Keresés

Részletes keresés

toto44 Creative Commons License 9 órája -2 1 365038

Annyira vicces, hogy a bb1en is mindenki azon rugózik hogy a jurobasketen ki mi lett. Hát elmondom hogy azt 3 magyar ember szerkeszti a mi oldalunkat, semmi köze europához! Megy hurrá hangulat hogy ki a legjobb így meg úgy! Viccesek a hozzánemértők!

Aurora Borealis c Creative Commons License 9 órája -5 3 365037

És most kellene egy szabálymódosítás, a gyűrűt 20 méter magasra emelni, azt hiszem már most tudnánk melyik csapat lenne a bajnok jövőre. Csak arra kéne figyelni, hogy Ivannak ne a lábához passzolják a többiek a labdát.:)

Előzmény: JJ Redick (365024)
spider8 Creative Commons License 10 órája -1 1 365036

Ugyan már, Szabó az említettekhez képest kispályás vándormadár... nála még Fodor M. is több csapatban megfordult.

Előzmény: mögb (365015)
szhely11 Creative Commons License 10 órája -4 1 365035

Az egyébként jó lesz az Olajnak?? Mondjuk Ubilla nekem felfoghatatlan pali :) :)  Kb a szezon úgy ment le, hogy ezt nem dobhatja be, de aztán mégis :) :) 

Egyébként információid szerint miért ilyen gyors a piac most?? Teljesen meglepő igazolások vannak már most 

Tóth P és Perl jönnek a Falcoba? Szigorúan információid szerint :)

Előzmény: xFigyelo (365034)
xFigyelo Creative Commons License 10 órája -3 0 365034

Circo neked semmi sem jó?

Eddig minden fülesem smakkolt, Ubilla lesz érdekes az Olajban állítolag. De még semmi hír

Előzmény: szhely11 (365029)
toto44 Creative Commons License 10 órája 0 0 365033

Dehogynem! Te is tudod! Még idén is együtt játszottatok!

Előzmény: szhely11 (365031)
Aldur Creative Commons License 11 órája 0 0 365032

Megy a matek :)

szhely11 Creative Commons License 11 órája -4 0 365031

Nabazz újabb név :) :) ez már a 4. :) Ez már közel volt :) Ja nem...

Előzmény: toto44 (365030)
toto44 Creative Commons License 12 órája -7 1 365030

Annyira okos vagy, hogy húha! Te meg semmi mast nem tudtál ebből a jatékból, mint abban a pár percben amit jatszottál, álltál a sarokban és dobtad rá! Csak azért játszottál mert jóban voltál a Kálmánnal!

Előzmény: szhely11 (365029)
szhely11 Creative Commons License 12 órája -5 5 365029

Pushtavar iszonyat jó jatekos, azt a munkat végzi el ami nincs a statisztikaba, gondolkodás nelkul lehet váltani vele, széthuzza a mezőnyt es negyes poszton senkinek dobott igazán agyon minket egesz szezonban...

Zigeranovic mar érdekesebb kerdes őt én nem igazoltam volna most mar...

A távozók kozul Kovács semmit nem fog hiányozni, ő semmit nem tett hozza idén, elobbre lettünk volna ha nincs, mert akkor az elejétől a Simon kapta volna a perceit es lehet szoba sem jön, hogy eligazoljon... Bár Simon nagyon túlértékelt jatekos, irányító poszton konkrétan fakezu, ebben mondjuk hasonlít Halászra... Az hogy 1-2 poszton valaki 4 méterig veszelyes az vicces... En a védekezését se lattam annyira extranak.

Bognart nagyon sajnalom, én őt tartottam volna meg Tóth helyett, aki a szezont kb 3 jó meccsel hozta le, igaz abbol 2 a döntőben volt

Nekem az nem tetszik, hogy ugyanaz megy amiért a Kormendet ekeztem, hogy veszitjuk el a helyieket, és jott-mentek vannak helyettük, veszik el a gyökér ami sosem jó...

Előzmény: Bandre (365023)
Petyuss Creative Commons License 13 órája 0 0 365028

Ha veszed a fáradtságot, és el is olvasod a cikket, akkor láthatod, hogy: "Ezen kívül megegyezés született a Hódi Patrik-Durázi Krisztofer-Kovács Bence trióval is, a három fiatal is a vasi megyeszékhelyen pattogtat ősztől." 

Simont tegnap jelentették be Pécsen, Bognárt pedig ma Debrecenben.

Előzmény: peli_w (365027)
peli_w Creative Commons License 14 órája 0 0 365027

bb1: 'Szombathely - Zigeranovic és Pustahvar már aláírt, Govensnek is tett ajánlatot a klub. Maradnak a fiatalok.'

Maradnak a fiatalok. Simon és Bognár is?

