Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vampeare Creative Commons License 15 órája 0 0 343912

így egyre jobban érik a MAFC-ZTE osztályozó

Előzmény: caseyjones (343911)
caseyjones Creative Commons License 16 órája 0 0 343911
Ez a két nap nem kicsit volt meglepő! :) Az NYKK megverte a Falcót nem is kevéssel, a Kaposvár több mint 20 ponttal verte az SKC-t, a lényegesen gyengébb Jászberény pedig legyőzte az ASE-t! De az sem volt semmi, hogy a másik két mai mérkőzésen (Alba-Kecskemét, ZTE-Szeged) egy, a végén bedobott kosár döntött.
Egyébként egyáltalán nem vagyok "Falco-ellenes", de fel nem tudom fogni, hogy lehetnek ott a tabellán, ahol. A MAFC majdnem megverte őket, az NYKK 21-gyel győzött ellenük, a Pakstól, Soprontól, Kecskeméttől is kikaptak idegenben, talán mindegyiken 20 pont fölött. Szóval, nem tudom, hogy csinálják. :)
mögb Creative Commons License 17 órája 0 0 343910

Mivel nagyon fasza a stat megint Fehérvárról, mondja meg nekem valaki, ha tudja, hogy Simonnak hány eladott labdája volt? Köszönöm

caseyjones Creative Commons License 18 órája 0 0 343909

Igen, elnéztem, most már működik. :) Viszont a fehérvári meccset még mindig nem képes megnyitni. Azt hiszem, a múltkor se akarta, amikor az Alba az ASE ellen játszott. 

Előzmény: Francis_Drake (343907)
Molten75 Creative Commons License 18 órája 0 0 343908

Alba:KTE 42:35 a felidoben

Előzmény: szavard (343906)
Francis_Drake Creative Commons License 18 órája 0 0 343907

A Zete-Szeged 19 órától lesz! :)

Előzmény: caseyjones (343905)
szavard Creative Commons License 19 órája 0 0 343906

Nekem se megy.

Fehérvár tv-n pedig hang nincs, ergo nem tudom mennyi az állás..

Egyébként öléggé langyos

Előzmény: caseyjones (343905)
caseyjones Creative Commons License 19 órája 0 0 343905

Csak nekem nem működik a fullcourt a ZTE-Szeged valamint Fehérvár-Kecskemét mérkőzésről? Többször is megnyitottam őket, és semmi. :( A többit (Kaposvár-Sopron, Jászberény-ASE) megnyitja.

luipotter Creative Commons License 20 órája 0 0 343904

kösz, ezt majd az ismétlésben megnézem!   :o)

Előzmény: A Sporttárs (343903)
A Sporttárs Creative Commons License 1 napja 0 0 343903

Luipotternek most időben szólok, hogy lesz élőképes online közvetítés Fehérvárról holnap. :))

fehervar.hu/elo címen megy majd.

Artúr Doki Creative Commons License 1 napja 0 0 343902

Szépen beleszaladt a Falco a bicskába Nyíregyen...

Egy kellemes huszas,és Hujdurovic nem is játszott a hazaiaknál...

Winters_ Creative Commons License 1 napja 0 0 343901

Te sem nézted a közvetítést.

Ami ide van írva, az nem ugyanaz, mint ami ott hangzott el.

(A lábmunka kifejezést sem én használtam eredetileg, hanem ő.)

Előzmény: káBell (343898)
caseyjones Creative Commons License 1 napja 0 0 343900

Nagyon nem szeretem, amikor Zelenyánszy Balázs közvetít kosármeccseket. Butaságokat beszél, az orgánumától pedig a falra mászok. A múltkor például egy amerikai játékos kosarat dobott az egyik mérkőzésen, és szerb játékos nevét mondta az amerikai neve helyett... 

Sokkal jobban bírom Szaniszló Csabát, aki a Sport TV-n közvetíti az NBA-meccseket. 

