Keresés

Részletes keresés

ÁVH-ás et. Creative Commons License 2000.10.13 0 0 45
Szerintem is szépek vagytok lányok!
Toth Kalman Creative Commons License 2000.10.13 0 0 44
GRATULACIO A K2N500M parnak!

Csodalatos mosoly alabb.


Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 43
Sajnos igen, de köszönjük mégegyszer a lehetőséget.
Előzmény: TeKi (42)
TeKi Creative Commons License 2000.10.13 0 0 42
Miért utolsó ? Sietnek a lányok ?
Előzmény: Takács Viktor (38)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 41
Hála istennek, sokat járunk bulizni. A parlamenti "bulit" is nagyon várjuk. Mindenki azt mondja, nagyon szép lesz a kitüntetés, amit kapunk. Még egyikünk sincs állami kitüntetése...

Azon szerencsések közé tartozunk, hogy vannak egyéni szponzoraink [TVK, Zepter, Yamaha], de most olimpia után még nem indult újabb roham...

Köszönjük a kérdéseket!

Előzmény: Takács Viktor (38)
csl Creative Commons License 2000.10.13 0 0 40
Szerintem is dögös vagy, csak ezt nem akartam megírni, de most mégis megírom.
Előzmény: Kovács Katalin (12)
gedeon bácsi Creative Commons License 2000.10.13 0 0 39
hello lányok!

igaz, hogy akkor romlott meg a kapcsolatotok Kőbánnal amikor a dunavarsányi edzőtáborban bepróbálkozott?????

egyébként gratu!

nők bálványa

Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.13 0 0 38
Utolsó kérdés: a fiúk említették, hogy mennyire leköti az erejüket az egy hete folyamatosan tartó ünneplés, bulizás, "ivás". Titeket mennyire terhel ez?

Komolyra fordítva: a parlamentben holnap állami kitüntetést kaptok. Hogyan várjátok?

A szponzorok is tülekednek végre körülöttetek?

beny Creative Commons License 2000.10.13 0 0 37
Köszönöm a választ! Remélem nem bántottalak meg Benneteket a kérdésemmel! Semmi rosszindulat nem volt benne!
Mégegyszer gratulálok Nektek, nagyon ügyesek vagytok!
Előzmény: Kovács Katalin (36)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 36
Nyáron gyakorlatilag a víziedzésekből, emellett bodyzunk. Télen ugye nem kajakozhatunk, csak tanmedence, úszó és futóedzéseink vannak, s természetesen bodyzás, erőfejlesztés.
Előzmény: beny (33)
beny Creative Commons License 2000.10.13 0 0 35
Nem vicceltem! Az alkatukról kérdeztem és nem az arcukról, amihez semmi kétség nem fér, hogy szép és nőies!
Előzmény: Takács Viktor (31)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 34
Igen, sajnos a verseny csúszása miatt nem volt rá lehetőség. Szerettünk volna legalább egy napot a faluban tölteni, mert így nem maradtunk volna ki az igazi olimpiai életből.
Előzmény: Takács Viktor (31)
beny Creative Commons License 2000.10.13 0 0 33
Szerintem is a sportos lányok néznek ki jól! Az edzésetek miből áll?
Előzmény: Kovács Katalin (30)
Bure Creative Commons License 2000.10.13 0 0 32
Sziasztok lányok!

Gratulálok a szép eredményeitekhez, nagyon büszke voltam rátok. Ráadásul az érmek mellett azzal is növeltétek a magyar nép jó hírnevét, hogy ti voltatok a legszebb sportolónők az olimpián (igaz, lehet hogy elfogult vagyok, de azért nem járok messze az igazságtól).

A Kőbán-nyilatkozat hogy érintett titeket? Beszéltetek azóta egymással?

Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.13 0 0 31
Ne viccelj, nézz rájuk! ;-)

Igaz, hogy az utolsó napra be akartatok költözni az olimpiai faluba? Miért?

