Keresés

Részletes keresés

Szulita28 Creative Commons License 2 órája 0 0 346456

Ez a hiányzó ötös Milo-Bogdanovics cserével gyak. a kezdő ötösük. Jobb napjukon talán meg a spanyolokat is ütik. 

Mennyire más szint ez nálunk :-(

Előzmény: i perseguitati_ (346446)
luipotter Creative Commons License 12 órája 0 0 346455

köszi!

más lett volna a játék képe, ha ezek négyen nálunk játszanak!   :o))

Előzmény: i perseguitati_ (346454)
i perseguitati_ Creative Commons License 12 órája 0 1 346454

Igazad van, a 25-ös mezben ma Nikola Milutinov játszott, 20 éves, idén draftolta a Spurs, és szeptemebrtl megy az Olympiakoszba megy (eddig Partizán játékos volt), a 13-mas, ahogy írtam, Miroslav Raduljica.

A 14-es képen Nemanja Dangubics van, őt tavaly draftolta a Philadelphia 76ers, 22 éves, és még a Zvezdában van.

A 15-ös meg az előbb szintén említett Vladimir Stimac.

Előzmény: luipotter (346453)
luipotter Creative Commons License 12 órája 0 0 346453

az ájzéá által belinkelt cikk képein a 2. képen van a 25-ös srác, a 11. képen a 13-as. Ha tudod megmondhatnád kik vannak a 14, és 15. képeken?

Előzmény: i perseguitati_ (346452)
i perseguitati_ Creative Commons License 12 órája 0 0 346452

Szuper, akkor csak sikerült bejutni :)

A szakállas szerb center az valószínűleg Raduljica (ex Minnesota Timberwolfes és Milwaukee Bucks, ősztől a Panathinaikoszban nyomja), nagyon jó ötös, a legjobbak között van, vagy lenne Európában, de szerintem nem 100-as... :))

A 25-ös meg nem 15-ös volt? Előbbi mezszám Dejan Kravicsé, de ő ma szerintem nem játszott, utóbbi 15-ös Stimac viszont igen, és a számai alapján nem is rosszul.  Ő pár hete szakított a Bayern Münchennel, most klubot keres. Állítólag a Lavrinovic mellé-mögé centert kereső Reggianánál komoly jelölt.

Azért lehet hogy láttad az leendő Európa-bajnokot. Ez sem rossz :)

Előzmény: luipotter (346448)
luipotter Creative Commons License 12 órája 0 0 346451

nem is azt vártam, hanem azt a Perlt, akit az olaszok leigazoltak!  :o))

nekem kicsit gyámoltalannak tűnt, nem merte elvállalni az üres hármast, bevitte a palánk alá kilátástalan helyzetbe...

Nem akarom persze ekézni, mert Voján kívül a többi kisember sem volt komoly tényező. Rujáknak volt még talán pár jó passza és szép kosara a második félidőben.

Jonesyt (Eilingsfeld) felejtettem ki az előbb, Ő is egész jó volt!

Előzmény: montipájton (346450)
montipájton Creative Commons License 12 órája -1 0 346450

Jó, hát Perltől senki se várja, hogy a szerbek ellen is az U20-as B-divíziós statokat hozza. )))

Előzmény: luipotter (346448)
montipájton Creative Commons License 12 órája 0 1 346449
Előzmény: caseyjones (346447)
luipotter Creative Commons License 12 órája 0 0 346448

Jó kis meccs volt, de ez nem a mi szintünk.

Simán be lehetett menni, belépő sem volt, kb. 200-an lehettek, köztük sok szerb, néhányan zászlóval, sokan CRBIJA pólóban, a második félidőben néha kiabáltak is.

Az első negyedben még partiban voltunk, 9-6-ig vezettünk, aztán 9-16 és onnantól kevés esélyünk maradt. Szépen bedaráltak minket, gyorsabbak, erősebbek, centerben simán lenyomtak. Kellernek az I., Tóth Ádinak a második negyedben lett meg a 3. faultja, a harmadikban mindkettő megkapta a 4.-ket, Tóth ki is szállt a végére. Perl most halványabb volt és nagyon aprónak tűnt a szerbek között.

