Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
GNandi Creative Commons License most 0 0 55180

Sziasztok, 

Van egy eladó ACME adapterem, amivel a következő országokban lehet LPG-t tankolni az itthoni autókba:

Austria Belgium Germany Ireland Liechtenstein Luxembourg Switzerland United Kingdom

Ára 3e, átvétel Bp. XI. vagy XIV. kerület.

30 2I59 egykettőhárom.

Nándi

Austria Belgium Germany Ireland Liechtenstein Luxembourg SwitzerlandUnited Kingdom

PITTA Creative Commons License 7 órája 0 0 55179

A 18. kerületben van a Gábor Áron utcában a Kincses Autógáz, ott emlékeim szerint valami 3600Ft a szemle. (Béke tér mögött)

Előzmény: columbo67 (55176)
W 211 Creative Commons License 9 órája 0 0 55178

Köszi a tippet!

Én még soha nem tankoltam az Algyői út végén, de a Te javaslatodra egyszer kipróbálom!

Egyébként, most hallottam az infót a Fonógyári úttal kapcsolatosan, árulják az egész telephelyet a tulajdonosok.

Feltehetőleg ez lehet az eladás oka...

Előzmény: R!ck4 (55164)
KrisszK7 Creative Commons License 9 órája 0 0 55177

Mindegyiknél voltam személyesen, (kivéve a 18. kerületi műhelyt, neki csak a hirdetőtáblájukat láttam meg a múltkor, be akartam kanyarodni hozzájuk pont egy szemle miatt, de akkor csatornázták az utcájukat, le volt zárva, fel volt túrva az egész, de itt az elérhetőségük:

http://segitek.hu/autojavitas/budapest/padatradegazautoszerviz_10821)

Elég sok budapestit és környékit ismerek személyesen is. Mondjuk én főleg szerelési anyagokért, alkatrészekért voltam náluk.

Ha valóban ajánlani kellene valakit, egyedül Tasson ajánlanám Kovács Tamást, de ha csak egy sürgős gázbiztonsági szemléről van szó, és nem egy komplett átalakításról, akkor szerintem egy telefonos érdeklődés után el lehet vinni egy közeli helyre is.

Előzmény: R!ck4 (55173)
columbo67 Creative Commons License 22 órája 0 0 55176

A XVIII. kerületben hol van pontosan a szerviz, kinek a nevéhez köthető?

Előzmény: KrisszK7 (55172)
R!ck4 Creative Commons License 23 órája 0 0 55175

Én is így vagyok a medic car-ral, de ha akarom, felsorolni fel tudom, az nem nagy kunszt.

Viszont ha ajánlok valakit, azt azért teszem, mert voltam náluk, és elégedetten távoztam.

Előzmény: zlota (55174)
zlota Creative Commons License 24 órája 0 0 55174

Kovács autógázt Én saját tapasztalatom miatt nem ajánlom senkinek!Most más néven vannak, de az élményt felejti el az ember... 

Oda soha többet!

Előzmény: R!ck4 (55173)
R!ck4 Creative Commons License 24 órája 0 0 55173

Nem írtad, hogy tapasztalatod van-e velük...

Előzmény: KrisszK7 (55172)
KrisszK7 Creative Commons License 28 órája 0 0 55172
Hogy mennyire olcsó azt nem tudom, de pl. kovács autógáz Gyömrői út 140. Vagy Érden a Dupla Bécsi autógáz, van egy kis szervíz a 18.-kerületben is a Nagykőrösi út mellett. Nem írtad, hogy a budai vagy a pesti oldalon keresel.
Előzmény: Zolee_70 (55171)
Zolee_70 Creative Commons License 1 napja 0 0 55171

Sziasztok,

Vizsgáztatni kell az autómat, kellene egy szerelő a gázbiztonságtechnikai vizsgálatra és igazolásra. Dél-Budapest környékén tudtok ajánlani valakit, aki gyorsan és olcsón megoldja?

Köszönöm előre is.

MM. Creative Commons License 1 napja 0 0 55170

Én se vettem ilyet észre.. itt csak külső tankosak vannnak szinte..

Előzmény: jocijocó (55169)
jocijocó Creative Commons License 1 napja 0 0 55169

Nézd meg a nyomást a kúton, szerintem gyenge a szivattyújuk. A külső tartály még nem eredményezne fél tankot. 

Előzmény: danekadoki (55168)
danekadoki Creative Commons License 2 napja 0 0 55168

Elmagyarázom én.Nyáron a nagy melegben a föld felett lévő tartályból van hogy félig se tankolják,a nyomás különbség miatt.

Előzmény: Straniero..71 (55166)
kornel8 Creative Commons License 2 napja 0 0 55167

Sziasztok. Műszaki érett lett szüleim gázos autója, Miskolcon vagy közelében nem tudtok műhelyet ajánlani?

Előre is köszi.

Straniero..71 Creative Commons License 2 napja 0 0 55166

Nyáron egy kicsit gáz mert hőmérséklet függő a tankolt gáz mennyisége.

Ezt elmagyarázná valaki?

