Új arc, régi Totalcar-póver!

Sokáig készült, rengeteget dolgoztunk rajta és most mondja meg ön, hogy milyen lett! Itt az új dizájn új Totalbike-kkal, rendezettebb és szebb címlappal, márka- és típusoldalakra dobó legördülőmenükkel.

Keresés

Részletes keresés

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Csanak,p Creative Commons License 1,5 órája 0 0 56201
Előgyujtás önmaga egy rejtély Lpg -nél szinte soha nem használjuk bőven elég neki a kopogás érzékelőig felfutó gyujtásszög. Cng-nél én is szoktam de csak minimálisan 6 fokig mostanság.Régen volt néhány francia modell ahol 15 is volt néhol a beavatkozás na ezek a mocik aztán benzinnél még napok mulva is csörömpöltek ...mint egy trabi.
Előzmény: Kutibi (56199)
jocijocó Creative Commons License 3 órája 0 0 56200

Igen, egy gázszerelőhöz ugorj be, és kérd meg nézzen rá. Aztán meglátod mit mond. Lehet csak állít a keveréken, és már jó is lesz.

Előzmény: BaGira-79 (56198)
Kutibi Creative Commons License 3 órája 0 0 56199

Tiszteletem.

Hozzáértők segítségét kérném ac stag 300 ecu programozás ill, beállításához.Az auto egy renault  1,6 16v.Závoli zeta N reduktor,Hana gold injektor "C"fúvókával valamint AC TAP 01 Előgyujtás vezérlő.Auto kalibráció megvolt majd auto adaptációs módban van jelenleg .A jelenlegi állást az alábbi kép mutatja kb. 70 km után.Az auto adaptáció bekapcsolásakor lambda érzékelő keverék küszöb érték megadását kéri!! (???)Az előgyújtás szabályzóval a két görbe szétnyílik kikapcsolva a két görbe egymásra simul!!!(???)A TAP01-en +9ˇfok/800 rpm.... 0 fok/4000 rpm értékeket állítottam be "TPS" jelet használtam.Az autó érezhetően jobban gyorsul,működik vele mint nélküle!!!!

Építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm üdv Tibor.

BaGira-79 Creative Commons License 4 órája 0 0 56198
Szervusztok!
Szinte semmit nem tudok az LPG-zésről. De lett 1 régi Golf 2-esem, 1,3, karburátor. Valami régi olasz rendszer van benne. Fogalmam sincs, mikor volt utoljára beállítva, tisztítva stb, de nem működik normálisan, mintha "túl sokat kapna".
Tud valaki segíteni?
Köszi előre is!
üdv
_Gábor
Jamborj Creative Commons License 14 órája 0 0 56197

sajnálom :(

Előzmény: Szappanos -Autógáz (56195)
Csanak,p Creative Commons License 17 órája 0 0 56196
Szombaton győr max .Milyen BRC fly sf seqvent?
Előzmény: Jamborj (56193)
Szappanos -Autógáz Creative Commons License 19 órája 0 0 56195

Bocsi neked akartam válaszolni!

Előzmény: Jamborj (56193)
Szappanos -Autógáz Creative Commons License 19 órája 0 0 56194

Sajnálom, de nem leszek itthon.

Előzmény: Szappanos -Autógáz (56192)
Jamborj Creative Commons License 23 órája 0 0 56193

Sziasztok!

Nemrég vettem egy autót, amiben BRC gázszett van Genius max reduktorral, gyakran nehézkes az átváltás gázra, folyton visszadob benzinre...

Meg szeretném nézetni szerelővel, Nyíregyháza környékén?

Vagy szombaton dél körül Budapest környékén leszek átutazóban.

Tudtok valakit aki szombaton is dolgozik?

Szappanos mester vállalod? :)

Szappanos -Autógáz Creative Commons License 1 napja 0 0 56192

Szívesen megnézem, ha nem vagyok messze!

Előzmény: Losicica (56175)
vwpolos Creative Commons License 1 napja 0 0 56191

Szia!

email ment, nohab.hu

feta

Előzmény: nohab (56185)
R!ck4 Creative Commons License 2 napja 0 0 56190

Én az egyiket ajánlanám azok közül, akit ismersz, de leírni én sem írnám a nevüket.

roce Creative Commons License 2 napja 0 0 56189

Igen, Szlovéniában, Pincénél ott a MOL kút, magamnak kellett tankolni, 0,63 EUR volt az ár és jó volt a Mo.-on használatos adapter. Tegnap Németo.-ban tankoltunk egy Isten háta mögötti kis településen, ahol adtak egy betét-adaptert, mert más a töltőfej. Az itthon használatos adapterbe tekertek bele egy másikat, amire már rá tudta csatlakoztatni a töltőfejet. 0,609 EUR volt az ár. Legközelebb Cseh, vagy Szlovák oldalon tankolunk, majd alakul... Üdv!

