Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Endre810324 2014. febr. 20. Creative Commons License 52

Nagyon csinosak a Dél-Keleti örömlányok (városokban):))

Qkacos...ka 2013. febr. 16. Creative Commons License 51

Bajai út, vasúton kívül-repülőtéri út.

AZ árak változóak, attól függ mennyire vannak megszorulva!

Előzmény: Tabla Fighter (46)
Buday008 2012. nov. 26. Creative Commons License 50

jó kis topic cím:_))))))))))))))))))))))))))))))

Tabla Fighter 2012. nov. 25. Creative Commons License 49

Vagyis az örömlányokra*

Tabla Fighter 2012. nov. 25. Creative Commons License 48

Igen.

jkl1 2012. nov. 25. Creative Commons License 47

na de kiket? netán "utcai harcosokra" gondolsz?......

Előzmény: Tabla Fighter (46)
Tabla Fighter 2012. nov. 25. Creative Commons License 46

Valaki bejelöli ezen a térképen pirossal, hogy hol találom őket?

http://kepfeltoltes.hu/121125/Bajai_t_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hankypanky :) 2012. nov. 10. Creative Commons License 45

Olyan lányt kell keresni akinek vannak  ugynevezett referenciái, vagyis ha felmész egy oldalra a lánynak vannak már kuncsaftjai és azok beszámolót irtak.

Ettől nem kell félned, hisz ezek a lányok ezzel nem veszélyeztetik a munkájukat.

Én azt gondolom, ha egy Férfi kurvához megy adja meg a módját, hisz élvezet és élvezet között van különbség. MEg azért neked sem mindegy szerintem hogy tisztálkodás, stb adott -e.

Ugy gondolom ha 10 perc alatt lerendez éés fizetsz érte 4000,-Ft, akkor ha felmész egy lányhoz akkor 30 percre fizetsz 6000- 8000 között és adott minden, aki ahoz kell hogy jól érezd magad. És nem mindegy hogy csak le.....p vagy kapsz egy masszázst, sz...st, popot, és puncit , amugy meg kurva és kurva közt nagy a különbség.

Persze hozzá teszem ez az Én véleményem és tapasztalatom.

Előzmény: 57otto87 (44)
57otto87 2012. nov. 10. Creative Commons License 44

Kösz a választ!     Hát a saját lakásukon dolgozó hölgyek elég sokat kérnek, meg ott talán feszélyezve érzi magáz az ember hogy hátulról leütik azt a veséjét már viszik is Ukrajnába. :D                        Nem tudom mi a gond az útszéliekkel? Oké egyáltalán nem romantikus, dehát hovaszarjak !? Szexnek szex és csak 4000 ft......

Előzmény: Hankypanky :) (43)
Hankypanky :) 2012. nov. 6. Creative Commons License 43

HA mint pesti NŐ válaszolhatok neked akkor azt tanácsolnám, hogy kurvázz ,nem vagy beteg..nincs ezzel gond, de ne az útszélieket szedd fel, hanem ha Te is élvezni szeretnéd és  tényleg minőségi sexet akarsz akkor nézz meg egy olyat aki  a saját lakásán csinálja (pl: rosszlányok.hu).

Náluk még az orálhoz sem kell gumi, a secnél meg ugyis szájjal felhuzza  a lány.

A csók meg nem kötetező sehol sem, csak ha a kuncsaft akarja, de a szimpátia is fontos.

Előzmény: 57otto87 (42)
57otto87 2012. nov. 2. Creative Commons License 42

Hölgyek, Urak !

A topicnyitóval hasonló problémám van. Belefáradtam az örökös randizgatásba, viccelődésbe. Szeretnék már megkapni egy hölgyet, úgy hogy közben nem "fájdul meg a feje", és nem un meg.          Beteg vagyok hogy szemezgetek a prostikkal ?      

Amúgy az lenne a kérdésem hogy van -e veszélye a kurvákkal való kefélésnek ha az ember az elejétől a végéig gumit használ, és nem csókolja meg...stb....?

Köszönöm

Qkacos...ka 2012. szept. 1. Creative Commons License 41

Eddig ha popsit akartam nyalni akkor a bajai útra mentem.
Mindíg van vállalkozó akinek van miért:) 

Előzmény: Alexandrooo (39)
Alexandrooo 2011. ápr. 16. Creative Commons License 40

Ha tudjátok azt is megírhatnátik, hogy melyik nap vanak többet és , hogy hány óra felé.

