Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 1 órája 0 0 11027

Igen.

Előzmény: ergoGnomik (11025)
ergoGnomik Creative Commons License 1 órája 0 1 11026
Előzmény: ergoGnomik (11023)
ergoGnomik Creative Commons License 1 órája 0 0 11025

Jól gondolom, hogy ez a hirdetésed?

Előzmény: Sheme (11024)
Sheme Creative Commons License 2 órája 0 0 11024

Ez csak a kívánságlistám. Természetes, h nem lehet mindenkinek ugyan az a kedvence, másrészt nekik is van repertoárjuk, amivel készülnek.

Csak ezeket szeretem a legjobban, és mindig nagyon örülök, ha vármelyiket játsszák közülük! Lehetőleg minél többet!

Igen, a jófogáson vagyok, ott kábel ügyben megtalálsz.

Egyedi igényekkel is foglalkozom, természetesen mindent nem tudok megcsinálni, de tudnom kell, milyen géphez kéne a kábel.

Egyébként rövidesen Videoton TVC-hez is lehet majd rendelni videokábeleket, de ezt még nem tettem fel.

Előzmény: ergoGnomik (11023)
ergoGnomik Creative Commons License 3 órája 0 0 11023

Ez csak egyéni szoc. probléma, de ezt az "ezt játsszák, azt játsszák" kívánságműsort méltánytalannak érzem a SRA-szel szemben, noha a világon semmi közöm sincs hozzájuk. Azért lássuk be, hogy van nekik rendes életük, munkájuk, szerteszét laknak az országban, szóval nem olyan egyszerű a koncert programját csak úgy hipp-hopp változtatgatni a kedves hallgatóság ötletei szerint. Én – ha már nem tudok felugrani a színpadra szintivel és looperekkel, hogy egy személyes zenekarként vagy beat boxerként előadjam a kedvenc zenéim (van egy jó hosszúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú listám!) remixeit – annak is örülök, amit képesek saját rajongásukból, az "önfeláldozásuk" árán előadni. Ha neked ez nem elég, szabad a pálya, mutathatsz jobbat! És ezt nem a rosszindulat és kekeckedési hajlam mondatja velem, hanem csak a (talán hibásan) érzékelt önzésre vonatkozó ellenérzés. Egyébként NecroPolo mintha csinált volna Test Drive remixet floppy meghajtókra. Ha tévedtem, bocsi!

Más. Mintha reklámoztad volna magadat – remélem nem keveredtek nagyon össze az emlékeim – hogy gyártasz egyedi igények szerint kábeleket. Hol lehet veled ez ügyben kapcsolatba keveredni? Valahol a Jófogáson? Van valaki, akinek kellene ez-az.

Előzmény: Sheme (11017)
Kováccss Creative Commons License 14 órája -1 0 11022

Tessék:

C64 Rob Hubbard's "ThunderCats" oscilloscope view https://www.youtube.com/watch?v=cdfocyMsT5s

Alloyrun (C64) Title Music - DualSID 6581 & 8580 https://www.youtube.com/watch?v=csIR4hqj4Co

Előzmény: epy116 (11021)
epy116 Creative Commons License 16 órája 0 1 11021

Akkor ezeket is kérjük

Előzmény: Kováccss (11020)
Kováccss Creative Commons License 21 órája -2 0 11020

Van még sok jó zene, pl. Thundercats, Alloyrun, stb.. Nem játék, hanem demó zenékből is van sok jó.

epy116 Creative Commons License 22 órája 0 1 11019

Biztosan olvassák :D

Ha igen akkor:

Ghosts 'n Goblins

Supermacy

e30nick Creative Commons License 22 órája 0 1 11018

Giana Sisters!

Sheme Creative Commons License 27 órája 0 0 11017

Ez igaz!

A SIDRip koncertnek megvan már a programja?

No, ha olvassák SR-ék, akkor ezeket kéretik játszani:

- Krakout

- Dizzy-k minden mennyiségben

- Bubble Bobble

- Last Ninja: The Wasteland - a Wilderness feldolgozás nekem nem jön be, bocs

- Akapellában: Iron Lord

- Fire Ant

- Robocop 3 - amikor az égből indul az a tilu-lulu-tilu-lulu-tilu-lulu-tilu-lulu... papapamm-pamm...

