Keresés

Részletes keresés

Információink szerint Creative Commons License 2 órája 0 0 361787

Ja, ne érts félre, én is pont úgy gondolom, ahogy te...

Előzmény: realfan (361785)
montipájton Creative Commons License 2 órája 0 0 361786

Ez több, mint nevetséges. De azért szomorú.

Előzmény: realfan (361785)
realfan Creative Commons License 3 órája 0 0 361785

Pont az (x) miatt írtam a szmájlikat. De ha csak szerintem nevetséges, hogy egy Eb-n résztvevő válogattunk szövetségi kapitányával csak ilyen módon készül interjú az ország egyetlen sportnapilapjának oldalán, akkor oké. :) 

Előzmény: Információink szerint (361784)
Információink szerint Creative Commons License 4 órája 0 0 361784

Ott az (x) a végén, szóval a szmájlit el is hagyhatod...

Előzmény: realfan (361777)
banderium Creative Commons License 7 órája -2 2 361783

Európa negyedik számú kupájából;) de onnan nagyon! Csak sok volt a fehér a csapatban a végső, mindent megrengető győzelemhez.

Előzmény: I am number 23 of Bulls (361775)
Blenkszlensz Creative Commons License 19 órája 0 0 361782

A sportban az a szép, hogy a sikerért megharcolni, azt kiérdemelni kell, nem lehet csak megérdemelné.

azt, hogy valaki megérdemelné, többnyire a vesztesre írják. 

A Körmend és az Alba is harcban van még.

Hogy milyen esélyekkel, majd meglátjuk

Előzmény: Demetrius#8 (361772)
KámánMVP Creative Commons License 19 órája 0 0 361781

Ezt most nagyon erős túlzásnak érzem. 31 forduló után egyetlen meccs a Körmend előnye a Falco-ZTE duó előtt és kettő a Szolnokkal szemben. Mindez úgy, hogy februárban húztatok egy hatalmasat Kromah-val.

Előzmény: peli_w (361771)
saabee Creative Commons License 20 órája 0 0 361780
Francis_Drake Creative Commons License 20 órája -1 0 361779

Lófaszt lógott ki. Max az Alba.

Francis_Drake Creative Commons License 20 órája 0 0 361778

Kettő? Szerintem csak egy!

realfan Creative Commons License 21 órája 0 0 361777

Ezért a cikkért a szövetség vagy Ivkovics fizetett? :))
http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/hosszu-lesz-a-nyar-es-fajni-fog-2564079

PisztolyP Creative Commons License 21 órája -3 2 361776

kinőtték a bajnokságot, na :)))

I am number 23 of Bulls Creative Commons License 22 órája 0 2 361775

Te nagyon elfogult vagy. Majd azt meseld mar el, hogy a Kormend ugyan honnan logott ki felfele!?? Kerlek ! Egesz evben 2 gyoztes meccsel tobbje van mint a ZTE,Falco,Szolnok trionak. Ezzel logtak ki ? Ekkora baromsagot ritkan olvasni, meg kormenditol is :)))

I am number 23 of Bulls Creative Commons License 22 órája 0 4 361774

Megmondom en nektek mi lesz.

Az Alba elfogy a serulesek miatt. Az MTE-bol disszidal minden legios, a maradek meg leserul. A Zete legiosait lecsukjak. Az Olaj elbassza maganak a sanszokat, nem kell oket felteni. A Falco meg alapbol egy luzer csapat, eselye sincs semmire :))

Bajnok lesz a Kecso a 8. helyrol, mindenki boldog lesz :) Mar ha az o jatekosaikat meg nem tiltjak el evekre :)

PisztolyP Creative Commons License 22 órája -3 2 361773

Vicces ezeket olvasni... a lónak a derby napján kell futnia, ahogy ezt az ősi dakota mondás mondja :)))

Demetrius#8 Creative Commons License 22 órája 0 1 361772

Bizony, mindkét társaság megérdemelné, hogy az aranyért játsszon.

Érdekes, mert minden évben elvitatkozgatunk azon, mennyire kiegyensúlyozott a bajnokság, aztán valahogy úgy szokott alakulni, hogy a play-off párharcok többsége 3-0 ill. 3-1 lesz. Idén én tényleg hittem benne, hogy nagyon szoros a mezőny, bárki bárhol győzhet, de ezek a nyavalyás sérülések gyökeresen megváltoztathatják az erőviszonyokat.

Ha a Falco tud nyerni Fehérváron - szerintem esélyesként -, akkor komoly esélyekkel indul az 1-2. helyért és - figyelembe véve a hazai pályájukat - a bajnoki címért is. Egy olyan csapat, amely az alapszakaszban szinte csak Budapestről tudott idegenbelit hozni...

peli_w Creative Commons License 23 órája -2 3 361771

Nagyon szomorú leszek, ha a végig legjobban teljesítő, 1-2. pozíciót magabiztosan elfoglaló, európai színtéren is remekül teljesítő, jól összerakott Alba-Körmend páros helyett a Szolnok vagy a Falco lesz a bajnok, a két csapatot sújtó sérüléshullám miatt..

ha pl. a Körmend most kikap a Szolnok ellen, a 4. hely is bent van a középszakasz után.

Továbbra is Alba-Körmend döntőt szeretnék, egészségesen ez a két csapat felfelé kilóg(ott).

ementálib Creative Commons License 23 órája 0 0 361770

Egy jókis "ki múlja alul a másikat" playoff nyami;)

meneghin Creative Commons License 24 órája 0 1 361769

Amennyiben Shepard is kiesik az bizony már tényleg a szezon végét jelentené  az Albának.Kívánom, hogy ne legyen így.