Alexandrooo 2011. ápr. 16. Creative Commons License 39

Mostanság nem tudjátok megmondani merre fele lehet kurvákat találni szegeden? Utcákra gondlok.

nick2010 2011. márc. 29. Creative Commons License 38

Ezt nem hagyhattam ki. :))))

Előzmény: Fann Tom (37)
Fann Tom 2011. márc. 29. Creative Commons License 37

Megtaláltad?:-)

Előzmény: nick2010 (36)
nick2010 2011. márc. 29. Creative Commons License 36

:)

ateiszl 2010. aug. 20. Creative Commons License 35

a közelünkben levö kis boltban dolgozott két jó csaj a testesebb egyszer amikor épp beléptem azt mondta a társának, nem tudja de mindig a rosszfiuk jönnek be.

Igen a nagydumás üresfejü srácok akiknek a dumán kivül semmi egyéb sincs a tarsolyukban.

aztán a monika showban meg a Josi barát -nál kötnek ki ahol elsirják bánatukat!

ez a világ hozta magával hogy a csajok jelentös része csak pénzre izgul, csajok? - élemedett nök élni akarják az életet!

nekik az a menö ha vállalkozó a férfi.

szerintem nincs annyi vállalkozó a világon ahány nő azt keres.

Duzzadó Makk 2010. márc. 16. Creative Commons License 33
Szegeden a '90-es években az éjszakai szórakozóhelyek némelyike is tele volt fizetőképes (és spermától duzzadó ivarszervű) ügyfelekre vadászó kurvákkal. Ha nem volt hová felvinni őket, akkor a WC-ben vagy a parkolóban szopták le az embert.
csutak 2010. febr. 10. Creative Commons License 32
Repülőtér háta mögötti út (volt 600-as ), déliapró.
Annyi nőstény árulja magát, hogy csak no.
Duzzadó Makk 2010. febr. 8. Creative Commons License 31
Valaha, jó néhány éve a Szeged környéki utak szélén egész jó volt a felhozatal. Csak megállt a férfiember, ha az elé táruló húspiaci körképtől merevedésnek indult, beinvitálta a neki tetsző kurvát az anyósülésre, aztán indulhatott a rohamosan termelődő sperma kiszivattyúzása. Muszáj voltam olyankor szopatni, már csak közlekedésbiztonsági okokból is. Az agyból rohamosan lefelé áramló vér lassítja a reakcióidőt. Jobb volt így, hogy a makkomból kikívánkozó cucc az ügyeletes örömlány szájában végezte. Régi szép idők!
Qkacos...ka 2009. aug. 1. Creative Commons License 30
Majd ha az én igényeimmel is foglalkoznak, és nem csak a pénztárcám vastagságával, akkor én is figyelek, talán...
Előzmény: csutak (29)
csutak 2009. jún. 6. Creative Commons License 29
Bocs, de nincs hosszú házasságról élményem, lévén: 8,5, 2, 14 évig voltam rabigában:)
De!
Egy jó kapcsolatban nincs tabu. És nem ez tart (a jó szex) össze egy kapcsolatot.
Nem árt, ha van kellő összhang a partnerek között, de ha számít a másik, akkor figyelsz rá. Azaz a reakciók alapján döntöd el, mi az ami számára (is!) jó.
Mert szerintem csak az ad valódi orgazmust (testi+lelki) ha partnered vágyait sikerült kielégíteni.
Vagy idealista lennék?
Előzmény: zseditor (28)
zseditor 2009. máj. 22. Creative Commons License 28
Egyetértek veled csutak, amíg egy pasi fiatal, kidolgozza a lelkét a nőért, gyerekekért, addig minden ok! Eltelik 10-20 év és dobnak egy fiatalabbért. Még egy 45 éves nőnek is sokkal könnyebb pasit találni, mint egy 45 éves pasinak nőt!
Ha ő dugni akar bármikor talál partnert, de egy 45 éves pasinak nagyon nehéz!

But!!!!
Vannak olyan kurvák, de én nem is nevezném így őket, akik csodálatos dolgokat tudnak nyújtani az embernek, amiknek még csak a közelében sem járt az ember 20 éves házasság alatt!!!
Biztosan nem sok ilyen van, de van!!!!