- Grand Prix Circuit - amikor az autóválasztás jön, az a hulla primitív C-dúr, G-dúr, F-dúr... nem tudom, mi a jó benne, de hosszan, hosszan, hosszan!

- Grand Prix Circuit - és persze a győzelmi zenét, aminek az eredetije: Banana Rama - Good bye!

- Thing on the Spring

- Comic Bakery

- Tir Na Nog

- Lazy Jones

- Frankie Goes To Holywood

- Test Drive 2

Meg amit még szeretnének. Köszönöm!

Előzmény: epy116 (11015)
Kováccss Creative Commons License 1 napja -4 0 11016

Látom nem akartok válaszolni az üzijeimre. Akkor nézzük ki mit programozott jún-ban. Én most is programozok.

Előzmény: epy116 (11015)
epy116 Creative Commons License 1 napja 0 0 11015

De hát valamiről kell beszélgetnünk, mert üres lenne a topik :D

Előzmény: ergoGnomik (11010)
Kováccss Creative Commons License 1 napja -3 0 11014

1-- Miért nem lehet partin a hosszú loadra várás közbeni beszéletés helyett a pár mp-es load UTÁN, már a játék közben arról beszélgetni, hogy mik voltak a 80-as években? Meg arról, hogy pl. az 1541 Ultimate, amiről betöltötted a játékot, mennyire jó cucc?

4-- Nem látok már nagy fejlődést az alapgépes demókban. Már mindent kihoztak a VIC-ből, amit lehetett, legyen az a színfelbontás növelése (IFLI, stb.), rasztertrükkök, efektek, REU-s jó digizenék, stb.. A zenéket is főleg REU-val tudják csak feljavítani. Ha meg 64 KB-ban fut, rövid a zene.

4a-- Van olyan digiplayer, ami C128 módban az alap 1571 burst sebességével betölt egy egész lemezoldalt (663 blokk), közben játssza a jó minőségű digizenét. Ez alapból 9-szeres sebesség az alap C64+1541-hez képest. Ez C64 módban csak Jiffy+Jiffyvel érhető el.

5-- Nem kell velem veszekedni, nem azért írom azokat, hogy nekem jó legyen, hanem hogy nektek legyen jó. Már régen venned kellett volna 1764-et, vagy 1750-et. Ilyeneket lehet kihozni a DMA-ból, a neten mindről van videó is. https://csdb.dk/event/?id=2391

6-- Ha valaha kész lesz a SCPU klón, biztosan nem 100-200 Euro lesz.

Előzmény: Sheme (11011)
Sheme Creative Commons License 1 napja 0 0 11013

anekdóta = anekdota

Előzmény: Sheme (11011)
Sheme Creative Commons License 1 napja 0 0 11012

Jogos. Szerintem most hagytam abba a válaszolgatást neki. Ennél kultúráltabban már nem fogom tudni folytatni, mert 101-szer is ugyan az a mantra jön elő, így vagy úgy:

- TC, mert ...

- 16MB, miért nem ...

- SuperCPU ...

- E(asy) F(lash)...

- Nekem van / volt, nektek nem volt / lesz soha, mert...

- stb.

Aki további paneleket fel tud hozni, az benevezhet a Wild Compo-ba az Árok Party-n: Az örök elégedetlen c monológgal.

:-D

Előzmény: ergoGnomik (11010)
Sheme Creative Commons License 1 napja 0 0 11011

1. Nem értem miért jó 2018-ban valódi 1541, stb. alapsebességével tölteni, load parancsokat begépelni, meg a floppy hangját hallgatni.

Egy kicsit segítek: pl az Árok Party-n amíg betölti mondjuk a Leaderboard Golf-ot, mert egy ismerőssel játszanál, oda jön valaki, kérdi, mit toltok? LbG! Beszállhat? Persze! És kezdődik az anekdózázás a gyerekkori LbG-ről, jé, tényleg ilyen hangja volt a drive-omnak / nem is láttam még OC-118 Levis drive-ot...

És már be is töltődött.

Érted már?

2. Jó hogy nem a magnót ajánlod, merthogy milyen jó fejet állítgatni, meg Turbo 250-et töltögetni, meg load error után visszatekerni a szalagot, és újra próbálkozni, hátha ekkor már jó lesz.

Szvsz ezt már senki sem használja.

Aztán OC-118 lett az 1. floppym, ez se hiányzik, mert nagyon hangos volt a fejpoz motor.

