Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

happyman_ 3 órája Creative Commons License 343079

Ez csak poénból, nem kell komolyan venni. 

Illen az, aki Oazis barátja. :-)

Előzmény: Adyno12 (343078)
Adyno12 3 órája Creative Commons License 343078

Ez a két hsz. honnan jött? Mi az alapja? 

Oázis barátja 3 órája Creative Commons License 343077

Vásárold = vakeràld

Hogy a szövegkitaláló szoftveredre szaladjon rá egy kis trójai!

Előzmény: Oázis barátja (343076)
Oázis barátja 3 órája Creative Commons License 343076

Bist' du deppe't?

Négyezren voltatok, négyezren baszki! Körmenden nem szoktatok mostanában ennyien lenni. Ti a sárga majmoknak mikor adtok ennyit? Még a halasztásba is belementek. Az áldott jó szívük Viszi (sic!) őket egyszer a sírba.

Inkább azt vásárold, térded hogy van?

Mit freundlichen Grüßen!

Előzmény: belfera (343073)
Willie_3 6 órája Creative Commons License 343075

Egy kis "off-topic": a hetvegen sikerult megneznem a Stanford-Arizona meccset Rosco Allennel... nem volt kulonosen jo meccse a sracnak, viszont Bill Walton-nak nagyon belophatta magat a szivebe, mert az egesz kozvetites alatt aradozott rola. Meg olyanokat is mondott, hogy megtisztelesnek erzi, hogy lathatja Rosco Allent kosarlabdazni... remelem, ha lehetosege lesz ra, akkor a valogatottban is villant majd valamit...

kendeffy 6 órája Creative Commons License 343074

Richards olyan képességű játékos, aki az utóbbi években nem volt a bajnokságunkban. Nemcsak nagyon képzett center, de kintről is jól dob, és a méretéhez képest gyors is. Gyengesége a csapatjáték. De ebben is fejlődött. Többet oszt ki, amelyből dobóhelyzeteink lesznek, és a fakezű mezőnyembereink fát dobnak. Tegnap a Fepu-Burgess-Latinovics-Popadics sorból senkinek nem ment a dobás, míg a Falcoban a Perl-Covington-Martinics-sor jobban bedobta a helyzeteit, ezen múlt a meccs. Várható volt, hogy idegenben nem tudunk nyerni a fuss és dobj falco-játék ellen. Sajnos nem sikerült lelassítani a Falco-t, de jobb dobószázalékkal simán nyerhettünk volna.

Na, nem volt reménytelen a dolog, de a Falco megérdelmelte a győzelmet. A Kecskemétet meg kell fogni szerdán!

Előzmény: belfera (343071)
belfera 17 órája Creative Commons License 343073

Grat a Falconak, azok a fránya triplák.....

Szerény számításaim szerint 900-1000 vendégszurkoló (500 vendégjegy+ 100-200 hazai jeggyel vendégszektorba átengedett MTE-fan + 3 db 100 fős piros-fekete szektor a kispadunk mögött)  tekintette meg a helyszínen a mérkőzést, valószínűleg ez is szezoncsúcs. Jó, hogy van az Aréna.

belfera 17 órája Creative Commons License 343072

Szép dolog a lelkesedés, de azért egy játékvezetői figyelmeztetést megért volna a minden második kosárnál pályára ugrálás.

Előzmény: redmiller (343057)
belfera 17 órája Creative Commons License 343071

Mezőnyből Richards 14/25, 56%, többiek 18/49, 37% - nem az angolon múlt szerintem.

Előzmény: redmiller (343055)
i perseguitati_ 19 órája Creative Commons License 343070

Tegnap, amikor csak magyarokkal játszott a MAFC (több mint  egy félidőt) egész komolyan partiban voltak a Kecsóval, mondjuk az is igaz  hogy addigra már eldőlt a meccs köszönhetően a 4-28-as második negyednek, de ahogy néztem Ivkó egyszer sem mert tisztán "B" sort felküldeni.

Egyébként Brown már rendesen mozgott, ő szerintem a Nyíregy ellen már játszani fog, a görög srácnak, és ne legyen igazam, viszont alighanem befejeződött a szezon :( tegnap még amikor ült, akkor is majdnem sírt minden egy apró mozdulat után, annyira fájt a válla és a karja. Huntert sem biztos hogy buszoztatják majd a világ végére, neki is rendesen beállt a dereka, a szünetben már úgy jött le mint egy 80 éves ízületes.

Előzmény: vampeare (343069)
vampeare 20 órája Creative Commons License 343069

kevesen vannak, elfogytak a végére, bár odáig sem volt magas a színvonal. azért a b csoportosok ellen simán jók lennének, nagy ott a lemaradás

Előzmény: Artúr Doki (343067)
KámánMVP 20 órája Creative Commons License 343068

Csak 10? Nekem többnek tűnt.

Előzmény: Artúr Doki (343067)
Artúr Doki 21 órája Creative Commons License 343067

71-78 a Pécsnek.

Nagyon gyengusz ez a Zete,azt hiszem egy-két másodosztályú gárda ellen komolyan megszenvedne...

És ha még tovább böngészem a statot,akkor ott egy nagyon komoly adat:

Cohadarevic...30 perc alatt kiszórták a sporik,ez még a kisebbik baj lenne,de ha hinni lehet a fullcourtnak,akkor 10 darab eladott labdát jegyez az ember...

Ez szerintem szezoncsúcs,de az is lehet hogy europa rekord...

