Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Josi01 3 órája Creative Commons License 53330

Meglepetésemre itt Szombathelyen a MOL csökkentette a gáz árát így "csak" 265ft.

A többi kut még nem lépett, a többségnél maradt a 275 ft.

R!ck4 10 órája Creative Commons License 53329

Természetesen nem, hanem goldva.

Előzmény: Dreamer (53325)
Csanak,p 13 órája Creative Commons License 53328

Igazából az ilyen hibát nem könnyű diagnosztizálni. Mert az esetek nagy részében sok kis eltérésből lessz ez : Régebbi benzin,gyengébb üzemanyag pumpa, kicsit félre adaptálódott benzin vezérlő , esetleg becsöpögös benzin injektorok,vagy beszivárgós gáz injektorok......

Előzmény: marslako1 (53322)
Csanak,p 14 órája Creative Commons License 53327

:-)

Előzmény: Dreamer (53325)
marslako1 15 órája Creative Commons License 53326

Kiegészítés. Abban az esetben, ha hideg indításnál teljesen benyomom a gázt, úgy indítok, igéz kiszakad a motor, de relatíve könnyebben indul, mint gázpedál lenyomása nélkül.

De ez az indítás, nem szabályos, mivel az injektoros gépkocsiknak gázadás nélkül kellene indulnia.

Injektor hibára gyanaxom. Véleményem szerint az injektor fejekben a tű akad, a gázos használat következményeképp, tehát cserére szorul. Szerintetek?

Dreamer 25 órája Creative Commons License 53325

És Te lennél az a jó ember? :)

Dreamer

Előzmény: R!ck4 (53324)
R!ck4 28 órája Creative Commons License 53324

Mit kell egy lambdavezérlőnek öntanulni? Ha a keverék dús, akkor szegényítsen, ha szegény, akkor meg dúsítson. Ha szerencséd van, itt egy jóembertől  tudsz jó áron venni egy alig használt zavoli coregas-t motorral, kábelköteggel együtt.

Előzmény: mumtaz (53319)
R!ck4 28 órája Creative Commons License 53323

Szerintem pl olvasgasd a topicot. Heti egyszer tuti jön valaki pont ugyanilyen problémával, és pont ugyanazt mondjuk neki mindig. Persze se köszönöm, se utána visszajövés, tehát valószínű megoldódott a probléma.

Előzmény: marslako1 (53322)
marslako1 28 órája Creative Commons License 53322

Hello Mindenkinek,

Van egy Astra G 1,2 16V, és van bent egy stag4es rendszer. 50ekm-t kergettem, legtöbbet gázzal.

Mindig benzinnel indít.

Az utóbbi időben a reggeli indítás bajos, mondhatni alig kapja el.

Miután elindul, benzinnel és gázzal is rendben, mintha kicserélték volna.

Ha fogy az üzemanyag szint kissé rángat, de csak benzinen.

Gyertyák újak, kompresszió ok.

Szerintetek?

t.lantos 29 órája Creative Commons License 53321

3 v 4 mert ezt hasznaljak mar

Előzmény: Josi01 (53317)
net91 1 napja Creative Commons License 53320

3

Előzmény: Josi01 (53317)
mumtaz 2 napja Creative Commons License 53319

Jóideje volt már kérdés tőlem, hogy mire cseréljem a meglévő lambda vezérlőmet, mert eléggé hulla állapotban van. Most már totálisan meg van bolondulva holott a jelek (lambda és TPS), amiket kap jók. Ettől függetlenül nem normálisan szabályoz.

Nézegettem a dolgokat és anno ajánlották a Zavoli Coregas 300-ast, illetve lehetne még STAG 100, STAG L Plus, illetve volt még a LovEco Pro, de anno erről lebeszéltek.

Egyszerűségben úgy néztem, hogy talán a STAG L Plus ami jó lehet, mert úgy láttam, hogy az öntanuló, viszont a kapcsolót külön kell megvenni hozzá.

zlota 2 napja Creative Commons License 53318

Én a "2"esre szavaznék!

Josi01 2 napja Creative Commons License 53317

Sziasztok!

Hamarosan megújul az LPG kút lista megjelenítése a navigációban.

Ti melyik ikont tennétek be az LPG kutak jelölésére?

jaki68 3 napja Creative Commons License 53316

Sziasztok!ma tankoltam Letenyei kis határon 4.52kuna.

Előzmény: nyuszifül2 (53315)
nyuszifül2 3 napja Creative Commons License 53315

El. Bár az nem 4.26 lesz, hanem picit drágább. (Találomra 4,5-4,6 körül lehet?)

Amúgy ott, vagy ha Mohács irányából mész, akkor esetleg 4,36-ért Pélmonostoron. Valpón is van, de annál szerintem mindkettő jobb és az nem olcsóbb "jelentősen" a Miholjactól.

