Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Balerion Creative Commons License 2 órája 0 0 344824

JJ holnap visszatér! Reméljük teljesen rendbejött, különben nem lenne értelme kockáztatni. Mindenesetre nagyon örülök, üdv a fedélzeten Jarrod!

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/21360_atomeromu_se_falco_trend_optika_kc_szombathely

Előzmény: Balerion (344805)
bio22 Creative Commons License 3 órája 0 0 344823

Az már csak hab a tortán, hogy hasonló alapszituációból történt: 14 mp-cel a vége előtt 2 jó román büntető, utána tőlünk egy időkérés utáni 3 mp-es támadás és hasonlóan magasan a palánkra feldobott Lemon-kosár után +1 ismét ide.

Aztán a kihagyott román dobás után, szinte Richards kezei közül felütött és egy arra "kószáló" játékos által hirtelen visszadobott labda és annyi. Ami hogy még dühítőbb legyen persze volt olyan g..i, hogy egyet felpattant a gyűrűn át a palánkra, visszafelé meg gyűrűérintés után becsúszott... 

Most visszanéztem, még így is k-va bosszantó :D 

48:26-tól az utolsó támadás:

https://www.youtube.com/watch?v=bHJ53y7QyAk

Előzmény: peli_w (344819)
vargalacika Creative Commons License 4 órája 0 0 344822

Biztosan elengedte a labdát időben?

Csak mert láttam Kapitányt a bírok között és így már semmit nem hiszek el! :)))))

Előzmény: ájzéjá (344820)
vaidoo Creative Commons License 8 órája 0 0 344821

Szenzációs csarnokuk van a törököknek, méltó helyen volt a döntő.

Bár az lehet, hogy ez után a befejezés után esett némi kár benne...

Sajnálom, hogy kikaptak, ráadásul így.

Az már csak plusz adalék, hogy 9.2-nél szerintem támadó fault volt.

Előzmény: ájzéjá (344820)
ájzéjá Creative Commons License 19 órája 0 0 344820

peli_w Creative Commons License 19 órája 0 0 344819

Egy labdán múlott, hogy nem mi mentünk tovább a végül bronzérmes románok helyett, az akkor még 2:10-es csapatunkkal.

Ez is, a Szolnok menetelései is bizonyítják, hogy a 3. számú kupában a legjobb 8 igenis célkitűzés kell legyen a magyar csapatoknak, az indulás pedig kötelező.

Előzmény: caseyjones (344818)
caseyjones Creative Commons License 20 órája 0 0 344818

Az ASE korábbi ellenfele, a Trabzonspor ezüstérmes lett az EuroChallenge-ben, míg a Körmend román riválisa bronzérmes. 

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/21348_ec_elbukta_a_dontot_a_paks_csoportellenfele

Elképzelni nem tudtam, hogy egy román csapat hogy lehet az EC-ben bronzérmes. Megnéztem, és a 8 pályára lépő játékos közül csupán 2 volt román, de azok is úgy, hogy kettős állampolgárságúak.  Tulajdonképpen az Eurocup-ban szereplő, szintén román Ploiestiben is alig van pályára lépő román játékos... 

Artúr Doki Creative Commons License 29 órája 0 0 344817

Mielőtt valaki megvádolna,nem írok cikkeket a "bébének"...

Ellenben van,aki olvassa a mi szösszeneteinket....)))

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/21292_nagy_nevet_helyettesit_deonta_vaughn

Előzmény: Artúr Doki (344801)
luipotter Creative Commons License 1 napja 0 0 344816

Valami rettentő szarok voltunk, semmi elképzelés, semmi játék, többen (Körte, Evans, Szabó..)  vakon voltak.

Már többször vezetett a Falco 12-14 ponttal, de a harmadik negyed legvégére feljöttünk 66-64-re, úgy nézett ki ezzel a fos játékkal is meg lehet, ekkor Doyne kapott egy kamu faltért 3 büntetőt, majd a visszatámadásból eladtuk a labdát, 0,7 mp idő volt vissza, Váradi a félpályán túlról dobott egy hármast.

A negyedik negyedet így 72-64-ről kezdtük, amit gyorsan sikerült feltornászni 86-65-re és kész is voltunk, mint a matekházi.