Elektromos autó vs Diesel kereplés hangja.

3. A másik meg hogy egyre kevesebb idejük van az embereknek retrózni, miért a lassú loadra várással töltsék?

Goto 1.

4. Értem hogy miért alapgépen mennek a demóversenyek, de már mindenkinek min. 30 éve volt megmutatni hogy mit tudnak kihozni az alapgépből.

Nem érted. A Plusi és a C-64 Demoscene is folyamatos fejlődésben van, csak a fejlődés sebessége lelassult. 1989 Black Mail: FLI. Majd jött az AFIL, NuFLI és még ki tudja mik.

Siz koma belinkelt egy megdöbbentően valósághű digit. Na, most hasonlítsd össze a Space Taxi digiével! Vagy a Turbo Outrun-nal, vagy a Grand Prix Circuit-tal! Ne mondd, h kihoztak már mindent a gépből.

Okés, Easyflash kell hozzá, de szerintem innen a nálam képzettebb emberek meg tudnák oldani, h 1581-ről is, folyamatosan töltve az adatokat, lehessen azt a fantasztikus digit hallgatni! Berosálnék, ha az Árokra valaki ezt megoldaná, de nem tartom lehetetlennek - ja, el kéne olvasnom, hogyan működik, lehet, nem is valószínű, h át lehet vinni 1581-re, de akkor meg .d81-es image-ba át lehet lökni, így akinek van valódi 1581-e, az kipróbálhatja.

Ez is egy kihívás, már aki tud programozni - rám ne mutogass, közöm nincs a dologhoz.

5. Az 1764 még ma is kapható, nem drága.

Ha van valami jó árban, h veled többet ne veszekedjek, akkor bejelentem: veszek egyet!

6. Itt lenne az ideje, hogy kiderüljön SuperCPU-val mit lehet kihozni a C64-ből. Világszerte kb. 100 embernek lehet ilyenje,...

Most mondtad, alig pár embernek van. Ha majd Fűék megcsinálják - összefogva valamelyik külföldi csókával, aki szintén rajta van / volt a témán és mondjuk 100-200€ között kihozzák, akkor veszek egyet.

7. és még ma is több fejlesztés folyik párhuzamosan, amik értelmetlenek.

Ebben egyetértünk.

Előzmény: Kováccss (11009)
ergoGnomik Creative Commons License 1 napja 0 1 11010

Az a baj epy és Sheme, hogy ti az ilyen fogalmakat, mint például beszélgetés kőkori módon, a hagyományos meghatározás szerint értelmezitek. Száz helyről, ezer néven, több ezerszer kirugdalt "barátunk" sokkal innovatívabban definiálja a beszélgetés fogalmát. Nála ez a "mindenki, mindenkor, mindenben egyetért vele" jelenséget takarja. Szerintem fel kellene végre nőnötök hozzá! XD

Kováccss Creative Commons License 1 napja -2 0 11009

Nem ellenkezek, csak a másik oldalról is megvilágítom a helyzeteket.

Pont az a baj, hogy a nemzetközi szinten megmaradt néhány 1000, min. hetente retró gépet használó ember 80%-a megelégszik az SD2IEC-cel és a hasonló cuccokkal. Ezért van kevés ezeknél jobb fejlesztés, mert a maradék 20%-ra nem nagyon éri meg fejleszteni. Ha megcsinálják, akkor drága lesz, lásd a TC64-et.

Nem értem miért jó 2018-ban valódi 1541, stb. alapsebességével tölteni, load parancsokat begépelni, meg a floppy hangját hallgatni. Éppen eleget hallgathatta már ezeket mindenki. Bőven itt van már az ideje jobbra váltani. Jó hogy nem a magnót ajánlod, merthogy milyen jó fejet állítgatni, meg Turbo 250-et töltögetni, meg load error után visszatekerni a szalagot, és újra próbálkozni, hátha ekkor már jó lesz. Évekig ez volt nálam, amíg nem volt 1541-em sem, nem sírom vissza. Aztán OC-118 lett az 1. floppym, ez se hiányzik, mert nagyon hangos volt a fejpoz motor. Az 1541 és 1541-II-k némelyike eléggé halk. A másik meg hogy egyre kevesebb idejük van az embereknek retrózni, miért a lassú loadra várással töltsék? Sok megoldás van a pár mp-es loadra, lásd a DCR-es Dolphindosomat. Még modern kütyü se kell hozzá, mert a Dolphin kb. 1987-es technológia.