Artúr Doki 21 órája Creative Commons License 343066

Nagy csata Egerszegen,még bármi lehet...

Viszont a stat írói nem fukarkodnak,pl 41-23 a pattanó a hazaiaknak, de más mutatóban is vezetnek, 21-12 az eladott labdák aránya...

Artúr Doki 21 órája Creative Commons License 343065

Némi szerencséje az Olajnak is volt ma,a végén a Cibona két dobást is rontott az uccsó 5 mp-ben egálnál,így jöhetett a hosszabítás.

Aztán annak a végén,az utolsó horvát támadásnál elég kétes szitu volt,fújtak már ilyenért személyit...

Győzött az Olaj,előzték a horvátokat.

A Sporttárs 21 órája Creative Commons License 343064

Miért, írtam valamit a Kaposvárról?

Előzmény: Feffo (343062)
Junkyard_Dog 22 órája Creative Commons License 343063

Már letölthető az applikáció :)

Előzmény: Feffo (343062)
Feffo 22 órája Creative Commons License 343062

Neked bejelez a géped, ha Spori ír valamit a Kaposvárról ? :D

Előzmény: Junkyard_Dog (343061)
Junkyard_Dog 22 órája Creative Commons License 343061

A lényeg, hogy az olyan csapatok, mint az Alba ne legyenek, a többi nem számít úgy sem:)

Előzmény: A Sporttárs (343060)
A Sporttárs 22 órája Creative Commons License 343060

Gratula a Falcónak, amikor nem a védekezésről szól egy meccs, mindig van sanszuk. Inkább az ilyen produktív csapatok legyenek négyben, fiatal magyarokkal, mint a tegnapi Kaposvár.

A Körmendbtől azért nem lenne érdektelen látni egy olyan meccset, ahol nem Richards dobja a pontok felét. A középszakaszban ott lesznek, ott meg hihetetlen éles meccsek várhatók (sajnos velünk együtt).

bio22 23 órája Creative Commons License 343059

Pedig ha valamiben, ebben (is) változott Richards játéka. Az egy dolog, hogy nagyon hullámzóan dobjuk a kijátszott tripla-helyzeteket (amiből jóval több van, mint a szezon első felében), pl. a Jászberény ellen csináltunk 2/18-at ebből a műfajból, hogy utána legyen egy 6/9-es széria, de az Alba ellen is bűn rosszul dobtuk az üreseket.

Szerintem teljesen más, ha látod, hogy 1-2-3 posztról hajítanak egy 0/15-öt, mert óhatatlanul megpróbálod "magad" rendezni a dolgokat. 

Főleg, ha megvan rá a "hajlamod" is... :)

Előzmény: redmiller (343055)
bio22 23 órája Creative Commons License 343058

Pedig a csapaton belüli hangulat, az egymás közti "viszony" sokat javult és pont abban amit most hiányolsz.

Talán nehezebb úgy "lelkesedni" (gondolom én), hogy folyamatosan loholsz az eredmény után és az egész meccsen nincs egy olyan szakasz, amikor kivédekezel 3-4 támadást és kosarakkal válaszolsz (külön-külön talán meg volt, de így egyben nem.)

Ha nagyon leegyszerűsítem a dolgot, akkor ők 3-4 tiszta triplát a sokból bedobtak, mi meg nem... 

redmiller 23 órája Creative Commons License 343057

Még egy dolgon ledöbbentem... A Falco kispad szinte minden jó kosárnál ugrált, míg a körmendi csak ült és ült... Érdekes.

peli_w 23 órája Creative Commons License 343056

Pontosan.

A mai meccsből nem az jött le, hogy jobb csapat a Falco, hanem az, hogy jobban dobott.

Ettől függetlenül teljesen megérdemelten nyertek és gratulálok is nekik!

Nem a mai vereséggel van baj, hanem a 2:10-es kezdéssel.

Kecskemét ellen otthon muszáj győzni, ha meg akarjuk őrizni a matematikai esélyt.

Előzmény: Artúr Doki (343053)
redmiller 23 órája Creative Commons License 343055

Ez most komoly volt??? Két emberrel akart nyerni a Körmend Szombathelyen??? Richards a körmendi rádobások egyharmadát dobta...

Feffo 23 órája Creative Commons License 343054

Persze egy Wood-Richards cserében én is benne vagyok :)

Előzmény: Feffo (343052)
Artúr Doki 23 órája Creative Commons License 343053

96-88 a vége a vasi derbynek...

Itt sem védekezték túl a dolgokat a csapatok,a vendégek behúzhatták volna ha pl a Popadic-Burgess-Fepu trió az általuk elhányt 14 darab triplapróbálkozásból a nulla találat helyett betalálnak párszor.

Szinte azonos mutatók,nüanszok döntöttek.

Feffo 23 órája Creative Commons License 343052

A mai 7/0 azért rontott ezen. Egyébként ma egyértelműen az jött ki (szigorúan a stat alapján), hogy jobb csapatok ellen nem elég egy 42 pontos játékos, meg egy 1x, a többiek egy számjegyű pontjaival nem tudtok nyerni.

Előzmény: peli_w (343049)
montipájton 24 órája Creative Commons License 343051

A Falco csapatként jobb, mert jobb csapat, ennyi. Azért Richardsot elnézném Fehérváron. ))

montipájton 24 órája Creative Commons License 343050

No lám, hiába a Gumi-mágia és a nemegyemberes csapat, Richards 42 pontja ellenére csak kikapott a Körmend.