Fishtax Creative Commons License 14 órája 0 0 365026

Azért figyelembe kell venni azt is egy esetleges eladásnál, ha ilyen gyors ütemben nő (bár már most is), szükség lesz a csarnok újjáépítésére, az meg nem két fillér!

robi

Bandre Creative Commons License 15 órája 0 0 365025

:D

JJ Redick Creative Commons License 15 órája 0 1 365024

Nem értek egyet, egy ilyen méretű centert mindenképpen meg kell tartani! :)))

Előzmény: Bandre (365023)
Bandre Creative Commons License 15 órája -1 0 365023

Érdekesek a Falco-igazolások... Nekem sem Zsigeranovics, sem Pustahvar nem kellett volna. Ha Perlt nem sikerül hazahozniuk, a három távozó magyar (Kovács és a két Simon) ismeretében jobb légiósokra lett volna szükségük. De lehet, ha jön Perl, akkor is. 

montipájton Creative Commons License 15 órája 0 0 365022

Igen, a dolog megkérdőjelezhető komolyságát az jelezte leginkább, hogy a normál kosárlabda bajnokság menetrendjét kellett megborítani ahhoz, hogy az a négy darab játékos meg egy edző elmehessen 3X3-as meccseket játszani két hétre. Ha ez komoly szakág lenne, akkor semmi köze nem lenne egymáshoz  a kettőnek, hanem saját mezőnyből, saját építkezéssel létrehoznának egy ilyen szakágat, aztán ha valamelyik nagypályás kosaras jobban szeretne ott érvényesülni, legfeljebb átnyergelne.

Mindegy, nyáron minden belefér. )))

Előzmény: Abrakadabra_ (365020)
NB2 Creative Commons License 15 órája 0 0 365021

Az Androrra meccs után kispályás foci EB-n 3.-ak lettünk:)

Előzmény: Abrakadabra_ (365020)
Abrakadabra_ Creative Commons License 15 órája 0 0 365020

Vízilabda önálló sportág, ezért nem éri meg összehasonlítani. Itt ugyanis arról van szó, hogy van a világ top3 legnépszerűbb sportágának egyike, amiben futottak még kategóriások vagyunk, és annak egy vadhajtására rácuppant a szövetség, mintha még a bajnoki menetrendet is borította volna emiatt, hogy legyen valamivel villogni. Mintha Andorra után azt mondaná az MLSZ, hogy kell valami siker, és elküldik Dzsudzsákékat műfüves 5-5 vagy milyen vb-re. 

Amúgy szerintem mindennél beszédesebb, hogy női EB és B33 VB egy időpontban volt..

Előzmény: spider8 (365008)
Yourri Creative Commons License 16 órája 0 0 365019

Ő még csak hatnál tart :)

Sarq_ Creative Commons License 16 órája 0 0 365018

Az ex-nyíregyházi Seth Scott is jó kis kanyarokat tett, volt azóta többek közt Mexikóban és Ausztráliában is.

Előzmény: elephantbaby (365014)
Aurora Borealis c Creative Commons License 17 órája -4 3 365017

Én is remélem, mert akkor tovább erősödnétek.

SzabóGábor Creative Commons License 17 órája 0 1 365016

20-25? nem sok egy kicsit? :-)

Előzmény: spider8 (365008)
mögb Creative Commons License 17 órája -1 1 365015

A másik Szabó Zs., aki ráadásul akkora lelkesedéssel csókolgatja a mezét minden csapatánál..... Remélem nálunk soha nem fog kikötni....

Előzmény: spider8 (365010)
elephantbaby Creative Commons License 17 órája 0 0 365014

Volt Fehérváron a kanadai Scott Morison,ő szinte minden évben másik országban van-volt,jó játékos,biztos letáborozhatott volna valahol. Végig túristáskodja  a világot. Egyébként én,aki szeretek utazni, ezt megértem.De Ákos,aki azért nem rossz srác,itthon ennyi csapatban.....

Előzmény: Sarq_ (365013)
Sarq_ Creative Commons License 17 órája 0 1 365013

Azért ehhez is kell egy lelki alkat, hogy évente máshol melózzon/éljen. Itthon valósítja meg azt, amit a világjáró amcsi légiósok :).

Előzmény: elephantbaby (365012)
elephantbaby Creative Commons License 17 órája -1 1 365012

Igen már a Vasas sztori előtt is téma volt a sok állomáshely,most megint vált. És azt mondja,hogy most akar kiteljesedni.....vaze eddig mindig szar helyen voltál,valami mindig akadályozott?

Yourri Creative Commons License 17 órája 0 0 365011

Jól számoltad, én is ezt néztem tegnap :)

spider8 Creative Commons License 18 órája -1 3 365010

Egy kis érdekesség: Horváth Ákos a ZTE KK csapatához szerződött és ezzel minden bizonnyal rekorder lett, - ha jól számoltam - 10. első osztályú csapatában fog majd pályára lépni... MAFC, Sopron, Kecskemét, Alba, ASE, Szolnok, Szeged, Jászberény, Vasas és ZTE... korábban Gémes és Trepák (és talán mások is) szerepeltek sok különböző csapattal is a legfelsőbb osztályban, de ennyivel talán még Gémes sem... :)

Adam.Clayton Creative Commons License 19 órája -2 1 365009

nem is beszélsz akkor baromságot... csináljuk meg az első szövetséget hozzá!!

privátban email?

Előzmény: beetee (365006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!