Pont ez a baj, hogy az emberek nagy részének még mindig alapcucca van, gyorsabb kernal load, SID player, REU, stb. nélkül. Rengeteg lehetőség van ilyen cuccokra, és nem mind drága. A már nem gyártott DualSID csak NYÁK 5 Euro volt, kitben 10, összerakva meg 15. Ez nem drága.

Értem hogy miért alapgépen mennek a demóversenyek, de már mindenkinek min. 30 éve volt megmutatni hogy mit tudnak kihozni az alapgépből. Ideje lenne továbblépni, hogy a turbós gépből miket lehet kihozni. Vagy csak pl. a 256 KB-os 1764 DMA-ból, ez úgyis csak 1 MHz-es CPU-val működik. Az 1764 még ma is kapható, nem drága.

Az Easyflash 1 és 3 se volt drága, újan 30-40 Euroért lehetett kapni kb. 2012-14-ben. Ez 1xe Ft, senki se mondhatja, hogy ez a magyar bérekből kifizethetetlen.

Nem kell 250 Euros TC64 a 16 MB-os REU-hoz, ott volt a 130, majd 150 Euros 1541 Ultimate, ebben is van ilyen. Ez postával kb. 50e, pár hónap alatt össze lehet spórolni a pénzt.

Sokmindent meg lehetne oldani már 16 MB 1764 REU-val és a DMA-val is, de SuperCPU-ra és hasonlókra csak akkor érdemes fejleszteni, ha végre elkészül a SuperCPU klón a RAM kártyával, de erről semmi hír. Valószínűleg sosem fog készülni ilyen termék, pedig Füvesiék is próbálkoztak már ezzel. SuperCPU-ra létezik 4 és 16 színű Doom port is, 16 MB-os SuperRAM-mal működik. http://scpu.amidog.se/doku.php?id=scpu:doom Még 20 MHz-en se nagyon gyors, de ez is nagy eredmény egy C64-en, mert az eredeti játék sokkal erősebb PC-n futott. Itt lenne az ideje, hogy kiderüljön SuperCPU-val mit lehet kihozni a C64-ből. De ameddig csak a 20 éves, 1000+ Euros eredeti, ritka SuperCPU-k léteznek RAM kártyával, nem várható semmi. Világszerte kb. 100 embernek lehet ilyenje, mert össz. csak 1-2000-et gyárthattak, erre senki nem fog fejleszteni. A 250 Euros, évek óta nem kapható TC64 kb. 14 MHz-es turbójára sem, ebből kb. 200-300 darabot gyárthattak.

Pont azért kéne összefogni a fejlesztőknek, hogy ne sok termék keljen el pár 100-as darabszámban/termék, hanem csak 2-3 féle több 1000-es darabszámban/termék, mindjárt megérné ezekre fejleszteni. Kár hogy 20+ éve senki sem foglalkozik ezzel az alapigazsággal, és még ma is több fejlesztés folyik párhuzamosan, amik értelmetlenek.

Előzmény: Sheme (11007)
epy116 Creative Commons License 1 napja 0 1 11008

Nem mondtam hogy a TC rossz vagy használhatatlan, csak bárki bármit ír, a vége midig az hogy a TC, meg a TC, és a TC, ja igen a TC, és még a TC.

Előzmény: Sheme (11006)
Sheme Creative Commons License 2 napja 0 0 11007

Lehet velem értelmesen beszélgetni,

Nem tűnt fel, mert mindig mindenkivel ellenkezel.

ha végre nem ragaszkodsz a gagyi cuccokhoz,

De, nem csak ő, én is, meg rajtad kívül mindenki ragaszkodik a gagyi cuccokhoz.

hanem normálisakat használsz

Nézőpont intézet. Izé, kérdése. Sokan szeretik hallgatni a 1541/51/70/71/81 drive-nak a hangját, amikor forgatja a lemezt, tracket vált. Lassú, meg bizonytalan, de minek sietni? Azért - itt - nem fizetnek!

Régóta van már jó SID player, 16 MB-os REU, kernal bővítések, stb..

Szerintem a topikban lévő emberek 80%-nak nincs.