Előzmény: csutak (25)
anticipatory overruling 2009. máj. 21. Creative Commons License 27
A csajok arra buknak akinek van lóvéja!

Vagy arra, aki minyimum 86,7%-ban hasonlít a dzsordzsklúúúúnira vagy a pitsamagazin legfrissebb számában aktuálisan ajnározott sorozathősre.

Egy megoldás van, gyerekek.

Kell keresni egy baszott ronda, de gazdag és befolyásos csajt. Ez esetben fontos, h tényleg kurvaronda legyen, és tényleg senkinek ne legyen gusztusa még csak piszkavassal se hozzáérni.
Norbi20Eger 2009. máj. 21. Creative Commons License 26
Egyetértek.
Vannak normális lányok, viszont sok a pénzre bukó, érzéketlen vérszívó is.
A másik véglet, aki az egóra bukik, meg arra ha valaki sikeres, meg önbizalommal teli és mindig tudja mit akar, hogy neki még gondolkodni se kelljen. És vannak a "kihalóban lévő állatfajok", vagyis a rendes lányok:))

Szerintem azzal nincs baj, ha valaki pesszimista, attól a világ ugyanaz marad, csak más színbe látjuk.
Én is az vagyok, ha ez megnyugtat.:)
Most ez durva lesz de szerintem azok az emberek, akik nagyon kirívóan öltözködnek, azok a nagy lelki ürességüket próbálják pótolni a kirívó öltözetükkel és itt nem a szép ruháról van szó, hanem tényleg a méregdrága cuccokról.
Na mindegy, elkalandoztam.:)

Sok boldogságot kívánok neked és a barátnődnek.:)
Jó, hogy még vannak olyan aranyos emberek, mint amilyen te is vagy.
csutak 2009. máj. 21. Creative Commons License 25
A csajok arra buknak akinek van lóvéja!
Sajna ide jutottunk:(
Tisztesség a mai világban?
Nem az én értékítéletem szerinti biztosan létezik, de én nyomát se nagyon látom.
Ha egy férj a felesége fenekét is kinyalja akkor sem kell pár év után.

Bocs, ha kissé pesszimistának tünnék, de én ezt látom magam körül.
Van barátnőm csak bizalmam nincs!

A pénzes leányzókról csak annyit, hogy nem fenyeget az érzelmi kötődés veszélye.
Annál inkább a betegségé!
Előzmény: Norbi20Eger (24)
Norbi20Eger 2009. máj. 21. Creative Commons License 24
Amúgy az azért elgondolkodtató, hogy a csajok miért a boldog, vigyorgó tökfejekre buknak és nem mondjuk a félénk, visszahúzódó fiúkra, akik még csak úgy véletlenül szeretni is tudnának és nem csak kihasználni őket.
Hát szerintem azért, mert a "nők" na jó ez erős túlzás, úgyhogy inkább lányok többségének az nem fér bele a pici életébe, hogy segítsenek valakin, vagy esetleg kihasználják a nagy önbizalmuk adta képességet és ők kezdeményezzenek.
Ez olyan megalázó lenne számukra, meg aztán világ életükben ki volt nyalva a picsájuk és mindent megkaptak. Ó anyám, de lennék nő vagy úgy 1-2 hónapra.
A kis újjamat nem kéne megmozdítani és mindjárt 100 pasi heverne a lábaim előtt.
Viszont ha már a kisújjam is megmozdítanám akkor 200-300.
Ha letolnám a bugyim mindjárt 1000 fölé nőne a számuk.:D

Amúgy inkább ne keress kurvát Emery!!!
Hidd el nem nagy öröm, ha elveszik a szüzességed, főleg ha egy olyan, akit nem tartasz semmire és csak a pénzedért van együtt veled.
Meg aztán drága mulatság, vágyaid utána is lesznek és kívánni fogod a szexet, szóval nem éri meg fizetni érte.
Szerintem keress valami csöndes, visszahúzódó lányt, aki még tapasztalatlan és nagyon lelkesen tud szeretni.:) Én is egy olyanra vágyom most.
Sok cseresznyét.:D
csutak 2009. máj. 21. Creative Commons License 23
Meg ne keféljem helyetted? :)
Előzmény: hasty (22)
hasty 2008. dec. 15. Creative Commons License 22
OK, képet (arc nélkülit) VAGY weblapot illessz be ide, ha van róla. info...
Előzmény: csutak (21)