Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Applefan Creative Commons License 2020.11.01 0 0 54

Csodálatosak vagytok srácok, köszi a semmit!

Applefan Creative Commons License 2020.10.27 0 0 53

Sziasztok!

 

Sajnos bedöglött az utólag beszerelt Caesar CT-211 riasztóm: néha fals riasztást ad, és egyre gyakrabban blokkolja az indítást. Kérdésem: milyen autóriasztót érdemes venni low budget (10-15e Ft) kategóriában, ami vállalhatóan biztonságos és nem döglik be 2-3 év múlva? Köszönöm szépen előre is! :)

Konstansvalue Creative Commons License 2017.08.30 0 0 52

A gyári autóriasztót hogy lehet kipróbálni, kvázi betesztelni hogy működik-e?  Szerviz? Vagy hogy provokáljam működésre?  Még soha nem szólalt meg,  kíváncsi lettem.

Mindig nyár45 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 51

Kedves fórumozók !

A véleményeteket szeretném kérni a képen látható kütyüvel kapcsolatban GSM / GPS nyomkövető és riasztó GPS-103B.Kinek van tapasztalata ? Vélemények ,tapasztalatok érdekelnének róla. Öregecske féltett családi autóba keresnék valami hasonló riasztót. Előre is mindenkinek köszönöm! ÜDV: Janó

Fezo001 Creative Commons License 2017.04.21 0 0 50

A képek mégegyszer!

Fezo001 Creative Commons License 2017.04.21 0 0 49

Üdv! Van egy giordon riasztós központizár vezérlőm. Az a gondom ,hogy pneumatikus zárat szeretnék vele vezérelni de sajnos rövid idejig hajtja meg a kompresszort és így nem tudja nyitni ill. Zárni az ajtókat. Csak megmozdítja. Hogy lehetne megnövelni a kapcsolás idejét.Elég lenne szerintem 2-3 mp -cel hoszabb idő. Mondták hogy egy 2000 mf-os kondit forraszak a relére. De hová kellene?

A képek rólla.: 

Mindig nyár45 Creative Commons License 2015.10.25 0 0 48

Sziasztok! Autóriasztót szeretnék vásárolni GPS GSM nyomkövetőset  természetesen jót és olcsót. A véleményeteket szeretném kérni GPS-103B  riasztóról.Milyenek a tapasztalatok? Bonyolult-e a beszerelés és egyéb? ŰDV János!

-Smiley- Creative Commons License 2015.07.25 0 0 47

Tud valaki egy megbízható infót, melyik autóvédelem ma a legbiztonságosabb magyarországon?

 

Pajzs, Car-őr, Exleep, Blue16 stb??

gore241 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 46

CTC-T70017 autoriasztóhoz szeretnék bekötési segédletet kapcsolási rajzot ,mert nekem nincs sajna meg az enyémhez és jó lenne bekötni.segítségeteket kérném! köszi üdv

vagy ide vagy mullerpeter26@citromail.hu

lnagy5 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 45

Sziasztok!

 

Sajnos beazonosíthatatlan a riasztóm típusa és így nehezen tudom programozni.

Ki szeretném kapcsolni azt a funkciót, ha kinyitom az ajtót akkor a vészvillogóm ne kapcsoljon be, illetve ha bezártam az ajtót akkor ne jelezzen, tehát ne riaszon, hogy az ajtókat nem zártam be.

 

A képek alapján tudna nekem valaki segíteni? Típus, vagy gyógyír a problémámra?

 

Előre is köszönöm!

 

http://kepfeltoltes.hu/view/130212/IMAG0036_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130212/IMAG0037_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130212/IMAG0038_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

skodálatoscsodálatos Creative Commons License 2013.02.01 0 0 44

Tisztelt Mindenki!