Mindjárt nem kéne annyira kiélezni a programot az 1 MHz-es CPU-ra, meg tiltott kódokat se kéne használni pl. a gyorstöltőkhöz, meg nem csak 64 KB-ot lehetne használni,

Akkor még mindig nem értetted meg a lényeget: nem az a Jani, aki 14MHzen tud torust pörgetni, hanem aki ugyan ezt megcsinálja 1MHz-en. Gondolom ki tudod találni magadtól is, miért...

Easyflash 1 MB-os ROM-ra kéne programokat, digizenéket írni, bár ilyenből is kevés van.

Nem véletlenül. Szerintem a topikban lévő emberek 80%-nak nincs Íziflesse.

Nagyon hiányolom a TC64 turbót, meg a 16 MB-os 1764-et kihasználó demókat, játékokat.

Nem véletlenül. Szerintem a topikban lévő emberek 80%-nak nincs ilyen hw-e. Tényleg, neked volt (van?), miért nem írsz valami jó gamét? Nagyon szeretem a Lands Of Lore: Throne Of Chaos c PC-s játékot, simán átírhatnád pár módosítással a 8 bites masinára! Kapásból kezdhetnéd a Roland MT-32-es hangzás megvalósításával. (16MB Ram-ba csak befér pár "apróság" és DualSID-en még a sztereó hangzás is megvan! Még pár ötletem is van, amivel jobbá lehetne tenni, mint az eredeti, pl plusz animációs fázisok az ellenfeleknek, mert nagyon darabosak. Szívesen bevállalom az animáció megrajzolását.

A zene meg midi, viszont a Roland "hangszereit" kéne leemulálni, minél jobban megközelítve a Roland-ot.)

Még mindig nem értem hogy a világszerte létező sok fejlesztő miért külön-külön erőlködik a fejlesztésekkel, miért nem fognak össze? Így nem csinálnának párhuzamosan ugyanolyan, vagy hasonló dolgokat.

No, van remény! Végre egy értelmes hozzászólást olvashattunk tőled! Ha már szóba hoztad, a szakik - összefogva - klónozhatnák az SCPU 2.0-t is.

Előzmény: Kováccss (11004)
Sheme Creative Commons License 2 napja 0 0 11006

OK, volt egy sanda gyanúm, h földelés lesz az az egybe-forrasztás.

A lényeg, h működik!

A TC igen is jól használható, bárki bármit mond! Legalábbis nekem, mert az Explorer-t nem szeretem, nekem a két paneles file kezelés jön be. Hiába, én már csak ilyen vaskalapos maradok!

:-)

Előzmény: epy116 (11003)
Sheme Creative Commons License 2 napja 0 0 11005

Ja, olyan föld színű! :-)

Köszi az infót, csak még nem láttam a kapcsolási rajzot, ezért furcsállottam egy kicsit.

Előzmény: siz (10999)
Kováccss Creative Commons License 2 napja -4 0 11004

Lehet velem értelmesen beszélgetni, ha végre nem ragaszkodsz a gagyi cuccokhoz, hanem normálisakat használsz. Nem kéne forrasztani sem. Inkább szervezz nemzetközi összefogást, hogy ne mindenki egyedül fejlesszen dolgokat pl. C64-re, meg Amigára. Mindjárt nem ilyen Pik születnének, meg nem 20+e Ft-os zárt forráskódú SD1541, meg hasonlók.

Előzmény: epy116 (11003)
epy116 Creative Commons License 2 napja 0 0 11003

Siz kolléga jól látja, az a föld. Úgy szerettem volna megcsinálni a forrasztásokat, hogy minden forrponthoz csak egy kábel menjen, így az összes földet egy helyre forrasztottam és nem egymás után, hát ilyen lett. Van előnye és hátránya is. Amúgy az elektronikai tudásom itt meg is akad :-). Annyit azért hozzátennék hogy az egész cucc kb 500 HUF-ba került nekem. A DIN aljzatot és a 5V-3V átalakítót kellett külön megvenni a többi már volt otthon. TiedLehet-el meg egész egyszerűen nem lehet értelmesen beszélgetni, mert még a saját posztján belül is ellentmond önmagának, nem beszélve arról hogy állandóan azzal a TC-vel jön.