Előzmény: winotto (53313)
nyuszifül2 3 napja Creative Commons License 53314

Nagy általánosságban nem tudom ám mi történik ott. 6-osról mindkét irányból elég elbaszott a le, vagy visszajutás ahhoz, hogy csak úgy ok nélkül benézzen az ember. (kötelező haladási irányt nem szegünk, azt nagy macera megúszni, ha "véletlen" készülne egy felvétel) Meg kint amúgy is olcsóbb, lelkem is nyugodt, hogy én minden tőlem telhetőt megteszek. :)

Előzmény: roce (53311)
winotto 3 napja Creative Commons License 53313

Pár napra Harkányba megyek pancsolni,szívesen kipróbálnám az olcsó Horváth gázt de nem szeretnék pénzváltással bajlódni.

Donji Miholjac nál  az INA kútom elfogadják a kártyát ?

Vagy hol érdemes tankolni a közelben ?

Maketheworldabetterplace 3 napja Creative Commons License 53312

Sok palacknál megérné, mert nálunk 5000Ft a legolcsóbb csere.

Előzmény: MM. (53308)
roce 3 napja Creative Commons License 53311

Közvetve elértem a tolnai kutat. 7-18h lesznek pénteken nyitva. Most 240 Ft/l az egységár, de ahogy a kereskedővel meg tudnak majd állapodni, menne lefelé. Szekszárdon a MOL -- ha jól tudom -- 246-247-ig lement!

Előzmény: roce (53310)
roce 3 napja Creative Commons License 53310

Szia!

Tolnán 3 hete tankoltam 240-ért. Meg is lepődtem, mert korábban 228 volt. Most nem tudod, mennyi ott az annyi? Pénteken arra fogok járni, de nem tudom, hogy nyitva lesznek-e. Szerinted?

Köszi!

Előzmény: nyuszifül2 (53301)
Rüsz Ákos 3 napja Creative Commons License 53309

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni, Tartarini gázas Fabia 1-esem van, van hozzá soft, valamint VIAKEN nevű univerzális usb interface kábel...a kábelhez viszont driver szükséges. beszereztem hozzá valamit, viszont nem lehetséges installálni, s így nem ismeri fel a rendszert. 

megköszönöm, ha bárki bármilyen infóval tud szolgálni ezügyben! 

üdv, 
Ákos

MM. 3 napja Creative Commons License 53308

Ha neked megéri:) Szerintem több a szopás vele mint a haszon... én se megyek ki Miskolcról, pedig vagy 20km-re van.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (53305)
MM. 3 napja Creative Commons License 53307

Szerencs Agip gáz 299,9 benzin 387:) Megéri:P

Baz megyében 258,8 a legolcsóbb gáz, és 375 a legolcsóbb benzin..

Maketheworldabetterplace 3 napja Creative Commons License 53306

De jó magának, uram. :-)

Cserélhetnél nekem is néhány száz darabot. :-)

Előzmény: Dreamer (53295)
Maketheworldabetterplace 3 napja Creative Commons License 53305

Köszi az infót.

Sajna kissé messze van, de egy kirándulás alkalmával felpakolok 20-30db cserére váró palackot az autóra. :-)

Előzmény: MM. (53293)
gss 4 napja Creative Commons License 53304
Előzmény: T-boy01 (53302)
nyuszifül2 4 napja Creative Commons License 53303

Nem, ez szerintem azért arrafelé is a legalja. Pélmonostoron jelenleg 3 kút van, a magánon kp-re 0,1 kedvezmény is van, így ennyi. Bankkártyás áruk 4,36, mint a másik kettőn (ina, crodux). A magánkút weboldalán hozzájuk van aktuális ár (lepus.hr), meg néha a gyerek el is küldi e-mailbe. A petrol oldalán látni még árakat, illetve egy darabig ez frissült rendszeresen, de úgy tűnik szeptember óta vége. (http://www.nyarilap.hu/hirek/horvatorszag/1337-heti-uezemanyagarak-horvatorszagban) Mást nem tudok.

Előzmény: T-boy01 (53302)
T-boy01 4 napja Creative Commons License 53302

Horvátoknál minden nagyobb márkánál 4.26 Hrk lett?

Interneten valahol irják még az árakat?

Előzmény: nyuszifül2 (53301)
nyuszifül2 4 napja Creative Commons License 53301

Úgy ám. Horvátoknál kapaszkodni mától 4,26. Ha pénzváltónál persze számla nélkül elég jó lesz az ár, a még mindig szar árfolyamok ellenére is 170 alattra kijön. Eddig rendszerint mindig megszívtam és tankolás előtt emelték, most viszont kurva jól jön ki.

Előzmény: t.lantos (53294)