Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

- Marky - háromnegyed órája Creative Commons License 341589

Naivan azt hittem, majd lesz egy fasza ZTE - Körmend rangadó amit megnézek a neten így este.

Közel nézhetetlen, a zalaiak tesznek ezért többet, de gondolom Körmenden se nagyon röpködnek az örömtől ettől a csapattól

Na majd holnap a MAFC - ASE, igazi kosárcsemege, csak meg ne lepődjünk majd...

Herci01 12 órája Creative Commons License 341588

+1

Előzmény: Jay-X (341587)
Jay-X 22 órája Creative Commons License 341587

Ezt már sokszor lejátszottuk más topikokban: nem érdekelnek más szolgáltatók (társasház, nem saját tulajdonú lakás, lustaság stb.), az enyémen szeretném nézni. Nem váltok szolgáltatót sportjogokért, mivan ha jövőre már nem ott lesz. De attól még dühít. De ez itt OFF.

Előzmény: i perseguitati_ (341585)
Gabci456 22 órája Creative Commons License 341586

Pana,

20ból 16 tripla...

i perseguitati_ 23 órája Creative Commons License 341585

Csak úgy mondom :a Mindig tv extrán ott van mind a két Digisport :)

Előzmény: Jay-X (341584)
Jay-X 23 órája Creative Commons License 341584

Digi, na fasza, arra sokszor stream sincs.

Előzmény: i perseguitati_ (341578)
ájzéjá 23 órája Creative Commons License 341583

Nem csak a kosárlabda hiányzik a kínálatból. Nincs ott a foci, a kézilabda, a vízilabda és a jégkorong sem.

Gondolom nem véletlen. 

i perseguitati_ 24 órája Creative Commons License 341582

Tudom, olvastam, de nem is említettem az MTVA-t. Amúgy nekem az M4-gyel kapcsolatos közleményükből az jön le, hogy azt semmiképpen nem a stratégiailag fontosabb élő közvetítésekre akarják használni.

Előzmény: albamama (341580)
i perseguitati_ 24 órája Creative Commons License 341581

Ehhez nem ártana ha az MTVA-t is érdekelné a dolog. Sajnos nincs komoly verseny  (sőt ha jól tudom, egyáltalán nincs verseny..) a magyar klubkosárlabdáért. :(

Előzmény: bendeguz90 (341579)
albamama 24 órája Creative Commons License 341580

A belinkelt cikkben meg sem említik a kosárlabdát, a 16 kiemelt sportágról írnak.

bendeguz90 24 órája Creative Commons License 341579

Ez nem valami jó hír. Az MTVA jobb választás lenne.

i perseguitati_ 25 órája Creative Commons License 341578

A sportklubos megállapodás idén nyáron lejárt. Legjobb tudomásom szerint közel a megállapodás a Digisporttal, így ideig ők lehetnek az Nb1-es közvetítések jogtulajdonosai.

Előzmény: Jay-X (341577)
Jay-X 25 órája Creative Commons License 341577

A hátterétől függetlenül én örülnék neki, persze csak ha rendszeresen lenne benn kosárbajnoki, legalább 1-2 fordulónként, nem csak amikor a SportKlub úri kedve azt kívánja (elnézést).

Előzmény: A Sporttárs (341576)
A Sporttárs 26 órája Creative Commons License 341576

Lehet, hogy fordított irányú lesz az a bejelentkezés, elvégre egy új sportadónak szüksége van műsorra.

Előzmény: csaby1 (341575)
csaby1 28 órája Creative Commons License 341575

Ide a kosárlabdaszövetségnek nem kéne bejelentkeznie?

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/mtva-itt-az-uj-magyar-sportteve-indul-az-m4-sport-2373199

montipájton 28 órája Creative Commons License 341574

Ugyan már, Delio Rossihoz képest egyszerű ministráns az ürge. )))

https://www.youtube.com/watch?v=FIDvXXl5Bh4

Előzmény: ájzéjá (341573)
ájzéjá 30 órája Creative Commons License 341573

Hát igen, egy jó edző nagy pedagógus. :)))

Előzmény: Willie_3 (341571)
ojajbogyesz 30 órája Creative Commons License 341572

Tud honnan lopni..