Előzmény: redmiller (343899)
redmiller Creative Commons License 1 napja 0 1 343899

Kupadöntő nála az eSKáCé zúgott az elején, nem a Kecskemét... 

Pakson meg állítólag azt mondta, nincsenek Kecskemétiek... Pedig még a Capris drapi mellett a Kecskemét zászló is kint volt a vendégszektorban! Ja és közben állítólag engem mutattak... Akkor eset le neki, hogy mégis ott vagyunk, mikor büntetőnél doboltam...

Kecskemét szurkolók azon kevés szurkolók egyike, amelyik MINDEN idegenbeli meccsen megjelenik! Függetlenül attól, hogy milyen napon játszik a csapat! A 21 eddig lejátszott meccsünkön azért a dobunk rendesen szólt!

Zelenyánszky minden szempontból egy BAROM!

Előzmény: Junkyard_Dog (343892)
káBell Creative Commons License 2 napja 0 0 343898

Nem érzem annyira nagyképűnek és sportszerűtlennek, hogy ezen kéne lovagolni.

Déri Csaba, a Körmend edzője: Végig mi irányítottuk a mérkőzést, sikerült tíz ponttal nyernünk, de ez akár több is lehetett volna. Két dolgon múlott. Túl sok ki nem kényszerített eladott labdánk volt, valamint a talaj nem tette lehetővé a csapatok számára az igazi kemény védekezést, csúszkált a játékosok lába. Annak viszont nagyon örülök, hogy hamarosan fel fogják újítani ezt is a csarnokban. Gratulálok a MAFC-nak, mert nagyon szimpatikus csapatuk van. Mindenképpen elismerendő, hogy három légióssal ilyen teljesítményre képesek.

Előzmény: A Sporttárs (343897)
A Sporttárs Creative Commons License 2 napja 0 0 343897

Déri Gumi? Amikor kikaptak Kaposváron, lenyilatkozta, hogy a Körmend a jobb csapat. Az egy dolog, hogy nem ibolya volt a jele az oviba, a szerénységet szótárban keresi, de még sportszerűtlen is ezekkel a nyilatkozatokkal.

Előzmény: Winters_ (343893)
vargalacika Creative Commons License 2 napja 0 1 343896

Teljesen egyetértek veled,nagyon gáz amit művel.Olyan érzésem van,hogy Boros meg Németh arra "vesztegeti" a szakértelmét,hogy finomkodva kijavítsa ezt a félcédulást...Pedig szerintem mind2en élvezetesen és szakmailag is helyénvalóan közvetítenek.

A meccsről meg annyit,hogy olvasom a körmendiek nem túl elégedettek az eredménnyel és a játékkal.Jó,hogy nem látták mi hogyan nyomtuk itt Pesten.

Előzmény: Junkyard_Dog (343892)
káBell Creative Commons License 2 napja 0 0 343895

Mondjuk, ha a szünetben nem megy fel a parkettre a teljes szurkolótábor, lehet, nem csúszott volna annyira.

A MAFC-nak van amúgy a legnagyobb aktív tábora, amelyik az eredménytől függetlenül végig nyomja. Ma cirka 150-en voltak.

meneghin Creative Commons License 2 napja 0 0 343894

Csak azt nem mondtad,  azzal kezdte a mondandóját, hogy gratulált a Mafc-nak.

Winters_ Creative Commons License 2 napja 0 0 343893

Déri megint kitett magáért.

Miután elmondta, hogy tulajdonképpen csak rajtuk, illetve a sok eladott labdájukon múlott, hogy nem lett 25 pont körüli a különbség (mindezt akkora mellénnyel, mintha félidőben még nem totál kiegyenlített lett volna a meccs), fogta és tövig alázta a MAFC pályáját, mivel szerinte az annyira csúszik, hogy nem tudnak a játékosok rendes lábmunkát végezni rajta.