Előzmény: montipájton (361768)
montipájton Creative Commons License 25 órája 0 2 361768

Lassan kezd a helyzet a híres angol abszurd szkeccsre hasonlítani (kinek volt szarabb a gyerekkora), megint licitáltunk egyet, Shepard részleges bokaszalag szakadás, Burgess, Edwards, Tóth után lehet, hogy ő is out, Markovics a kezdőben, a félelmetes Keller Iván, Farr cseresorral megyünk neki a Falcónak. Most már azt mondom, komoly bravúr lesz, ha maradunk az első helyen a rájátszásra. 

(Ráadásul itt nem csak mennyiségről beszélünk, Edwards a legjobb pontszerző, Shepard az egyik legjobb lepattanózó, abszolút alapember védekezésben. Tényleg már csak az kell, hogy Lóri vagy Keller Ákos megsérüljön, aztán mehetnénk a Kecsóval az ötödik helyért kb.)

Aldur Creative Commons License 26 órája -1 1 361767

Ámerikába csak egy rossz mozdulatra a rendőrök már lőnek, itthon egy kis mutyi és jo minden....

meneghin Creative Commons License 29 órája 0 0 361766

Erről van szó.

Mi körmendiek nem hivatkozhatunk arra, hogy kevesen vagyunk(5 felnőtt, 4 ifista), eközben a saját fórumotokban Sporttárs nem "picsogás" -ként ecseteli a Alba és a Falcó kispad közti különbséget.

Szerintem én nem minősítettem a BB1-et, nem írtam sem foglalkozás, nevet.

Előzmény: Feffo (361765)
Feffo Creative Commons License 30 órája 0 1 361765

Egy kicsit mediátorkodnék. Elbeszéltek egymás mellett,  a körmendiek nem a BB1 miatt támadtak benneteket, hanem ezért a beírásért :

"montipájton  2017-04-20 19:43:31 361711

Olyan mérkőzés még nem volt az elmúlt 33 és fél évben, ahol a bírók  a Körmendnek fújtak, ezt elég sokszor megtanulhattad volna. Különben is, nincs miről beszélni, akármi történik, hiszen tartalékosan álltak fel."

Előzmény: A Sporttárs (361744)
A Sporttárs Creative Commons License 1 napja -1 0 361764

Én válaszoltam, de nem érted. Senki nem provokált most. De ha mégis, akkor inkább már mi lettünk provokálva, fasz bb1 miket írogat, na ki az illetékes...? Ugye. Úgyhogy teljesen nem értem, most épp mitől jöttél elő ezzel.
Nem kell provokálni. Egyetértek. Azokat sem, akik itt fórumozók, mégis lépten-nyomon a nevüket meg a foglalkozásukat emlegetik, és cserébe még nem dobattak ki senkit a fórumról, pedig lenne miért.

Előzmény: meneghin (361761)
montipájton Creative Commons License 1 napja 0 3 361763

Benne vagyok, bár fogalmam sincs, mikor járok legközelebb Körmenden. De voltam már ott jó hangulatú bulikon, a régi fórumosok tudnának mesélni. (És egyszer Belfera segített éjnek idején trailert szerezni a kocsimnak, amivel az osztrák határon álltam, úgyhogy remélem, senki nem gondolja, hogy bármi bajom van emberileg a körmendiekkel. ))) )

Előzmény: meneghin (361761)
happyman_ Creative Commons License 1 napja 0 0 361762

Tudom én, azért is írtam, hogy ál-naiv a kérdés.

De azért érdemes elgondolkozni a kettős mércén.

Hangsúlyozom, semmi bajom a feketékkel, meg a sárgákkal és bárkivel, nem ez vezérel.

Csak a dolgok (kettős)megítélése gondolkodtat el.

Előzmény: Willie_3 (361757)
meneghin Creative Commons License 2 napja -1 8 361761

Nézd.Egyáltalán miért kell a másikat provokálni?Nem kell egyetérteni mindenben, normális, hogy bizonyos dolgokat másképp élünk meg másképp látunk.De ezeket meg lehet vitatni normálisan.

Úgy nehéz, hogy Nektek eleve sztereotípiátok van bizonyos csapatokkal, szurkolókkal kapcsolatban, pedig a fehérvári szurkolók semmivel nem különbek másoknál.Adott esetben ugyanúgy bíróztok, reklamáltok, összeesküvés elméletek gyártatok.

Lehet, hogy öregszem vagy kezdek szenilis lenni, de amennyiben legközelebb Körmenden jártok szívesen beszélgetnék veletek egy sör mellett, hátha személyesen egy kicsit más lenne a köztünk a kapcsolat.Természetesen az első kört én állom.

Előzmény: A Sporttárs (361744)
Feffo Creative Commons License 2 napja 0 2 361760

meglepődnék, ha lezárták volna. Az tuti, hogy 5 nap alatt nem szüntetnek meg egy nyomozást. Gyorsított eljáráshoz meg kellene egy együttműködő, beismerő vallomás. Ez Norfleetnél max a rendőr mellbe lökésére terjedhet ki. Az biztos, hogy ha ez a lokal.hu megkérdezné a 3 légióst, egy egészen más történet kerekedne ki. Ilyenkor a felekben mindig más marad meg az afférból :D És az igazság a 2 fél által elmondottak között lehet valahol félúton.

Előzmény: mögb (361759)
mögb Creative Commons License 2 napja 0 0 361759

attól h esetleg lezárták a nyomozást, az ügy nem zárult le. Legfeljebb más szakaszba lépett az ügy....

Előzmény: R Bell (361755)
elephantbaby Creative Commons License 2 napja -1 0 361758

Ha ez igaz,akkor nincs miről beszélni. Gyorsított eljárás,ítéletkiszabás,szerződésbontás,reptér.

Előzmény: Francis_Drake (361748)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!