Előzmény: Jay-X (341555)
Willie_3 1 napja Creative Commons License 341571

Mondjuk azt is el tudom kepzelni, hogy a fiataloknal nagyon kinyilt a csipa es most egy kicsit buntiben vannak... vagy a harmadik lehetoseg (bar nem tudom szerzodesileg hogy allnak), hogy Sztojan egyszeruen ocsitani akarja oket, hogy nehogy kapjanak valami jo ajanlatot, mielott hosszabb idore kecsora tudna kotni oket...

Előzmény: A Sporttárs (341569)
A Sporttárs 1 napja Creative Commons License 341570

Mellesleg azt is mindig leírom: Ivkovics a Kecskemét edzője. Ha úgy látja, hogy a Kecskemét a honosított szerbekkel jobb, mint a magyar utánpótlás színe-javával, akkor neki azokat kell játszatnia. Ez nem az ő, hanem (ha valóban így van), a magyar utánpótlás kritikája.

Hogy valóban így van-e, azt a helyi szurkolók biztos jobban látják nálam.

A Sporttárs 1 napja Creative Commons License 341569

Nem. De eddig minden fordulóban csak fokozódott a helyzet, bár most már ezek szerint mások is szóvá tehették a csodálatos magyar fiataljairól az előző szezonban még áradozó mesternek. Ő meg ezt válaszolta, amit itten Willie beírt. Rakics még bizonyíthat, hiszen Pongóék már megtették. :)))

Na de januártól a tavalyi Kecsó hasít.

Előzmény: Feffo (341564)
Willie_3 1 napja Creative Commons License 341568

a statbol itelve ezen a meccsen gyakorlatilag nem sok tettel biro szituacio volt :)

Egyebkent a Sopron elleni meccs vegjatekat a fullcourt-on kovettem es nekem ugy tunt, hogy vegig legalabb 2 magyar magyar a palyan volt.

Egyebkent itt van megint egy erdekes nyilatkozat a mestertol:

"Örülök, hogy Rakics vezéregyéniség tud lenni a csapatunkban, megvan már a játékunk, Kovács Péter és Kinney több játéklehetőséget kap jelenleg, mint a fiatalok, de ennek az az oka, hogy januárig van idejük bizonyítani, hogy azt tudják nyújtani támadásban és védekezésben, mint ami elvárható tőlük. Januárban aztán húzok egy vonalat és kisebb lesz a rotációnk."

Mindenki ertelmezze ugy, ahogy akarja. Nekem meg nem sikerult :)

Előzmény: A Sporttárs (341562)
Aurora Borealis c 1 napja Creative Commons License 341567

Köszönöm.

Előzmény: vampeare (341557)
Junkyard_Dog 1 napja Creative Commons License 341566

Van benne, ami nem állja meg a helyét?

Előzmény: Feffo (341564)
kecskeméti 1 napja Creative Commons License 341565

sztem lefogja, és igaza van.....

Feffo 1 napja Creative Commons License 341564

Ezt most minden forduló után lefogod írni ?

albamama 1 napja Creative Commons License 341563

Látod, vannak dolgok, amelyekben maximálisan egyetértünk.

A Sporttárs 1 napja Creative Commons License 341562

A tavaly szépreményűnek tűnő Pongó, Pongó, Mészáros trió összesen 22 percet volt fenn, gondolom, többnyire már tét nélküli szituban. De legalább Keller Ivánnak is van már A-csoportos meccse, 2 percnyi.

Mondjuk ki, a magyar fiatalok számára játékostemető lett az idei Kecsó, biztos az alacsony költségvetésbe nehezen férnek bele. A dolog a klubedző szempontjából érthető, hogy ő speciel a magyar válogatott kapitánya is, az egy érdekes körülmény.

Előzmény: szavard (341558)
I am number 23 of Bulls 1 napja Creative Commons License 341561

Na, a Szolnok elfelejtheti a tovabbjutast a csoportbol, szamukra valszeg varosnezes szintjen abszolvalodnak a hatralevo fordulok utazasai.

Kar erte, tobb is volt ebben.

Winters_ 1 napja Creative Commons License 341560

Hihetetlen, hogy tudta ezt az Olaj elbukni.

Nagy kár érte.