Előzmény: danekadoki (55165)
danekadoki Creative Commons License 2 napja 0 0 55165

Évek óta ott tankolok semmi gond a MOL-tól veszik a gázt,jó minőség mérem a fogyasztásomat,egyenletes nincsenek kilengések.Nyáron egy kicsit gáz mert hőmérséklet függő a tankolt gáz mennyisége.

Előzmény: dokeee (55162)
R!ck4 Creative Commons License 2 napja 0 0 55164

Én régen jártam oda, akkor jó árak voltak, de ez 5-6 éve volt, azóta itt a közelben is van gáz, szerintem a legolcsóbb is, meg jó is, Algyői út végén a Favilla étterem mellett ( a nagy mobiltorny alatt) a schlosser mesterék. Ma is 193Ft literje náluk.

Előzmény: W 211 (55155)
ezmégszabad Creative Commons License 2 napja 0 0 55163

Nekem még sosem kellett várni ott senkire, és az is csak egyszer fordult elő, hogy mikor odaértem volt ott egy autó. Lehet, hogy az önkiszolgálást nem szeretik, mert pl. az Ipacsfában szoktak sorban állni.

Előzmény: PITTA (55157)
dokeee Creative Commons License 2 napja 0 0 55162

Annak elég rossz híre volt, bár rég jártam ott, még nem is Dallas volt.

Előzmény: danekadoki (55161)
danekadoki Creative Commons License 2 napja 0 0 55161

Igen mondta a kutas hogy kevés van de majd szól.Viszont a Száva utcai Dallason levitték 191-re.

Előzmény: dokeee (55156)
dokeee Creative Commons License 3 napja 0 0 55160

Ennyire nem akartam belemerülni :)

Előzmény: PITTA (55159)
PITTA Creative Commons License 3 napja 0 0 55159

Ezt a szintjelzőt mondjuk nem értem. Nem tudja lekérdezni mennyit adott el az utolsó töltés óta???

A tartályban lehet "multiszelep"? :-)

Előzmény: dokeee (55158)
dokeee Creative Commons License 3 napja 0 0 55158

Múltkor beszélgettem az egyik fickóval, azt mondta, valamiért nem tudják pontosan leolvasni a szintjelzőt, de azt nem értem, miért nem rendel mondjuk 20-30%-nál.

Előzmény: PITTA (55157)
PITTA Creative Commons License 3 napja 0 0 55157

Namost akkor vagy mindenki ide jár, vagy ennyire keveset hoznak??? Kíváncsi leszek meddig tudják/akarják tartani ezt az árat.

Az külön vonzerő, hogy nem kell kutasra várni.

A hét elején mikor tankoltam már vártak rám mire visszatértem a fizetésből. Mostanában ilyet nem láttam felénk kúton...

Előzmény: dokeee (55156)
dokeee Creative Commons License 3 napja 0 0 55156

Megint elfogyott.

Előzmény: danekadoki (55149)
W 211 Creative Commons License 3 napja 0 0 55155

Az általad felsorolt kutak régen ott vannak már, de autógáz árban nem voltak versenyképesek ezzel az udvari kúttal. Ők mindig is egy picit olcsóbbak voltak a környékbeli kutakhoz képest, de még az Etelka sori benzinkúthoz képest is, igaz minimálisan.

Az Etelka sor volt Nekik a fő konkurencia, szerintem. Az áraikat mindig hozzájuk igazították.

Ma elmentem megnézni, már nem működnek, az ajtón a ZÁRVA tábla van.

Abban tökéletesen igazad van, lehettek volna jobban látható helyen is, akkor valószínűleg még nagyobb forgalmat bonyolítottak volna le.... 

Előzmény: R!ck4 (55153)
R!ck4 Creative Commons License 3 napja 0 0 55154

Egy hét múlva kiderül, hogy van-e központi emelés, ha nem, akkor kartell.

Előzmény: zlota (55150)
R!ck4 Creative Commons License 3 napja 0 0 55153

Azzal a konkurenciával az a baj, hogy közel is vannak, komoly észlelhetőséggel is rendelkeznek, és sok plusz szolgáltatás is van az lpg mellett.  Tőle 300m-re ott az avia kút lpg-vel, még tovább 150m-re az oil, szintén lpg-vel, másik irányba a Dorozsmai úton ott van 500m-re a mol kút, szintén lpg-vel.  Ugyan az árakat most nem láttam, de nyilván oka van, hogy eladó, valószínű vagy a bevétel kevés, mert nyilván kevesebb gázmennyiségnél a vételi ár se annyi, mint ha sokat visznek, esetleg lejár valami tartály szavatosság, vagy buzerálják a céget, és sok a bünti, ki tudja. De tény, bárhol máshol lenne az a telephely, 100x jobb helyen lenne. Eldugott udvar, kívülről egy tábla. 

Előzmény: W 211 (55152)
W 211 Creative Commons License 3 napja 0 0 55152

Sziasztok!

Szegedi helyzetjelentés, mai ár:

Etelka sor: 194.90

De úgy néz ki, a konkurencia bedobta a törülközőt....

http://www.jofogas.hu/csongrad/LPG_gazkut_vevokorrel__tevekenyseggel_elado_23363540.htm

t.lantos Creative Commons License 3 napja 0 0 55151

vagany / foti ut mol 209.9

fot mol 211.9