Rengeteg gyorsindításuk volt, meg kipasszoltak sima ziccerbe. Nekünk érdekes módon leginkább a felállt védelem jutott, sok kilátástalan dobással a végére. Lepattanónk nemigen jutott.

Nálunk Vojvoda, Ruják és Tóth Geri tetszett, a szerbeket nem ismertem, a két centerük volt nagyon jó. 13-sal játszott egy szakállas, és a 25-ös.

Statot nem láttam, hogy írtak volna, legalábbis kinyomtatva senkinél sem láttam, de sokan jegyzeteltek laptoppal, amolyan újságíró félék. Egy csaj a fenti közvetítő állásban folyamatosan írta, de cirill betűvel, nem bírtam kilesni, hogy hova!?

Holnap délben azért nem megyek át!  :o))

caseyjones Creative Commons License 12 órája 0 0 346447

Arról lehet tudni valamit, hogy melyik játékos hány pontot dobott? 

i perseguitati_ Creative Commons License 13 órája 0 1 346446

Itt írtak, negyedről-negyedre eredményt: http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=08&dd=02&nav_id=1022738

Marjanovics, Tedosics, Bjelica, Miloszaljevics és Erceg  nem játszott a szerbeknél.

Érdekes hogy a szerbek ugyanúgy kutakodtak a legkülönbözőbb oldalakon stream, vagy online után. Pedig a meccsen készült fotók és videók alapján talán még nézők is bemehettek (kb 200-an lehettek).

Lui jelezd ha voltál! :)

Előzmény: montipájton (346443)
montipájton Creative Commons License 13 órája 0 0 346445

Kösz.

Előzmény: ájzéjá (346444)
ájzéjá Creative Commons License 13 órája 0 0 346444
montipájton Creative Commons License 14 órája 0 0 346443

Hol követed, ha szabad kérdezni?

Előzmény: i perseguitati_ (346442)
i perseguitati_ Creative Commons License 14 órája 0 1 346442

A félidő 42-30 a hazaiaknak

Előzmény: i perseguitati_ (346441)
i perseguitati_ Creative Commons License 14 órája 0 0 346441

Már majdnem tudok szerbül, de nem találtam :(

Amit sikerült kihalásznom, hogy egy negyed után 18-16 a szerbeknek.

Előzmény: ájzéjá (346440)
ájzéjá Creative Commons License 15 órája 0 0 346440

Staton lehet követni a meccset vhol?

Francis_Drake Creative Commons License 16 órája -1 1 346439

szerintem már tök régóta hivatalos, hogy hánykor lesznek a meccsek: http://kosarsport.hu/hirek/mkosz/46585/penteken_indul_a_feln__tt_ferfi_valogatott_szloveniaba

Előzmény: i perseguitati_ (346437)
i perseguitati_ Creative Commons License 20 órája 0 0 346438
i perseguitati_ Creative Commons License 22 órája 0 2 346437

Nem hivatalos, de többé kevésbé megbízható információk szerint ma 19.30-tól kezdődik a Szerbia-Magyarország férfi kosármeccs!

i perseguitati_ Creative Commons License 22 órája 0 0 346436

Persze, biztosan. Stat is lesz róla, de valószínűleg csak utólag.

Előzmény: Aurora Borealis c (346435)
Aurora Borealis c Creative Commons License 23 órája 0 0 346435

Véleményed szerint a végeredmény publikus lesz majd?

Előzmény: i perseguitati_ (346434)
i perseguitati_ Creative Commons License 23 órája 0 0 346434

Azért ne tegyünk úgy, mintha itt mi diktáltunk volna. A szerbek EB-t akarnak nyerni bő egy hónap múlva, erre készülnek, ezért vonultak el a világ elől az Alpokba egy kis szlovéniai üdülőfaluba, a szerbek szinte egytől egyig világsztárok ebben a sportágban, NBA menők, Euroliga klasszisok sora van a keretükben, ha ők bármilyen nyilvános meccset játszanak, az komoly felhajtással jár. Nem véletlen hogy a szerb televízió sem közvetíti a találkozót.