 

Carguard Távirányítós autóriasztó rendszer központi zárral, került beépítésra ma az autómba. Tudja-e valaki esetleg.hogy a "Figyelem, nyitva az ajtó" funkciót, hogyan lehet kikapcsolni a rendszerból. Köszi!

hazriaszto Creative Commons License 2012.09.10 0 0 43

szerineted az aki el akar lopni egy 5-10M értékű autót az pont nem szarja le mennyibe kerül egy profi gps jammer???

szerintem egy tuti megoldás van ami kellően lelassítja a lopást - igen lelassítja mert tökéletes védelem nincs - az a rejtett kapcsoló vagy a rejtett megszakítás.

 

kivehet, átköthet, hozzáadhat dolgokat, de egy jól beszerlet megszakítással legfeljebb csak eltolni tudják a kocsit!

http://www.hazriaszto.hu/gepjarmuvedelem.html#autoriaszto

Előzmény: Robika26 (33)
B.GY Creative Commons License 2012.08.23 0 0 42

Megkapom a fizut aztán rendelem én is.Láttam a honlapjukon,hogy küldenek sms-t ha változik a kocsi poziciója.Akkor is küld,ha én megyek el vele? Vagy amikor beülök ki kell kapcsolni?Ezt nem értettem pontosan.

Előzmény: morfolgus59 (40)
Coffee4me Creative Commons License 2012.08.22 0 0 41

Sziasztok,

 

Ár érték arányban, milyen riasztót ajánlottok autóba?

 

 

 

morfolgus59 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 40

Jelentem, megvan már a Family Guard :D be is raktuk a kocsiba. A forgalmazó mondott pár tuti tippet mi az a hely ahova érdemes elrejteni :)
Meg is néztük egyből, hogyan is mutatja a kocsi pontos pozícióját :) nagyon komoly :D tetszik :D

Csak ajánlani tudom :) nyugodtabb vagyok azért sokkal.

Előzmény: Foreveryoung88 (39)
Foreveryoung88 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 39

Oké, hajrá-hajrá:)

Előzmény: morfolgus59 (38)
morfolgus59 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 38

Köszi-köszi a választ. Máshol is utánanéztem ennek a márkának és csupa jót hallottam :) nem lehet véletlen. Majd jelentkezem ha már van :)

Előzmény: Foreveryoung88 (37)
Foreveryoung88 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 37

Másik fórumban már írtam hogy én megvettem és nagyon jól működik. A kocsimat nem vitték viszont ismerőssel leteszteltük hogy ő elvitte egy körre én meg néztem a neten:) Nagyon jól működött!

Előzmény: morfolgus59 (36)
morfolgus59 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 36

Teljesen hasznos dologról van szó ez esetben. Nem hiszem el hogy a gyártók ne tartanák a lépést a tolvajokkal! Valószínű egy 10millás mercibe nem ez lesz az egyetlen védelem amit beleteszek de fontos lenne! Vagyis van jövője ennek a féle autó óvási rendszernek! De engem leginkább olyan érdekelne aki ezt hasznűlta és vitték a kocsiját!

Előzmény: randell11 (34)
vismajor77 Creative Commons License 2012.05.08 0 0 35

tisztelt mega  ha minden igaz amit  te  találtál akocsidban az egy cb cima rádi szétválasztó ,

okosabblennék ha a  csatlakozóit is lefotóznád bár szerintem ezer éve ki van kötve(anno taxisok használták amiko  még  volt  cb zés)én gyűjtöma  cb rádiós dolgokat  ha gondolod irj:)

Előzmény: mega360 (18)
randell11 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 34

Ezekre gondolok én is,hogy sok esetben nem gondolnák,hogy a kocsiban egy ilyen nyomkövető van. De,ha nem is sejtik akkor meg nem tudják,hogy blokkolni kell. Hát...sanszos,hogy beszerzek egy ilyet. Kecsegtető ez az sms-es módszer. Amúgy ezekre vannak módosítások? Gondolok itt másfajta frekvenciára,amit nehezebb blokkolni és egyébre!?