Előzmény: Sheme (10998)
Kováccss Creative Commons License 2 napja -3 0 11002

Nem értek egyet. Ha már emulált 1541-et használok, akkor legyen meg mellette EGYBEN minden modern fejlesztés, ami jól használható. Ezért jó a TC64. Ez jobb magában, mint egyben az IDE64 + 1541U, volt mindkettő, bővítőelosztóban működtek egyszerre. Miért elégednék meg egy 99%-os 1541 emuval, legyen az a Pi, vagy más eszköz, ha van még sok jó egyéb dolog is? Régóta van már jó SID player, 16 MB-os REU, kernal bővítések, stb.. Az aktív C64-et használó emberek sokkal többen vannak, mint a Plus4-et, C16-ot, VC20-at használók.

Arról nem beszélve, hogy max. kb. 14 MHz-es turbó is van a TC64-ben, ami semmilyen más modern eszközben sincs. Ha a fejlesztők végre figyelembe vennék azt, hogy nemzetközi szinten ma már az aktív retrósok elég nagy részének van valamilyen modern eszköze (1541U, TC64, IDE64, stb.), akkor végre ezekre is kéne fejleszteni. Mindjárt nem kéne annyira kiélezni a programot az 1 MHz-es CPU-ra, meg tiltott kódokat se kéne használni pl. a gyorstöltőkhöz, meg nem csak 64 KB-ot lehetne használni, stb.. Nem csak Easyflash 1 MB-os ROM-ra kéne programokat, digizenéket írni, bár ilyenből is kevés van.

Nagyon hiányolom a TC64 turbót, meg a 16 MB-os 1764-et kihasználó demókat, játékokat. Még mindig nem értem hogy a világszerte létező sok fejlesztő miért külön-külön erőlködik a fejlesztésekkel, miért nem fognak össze? Így nem csinálnának párhuzamosan ugyanolyan, vagy hasonló dolgokat. Nem lenne olyan sok SD kártyás 1541 emu, cartridge, meg sok más sem. 1 témában 1 terméket fejlesztenének közösen, több 10 ember összefogva, mindjárt jobb lenne a helyzet. Így a legjobb termék készülne el minden téren, legyen az 1541 emu, RAM bővítő, turbósító, stb.. Fórumokon könnyű kommunikálni, egyeztetni. Aztán elég lenne ezeket a termékeket továbbfejleszteni, új dolgokat belerakni, stb. Sokkal kevesebb termékkel kéne foglalkozni nekik, meg a vevőknek is. Az árak is alacsonyabbak lennének.

Amiga témában is ez van, most is több turbókártya fejlesztés folyik, amik hasonlók. Minek kell HC508-cal, Wicher 500-zal, stb. erőlködni (40-50 MHz-es 68000), amikor lehet 40-50 MHz-es 030-as kártyát is csinálni A500-hoz, lásd a TF530-at? Egyszerűbb, olcsóbb ez, mint az ACA500plus+A1200-as ACA egyben. Összefogással A1200-ra is lehetne turbókat csinálni, mindjárt nem lenne akkora pofája Jensnek, az icomp.de oldalas embernek. Mindjárt csökkennének az árak, meg a Blizzard 1230 árak is. Nevetséges hogy 250+ Euroért megveszik ezeket a 20+ éves kártyákat, amikor jobbak és újak vannak 1xy Euroért.

Előzmény: siz (11001)
siz Creative Commons License 3 napja 0 0 11001

Pont ennek van értelme: opensource, tehát bármikor módosíthatod, ha valami feature hiányzik belőle, és csak annyit csinál, amit kell. Lehetne ez a magyar SD1541 is, de az nem opensource. De ennél rugalmasabb cuccot nehéz csinálni. Az meg, hogy nincs benne REU meg SID emuláció, az pont kevésbé hat meg. Viszont rá tudom kötni C64 mellett plus/4-re, C16-ra, VIC-20-ra, stb.

Előzmény: Kováccss (10997)
siz Creative Commons License 3 napja 0 0 11000

Grat! Én is meg akarom csinálni valamikor, csak még nem szántam rá az időt. :)

Előzmény: epy116 (10996)
siz Creative Commons License 3 napja 0 0 10999

Szín alapján az a föld. :)

Előzmény: Sheme (10998)
Sheme Creative Commons License 3 napja 0 0 10998

Lehet, benézek valamit, de a harmadik,  a forrasztási oldalt mutató képen 7 vezeték van egy lábra kötve a bal oldalon?

Előzmény: epy116 (10996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!