Előzmény: beny (28)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 30
Napi 4-5 órát edzünk átlagosan, december elsejével kezdjük el újra az edzéseket. Addig a jóleső pihenésnek adjuk át magunkat. Igyekszünk megőrizni nőiességünket, s van akiknek a sportos lányok is tetszenek.
Előzmény: beny (28)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 29
Nagyon hosszú volt a pálya, úgy éreztem, sose lesz vége. Az utolsó 50 méteren felnéztem és nem láttam a célt.
Előzmény: Kovács Katalin (26)
beny Creative Commons License 2000.10.13 0 0 28
Sziasztok!

Én is gratulálni szertnék Nektek, és megszeretném kérdezni, hogy Ti mennyit edzetek? Az alakotok nem lesz-e nagyon férfias ettől a sporttól?

Üdv.:
Beny

TeKi Creative Commons License 2000.10.13 0 0 27
Van egy apróság, de szeretném tisztázni.
Amennyire én tudom a kajakosok/kenusok legalább annyira szeretik az evezősöket mint a horgászokat. A Kolonics/Vereckei interjúban is kérdeztem nem zavarja-e őket, hogy evezősnek titulálják. (1 igen, 1 nem)
Most meg a válaszokban folyton eveztek. Hogy van ez akkor ?
Előzmény: Kovács Katalin (17)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 26
Leírhatatlan volt a különbség. Vasárnap igazi küzdelem volt, nemcsak az ellenfelekkel, hanem magunkkal, a hullámokkal. (Síkvízi kajakosok vagyunk)

Az első 150 méteren csak a szembecsapó hullámokra és a szélre emlékszem, abszolut nem olimpiás emlékem van a versenyről.

Előzmény: Takács Viktor (25)
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.13 0 0 25
Mekkora volt a különbség a két napon a sydney-i pálya között? A második napi szél mennyire nehezítette meg a versenyt?
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 24
A jelenlegi felállásunkat befolyásolta, hogy csapatunkban nem volt igazából vezérevezős. S mivel én evezek a párosokban elől, ezért adódott a négyesbeli sztrókolás is.

Az első ember feladata, hogy a ritmust adja, tehát ott jól kell evezni, hiszen ha ő például röviden és gyorsan evez, akkor a mögötte ülők már biztos, hogy nem tudnak nagy erővel és jól evezni.

Hátul a hosszabb karúak ülnek [ott az erő], ott szélesebb a hajó, ők a hajó motorjai.

Viski Erzsébet: én feladatom, hogy az indításnál "beszóljak". Így hallja ugyanis mindenki.

Előzmény: Takács Viktor (21)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 22
Dékány Kinga: eligazolt a csapatunkból, s az nagyon fontos, hogy a felkészülést együtt folytassuk, leginkább csapathajó szempontjából.

Köszi a gratulációt.

Előzmény: ET2000 (1)
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.13 0 0 21
A szegedi VB-n a négyesben más volt a sorrend, mi határozza meg, hogy ki hova ül? Miért alakult ki a jelenlegi sorrend?
KovacsUr Creative Commons License 2000.10.13 0 0 20
kicsit off topic

hol vannak a neten a ckm es kepek ?:)

on

Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 19
Nem feltétlen kell a legjobb barátnőknek lenni, de bíznunk kell egymást teljesítményében. Az nagyon fontos.
Előzmény: csl (9)
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.13 0 0 18
szerkesztői megjegyzés: természetesen itt van mind a két lány, válaszaik is gyakran közösek.
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 17
Sajnos ifi világbajnokok nem voltunk.

Birgit Fisher: hatalmas nagy versenyző.

Összefogja a csapatot. De eljön az ideje, hogy legyőzzük. Nagyon jól evez és nagyon erős, ezért jó még mindig.

Szerintünk folytatni fogja még.

Mi motiválhatja? Nagyon jó érzés nyerni, ezt nem lehet szavakban elmondani.

Előzmény: Vimes (10)
TeKi Creative Commons License 2000.10.13 0 0 16
Helló !
Itt van a Szilvi is , vagy te képviseled ?
Előzmény: Kovács Katalin (15)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 15
Elégedettek vagyunk a két ezüsttel.

További terveink a jövő évi világbajnokság és 2002-ben a szegedi EB-n remélem, találkozunk veletek!

Netezni ritkán szoktunk.

Előzmény: Itep (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!