Nekik az első igazi bemutatkozásuk, majd augusztus 12.-én a belgrádi Kombank Arénában (valószínűleg úgy 20 ezer néző előtt...) lesz a franciák elleni felkészülési meccsen.

Most edzenek, figurákat gyakorolnak, (újra) szokják egymást, ehhez kellett nekik ebben a fázisban egy hozzánk hasonló kategóriájú edzőpartner, egy olyan akik nincs ott az EB-n, és elvállalja ezt a többé kevésbé kiszolgáló szerepet.

Kicsit felemás szituáció ez, mert a mi helyzetünkben nyilvánvalóan komoly dolog ilyen szintű csapattal akárcsak együtt edzeni is, de azt tudomásul kell venni, most csak edzőpartnerek vagyunk, és azt sem tudom ez mennyire számít majd hivatalos meccsnek.

Előzmény: caseyjones (346433)
caseyjones Creative Commons License 23 órája 0 0 346433

Elég szomorú, hogy nem láthatjuk a meccset a TV-ben. :( Úgy tudom, az M4 Sport adta volna, viszont most megnéztem a Port.hu-n, és nincs kosárlabda műsorra tűzve a mai napon. 

Egyébként én azt sajnálom, hogy mindkét Szerbia elleni találkozót idegenben játsszuk... A tavalyi selejtező után szerintem a portugálokra nem sokan lesznek kíváncsiak se Szolnokon, se Kecskeméten, ráadásul még csak nem is tétmérkőzéseket játsszunk ellenük. Én ennek ellenére elmegyek mindkettőre, válogatott mérkőzés nélkül nem telhet el egy nyaram se, bárki legyen is az ellenfél! :)

Hajrá Magyarország!

Előzmény: i perseguitati_ (346427)
luipotter Creative Commons License 1 napja 0 0 346432

mondjuk itt még nem síeltem, de ezt a programot mindenkinek tudom ajánlani:

kerékpártúra a milleneumi vasút nyomvonalán

egy darabját már megjártam (az Kranjska Gorából indult), most kedden kezdenek Tarvisióból és a tengerig tekernek

Előzmény: luipotter (346431)
luipotter Creative Commons License 1 napja 0 0 346431

most már csak a kezdési időpontot lenne jó tudni... :o))

köszi az infókat, az eddig is tervben volt, hogy átmegyek!

Előzmény: i perseguitati_ (346430)
i perseguitati_ Creative Commons License 1 napja 0 0 346430

Viccen kívül, kirándulásnak sem rossz :)  a szokásos mesebeli tiroli-alpesi környezet ("majdnemausztria") - de ha mostanában arra élsz, ezt tudod - cseppnyi városka, a főtéren van a csarnok, községháza, kávézók, éttermek, panziók, parkok :)

Előzmény: i perseguitati_ (346429)
i perseguitati_ Creative Commons License 1 napja 0 0 346429

Attól tartok hogy zárt-kapus edzőmeccs lesz, de abban is majdnem biztos vagyok, hogy itt : http://www.kranjska-gora.si/si/aktivnosti/poletne-aktivnosti/dvorana-vitranc  lesz a derbi, valószínűleg a szerbek is itt ebben a komplexumban laknak és edzenek, és a mieink is ide lettek elszállásolva. Ha nagyon ráérsz kirándulj el ide, aztán ott csak kitalálsz valamit hogy bejuss :)

Előzmény: luipotter (346428)
luipotter Creative Commons License 1 napja 0 0 346428

időpontot nem tudsz? meg, hogy nyilvános lesz-e?

pont itt vagyok a környéken...

Előzmény: i perseguitati_ (346427)
i perseguitati_ Creative Commons License 1 napja 0 0 346427

Úgy tudom hogy biztosan Krajnska Gora, ott edzőtáboroznak a szerbek, úgy gondolom kb egy tornateremben lesz a meccs, a szerb tv sem adja (talán a közvetítés feltételei sem adottak), nyilván ezért nem tudja egyik magyar tv társaság sem átvenni.

Előzmény: luipotter (346426)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!