképpen vélekedik, mint én.

Nem tudom, hogy milyen stílusra próbálnak nevelni, lehet, hogy egyszerűen hozzám se nyúlnak. Kint majd minden kiderül.

Előzmény: falga (7)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 18
Ha tudnék hibát, akkor sem mondanám. Nem véletlenül szereti az egész ország Kokót, mert olyan amilyen, és ahogy boxol, az világszínvonal.
Előzmény: Itep (6)
Chavo Creative Commons License 2000.10.17 0 0 17
Kedves Zsolt!

Szeretném még megkérdezni, hogy mi a véleményed a "Herceg" visszavonulásáról. Mennyire érzed üzletnek, mennyire sportszerütlennek a dolgot.

Lehet-e valami alapja annak a verziónak, hogy az így megüresedett világbajnoki cím betöltése után újra ringbe száll visszahódítani címét.

Chavo

Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 16
Én maradok, amilyen vagyok.

Alapvetően úgy érzem, hogy jó adottságaim vannak a profi boxhoz, s tulajdonképpen ugyanazt kell csinálni, csak másképp, mint amatőrben.

Én biztos vagyok abban, hogy sikeres lesz a profi pályám.

Előzmény: torban (5)
Erdei Zsolt (Madár) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 15
A Universum Európa legerősebb profi istállója, a jövőmet tekintve, úgy érzem, jó helyre kerültem.

Egyáltalán nem biztos, hogy félnehézben folytatom, ez még megállapodás tárgya. Azonban nincs olyan ellenfél, akit én ne győzhetnék le, megfelelő felkészültséggel.

Nem tartok attól, hogy nem foglalkoznának velem megfelelően.

Előzmény: falga (3)
Chavo Creative Commons License 2000.10.17 0 0 14
Zsolt!

Én is szívből gratulálok az éremhez. Lehet, hogy Te is többet vártál, mint itt az asztalban is néhányan ezt kidomborították, de egy olimpiára mindenki felszívja magát. Nincs biztos, előre odaadható érem, cím.

Én azt kérdezném, mennyire vagytok Ti ökölvivók elégedettek a mostani pontozásos módszerrel. Mi nézők jobban örülünk neki, mert közben nyomon lehet követni a meccs alakulását, de itt, ha valaki elhelyez egy nagy pofont és a bírók nem egyszerre nyomják meg a gombot, már nem is számít találatnak.
Ha a régi szisztéma szerint pontoznak, lett volna esélyed a győzelemre?

Chavo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!