Amúgy jó kis meccs volt.

Jó kis hangulatot csinált a MAFC szurkolótábora ezen a meccsen is.

Junkyard_Dog Creative Commons License 2 napja 0 0 343892

Mindig is botrányos volt Zelenyánszky közvetítése, de az hogy a mellette ülő szakértő az esetek kis részében tud befejezni akár egy mondatot is, mert folyamatosan belepofázik az hihetetlen. Orrhangon csak túlordítani képes... Mindig is ezt csinálta, már a kupán is idegesítő volt.

szavard Creative Commons License 2 napja 0 0 343891

http://index.hu/belfold/2015/02/26/szolnok_fc_stadler_nyerges_zsolt_szponzoracio_orban_simicska/

Érdekes lesz. Mióta kirobbant a kulturális csevely szobatársak között, az ütésváltások közepette mi lesz Nyerges ügyvéd útépítő támogatási rendszerével.

Aurora Borealis c Creative Commons License 3 napja 0 0 343890

Legtöbbször valóban 6 kiemelt van, de nem mindig 3-3 arányban.

Előzmény: vampeare (343888)
Winters_ Creative Commons License 3 napja 0 0 343889

Örülök a JKSE szponzori hírének. Szurkolok nekik, hogy bent tudjanak maradni, szimpatikus csapat.

vampeare Creative Commons License 3 napja 0 2 343888

pontosan ennyi a helyzet, a BB1-en a kiemelések minden egyes meccsen kivétel nélkül úgy történnek, hogy a 3 legmagasabb VAL lesz kiemelve. egy 120-50-re nyert meccsen is 3 innen 3 onnan, tökmindegy, mekkora VAl-lal.

hogy a két 13 VAL-os közül miért a több percet játszó és amúgy kevesebb pontot dobót emelte ki a program, az kérdés, de 2 ponttal is simán lehet valaki kiemelt

Előzmény: nForce (343885)
Artúr Doki Creative Commons License 3 napja 0 0 343887

Mondjuk a story ismerős,mert anno párszor Ase mezben Czigler Lackót is emelték ki 2 dobott ponttal a tarsolyban...nyilván a védekezés mutatói domborodtak ki,ellensúlyozván a támadásbéli  hiányosságokat.

Ez kézilabdában még oké is,de szerintem kosárlabdában(még ha alap is a védekezés) kevés.

És még egy adalék Majsztorovicshoz(és esküszöm,téma lezárva!),megnéztem az átlagait.

23 perc körül,11.3 pont-6.9 pattanó-1.2 gp-0.8 blokk.

Tegnap többet volt pályán,jóval kevesebb pont,kevesebb pattanó,viszont több assziszt és blokk.

De persze ettől még játszhatott jól.

Ennyi.

K.K. Creative Commons License 3 napja 0 0 343886

(én a netcasting-ból néztem, ott 9 volt, biztosan nem fogunk ezen összeveszni :-)

Előzmény: nForce (343885)
nForce Creative Commons License 3 napja 0 0 343885

13 VAL, ez a 3. legmagasabb a csapatban. Ez sem extra, azt aláírom, de ahogy mondtam, nem is 2 blokkja volt, az holt biztos.

http://kosarsport.hu/game/hun/x1415/hun_138

A többi szubjektív.

Előzmény: K.K. (343883)
K.K. Creative Commons License 3 napja 0 1 343884

25 perc alatt leszedett 4 lepattanót, center ellenfele Poscic 28 perc alatt 14 pont, 19(!) lepattanó

(statisztikát nézve ez nem embertelen védekezés)

K.K. Creative Commons License 3 napja 0 1 343883

25 perc alatt 9 Val a leírt mutatókkal. Ez csapatában az 5. legmagasabb érték. (kizárólag a statisztikát nézve, azért ez egy légióstól nem egy egetrengető érték)

Előzmény: nForce (343882)