Egyébként én is 95-77-re emlékszem, de nem lényeges.

Előzmény: Artúr Doki (344815)
Artúr Doki Creative Commons License 1 napja 0 0 344815

Tulajdonképpen tök mindegy,..jókora verés īgy is,úgy is paksi szempontból.

Így azért még lesznek nehéz pillanatok...

Előzmény: caseyjones (344812)
Francis_Drake Creative Commons License 1 napja -1 1 344814

Szerintem meg a legtöbbet az segítene, ha az újságíró a helyszínről írná a meccset, és nem otthon popcornt zabálva a Fullcourt elől... Ha ugyanis ott lett volna az illető, nyilván látta volna, hogy dobott-e vagy sem triplát a Krisztanovics :) Egyébként bennem az már sokszor felmerült, hogy a Kezdőötösök ott sem lehetnek a meccseken, de akkor ma kiderült, hogy jól gondoltam :)

Előzmény: vaidoo (344813)
vaidoo Creative Commons License 1 napja 0 0 344813

Sokat segítene a dolgon, ha nem meccs után módosítgatnák a statisztikát, jelen esetben azzal, hogy elvesznek Krstanovictól egy hármast...

Előzmény: caseyjones (344812)
caseyjones Creative Commons License 1 napja 0 0 344812

Na most akkor 95-77 vagy 98-77? A Falco oldalán és a BB1-en is 95-77 áll, meg a statisztikában is. Kezdő5, ASE honlap szerint pedig 98-77... Csak a pontosság kedvéért. :) 

Előzmény: Artúr Doki (344811)
Artúr Doki Creative Commons License 1 napja 0 0 344811

Sima paksi zakó,98-77  Falconak.

Úgy tűnik a vasi orvosi stáb csodát tett...A hullának felkonferált Doyne 15,Perl 20 pontot jegyzett...és még Will is beszállt...

Abrakadabra_ Creative Commons License 2 napja 0 0 344810

Nem egészen értem miért van ettől mindenki ennyire hasra esve.. 

Előzmény: Artúr Doki (344809)
Artúr Doki Creative Commons License 2 napja 0 0 344809
Artúr Doki Creative Commons License 2 napja 0 0 344808

EC-ben final four van,Trabzonspor-Nanterre döntő lesz,miután ma:

Trabzonspor-Targu Jiu Rovinari 83-63

Nanterre-Frankfurt Skyliners 84-79

A terekek szerintem behúzzák odahaza a fanatikusok támogatásával...

http://www.fibaeurope.com/files/%7B6FA25A49-2340-43EA-B5CE-7623309E5FFB%7Dflexible.jpg

Artúr Doki Creative Commons License 2 napja 0 0 344807

Mixelők figyelmébe ajànlanám a holnapi meccseket a rájátszásból,kellemes oddsok vannak.

Falco-Ase 1.70es vendéggel és diszkrétek az SKC-Kaposvár számai is..

Fanatikusoknak van 5.30ért Szeged hazai...)))

PaksPaks Creative Commons License 2 napja 0 0 344806

Ez alapján én is bizakodó vagyok ...:)

https://instagram.com/p/10VFvfgSvs/

Balerion Creative Commons License 2 napja 0 0 344805

Ahogy hallani JJ jövő hét körül visszatérhet, Wise-ról én semmit sem tudok.

Előzmény: Francis_Drake (344802)
Artúr Doki Creative Commons License 2 napja 0 0 344804

Amit írtam az az elmúlt hét új szerződéseinek csokra volt...

Rodney már befejezte,hiszen kiestek a Sioux Falls-al...pedig azt hiszem többet reméltek az alapszakasz történései alapján...nem igazán tud majd elszámolni ezzel a szezonjával: Paks után nem nagyon tudta eldönteni szerintem,hogy mi legyen.Nem tudom milyen lehetőségei voltak...egy zsírosabb európai szerződés nem jött össze,talán túl sok reményt fűzött az enbíés lehetőséghez(bár elég messze volt tőle,de Holidaynek öszejött)...aztán se ez,se az,sőt elég sokáig semmi...végül maradt a D-League,ott is inkább egy erős közepes vagy még az sem.