Előzmény: roce (56121)
Janika70 Creative Commons License 2 napja 0 0 56188

Tass, Szappanos autógáz. Nekem Ők rakták a DT rendszert a 2005-s Citroen Picassoba 4 éve. Azóta is hibátlanul megy, csak szűrőket cseréltem. 

Csanak,p Creative Commons License 2 napja 0 0 56187

Mindig járok  , nem probléma a lejáró tartály, 40 perc  és kész a vizsga.

Előzmény: Ati_! (56186)
Ati_! Creative Commons License 2 napja 0 0 56186

Tartály lejár szeptemberben.

Csanak: mikor jársz Pesten, van "kedved" ránézni?

Előzmény: PITTA (56178)
nohab Creative Commons License 3 napja 0 0 56185

Sziasztok, Budapesten és környékén kit ajánlanátok gáz beszerelésére? Kettőt már ismerek, nem írom le most, hogy melyikek, maradjunk annyiban, hogy meghallgatok véleményeket. Az autó egy egyszerű 1.6-os a VW-csoporttól tinédzserkorba lépve.

lacika98 Creative Commons License 3 napja 0 0 56184

én meg XVII.ker. , mail publikus

Előzmény: Ati_! (56183)
Ati_! Creative Commons License 3 napja 0 0 56183

Szekis rendszer es ahogy Csanak irja, fagyosztotta a laptopot.

Del Pesten lakom.

Előzmény: lacika98 (56180)
Csanak,p Creative Commons License 3 napja 0 0 56182

Emlékszem szekis a rendszer  mindig fagyott a program amikor változtatni akartunk a mappában.  Ha másnak ezt csinálta akkor vezérlő a rossz  . Viszont azóta kiderült hogy a kábelem is rossz volt  a Stagos  interfésszel .

Előzmény: Ati_! (56174)
Losicica Creative Commons License 3 napja 0 0 56181

írtam mailt, köszi

Előzmény: Lolliii (56179)
lacika98 Creative Commons License 3 napja 0 0 56180

Szia

milyen tartarini? szekvenciális vagy sima? 

merre laksz?

Ha szekis van egy komplett  szettem, kábelem , annyira biztos elég, h kiderüljön, h mivel van gond!

Lolliii Creative Commons License 3 napja 0 0 56179

Újpesten szivesen megnézem/beállitom, 2 literes Sió Ösziléért.
boxtif gmail.com

PITTA Creative Commons License 3 napja 0 0 56178

A műszaki részhez szólnék hozzá.

Nekem a gázbiztonságin csak azt nézték hogy ereszt-e illetve leírták az azonosítókat. (ezen a tied is átmenne)

A műszakin pedig semmit nem néznek ami a gázzal kapcsolatos, csak hogy meglegyen a sárga és a piros matricád, a gázbiztonságis papírod és benne legyen a forgalmiban a kettős üzem... ott nem szerepel milyen gázrendszer van benne...

Losicica Creative Commons License 3 napja 0 0 56177

Köszi,

őket ismered esetleg, minőségileg is jó munkát végeznek?

Előzmény: lautnermark (56176)
lautnermark Creative Commons License 3 napja 0 0 56176
Losicica Creative Commons License 3 napja 0 0 56175

Üdv,

Valaki nem tudja, Bp-en vagy Pest megyében hol van olyan szervíz, ahol DT gázas autót szervizelnek és a minőség is jó? 

Programozni kellene valószínű, mert kis gáznál megtorpan a kocsi, dugóban rémes. 70-80km/h 

fölött már semmi baja, illetve egyenletes menetnél (benzinnel mindenhogy jó). 

Kerestem a neten, de sehol nem írják, felhívogatni 20 helyet meg kellemetlen. Én már így vettem, az ország túlfelén szerelték be a gáz a kocsiba, oda nem zarándokolnék el.

Köszi!

Ati_! Creative Commons License 3 napja 0 0 56174

Tanácsot szeretnék kérni.

Adott egy gép amiben Tartarini rendszer van és nem működik. Csanak próbált ránézni de nem sikerült. 

Most lesz műszakija szeptemberben, 2 opció van: vagy kiszereltetem az egészet belőle vagy tudtok a tapasztalatotok alapján egy köztes megoldást a gáz rendszerre. -> pl: ha hibás az ecu-ja akkor lehet más rendszer ecu-ját rádugni, stb. vagy ez nem lesz életképes.

Komplett új rendszerhez most nincs 200e huf kedvem. :)

Köszi!

PITTA Creative Commons License 3 napja 0 0 56173

'97-es Fiestánkban van és működik is :-)

Előzmény: R!ck4 (56172)
R!ck4 Creative Commons License 4 napja 0 0 56172

Az usában 1996 január 1-től minden autóban benne kellett, hogy legyen, a vw csoport autóiban pedig 1994-től minden autóban benne volt. Az meg más kérdés, hogy a szarrágók még milyen más témában rágták a szart, nem hinném, hogy csak itt akartak spórolni.

Előzmény: potyo2 (56171)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!