Előzmény: Robika26 (33)
Robika26 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 33

Részben igaz hogy léteznek gsm/gps blokkolók amiket fel lehet használni autólopásra, de egy cikkben azt írták amit nem rég olvastam egy másik oldalon hogy Magyarországon ez nem jellemző, mivel általánosságban nincs annyi nagy értékű kocsi hogy ilyeneket használjanak, ráadásul egy profi blokkoló ami biztos elnyomja a jeleket több 100.000FT. A másik dolog hogy ezek a technikák is változnak, szóval nem tudjuk hogy egy adott nyomkövető milyen frekvencián kommunikál vagy hogy működik ez...! Innentől kezdve meg azt mondhatjuk hogy egy familyguard  jó védelmet ad, főleg egy olyan autónál aminél nem gondolja az ember hogy ilyen van elrejtve. A méretéből adódón szerintem lehetetlen megtalálni + nem is fogják keresni mert szerintem a tolvajok 99% a gyári riasztóra koncentrál. Szerintem az ember inkább ilyenre költsön mint pl cigire...egy hónapban ugyan oda jön ki vagy ha nem kevesebbre:D

randell11 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 32

Továbbra is gyűjtöm a tapasztalatokat a family guardos gps/gsm alapú eszközről? A szerelő ajánlotta nekem mert a kocsimban a riasztó teljesen meghalt és össze-vissza riaszt....(nem én vagyok az este 11-től hajnali 3ig riasztó személy!:D)
Tehát mennyire érzékeny? Mennyire játszható ki? Minden infót szívesen fogadok!! 

BalII Creative Commons License 2012.02.10 0 0 31

Pár ezer ftos GSM/GPS blokkolo es nincs telefonhivas...

Előzmény: Edemmmmm (29)
rnagy8 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 30
Sziasztok!
Egy Cobra 0979-es riasztóval szív az egyik ismerősöm mióta ki kellett vennie az aksit tölteni. Az autó azóta nem indítható a riasztó miatt. Indexek villognak 1 percig de nem tudja mit kell tenni. Leírása sajnos nincs róla. Az autó egy Golf 3-as ha ez számít.
Van ötlete valakinek, hogy mit lehet vele tenni?

Köszi
Edemmmmm Creative Commons License 2012.01.12 0 0 29

Sziasztok!

 

Hallott már valaki valamit az Intelli Guard-ról???

 

Pozitív, negatív tapasztalat???

 

 

Köszönöm!

 

VargaDrakon Creative Commons License 2011.11.14 0 0 28

Sziasztok, remélem jó helyen teszem fel a kérdést...

Pageres autóriasztókról vélemény? Távindítás stb...

Melyiket érdemes?

 

Esetleg valakinek eladó, használt?

Sanvean Creative Commons License 2011.08.03 0 0 26

Acélbetétessel. :-D

23 órától hajnali 3 -ig vinnyogott. Hogy száradna le az ilyen kreténnek a keze! Az egy dolog, hogy marhára zavarja az embert... de ezek után le se szarnám, ha kipakolnák a házát. Ez olyan, mint amikor addig kiáltanak farkast, hogy amikor tényleg jön, már senki nem veszi komolyan. Szénné büntetném az ilyet.

Előzmény: Sanvean (25)
Sanvean Creative Commons License 2011.08.02 0 0 25

Muszáj itt káromkodnom egy sort.

Nem hiszem el, hogy egy riasztónak minden kis szartól meg kell szólalnia. Mindig ugyanaz az 5-6 riasztó napjába többször falsriasztást produkál. Egy éppen már legalább 1 órája vinnyog. Lakótelepen ilyenkor szerintem (autóriasztó esetén) valami súlyos tárgyat dobnának a járgányra...én meg egy vállról indítható rakétán gondolkodom. De ha megtalálom, hol vinnyog, az illető fejét vasbetétes surranóval veszem kezelésbe :-D

zsolt3 Creative Commons License 2011.07.02 0 0 24

Sziasztok! Van egy Gemini autó riasztom miután lemerítettem az aksit, nem tudom távirányitóról működtetni. Tipp, megoldás? (Leírást sajna nem találtam sehol)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!