Kérdés,hogy hogyan tovább MC?

Előzmény: caseyjones (344803)
caseyjones Creative Commons License 3 napja 0 0 344803

Egy kicsit kiegészíteném az írásodat. :))

Rodney McGruder pedig a D-Ligában játszik, a Sioux Falls Skyforce csapatánál. Azelőtt egy szintén D-Ligás csapat mezét viselte, méghozzá a Maine Red Claws-ét.

Legutóbbi meccsükön 101-97-re kaptak ki, McGruder 9 pontot dobott (3/4 dupla, 1/2 tripla), 3 lepattanót szedett, és volt egy faultja. Ezt kerek 20 perc alatt csinálta. 

Dalibor Djapa a román Pitesti csapatában játszik jelenleg, mióta elhagyta Fehérvárt. Az ottani bajnokság negyeddöntőjében kikaptak a Rovinaritól (Körmend EC-ellenfele, akik most a Final Fourban vannak!) a 3 győzelemig tartó párharcban. Az utolsó meccsen (amin a Pitesti 85-86-ra kikapott), Djapa 8 percet kapott, ami alatt 3 pontot dobott (0/2 dupla, 1/1 tripla), emellett volt 2 faultja és 1 labdaszerzése, valamint 1 gólpassza. 

Egyébként Radenko Pilcevic is Romániában játszik, a BC Timisoara csapatánál. Ők is kiestek a rájátszás első körében, miután 72-80-ra kikaptak a Ploiestitől az utolsó mérkőzésen. Itt Pilcevic 25 percet játszott, 6 pontot dobott (1/2 dupla, 1/5 tripla, 1/2 büntető), volt 2 lepattanója, 5 gólpassza, és 1 labdaszerzése. 

Több nagyon nem jutott eszembe a felsoroltakon kívül. :)

Előzmény: Artúr Doki (344801)
Francis_Drake Creative Commons License 3 napja 0 0 344802

persze. meg még azon kívül legalább 3 csapat hívja.

engem most sokkal inkább foglalkoztat az a kérdés, hogy tényleg igaz-e a két paksi amcsi napokon belül várható visszatérése?

Előzmény: vaidoo (344800)
Artúr Doki Creative Commons License 3 napja 0 0 344801

Kelendőek a magyar élvonalban a közelmúltban megfordult légiósok:

-Willie Warren kínai futam után a Sagesse Beirut csapatánál folytatja.

-Ryan Richards az Azad Teheran mezében pattogtat majd,

-A belga Basic Fitt Brussels alkalmazottja lett Nathan Healy,

-Deonta Vaughn a lengyel Anwil szerelését a Paris Levallois mezére cserélte.

-Dorenzo Hudson Jénából Dél-Amerikába ruccant,a mexicoi Guyamas csapatához,

-Melvin Cleveland fehérvári kalandja után,Mexicoban fogyasztja immáron második csapatát(Fuerza Nogales)

-Szintén Mexicoban tolja Durrell Summers is,a D-League után a Hermosillo-nál...

vaidoo Creative Commons License 3 napja 0 0 344800

Már korábban leírta valaki, hogy megy Kecsóra, nem kell titokzatoskodni.

Előzmény: Francis_Drake (344798)
Junkyard_Dog Creative Commons License 4 napja 0 0 344799

Még a másodfok hátra van, addig egyelőre nem kell elkezdenie semmit.

Előzmény: töbi (344796)
Francis_Drake Creative Commons License 4 napja 0 0 344798

Nem, Berényben sem marad. :)

Előzmény: Chuck Norris 2.0 (344792)
töbi Creative Commons License 4 napja 0 0 344797

Jól emlékeztem, sajnos.

Előzmény: saabee (344795)
töbi Creative Commons License 4 napja 0 0 344796

Leülendő börtönbüntetést kapott, ha jól emlékszem. Valamikor el kell kezdeni.

Előzmény: Artúr Doki (344794)
saabee Creative Commons License 4 napja 0 0 344795

Gondolom ennek erősen köze lehet hozzá:

http://www.sonline.hu/cikk/582652/hle

Előzmény: Artúr Doki (344794)